Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Hm,hm,hm,hm.........................kubas kawy w ręku :) co by tu na śniadanie ;) a niech tam :) serwuje śniadanie wakacyjne hi,hi,hi,hi,hi................... pączusie,pączusie,pączusie...........pyszne :):):):) i marmoladki: brzoskwiniowa,truskawkowa i figowa :D o kurcze ślina mi już na maxa leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wakacji ;) zdjęć brak :( aparat cyfrowy padł przed wyjazdem :O więc mieliśmy tylko normalny a same rozumiecie,że nim film dotrze do wywołania hi,hi,hi,hi to kolejny rok minie,tym bardziej,że zdjęcia robił mój szanowny mąż hi,hi,hi.......................który robi zdjęcia:P okropne a byłam daleko w Maroku,na wybrzeżu w Adagirze :) cudowny klimat,słońce wstaje dopiero o 12-tej,piękna zatoka..........spowita mgłą, pokój z widokiem na ocean............. Afryka....... jednym słowem miło i egzotycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie zakefione,pomalowane henną w przedziwne wzory,zgiełk na ulicach,wszędzie wszyscy palą,nikt się nie śpieszy,czas jest pojęciem względnym,faceci przesiadujący w kawiarniach...........wrażenie takie jakby nikt tam nie pracował, i te przedziwne godziny otwarcia.......od 9-10 do 13,potem sjesta i od 15 do pózna......życie głównie toczy się nocą:) a i fajne jest ,że mają króla,portrety wiszą wszędzie........ i oczywiście w Adagirze król ma swoje miejsce,gdzie odpoczywa :) targowiska......gdzie można kupić targując się, od dywanu poprzez przyprawy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D ja miło jak ktoś serwuje śniadanko z rana :D no to ja do tego dodam na odsłodzenie sałatkę z pomidorów z winogronami, selerem naciowym, sałatą lodową, fetą, oliwą, czosnkiem i odrobiną mojego ukochanego octu balsamicznego :D co rano kombinujemy sobie z mamą jakieś sałatki z pomidorków, dzisiaj ja robiłam. Proszę. U nas upał, zbieramy się, bo idziemy pieszkom do miasta (to w ramach mojego odchudzania się ), będzie kilkanaście kilometrów, chcę sobie kupić te buty na obcasie, bo jeszcze mi nie przeszło :P może zobaczę jakie mają materiały (do szycia), kiedyś byłam stałym klientem w tym sklepie, a teraz nie pamiętam kiedy byłam tam ostatni raz... zamarzył mi się komplet spodnie + krótki żakiecik, najlepiej jasny no i do tego butki na obcasie :D a w ogóle zobaczę co mają, bo już dawno nie miałam całego dnia wolnego na łażenie... odezwę się jak wrócę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko mówisz... ale cudnie... ja ty tylko poznałam kiedyś chłopaka z maroka co to od razu chciał się ze mną ożenić i zabrać do swojego kraju :D :D :D ale siem nie dałam, twarda sztuka ze mnie :D :D :D a z tymi godzinami otwarcia to pamiętam, jak mieszkałam we Włoszech jako dziecko to też tak było i w południe normalnie wszystko zamierało, nikogo nie było na ulicach, sklepy pozamykane... to było bardzo dziwne dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi............Kasiu masz racje żenić się chcą natychmiast :) tylko co z tego jak w szmacie trzeba by chodzić :P i rękawy długie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko🌻 aniu to ty wakacje pełne wrażeń mialas, a nie to co my :-p ja i rodzinka dziś nad wodą wypoczywaliśmy az zlapał nas deszcz:( ale spoko opalanko zaliczone dziewczyny nie wiem kiedy zajrze bo własnie kuzynka z gorzowa nas odwiedziła :) ide robic jakieś jedzonko papaśku laseczki dobrej nocki wam życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i nikogo........... winko zimniutkie i pyszne takie jak lubię :) ojoj........hi,hi,hi,hi,hi.........nareszcie można odpocząć :P nie ma to jak lato w mieście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam o zbójeckiej porze :O sunia moja uśmiechnięta i zadowolona.............nadrabia zaległości towarzysko-spacerowe :P ona szczęśliwa ja nie wyspana :( ale co tam chciało się psa ? to i obowiązki są z kubasem kawy dzień dobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i gdzie tu sprawiedliwość.................ja już po spacerze a mój na prawym boku rozkoznie pochrapuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 :):):):):) pora już normalna witam :D dziewczynki kawa zaparzona :) po bułki świeże byłam śniadanko: kornspice, sałatka z pomidora, jajka na miękko, parówki drobiowe, Zapraszam :) Miłego dnia :) biegnę dzisiaj piątek hi,hi,hi,hi........i znowu wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) no i znowu się obżarłam, takie pyszne te ani śniadania, że człowiek nie może się oprzeć i je bez opamiętania ;) wczoraj dzielnie poszłam do miasta i z powrotem, ale jak już wróciłam to normalnie na nic nie miałam siły :D butów oczywiście nie kupiłam, bo jak ja już sobie coś ubzduram to nigdy nie mogę tego dostać... aniu a zimą twój pies też tak wczesnie wstaje? zuza dziś też obudziła się o 7.30 i wisiała nade mną z okrzykiem mama obudź, chyba jej odbija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nareszcie wolne znowu :):):):):): ale fajnie normalnie w podskokach wracałam do domu jak małe dziecko,ciesząc się !!! ciężko tak wejść w rytm jak tu taki tydzień przerywany........... ale już od teraz można szaleć hi,hi,hi,hi,hi i balować choć impry przerwę wakacyjną mają :O dzisiaj posiedzę wieczorem w domu,może zajrzycie jakiegoś drinka wymodzę lub tradycyjnie woda z wkładką hi,hi,hi,hi,hi,hi ;) a jutro nieśmiertelny grill :D:D:D:D:D:D a w niedziele idę na obiad proszony do bratowej,ciekawe co ugotuje :P chreśnica moja 3 lata kończy,jutro idę jakiś prezent kupić i pojęcia nie mam co :O a co do psa Kasiu to pojęcia nie mam normalnie to kiedyś strasznym leniem była,a teraz odwrotnie ale ma już kończone 10 lat,więc sama rozumiesz,że to już starsza pani z humorami ;) ale bardzo ją lubię i w sumie podoba mi się,że ma charakterek ;) zapomniałam napisać na przeciwko mojego domu jest park i tam fontanny długo remontowali...........................wróciłam z wakacji a tu radość wielka piękne są podświetlone wieczorem,cudnie wyglądają..................jak wydobędę aparat od pana naprawiacza( historia jak z krawcem powoli :O pamiętacie) to zrobię zdjęcia sałatkę zrobiłam na kolacje zapraszam : 2 jajka na twardo, paczka paluszków krabowych, awocado, ogórek świeży, czosnek, pieprz, sól, majonez, pokroić wymieszać i zajadać :) pycha pójde po domu się pokręcę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręcę się kręce i................ jestem ale mam humor dzisiaj fajny a jak leciałam w tych podskokach do domu to na targ kwiatowy wstąpiłam, i mam w domu piękne róże w kolorze magnoli :) uwielbiam róże...............w każdym kolorze,ale zawsze jak tam jestem to najpierw długo patrzę, i czekam co powie mi moja intuicja..........i mój mąż zawsze się śmieje,że jak wraca w piątek do domu to nigdy nie wie jaki kolor zastanie....;) najbardziej mu się podobały takie śmieszne pąsowe w żółte paseczki były nieprawdopodobnie orginalne🌻 tak w sumie taka mała rzecz a jak cieszy.............kwiaty :) hi,hi,hi,hi,hi,hi.................fajne dzisiaj jedzenie widziałam opakowanie dwóch serków brie + żurawina i napis kolacja dla dwojga serek do podawania na ciepło, i uśmiechnęłam się,bo tak sobie pomyślałam,że w sumie fajnie........coś dla facetów starających się pełen opis przygotowania,kupuje winko i zaprasza ukochaną.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka25
znam ten zestaw z serkami brie, smaczne, ale to chyba na przekąskę :P ja też zadowolona jestem z dzisiejszego dnia, najpierw ns rynku zakupiłam 5 kg ogórasów i jutro będę je zaprawiać w zalewie z musztardą (uwielbiam je ) a potem wypieliłam wreszcie ogródek bo już prosił o to od dawna... teraz sobie siedzę z piffkiem i oglądam program na Discovery "Jak to jest zrobione", ciekawe naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wiedziałam że coś naknociłam skoro nie żądał ode mnie hasła, no tom się odmłodziła :D :D :D szkoda że w rzeczywistości tak nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 witam jaki piękny dzień się zapowiada :) cudowny aromat kawy budzi mnie.................może i Was obudzi;) dziecię moje już na śniadanie przyszło..........hi,hi,hi,hi...........i pożera :P a na śniadanie dzisiaj: kawa lub herbata hi,hi,hi.................oba produkty odchudzające ;) sałatka z pomidorów, ogórek świeży, wczorajsza sałatka, łosoś wędzony, jajko benedykt, chleb orkiszowy a jakie plany dziewczyny na dzisiaj ? Kasiu a z tym odmłodzeniem to fajnie Ci wyszło :):):) może miałabyś ochotę się spotkać,chętnie przyjadę do Torunia,może w jakiejś galerii jak mi wytłumaczysz kawy się napijemy ? Wiesz tylko ,taki spontan ma być bez zamieszania :) jakby coś to daj znać na maila,może poniedziałek ?taka wycieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu natknęłam sie na allegro na osobę sprzedającą wszystko z ikei, więc jakby brat w upał nie chciał jechać to na pocieszenie spokojnie stolik i krzesełko kupisz tą drogą. Ja jeszcze chce dokupić półeczkę i też ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekbyś chciała popatrzec to najlepiej wpisz samo słowo ikea w wyszukiwarke i ci się wyświetlą wszystkie przedmioty co maja w tytule to słowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu mam pytanko... jak w tych ogłoszeniach internetowych podawali maila to wysyłałas pełna ofertę cv+ list, bo jakos tak dziwnie trochę ta drogą...czy tylko pocztą tradycyjną ze zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam łykać meridię, bo ja naprawdę mam za duzo kilogramów a muszę poprawić swoja kondycję psychiczna co by mieć szanse na rozmowach o pracę...:D ale jak tak przegladam poprzednie strony i dotarło do mnie ze kasia napisała o bulimii-kasiu daj spokoj z liczeniem tych cholernych kalorii bo ta choroba to nie żarty, chcesz sie tak katować psychicznie nosząc taki rozmiar? Nie ma sensu najmniejszego...jak sie tak czyta to wszystko to popadamy w jakis obłęd, 3/4 kafeterii sie odchudza, ie dajmy sie zwariować!!! a tak z innej bajki to juz przeglądając te topiki np. o duchach fajne do poczytania, ale wieczorem miałabym starcha...wyłapałam Cię chyba Aniu na innym forum, chociaz inaczej sie podpisałaś to rzeczywiście jak mówiłas jestes charakterystyczna, jeszcze z tą kawką od rana...dobrze mówię to ty byłaś?, chociaż to juz jakis czas temu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 dzioek dzis piękny i jutrzejszy tez sie tak zapowiada............dzis znowu nad wodą.....kąpanko w jeziorku i opalanko za mną 🌻..........superowo było ale chyba już dosyć opalania, jutro zwiedzanie miasta z kuzynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio kochana , w odpowiedzi na oferte pracy wysyłałam tylko cv, chyba że było napisane, że chcą też list motywacyjny, ale o to rzadko proszą 🌻, jak wyslesz swoja aplikację to pózniej możesz wejść w menu osobiste i tam masz zakładkę stan moich kandydatur i tam zobaczysz co sie dzieje z twoimi aplikacjami........powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się z naszą romantyczną Tereską dzieje dawno jej nie było :O Teresko tęsknimy za Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.......................................i Limonek odchudzony zniknął,czyżby się tak odchudził ;) że zniknął :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×