Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

aniu jeszcze nie czekoladka , a szkoda ;) masz rację tereski długo nie ma ......może wielbiciel ja tak zajmuje:p..........niech sie nacieszy ja idę lulu bo meczący dzonek był...ale przyjemny🌻 dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznej niedzieli...chociaż ja dziś unikam słoneczka bo troche spieczoną mam skórę:D Aniu czyli masz konkurencje z Wawy lat 39 o tym tez imieniu...i naprawde pisze w podobnym stylu:D a moze to prawda że kazdy ma sobowtóra? Ja bym chciała kiedys zobaczyc siebie tak z boku... to papatki, a sniadanka nie ma? A może to lepiej bo jak jeść to z apetytem i broń Boże z wyrzutem a jak nie to lepiej wcale nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Sywio a kto to wie.......niech będzie i tak topików dużo jest :) no a śniadanie kurcze przecież wszystkie się odchudzają :( już sama nie wiem robić nie robić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zaliczam do udanych :) byłam u brata i jego dziecka na urodzinach, a tam niespodzianka...............hi,hi,hi,hi........grill :D jestem najedzona na maxa,i tak wracając sobie myślę,że może trzeba trochę odpuścić..........:P Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w koncu dziadkowie wrócili i nas dziś stesknieni odciązyli więc wolni i swobodni sobie z M. połaziliśmy...rany pare godzin bez dziecka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kolejny dzień za nami🌻 ja coś nie domagam, kuzynka juz pojechała a ja zdycham.......na obiad pieczarki z jajkiem zrobiła i chyba to po tym jakoś tak dziwnie na żołądku.......herbatkę miętową wypiję i lulku pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się cieszę ,że dzień minął..........wawa rozkopana ciężko się poruszać ,ąż strach pomyśleć co będzie we wrześniu jak wszyscy przyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u nas jakoś te remonty dziwnie planują :O a jeszcze straszą ,że rynki kredytów hipotecznych się załamują , a co ludzie co wzieli ,koszmar jak się wiadomości ogląda :O cały czas coś..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja pójdę coś poczytam :) zawsze to świat przyjemniejszy w książkach...... dobranoc 🌻 kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z kawą🌻 śniadanie dzisiaj dietetyczne: twarożek ze szczypiorkiem, świeże bułki graham, pomidorek i ogórek, Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D :D :D :D :D :D odzyskałam mój komputer :D :D :D :D jako dobra siostra pożyczyłam go bratu, mówię wam to już jakies zboczenie, czułam się bez niego taka samotna :D :D teraz lecę, ale wrócę i sprawdzę coście tu robiły, chociaż stron niewiele przybyło :O i ania coś tu o likwidacji pisze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu pewnego samochodem jechał ksiądz, a chodnikiem szła zakonnica, którą zobaczył. Zapytał, czy ją podwieźć, a ona się zgodziła. Gdy wsiadła do samochodu, jej habit część nogi odsłonił, a była to noga piękna i ponętna nadzwyczaj. Wzrok księdza na nodze się zatrzymał i niewiele brakowało, aby wypadek spowodował. Po odzyskaniu kontroli nad pojazdem ręka księdza opadła na nogę siostry, a ona zapytała: - Bracie, czy pamiętasz psalm 129? A on rękę zabrał i przepraszać począł. Jednakowóż, gdy biegi zmieniał, ponownie ręka jego na nodze jej spoczęła. A ona ponownie zapytała: - Bracie, pamietasz psalm 129? A on zawstydził się i ponownie przeprosił. Zatrzymali się u bram klasztoru, a ona podążyła do środka. On zaś Pismo otworzył i przeczytał psalm 129: \"Idź dalej przed siebie i szukaj, w górze czeka Cię nagroda\". MORAŁ: Ksiądz, nie ksiądz... Pismo trzeba znać! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×