Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dziewczyny od dziś zaczynam pracę:) tzn idę na swoje pierwsze spotkanie z klientem.....na szczęście jest to moja kosmetyczka i jej mąż:D perspektywy na zarobienie kasy i odbicie się od dna są ogromne, tylko ciekawe jak mi pójdzie??? no dobra laseczki pozdrawiam was gorąco wieczorkiem napisze jak poszło na spotkaniu:) mam nadzieje,że któraś zajrzy...... i napisze coś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem tak jak obiecałam:) po spotkaniu całkiem całkiem:) mam jeszcze jedno z klientami, ktorym muszę przedstawić ofertę i wtedy zobaczymy czy się zgodzą:) narazie ma sprzedane jedno ubezpieczenie:) oby tak dalej:) szkoda że nikogo nie ma:( Pozdrawiam i życzę dobrej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... koniec roku bylo roboty ,, na początku ..jeszcze wiecej....szok Was tez nie ma tu...:(:( miłego dzionka.......:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie dzieje????? czy cos sie stało że Was tu nie ma??????? A tak milo kiedys było, Tereska🌻 chociaż nie opuściła forum. ANIU KASIU SYLWIO wracajcie!!!!! patati patata witamy serdecznie:) opowiedz cos o sobie:) wiemy że jesteś barankiem i koło lub po 30 Poazdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ojeku kasiutka się pojawiła:)Witaj co u ciebie słychać?? sorki dziewczęta że mnie nie było jakis czas musiałam pozałatwiać pewne ważne sprawy:) teresko masz rację:D niedługo będziemy wszystkie miały swoje większe i mniejsze święta:)ale bedzie fajnie Pozdrawiam do popisania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):(:(:(:( Dziewczynki.. gdzie jestescie?? dzis troche ladniejszy dzionek... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja wciąż nadrabiam zaległości, dziś skończyłam dokument, który zaczęłam w listopadzie i tak się za mną ciągnął aż do teraz... Zuza była dziś w baju na przedstawieniu kukiełkowym, które zaczynało się o 9.30 więc musiała wcześniej niż zwykle wstać, no i teraz zasnęła, co oznacza, że będzie siedziała do północy... poza tym nic nowego... tak długo mnie nie było, że nie pamiętam już, jakie były te wszystkie emotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kasiu jak sie cieszę że z nami jesteś:) dziewczęta trochę mnie nie było, bo na naszej klasie sie zasiedziałam:) jesteśmy na etapie umawiania terminu spotkania: jest nas już 20 w klasie:)......spotkanie po tylu latach.....ale będzie fajnie:D kasieńka chyba dobrze że masz pracę, bo jakby jej nie było to źle by sie działo:)......a znajdziesz czas na spotkanie....tylko nie wiem czy teraz dam rade bo dzieci ferie maja i nie chce ich zostawiać samych:) Tersko i na ciebie mozna liczyć:):):) poopowiadaj co sie u ciebie dzieje:) Pozdrawiam Was gorąco w ten pochmurny \"jesienny\" dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(P(:(:(:( PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×