Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwiosnek poranny

do znajacych sie na sporcie

Polecane posty

Gość pierwiosnek poranny

czytam na forum o cwiczeniach itp. i ciagle piszecie, ze tluszcz spala sie po ok.20min. ruchu. Mam wiec pytanie, czy tym ruchem spalajacym tluszcz sa tez zwykle cwiczenia na dywanie ;-) czy chodzi tu raczej o cos zdecydowanie bardziej meczacego. dodam, ze chcialam wydluzyc sobie poranne cw. z 30 min do godziny, ale nie wiem czy sie oplaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwiosnek poranny - a więc .... po 20 minutach ale cwiczeniach cardio .... np. rower... orbitrek...aerobik...skakanie na skakance....taniec intensywny z kopnięciami ... walka z niewidocznym wrogiem ... musisz rozgrzac miesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak jak pisze hawajka, ale przynajmniej w ciagu pierwszych 10 minżadnych podskoków i kopnięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwiosnek poranny
tak myslalam, ze zycie nie jest tak piekne ;-) a szybki marsz cos zadziala, czy to tez jeszcze nie to cardio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, szybki marsz to cardio:) spróbuj maszerować tak, że tętno masz w granicach 220-Twój wiek, czyli jeśli masz 25 lat to tętno przy którym jest spalanie powinno wynosić 195, powyżej takiego tętna ćwiczysz kondycję, a nie spalasz. Tak więc poćwicz 10 min i zmierz sobie puls przez 15 sekund, pomnóż przez 4 i oblicz jakie masz tętno. To samo zrób po 15 min, po 20, wtedy poznasz jaki wysiłek powinnaś wykonać aby spalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwiosnek poranny
dziekuje Ci bardzo za rade i to w dodatku taka fachowa!!!!! naprawde sliczne dzieki, a lat mam 25 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trafiłam idealnie:))) powodzenia, jakby co to pytaj, ja jestem na forum praktycznie codziennie do 16, weekend odpada, ale gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to wal śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie...
po 20 minutach przy dowolnym wysilku, ale tetno musi byc bodajze 120 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....sylwia....
tętno dla początkujących ;) tętno dla 20 lat Maksymalna częstość pracy serca: 200.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 120.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 160.0 tętno dla 21 lat Maksymalna częstość pracy serca: 199.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 119.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 159.0 tętno dla 22 lat Maksymalna częstość pracy serca: 198.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 119.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 158.0 tętno dla 23 lat Maksymalna częstość pracy serca: 197.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 118.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 158.0 tętno dla 24 lat Maksymalna częstość pracy serca: 196.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 118.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 157.0 tętno dla 25 lat Maksymalna częstość pracy serca: 195.0 Minimalna częstość pracy serca w trakcie treningu (60%): 117.0 Maksymalna częstość pracy serca w trakcie treningu (80%): 156.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagajaga
No co wy dziewczyny? Twierdzicie, ze jesli sie nie mierzy cisnienia i cweiczy intensywniej to nie spala sie tkanki tluszczowej? Ja zaczynam biegac, ale moja kondycja pozostawia wiele do zyczenia wiec w terakcie treningu jestem zmeczona strasznie, czy to znaczy ze nie walcze z moim otylym brzuchem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozna sie dolaczyc do topiki to ja tez mam takie male pytanie do fachowca;)...jestem szczupla ogolnie tylko mam delikatnie odtastajacy brzuszek i te faldki co robic zeby miec ladny plaski brzuszek tylko prosze nie 6W! i czy tanczenie 30 min dziennie modeluje cala sylwetke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinunieczka, Pomoże ci hula hop. Też miałam ten problem, jestem szczupła, bo schudłam ćwicząc na orbitreku, a została paskudna fałda na brzuchu, której nijak nie mogłam się pozbyć. A6W też mi nie pomogło, zresztą nie znoszę brzuszków. Dopiero pół godziny dziennie na hula hop mi pomogło - brzuszek zrobił się płaski, boczki zniknęły. Wszystkie spódniczki ze mnie spadają, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagajaga, podane wartości tętna są po to, żebys wiedziała w jakim przedziale musisz utrzymywać tętno żeby spalać. Twoja kondycja z czasem się polepszy i będziesz musiała ćwiczyć intensywniej żeby utrzymać tętno do spalania, po jakimś czasie przestanie Ci to sprawiać trudnoć. Początki są cięzkie, ja jak zaczynałam ćwiczyć to moja kondycja wołała o pomstę do nieba, teraz ćwiczę 2, czasami 3 h dziennie pod rząd i świetnie daję radę, nawet czerowna nie jestem z wysiłku... Najważniejsze to nie zniechęcaj się, mierz sobie puls i ćwicz tak, abyś mogła z powodzeniem uzyskać wymarzony efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagajaga
Dzieki Lisia czapo :) Swoją droga ciekawe jak to jest nbie byc w czassie cwiczen w kolorze czerwonym :P Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie rozumiem
ale o co chodzi z tym spalaniem??????? ze po 20 minutach zaczyna sie spalanie, ale to znaczy ze nastawiam organizm na spalanie i po tych 20 moge sie walnac na kanape, czy po 20 min. dopiero zaczynam niby cwiczyc, i ile ucwicze tyle schudne tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika789
kalorie najlepiej spalac przy sporcie, ktory sie kocha! od lat co roku jezdze w gory i codziennie jezdze na nartach :) zazwyczaj po 2 tygodniowym urlopie wracam z waga o 3 kg mniejsza niz przed! http://www.skicentrum.pl/narty/zjazdowe/allmountain/p,narty-i-supershape-rally-wiazania-prx-12-s-13-14-head,220166.html w tym roku po rozmowach z zawodowcami wybralam nowe narty... jest jeszcze lepiej niz dotychczas! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×