Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Birmi ! :-O Ty ! Se nie pozwalaj !!!......... 🖐️ moje mięso nie chodzi!!! Ono dochodzi !!! chociaż gwoli usprawiedliwienia, to dochodzenie sie może kojarzyc niektórym z ..............seksem? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopczyki 🖐️ Fajnie jest tak w ogóle... A u Polly to fajnie w szczególe... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ Ale pustki wielkie w tym domu... :=P Sie domyslałam, że wszyscy wybedą i se tak zajrzałam z ciekawości... Acha ! Teraz mi dochodzą ziemniaki i kalafior.... :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ..;posta mi skasowalo! 😠 dzien dobry :) ja dzisiaj od rana imprezowalam...ostatni dzien w szkole ;)...zarlo miedzynarodowe bylo ;) potem ogladalam nowy domek przyjacol ...se kupili :D sliczny!!! ja tez chcem :) potem kolezanka pozbyla sie swojej dwojki dzieci...na moja kozysc...bo do doktora musiala isc...no i wlasnie wyszli ;)...placek wyjelam ...hihihih no wiec ja na dzien wolny przystalo...na pysk padam....hihihi dochodza....hm....fajnie maja...hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojechalam do Krakowa, niestety z okropnym postdzałem szyi. Chyba za szybko jechalam i gdzies mnie pospinalo w kregoslupie szyjnym. Nie moge sie odwrocic, boli mnie pół paszczy( dobrze ze tylko poł)To nie pierwszy raz więc mam nadzieje że jutro bedzie trochę lepiej. Wiec zmykam do wanny i do łózeczka. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Sie objawiły gwiazdeczki ! Birmi, szkoda, że u mnie tylko jedzenie dochodzi.... :-P Była nasza \"krakowianka jedna\" teraz mamy krakowianki dwie... :-D Ale.... Nie przenoście nam stolicy do Krakowa.... :-P Sobie oglądam Epoke lodowcowa........ :-D Nuuuuuuuuudyyyyyyyyyy.............. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomacham na dobranoc :) Savan...pol paszczy ...biedactwo...trza by to jakos wyrownac...;)...wygrzej...m niech sie troszku wykaze...pomasuje...chociaz wymyzia;)...jutro musi byc dobrze! Endo...Epoka Ci sie nie podoba...? Juna wylaz!! z tej dziury!🌻 Ryjek?❤️ Mumka... Madzia ...i jka zalali Cie???prosze powiedz ..ze tak....🌻 Agata;) Lukaszek...ucz sie chlopie ucz..;) pomarancze WSZYSTKIE pozdrawiam;) ii wszystkie pozdrawiam ...na wszelki wypadek...wiecie...ten Niemiec...co mi wszystko chowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...i co... mowilm ....Niemiec....heeh Madzia...jutro napisz ,ze cie zalali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D:D:D piekne slonce wstawac, no juz!!! ;-) wczoraj mnie cosik milego spotkalo;-) jeszcze jestenm do wziecia nie ma cio hahahah bylam sobie na spacerku w pieknej kolorowej sukience bez ramion., a dekoldzik jeszcze mam niezly :D:DL:D:D..spotkalam gwkiizdeczke meska telewizyjna i zostalam zauwazona....usmiechnelam sie pan sie pieknie uklonil a mnie zlał rumieniec jak nie wiem co :D:D:D ale mi siem humor poprawil ....no coz czyms trzeba bylo nie;-) hahaha wieczory cudne...ale miasto tak zapelnione ze sie przejsc nie da:( troche to meczace... pozdorweczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan...widze ze to nie tylko moja przypadlosc... jak jade i czuje nerwa (bo mi kto zajedzie droge albo co-wczoraj jakis palant malo znowu by mnie nie poglaskal , tyle ze z szybkoscia blyskawicy wiec jakby co poglasakniem to nie byloby mozna nazwac:( wyprzedzajac prawym ! pasem o malo dupa mnie nie zawadzil !! kurcaki.. sie ludziom spieszy... w kazdym badz razie jak cos na drodze nie za bardzo sie czuje zaraz mi tak spina kark miesnie ze wariacji mozna dostac, wysiadam z auta i mma kamienie i boli jak diabli:( a Ciebie Savan jeszcze pewnie troszke dowialo... kuruj sie ...nie daj sie ..masazyk jaki by sie pewno przydal caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witan Was wszystkich cieplutko i slicznie prosze o wybaczenie , ze nie zagladam ,ale to nie tak ze tylko WAs zaniedbuje ,poprostu malo ostatnio uruchamiam komputer ......jakos tak nie wiem ...moze kolejny etap ....wole polezec przed telewizorem ....przepraszam... dzis zajrzałam bo dostałam sms od Mumki ze Krzys Jej sie snil i opisala to tutaj wiec szukalam.... Mumka DZIEKUJE ...popłakałam sie jak zwykle ostatnio...ale nic to....BARDZO BARDZO DZIEKUJE za opowiedzenie tego snu... cAłuje wszyskie WAs gorąco...przyjdzie cas ze nadrobie tutaj wszystkie zaległosci ...bo dzis tylko szukałam postu Mumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo widze ze nie tylko mnie \"CO\" na mysli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYjek!!!!... serduszko moje....ja wylazłam z jaskini.....moze zeby choc troszke Ciebie wyciągnąc.. wiem wiem ... wszystko dobre telewizja nawet (zaktora nie przepadam ) ale jak mysli trzeba zagluszyc to i to dobre.. trzymja sie Ryjeczku wpadaj czasem.. musi Ci byc ciezko tak pieknie na swiecie... ale widzisz Krzys gdzies czuwa...{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...:( mam zly dzien...wiec nie pisze....bo bede gryzc 😠 Madzia..i jeszcze Ty mnie denerwujesz!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi!!! kurde do raportu!!! :D:D:D Matko Preoryszko co to za zale i złosci hę???? gryz ile wlezie jak tylko pomoze teraz wychodze zglupiec juz doszczetnie ale prosze napisz meilika moze co pomogę, choc Ci sie wyzloscic;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ..przypadlosc kobieca mija...John Foch...tez ;)... Ryjek ❤️, Junka , Madzia, Savan, Lukaszek , Endo, Mumus, Agatka, Hipo, Ruda,Pomaranczki ..i caaaala reszta {serce]🖐️ uffff...mialam nie wymieniac...juz nie bede!!...bo Niemiec czuwa...i jeszcze komu przykrosc uczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma dzisiaj pogode!!!! :D:D:D chyba sadlicho wyrzuce na slonko :P:P milego dnia dziewczyny i chlopczyki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia docztyalam...sorki..moj wczorajszy foch mi na mozg padl... wiesz widac bedzie tak najlepiej ze tydzien pozniej zatopisz gada!!..terza jesli to niebezpieczne...lepiej poczekac...mi juz raczki spochly od kciukow trzymania..ale co tam...jeszcze tydzien dam rde :P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!:) haloo!! gdzie sa wszyscy ;)...grilluja?hihihihi...a ...moze piora...;) milej niedzieli kochani !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem Po pysznym obiadku , kurczak nadziewany po polsku, salata, ziemniaczki i chilijskie wino, ale sie chmurzy ichyba bedzie burza. A jutro m ma badania wszpitalu i punkcje kregoslupa, i bedziemy czekac znowu kilka dni na wyniki i sie boję, Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zarzadzam zbiorowe trzymanie kciukow za badania i wyniki m Savan!!!!❤️ za Madzi ostatnia zalewajke!❤️ za Agaty Tk co sie 20-go bedzie miala ;) za Junki ...;) ...cos 👄 za Endo braciszka:)🌻🌻 za Mumki..komputer...hehehe👄 za Lukaszka...nauke ;) za Ryka❤️ i za mojego m....:) i i...za slub mojego dziecka...co sie za tydzien odbyc powinien w sobote....a wisi na wlosku......bo ksiadz ma fanaberie...😠...i powiedzial ,ze nie udzieli...bo nie doszly dokumenty z Londynu..(ktore z onego wyszly 11 maja...)...i odpowiedzi im laskawie ostatecznej udzieli...W PIATEK!!!!rany boskie ...normalnie zenada..tym bardziej ..ze obydwoje zna...u niego nauki mieli...w liceum...norrrrmalnie...uuuuch!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole...to Oktawia mi sie zadziala.... dziewczyny...postanowilam rozpoczac nastepna akcje pseldonim \"Weroniczka\" ;) ...moze by do nas zajzala...na owym spotkaniu ...topikowym... Przyjezdzam do Polski w pierwszej polowie sierpnia!!!!!!!!!!!!halo!!!! prosze sie zglaszac ...hihihi to w przyszlym tygodniu kolo srody sprobuje sie zorietowac jak i co ..znaczy gdzie i za ile...znaczy sie musi byc tanio i komfortowo hihihihi !! dobrej nocy malenstwa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Birmi, byłoby wpaniale gdyby sie udało spotkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Savan....juz pewnie jestescie na badaniach....trzymaj sie czekanie...czekanie...i ten lęk...nieodłączny towarzysz... byc silniejszą od niego nie tak łatwo,jednak poddac sie paralizującej sile nie mozna...bo osłabisz siebie...starac sie kontrolowac jego nasilenie ?..może...moze tak ? ❤️ Birmus..sierpien ..powinno pasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi... rany co ten ksiąz wyprawai.....palma mu... hm...sorry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie narazilam ... ech nie bede zabierac głosu w ...pracy rany co za pruderia...matusiu... zostalam spacyfikowana! bo smiem mowic ze ech.... jestem za wychodzeniem za maz k/30-tki za mieszkaniem przed slubiem i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×