Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilllka

JAK DLUGO SZUKALISCIE PRACY UMYSLOWEJ W LONDYNIE?

Polecane posty

alez oczywiscie ze mozna awansowac. kolega ktory pracuje te 27lat awansowal juz 2 razy. awans zalezy tylko i wylacznie od checi i pracy. u mnie trzeba jednakze spedzic co najmniej rok na jednym stanowisku, zeby sie ubiegac o wyzsze. ja nie zamierzam awansowac w tempie kolegow, ktorzy siedza po pare lat na jednym krzeselku i dopiero jak robia redukcje etatow to ida gdzies indziej :( niewielu jest takich, ktorzy chca awansowac dla samej satysfakcji, wiekszosc robi to dla pieniedzy. oczywiscie stawka 10tys jest jak dla mnie smieszna, ale to oferuja najczesciej w call centre, wiec nie ma sie co dziwic. w wiekszosci taka stawka jest oferowana 16letnim absolwentom szkol srednich, ktorzy nie maja zadnego doswiadczenia w niczym. z reguly jak sie sklada aplikacje to zarobki sa podane w ogloszeniu i prawde mowiac to one powoduja chec ubiegania sie o dane stanowisko. najczesciej tez pada pytanie ile chcialby taki aplikant zarabiac i czasami (tak jak w moim przypadku) robia wyjatki i placa troche wiecej niz jest podane w ogloszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie zastanawialam czy nie zrobic kursow z SAGE by moc sie ubiegac o payroll admin choc ksiegowosc nie kreci mnie wcale a wcale.. ale przynajmniej placa wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sa wszyscy?? a moze juz wszyscy znalezli prace i nie maja czasu tu zagladac? ja wciaz szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person
ja tez...troche jestem zrezygnowana,skoro nawet na ogloszenia typu : office clerk/office junior/ofice support nikt nie odpowiada,to co tu w ogole myslec o jakimkolwiek interview...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very upset person >>> 1. w jakim miescie mieszkasz? 2. moze masz za malo informacji w CV. wiekszosc osob jakie znam pisze CV tak jak uczyli w szkole - min informacji i najlepiej na 1 strone. moze to jest problem? jak chcesz mozesz mi je podeslac to moze odkryje powod twoich niepowodzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person
Valeriana-.>>wyslalam,dziekuje za wszelka pomoc i sugestie:-)Jestem z Manchester..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
veru upset person----rzeczywiscie Cv to moze byc problem... moglabym tez zobaczyc jak wyglada? moj mail domina86@interia.pl . polecam zobaczyc na gumtree.com moze tam cos znajdziesz, kiedys rozmawialam z pracownikami \ TESCO , pracowali na pozycji admin, nie mieli zadnego doswiadczenia ani tez spacjlanie dobrego angielskiego,wiec mysle,ze moze warto sprobowac,jakies info powinno byc na strionie TSCO, placa kolo 5.65 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very upset person >>>> odpisalam na maila. wedlug mnie CV jest jak najbardziej w porzadku wiec nie wiem w czym lezy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person
dzieki ogromne..Chcialabym jeszcze zapytac,jak to naprawde jest z tymi wymaganiami na okreslone stanowisko pracy,bo przegladajac oferty,czesto widze caly ciag obowiazkow (wygladajacych na bardzo powazne),a job position to jest np.office clerk albo office junior.Wiec o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very upset- ja Ci powiem ze czasem warto wyslac CV nawet jesli nie odpowiadasz jednemu lub dwum wymaganiom, czasem sie moze zdarzyc ze nadrabiasz to innymi cechami, np. znajomoscia innego jezyka obcego lub innymi kwalifikacjami. ja wciaz szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto obowiazki wygladaja strasznie tylko na papierze. w rzeczywistosci jest o wiele lepiej i latwiej. czasem proste rzeczy sa opisane w skomplikowany sposob, co potrafi skutecznie odstraszyc wielu kandydatow. dacie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia23
ja szukam juz od dwoch lat i dalej nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person
czesc kochane,jutro zaczynam prace w biurze:-)strasznie szybko sie wszystko potoczylo,mozna powiedziec,ze to troche po znajomosci,moj chlopak pracuje w firmie,w ktorej latem maja duzo pracy papierkowej,no i jutro zobacze,na czym to bedzie polegalo.Szczerze,to jestem przerazona,na interview zapytano mnie ,czy znam excela,a ja,ze oczywiscie,no problem:-)tylko,ze ja nic nie pamietam ze szkoly,w domu pracuje na wordzie,outlooku itp.boje sie,ze sobie nie poradze...ja to mam charakter..i ten brak wiary w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very upset person >>> gratulacje!! mowilam ze sie uda. wazne zebys teraz nauczyla sie jak najwiecej na przyszlosc. od tej pracy bedzie tylko z gorki :) excel nie jest taki straszny. jak sie boisz to kup sobie ksiazke np w PC Wordzie o excelu i dasz rade. na pewno nie beda wymagali pisania formul na 2 linijki. powodzenia [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, super ze juz masz prace! mam nadzieje ze mi tez niedlugo sie uda. pisz jak Ci idzie i czy sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very upset person
Witajcie Dziewczyny,co tu duzo mowic,praca spoko,do skomplikowanych nie nalezy:)pod koniec tyg pierwsza wyplata,szczerze,to bylam tak szczesliwa,ze wreszcie bede pracowac w biurze,ze nawet nie zapytalam o stawke.Zreszta nie ma to dla mnie zbyt wielkiego znaczenia.Najwazniejsze dla mnie jest teraz to,zeby jak najlepiej radzic sobie z obowiazkami i zapracowac w przyszlosci na dobre referencje.Przez 7 godzin dziennie zajmuje sie papierkami,fakturami,zamowieniami,segreguje poczte,wpinam dokumenty,ale najwiecej to wpisuje do kompa.Ogolnie czas leci bardzo szybko,Anglicy przesympatyczni,jestem zadowolona.Zycze wszystkim poszukujacym duzo szczescia,glowka do gory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podnosze topic! chcialam sie tylko pochwalic ze wkoncu i mi sie udalo:) od jutra zaczynam prace jako HR Administrator! co prawda nie mam doswiadczenia ale wybrali mnie sposrod innych, widocznie przewazyly jakies inne cechy:) jestem bardzo szczesliwa i nie moge sie juz doczekac kiedy zaczne. a jak ida poszukiwania pozostalym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje wszystkim 🌻 rowniez moge sie pochwalic, gdyz dostalam awans i to zaledwie po 8 miesiacach :). teraz posiedze z pol roku i przeniose sie do innego dzialu, bo tutaj zaczynaja troche przesadzac. ostatnio ustalili target dla calego teamu 115%. ja oczywiscie moge tyle zrobic, lub troche nasciemniac, bez problemu. jednak troche dolujacy jest fakt, ze nie placa nam wiecej a inne teamy maja 100%-105% do wyrobienia. ale co tam, popracuje troche, doucze sie i zmykam. zycze powodzenia i szybkiego awansu wszystkim topikowiczkom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×