Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonka bez ogonka

CZY WYPADA ZAKŁADAĆ ODKRYTE BUTY?

Polecane posty

Gość japonka bez ogonka

czy wypada założyc na uczelnię klapki, japonki? po prostu odkryte buty? kiedys słyszalam, ze to brak kultury i ogłady ze strony studentek. prawda? jutro ma byc bardzo goraco- czy mam sie kisic w zakrytych butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonki to chyba nie bardzo , a klapki , owszem ale zalezy jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka bez ogonka
no akurat mam dwie pary ladnych skórzanych japonek.rozumiem, ze nie za bardzo moge je włożyc:( bede musiala sprawic sobie klapki, choc po tej informacji w ogole mam opory.ale dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka bez ogonka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zależy jaka uczelnia :/ na mojej by to przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy:D jeju nawet nie myslałam ze nie wolno:P U mnie luzik, ale w ogole wydaje mi sie to normalne, u nas nawet jeden prof sobie w sandałkach chodzi, a nie jest Polakiem. Nie ma co sie tak spinac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie slyszalam o tym, ze nie wolno. Na mojej uczelni dziewczyny chodza, nie widze w tym nic zlego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że można, przecież na zajęciach siedzisz w nie prezentujesz swoje stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam byc szczera to lalki
czasem popełniają znaaaaaaaaaacznie gorsze faux-pas anizeli noszenie japonek......... wydekoltowane, w mini, kabaretkach i szpilach przylaza na zajęcia......... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 28
Ja pracuje w biurze i tez chodze do pracy w japonkach, a do tego wybieram odpowiednia gore tzn dlugie spodnie i gore bez dekoldu ogromnego. Mam taka zasade do ubioru w pracy - jak japonki to dlugie spodnie, jak baletki to rurki lub waskie moga byc 3/4, zawsze zakryty brzuch i nie za duży dekold, bo to nieeleganckie wg mnie. Mysle wiec, ze smialo mozesz isc w japonkach, chyba ze twoja uczelnia tego nie akceptuje (ja na uczelnie tez biegalam w japonkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
Jasne, że możesz chodzić w japonkach. Gdybym był Twoim wykładowcą od razu miałabyś zaliczenie w kieszeni i stopień wyzej na egzaminie ;) Zajrzyj na topik : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3425390&start=0 Tam napisałem więcej o swojej fascynacji kobiecymi stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×