Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bad woman

Dlaczego mnie ciąża nie cieszy???

Polecane posty

Gość uuppppuu
to juz nas jest trzy...:( musimy sie wspierac jakos nie ma wyjscia trzeba jakos zyc z ta swiadomoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
wiesz to nie jest do konca tak,ze sie nie ciesze ...bo ja sama nie wiem jak nazwac to...raz placze raz sie boje a raz mysle sobie ,ze bedzie dobrze ile masz lat?dlugo jestes z tym chlopakiem? bo ja za pierwszym razem tez wpadlam majac 18 lat ale bylismy razem juz 3,no i kochalam synka nad zycie ale to bylo za wczesnie na macierzynstwo i nikt mi nie wmowi,ze zdazyl juz sie wyszalec i jest szczesliwy bedac w ciazy w wieku 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
co do strachu przed porodem pociesze was -pierwszy to byl maraton koszmar przy drugim zaparlam sie w drzwiach szpitala i ze strachu nie moglam wejsc do srodka.Porod trwal 2 godziny sama nie moglam w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppuu
czemu maraton? opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ciąża była planowana,jednak gdy się dowiedziałam,że jestem w ciąży to zwaliło mnie z nóg i poczułam się jakby mi się świat zawalił.Potem jak poszłam na pierwsze USG troszkę się nawet ucieszyłam.dopiero w 9 tygodniu złapała mnie znowu załamka ;/.moje życie zmieniło się od razu.Musiałam zrezygnować z pracy,siedzę sama w domu,mąż wraca wieczorkiem.Albo wymiotuję albo jest mi nie dobrze;/.Praktycznie nigdzie nie wychodzę i mój dzień wygląda zawsze tak samo...straciłam sens życia...wstaje,myję się,idę na dwór z psem,oglądam filmy,kąpie się,idę spać i tak w kółko...Wszyscy się cieszą z mojej ciąży oprócz mnie.tzn.raz się cieszę a potem nie wyobrażam sobie jak to będzie,widzę przyszłość w samych negatywach.Pomóżcie!!! co robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×