Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dizi88

co myslicie o tej sukience? pomożcie

Polecane posty

Gość 24
srednia, ja mam podobna ale czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modniarkaaaa
Mi sie wogóle nie podoba!!!! a co twoja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się osobiscie nie podoba,może na tych kobietkach z wybiegu jakos wyglada ale ogólnie jakas taka dziwna ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
se jaja ktos robi!!!!!!!!!!1 SZMATE DO PODLOGI MAM LADNIEJSZA-ZENADA!! KIEPSKI ZART :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladna i modna, odkryte plecy sa sexy :) Ale jesli nie bedziesz w niej chodzic to nie warto kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde jeża!!!!! jak zobaczyłam fotki tej złotej to moja pirwsza mysl była: klikam i abiore Ci ją sprzed nosa, jest piekna ale potem te zdjęcia poniżej, bleeeee ta akurat wystawiona na licytacji jest ohydna ale pozatym fason sukienki z odkytymi plecami jest ok, ja taki nosze i nie uwazam sie za za bardzo odkrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizi88
czyli wiekszość, prawie wszyscy na nie sukienka spodobala mi sie dlatego ze szukalam poprstu czegos z odkrytymi plecami, no nic zobacze jak przejdze licytacja, moze sie skusze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terakotka
nie przesadzajcie, ona nie jest wcale beznadziejna zreszta to kwestaia gustu czy ktos sie w to ubierze czy nie na ostatnim zdjeciu moze nie wyglada tak efektownie jak na super modelce z photoshopa, jednak jak ktos zna ten fason to wie ze ukalda sie ona na biodrach, dlatego zdjecie nie pokazuje jej walorow. osobiscie mam taka sama tylko różowa i jestem z niej bardzo zadowolona, kupilam ja za 129zl i nie zaluje wiec jak ci sie podoba to bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do philtonme
taka zlota co jest pokazana na tej aukcjii tez jest na allegro. co jakis czas widuje ja jak czegos szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×