Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalja

Fajne miejsca w Warszawie!

Polecane posty

no to widze, ze Wy jesteście wylatani po knajpach jak studenci 😭 a ja kurcze nigdy się nei wylatałam po nocach po pubach, kawiarniach itepe...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALI G
JADLODAJNIA FILOZOFICZNA jest great:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamix
Polecam www.warsawsun.pl stronka z fajnymi miejscami w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfinx :O Piekarnia :O Wedel przy NBP :O jeszcze niech ktoś dorzuci El Popo i mamy Zestaw Małego Stulejarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sphinx jako miejsce kultowe!!!! zenada pijalnia czekolday wedla kolo nbp = kult ale to dobre na randke z laska a nie na posiadowe z kumplami piekarnia = zepsula sie bardzo. raczej dopada juz ale co powiecie na czulego barbarzynce i zaglebie na dolnej??? a plan b na pl. zbawiciela i bastylie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię maca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falanka123
My razem z narzeczonym często chodzimy po rożnych restauracjach i klubach ;) Lubimy ciekawe miejsca, nowości. W tym tygodniu odwiedziliśmy Besuto sushi bar na Nowym Świecie i bardzo nam się to podobało. Atmosfera bardzo intymna, spokojna, idealna na randkę. W poniedziałki i wtorki serwują tam dodatkowe menu - bug cuisine w którym można spróbować potraw z... owadów ;) Tutaj są foty: http://www.besuto.pl/bugcuisine/ Bardzo byłam ciekawa jakby to mogło smakować i było całkiem smaczne - chociaż nie powiem, doświadczenie ekstremalne ale niemniej warto było skosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Besuto sushi bar:-o - nie polecam, ostatnio sprzed knajpy ukradli mi rower :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie sushi to polecam ohh na wietrniczej:) nota bene fajne klimatyczne miejsce, utrzymane w stylu typowo japońskim, niewielkie pomieszczenia z przesuwanymi drzwiami, jak przystało na dobrą knajpę kelnerami są mężczyźni (oryginalni japończycy) a wiem to stąd, gdyż miałam okazję zjawić się tam ze znajomym japończykiem i rozmawiał z kelnerem w ich języku: konnichiwa blebleble :classic_cool: ów znajomy zachwalał smak tamtego sushi:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znałam :) ale skoro piszesz, że warto ;) to się wybiorę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranya po wizycie w Bizzariuszu powinnaś być WYJĄTKOWO zadowolona, wrażenia nie do opisania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bar mleczny "złota kurka ". Kiedyś mieszkając w Wawie przepuszczałem tam dużo kasy ...na naleśniki ...;)w tamtych czasach więcej piłem niż jadłem ..;) Najtansze obiady,doborowe towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Natalja Znacie jakieś fajne miejsca w stolicy!! A może macie jakieś ulubione!?? Przez kilka miesięcy byłam wyrzucona z życia toważysko społecznego (wiele egzaminów)...i teraz chcę to nadrobićjezyk.gif !!" """ toważysko"""---chyba musisz zdac jeszcze jeden egzamin.Ten najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zagadka", gdzie można załatwiać dragi w pokoiku na górze, und "St Antonio", choć to drugie to na eleganckie posiadóweczki z babcią, przy stoliczku otoczonym płatkami kwiatów. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie klub muzyczny Barometr... Warszawa da się lubić w takich miejscach :) dobra muzyka, klimat, fajne drinki - w sam raz na wieczor po pracy :) http://barometr.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregory1
Fajne miejsce z Wawie? Jedno słowo: kameralna :) na Foksala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka23
Zgadzam sie z Gregory1 :)! Dla mnie Kameralna to jest zawsze pierwsza opcja na wyjście :) Jakoś tak, czuje sie jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jest parę takich ciekawych galerii sztuki itp. w regionie. Parę razy byłam ostatnio z córką na warsztatach plastycznych dla maluchów akurat w Kokko Art w Łomiankach i było bardzo fajnie. Miła obsługa, dobre podejście do dzieci, a ja mogłam w tym czasie coś zjeść, wypić kawkę, czas mi minął ekspresowo. Pewnie będę tu częściej wpadać z córą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Wiesz co, mnie się bardzo dobrze spędza czas w centrum kultury Kokko Art w Łomiankach, tu ich strona - www.kokkoart.pl . Jeżdżę do nich już drugi miesiąc. Mają całą masę zajęć, warsztatów, organizują też koncerty, czy taki z prawdziwego zdarzenia klub filmowy z dyskusjami...Można tutaj spędzić praktycznie cały dzień...Do tego nie brakuje atrakcji dla maluchów. Mam zamiar zapisać syna na warsztaty kulinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o gastronomie, to osttnim fajnym miejscem ktore odwiedzialm byla wloska restauracja Antich Caffe. Miejsce godne polecenia, mila bardzo obsluga i jedzenie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalll26
Bylem tam wczoraj, swietny pomysl maja z tym ogrodkiem. Mozna posiedziec na swiezym powietrzu, zjesc obiadek i posiedziec w milym towarzystwie. Miejsce bardzo fajne i przyjazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaraat
No cóż... w Warszawie jest dużo takich miejsc. Moim ulubionym oprócz oczywiście tych najbardziej znanych, jest już dla mnie kultowy Bar&Restauracja Bubbles na Placu Piłsudskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E R O F L I R T 24 . P L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×