Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

Gość serenadaaa
nawet faceta znudziłaś - nie masz polotu laska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to to skryte marzenie nie z siostrami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami kochana nie moglabym postapic inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska : Miło mi to słyszeć :-) . Ale tak się składa że wiele tych (i nie tylko tych) rzeczy już pisałem po róznych topikach dotyczących poszczególnych łóżkowych zabaw, lub kobiecej cielesności. Określenie: płeć piękna to słusne stwierdzenie - potraficie fascynować zarówno zmysłowo jak i estetycznie. Widok kobiet to jeden z widoków dla któch zycie ma sens, bo dostarcza tak wiele piękna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto kogo nudzi bo juz nie
wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robisz sobie na kolacje
i gdzie musisz leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, to ja ślepa byłam jak kret, ale dobrze że dziewczyny Ciebie namierzyły i pociągnęły za język, tzn. za palce. Też spadam za 7 minut - Grey\'s Anatomy nowa seria, Danny umarł, pamiętam jak płakałam... Tylko na tym serialu płaczę, oczywiście jak zdołam złapać odcinek. No więc umarł. A teraz zobaczymy co u Meredith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłe kromki z serem i kiełbasą, na wierzch plasterki pomidora. Dosłownie nie lecę jutro. Muszę pozałatwiać parę spraw, poważnie pogadać, ech. :-) Przecież jestem tu anonimowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka : Ostatnio mnie skrytykowałaś za brak nowych zdjęć. Hmm, jak wymienie telefon na jakiś z aparatem to będziesz pierwsza, która się spytam czy przesłać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa facet niech żyje anonimowosc ......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, dzięki :) ale wiesz do mnie mms-y z polski nie dochodzą, a na stronce też coś jest powalone; przysyłaj na maila! Koniecznie! Chociaż jak chcesz mój numer tel. to nie ma sprawy. Ale mms-y nie dochodzą, kaszana. Dobra, lecę Grey\'s się zaczyna, nara!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet opowiedz nam o sobie
no nie badz aki skromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak chcę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem ten
swinki ryj co napisal ze facet to ekshibicjonista, chyba sie mylilem, ale poczytam Starowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonku : Jaka cenzurę ? Ściągaj ciuchy i będziemy później pisać nago. Ja później wybiorę się na balkon opalać (oczywiście nago, bo innego opalania nie uznaje). Na balkonie pozasłaniam pewne miejsca, barierki i tak są obrosniete winogronem. I w przerwach będe wpadać. Więc dzis pisanie nago. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ekcybicjonistą (no może trochę). Ale jak tu niektóre kretynki piszą o mega-centymetrach by facetów zakompleksić, to zareagowałem niekonwencjonalnie i pokazałem statystyczny przykład , czyli swój. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem ten
no wlasnie musze poczytac Starewicza, kozdy jest odrobinkie ekshibicjonista, powaznie 15,5 cm wygladalo na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No facet, chcesz zbawic świat i zapobiegac kompleksom?:D Gdybym była takim społecznikiem, to pewnie całe forum byłoby pełne zdjęć mojej deski we wszystkich ujęciach:p Poza tym leżenie na balkonie bez ubrania chyba nie ma nic wspólnego z leczeniem cudzuch kompleksów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko : Aż takim społecznikiem nie jestem :-D Wyjaśniłem, dlaczego na pewnym topiku pare dni temu dałem fotkę. I to wszystko :-) A link: on ilustruje że jestem statystycznym Polakiem :-) :-D A balkon - gdybyś miała duży balkon i poręcze porośnięte gałęźmi winogronu, to jak byś się opalała ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet- bodajże wczoraj pisałeś że piszesz nago...........;) desko facet chce pozbawić kompleksów innych, ale jednocześnie robi sobie dobrą autoreklamę:) no i jeszcze ten talent literacki- grrrrrrr;) już topiki o nim są tworzone;)dorabia się rzeszy fanek;) facet- tylko żeby ta sława do głowy Ci nie uderzyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami Wczoraj pisałem ze to było przedwczoraj - czyli wtorek. I to by się zgadzało. W środę na 15.30 musiałem gdzieś być, więc nie. Wczoraj nie było możliwości. Wtorek :-) Dziś by trzeba więcej poleżeć na brzuchu :-D (ostatnio było na leżaku). A przychodząc z balkonu przed komputer nie będe specjalnie się ubierał. Sama napisałaś że nie przeszkadza ci fakt gdy piszę nago. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×