Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

ojjj facet mi naprawdę nie przeszkadza ze nago [piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko : Powinienem był napisać rano, przeczytać. Pisałem z marszu, stylistycznie pozostawia to sporo do życzenia i w efekcie straciła na tym estetyka treści. Wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko : Białe ślady. Ale wiem, rzecz gustu. Ja najbardziej lubię jak kobieta jest cała blada lub cała opalona. Każdy ma swój gust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nawet jak się opale, to i tak jestem balda:) Różnicy praktycznie nie ma. Poza tym nie wiedziałam, ze taki jesteś malkontent... I jakoś sobie nie wyobrażam, że ktoś sie na Ciebie rzuca niczym tygrys, a Ty na to: nie dzisiaj, kochanie, masz nierówno opalone ciało, to burzy moje poczucie estetyki...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko : Alez mnie nikt nie będzie widział :-D Ja w realu mam grzeczne oblicze, sąsiedzi mają o mnie bardzo dobre zdanie i miałem okazję sie o tym przekonać. ------------------------------------------------------- dupiszonku : Jak już zmienie telefon na taki z aparatem (lipiec) to od razu pomyśle o tobie ;-) i spełnie każdą, twoją prośbę w temacie autoportretowych zdjęć :-) ------------------------------------------------------- (ps: moja \"była\" miała aparat i zrobiła mi te fotki. Ja nie potrzebowałem skoro ona miała) ----------------------------------------------------- ps: niby nie ma upału ale jak ise 10 minut polezy na łońcu to człowiek cały nagrzany, muszę znaleść jakąś czapeczke z daszkiem na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet czapeczke z daszkiem tez na cos innego- co bys sie nie spiekl za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : :-D Tam zasłaniam kawałkiem bluzki. Wiem ze trzeba uważać :-D Na plaży nudystów używałem 2 kremów ochronnych do opalania. Jeden był bardzo mocny i specjalnie dla klejnotów ;-) dupiszonku : Ja mieszkam na górce i tam jest lekki wiaterek, ale na balkonie faktycznie słońce daje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet idę za twoim przykladem i się opalam- \"prawie naga\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami Ja kilka lat temu sam zaproponowałem posadzenie tych winogron, by oplotły barierki :-) Ale najwazniejsze że i tak zasmakujesz słonecznej kąpieli, odpreża. desko : Nie martw się. I nie upraszczaj z tymi śladami u kobiet. Tak nie jest, pisłem tylko co najbardziej - ale to nie wyklucza innych wariantów dupiszonku : Wypadzik za miasto. Chyba każdy ma upatrzone swoje ustronne miejsca.:-D ---------------------- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam... doszlam do wniosku ze z facetami jest tak samo jak z kobietami. wystarczy pisac to co chca uslyszec i juz sa twoje. tylko jeszcze trzeba wiedziec jak pisac :) bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak.
Facet rocznik 78, czy ty sie mozesz powstrzymac przed wspominaniem na kazdym topicu gdzie sie udzielasz o tym, ze masz 15,5 cm ale jestes z tego calkowicie zadowolony, poniewaz jest to rozmiar europejski, a zapewnily cie o tym raporty z artykulu w necie gdzies tam ....... ktorego linki wklejasz...... a rozmiar taki odpowiada ci i wcale nie czujesz sie gorszy z tego powodu w porownaniu z posiadaczami np. 19 czy 20 cm? Mnie sie wydaje, ze napisanie o tym jeden raz wystarczy, kto sie toba interesuje, ten przeczyta i zapamieta. Bo mowienie o tym wszedzie gdzie sie pojawiasz na dluzej zakrawa mi na obsesje. A posilkowanie sie stwierdzeniem, ze jestes w statystycznej wiekszosci - kompleksami na rzeczonym tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak : ja z tym wyskakiwałem tylko gdy był ten temat. I widzę ze nie czytałaś wielu moich postów z zupełnie innej tematyki (w dziale uczuciowym, ogólnym a i rówież w erotycznym). I nie mam kompleksów na tle tych z większymi. Rozmiar pewnie ma znaczenie. Ale ja to mam gdzieś. Raz że przez wielu jego znaczenie jest wyolbrzymianie (to wręcz idiotyczne uogólnianie tematu seksu i kobiet, których potrzeby są tematem rzeką) a dwa że mi do wyśmienitej samooceny wystarcza porównanie od większosci, uważam to za zdrowe podejście. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wagaruje- ty chyba nie masz poczucia humoru- bo skoro czytasz i czytasz i bierzesz wszystko na poważnie-strasznie poważna osoba musisz być;) a to brav to takie małe przekliknięcie- chyba najlepszym może się zdarzyć.prawda?- nawet Tobie;) mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej luzu- ot tak dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty az taka straszna nie jestem. tylko tak jakos inaczej na to wszytsko spojzalam. taka odskocznia. wreszcie cos pieknie opisane, dociera do kobiet. realne zycie jest za szybkie dlatego wszystkie tu sa tak zauroczone. albo po prostu nudzi sie wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze nie wspominaj
ciągle o telefonie z aparatem który będziesz posiadał w lipcu,a tamte zdjęcia zostaly zrobione z aparatu byłej...przecież piszesz to wszędzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że tu wcześniej nie zajrzałam ;) Przeczytałam cały topik... Umiesz smakować kobietę. Czy po długim związku nadal byś tak umiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długim czasie w związku*, klawiatura mnie dzisiaj polubiła drażnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonka- nie ubliżam facetowi ....ale smakowanie kobiety a duży talent literacki ...to dwie rózne sprawy :) przyjemnie jest poczytać.........:) ale wiesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ;) Mój Mężczyzna też świetnie pisze, ale z wykonaniem nie zawsze mu wychodzi, takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja świetnie piszę, ale w realu to nie wiem, jak na razie mam jednego kochanka i się nie skarży. Może po prostu jest wyrozumiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa i stonka bo podobno czyny a nie słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, mam sporą wyobraźnię, raz Mój Mężczyzna opowiadał mi, pieszcząc mój płatek ucha, o tym jak uwielbia pieścić moją szparkę, baaardzo dokładnie, i doprowadził mnie do takiego orgazmu, że łoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieścił TYLKO płatek ucha, jego ręce przytrzymywały moje dłonie, bym sama się nie dotykała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee czyli czasami talent literacki tez jest potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×