Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość AnnaSzn
No dobra ziuuutek, u mnie teraz to pełne 7 tygodni, od jutra zaczynam 8 tydzień. Oby dalej bez sensacji i strachu...:) Jak u was dziewczyny z ochotą na seks? Zawsze lubiłam dużo i często, a teraz jakoś oklapłam...:) Buźka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lutówki! Wstawać, nie obijać się :) Aneta30 jest mi ogromnie przykro, nie jestem wstanie wyobrazić sobie bólu , jakiego teraz doznajesz. Nie napiszę nic więcej, bo uważam, że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu... Pozwoliłam sobie poukładać tabelkę wg terminu porodu :) NICK.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ......ost.@....TC...TERMIN PORODU Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....10.......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03...............01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04...............03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......10.......05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05..........05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05................06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05...............09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05...............12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05...............12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05................15.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05...............20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05...............21.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiłam się na forum raz, żeby do Was dołączyć, a teraz pojawiam siędrugi raz, żeby siępożegnać. Wczoraj straciłam dziecko. Trzymam kciuki, żeby u Was było wszystko dobrze i zyczę szczęśliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, Anetka przykro mi bardzo, nie moge sobie nawet wyobraxic co czujecie, współczuje dziewczyny cieszcie sie z mdłosci podobno wtedy jest duzo hormonu w organizmie podtrzymującego ciąże no i czytałam ze takie mdłosci chronia przed rakiem w przyszłosci wg naukowców tylko nie wiem jakim rakiem :) Ja mam mdłosci minimalne tylko czasem mnie zmuli ale mam nadzieje ze wszystko jest dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dopisalam sie nie do tej tabelki co trzeba haha, naprawiam wiec ten bląd... NICK.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ......ost.@....TC.. .TERMIN PORODU Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....10. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......10.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita 27.....27...zachodniopomorskie...14.05......... ......19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia_s13
Aneta, Paty25- bardzo mi przykro. Jeszcze nieśmiało podczytuję to forum, bo gdyby na USG wszystko wyszło prawidłowo sama w lutym zostałabym mamą. Ja poroniłam poprzednią ciążę 23 marca w tym roku w 8 tyg. Tak jak u Ciebie Anetko, nie doczekałam do kolejnego USG i miałam zabieg. Myślałam wtedy, że nie uda się tak szybko i że to tak brdzo boli. Po zabiegu zdążyłam mieć dwie @. Trzecia nie przyszła. Jeżeli wszytko tym razem jest dobrze, to może dostałam tę szansę i dołączę do Mam lutowych. Bardzo się boję, zwłaszcza, że nie mam tak jak poprzednio mdłości. Może tylko senna jestem. No ale narazie nic się też złego nie dzieje. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich no to i ja dołanczam - termin również na luty dzisiaj usg mam strasznego stresa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anata...Paty....strasznie mi przykro ;( jedyne co mogę zrobić to życzyć Wam powodzenia przy następnych starankach...a myślę, że starać się będzie warto!! Isia_s13 - mam szczerą nadzieję, że do nas dołączysz :D i razem z nami będziesz się dzielić radościami...z całego serca Ci tego życzę:) ...a ja dzisiaj mdłości ciąg dalszy...do tego przeprowadzka - trochę się \"nadźwigałam\" i teraz brzucho pobolewa...pora odpocząć i chyba będe musiała przystopować troszkę... titi - jak tam usg?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi ja tez mialam stresa przed pierwszym USG ale to niesamowite uczucie zobaczyc dzieciatko chocby kropeczke :) jutro kolejna wizyta dam znac co i jak Mam nadzieje ze wszystkie razem doczekamy szczęsliwie lutego i dzieciątek, pozdrawiam Cos mi sie nastrój popsuł ostatnio jestem bardzo wsciekła na wszystkich i wszystko mam nadzieje ze mi szybko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro slyszec jak dziewczyny traca ciaze. Ja do topik sierpniowego i tam ja i jeszcze jedna musialy odejsc. Nie sadzilam, ze to sie tak czesto zdarza:( A mi wczoraj zachciao sie sledzi o 19 i dobrze, bo sklepy do 20 hah, a pozniej zajadlam czekolada. Nie wiem jak ja to zrobilam:) Wczoraj mialam wizyte, wszystko ok dzidzia rosnie. Teraz mam wizyte za 3 tygodnie i wowczas bedzie sprawdzane, czy dzidzia jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam migające seduszko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to niesamowite uczucie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja z topiku \" Ruszamy w maju ze starankami..\", tak sie sklada, ze majowe staranka przyniosly owocne efekty w postaci tyci fasoleczki i chcialabym uczestniczyc w Waszym topiku! Wstepnie mam termin na 27, 28 luty -sam koniec ale zawsze luty :) Chcialam przekazac wyrazy wspolczucia dla Anety i Paty : Dziewczyny, napewno trudno Wam sie pozbierac, nie traccie nadzieji, na pewno szybko sie uda i w przyszlym roku bedziecie obchodzily Dzien Mamy! Tego Wam z calego serca zycze! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya MisiaTygrysia ja dołączyłam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam po dłuzszej przerwie ;-) Ostatni raz pisałam z pracy a zaraz potem poszłam na zwolnienie, i bede na nim jeszcze kilka dni. Przedwczoraj widziałam bijace serduszko, niesamowite, fakt ;-) poza tym dolegliwości cała masa, szczególnie mdłości i wrazliwosc na zapachy, mały apetyt i czasem pobolewanko w dole brzuszka. A poza tym wszystko okej. Jutro kończy sie 9 tydzień... a u mnie juz w pracy kierowniczka panikuje i kogos na zastepstwo szuka, kiedy ja tylko teraz chciałam odpocząć i przejść w domku męczące objawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi - tez bym juz chciala pukajace serduszko zobaczyc! Ja tez na zwolnieniu siedze od wtorku. Nie mam jeczsze zwolnienia z nocek a tak sie okropnie czulam i postanowilam nie ryzykowac. W poniedzialek dopadly mnie pierwsze mdlosci.. pewnie zmeczenie tez mialo wplyw i dolegliwosci sie nasilily. Teraz odpoczywam i zbieram sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w trakcie 9 tygodnia i czuję się coraz lepiej :) już mdłości nie są takie silne i ból brzucha też tylko raz po raz....teraz to już chyba będzie coraz lepiej ;) ...mam tylko nadzieję że moja dzidzia duża i zdrowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tygodni 4 dni od ostatatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia a kiedy mialas pierwszy dzien ostatniej miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mialam cykle po 35 dni a zafosolkowalam 1 czerwca. To byl prawie 3 tydzien cyklu. To male w sobote zacznie 5 - ty tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz objawy ? tez cie tak strzyka w brzuszku ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tyg. jakos nie, ale w poprzednich 2 to mnie tak caly czas strzykalo raz z jednej, raz z drugiej strony albo rownoczesnie. W tym za to mnie mdli ale dosc rzadko wiec staram sie nie zwracac na to uwagi. No i to sikanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bo ja mam tylko wlasnie to strzykanie i bolące piersi no i ochota na spanie caly czas i to by bylo na tyle moich symptomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tu sie zaczynam martwic, bo jakos objawów w ogóle nie mam, poza siusianiem non stop i sennoscia kompletnie nic. Piersi mnie troszke bolą ale tez nie jest to ból nie do zniesienia. Mdlosci kompletnie. Czy któras tez tak dobrze przechodzi ciąże jak ja? Kiedys lekarka mi powiedziala ze im mocniejsza ciąża tym gorsze objawy, dlatego czasem sie martwie ze mi nic nie jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joaks: ile razy robilas juz usg? piszesz ze znów bylas u lekarza? Ja mam wizyte dopierdo za miesiąc, i tak sie zastanawiam czy po moim poronieniu nie powinnam zaglądac do lekarza częściej na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×