Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej dziewczyny! A tutaj szczególnie do ziuutka, chyba ześmy strzelily w tym samym terminie haha, ja ostatnią miesiaczke mialam 14 maja, a zaszlam 27, wiem bo dzialalismy z testami owulacyjnymi. Bete robilam bardzo wczesnie bo w 29 dniu cyklu i wyszla mi 160, lekarz mnie troche zmartwil bo mówil ze moglaby byc wyzsza, w poniedzialek ide do lekarza, wiec sie przekonam czy z zarodkiem wszysko oki, a ty bylas juz u gina? Ciekawe kiedy zobaczymy serducho. Dzięki za slowa pocieszenia, po poronieniu, mam nadzieje ze piorun dwa razy nie uderza w te samo drzewo i tym razem będzie oki. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki, obysmy za 9 miesiecy, wszystkie mogly pokazac fotki swoim pociech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja poronlam, ale nie pierwsza ciaze tylko druga(planowana)Mam synka 20 miesiecy no i obecnie jestem w 7 tyg ciazy, ale musze brac magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lutówki!!! Dziś byłam u lekarza, strasznie długo czekałam w poczekalni, ale warto było. Wszystko jest w porządku, ciąża rozwija się prawidłowo, serduszko Maluszkowi bije, plamień nie ma, wyniki super. Następna wizyta za miesiąc, ale już bez robienia wyników, bo narazie nie ma takiej potrzeby. W 20.tyg będę mieć robione płatne usg serca Maluszka. Żałuję tylko, że usg mojego lekarza nie robi zdjęć. Eh, taki aparat :( Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti222
Hej dziewczynki, ja robiłam usg tydzień temu i mój dzidzius miał wtedy 14 mm. Bhcg miałam wysoką od samego początku - w 3 tygodniu ponad 3 tysiące a w czwartym 7 tysięcy. Jestem już na duphastonie i magnezie z powodu plamień, ale mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Mam okropne nudności trwające cały dzień, pomagają tylko lody w czekoladzie, chociaż słyszałam że lodow nie powinno sie jeść. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo dziewczynki - tak jak przewidywałam serduszka nie zobaczyłam , ale przynajmniej wiem ,że zagnieżdzona prawidłowo. :)) Betti - chyba Twój dzidzuś miał 1,4mm , bo mój ma 2mm - tak lekarz powiedział na usg( jestem w 6-tym tygodniu) - chyba ,że Ty już masz bardziej zaawansowaną ciążę , albo może mój taki malutki :(((też Ja teraz bardzo dobrze czuje , rano też się oczyszczam naturalnie - heheeh , ale to i tak lepsze nież mdłości :))) pije ogromne ilości , ale już zrobiłam się mniej senna i to jest duży plus Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do lekarza w poniedzialek, to będzie pierwszy dzien 7 tygodnia, myslicie ze będzie szansa zeby zobaczyc serducho? Pozatym zasypiam na stojąco, masakra. I mam wrazenie jakby mi cos w gardle stalo, ale poza tym czuje sie dobrze. Zaczynam sie zamartwiac czy moze oby za dobrze nie przechodze tej ciąży. Pierwsza poronilam wiec mam stresa, a lekarka mi powiedziala kiedys ze im gorzej sie czujemy, tym ciąża jest mocniejsza. Robila któras z was bete, ale bardzo wczesnie, gdzies w terminie miesiaczki ok 28 dnia? Jak tak, dajcie znac ile wam wyszlo, dzięki, pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
ja robiłam - 370 miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, od wczoraj jestem na zwolnieniu dwutygodniowym, a co nalezy sie ;-) I jak na złość jak mnie wczoraj po południu zemdliło tak żygałam dalej niż widzialam. Nie wiem co jeść żeby mi nie było niedobrze. Jutro pierwszy dzien 8 tygodnia, także trzymam za was kciuki i wy trzymajcie za mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś zaczyna się 8 tydzień. Bardzo mi słabo, trochę mnie mdli ale wytrzymuję:D Jeszcze jutro to pracy i mam wakacje:D:D:D Powiedzcie dziewczyny, czy już macie założoną kartę ciąży? Badania zrobione? Bo ja dopiero za 1,5 tygodnia idę do lekarza i wtedy \"będziemy się badać\", tak powiedziała pani gin:) Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :) ja tez jeszcze nie mam założonej karty ciąży. moj lekarz powiedział że przy nastepnej wizycie ok 10 lipca jak przyjde juz z wynikami to wtedy założy. Ostatnio troszke lepiej się czuje nie zwracam tak dużo jak ostatnio ale ciągle mnie muli i muszę uważać na to co jem :( Mało pije bo od wszystkiego mnie odrzuciło, dosłownie od wszystkiego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka- ja miałam robione usg koniec 7 tygodnia i moja kruszynka miała niecałe 12mm a dokładnie to 11,7mm. Sprawdzałam przed chwilą z ciekawości na wydruku z usg, wiec nie wiem czy twój dzidziuś jest taki malutki jeszcze czy może zle zrozumiałas lekarza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,że on taki malutki :))) w końcu różnica dwóch tygodni to już jest sporo :))) cały centymetr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec siódmego tygodnia jeszcze was przerośnie hihii :)) będzie kawał dzidzusia ......;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka, a ty chyba podobnie zaszlas do mnie. Kiedy mialas ostatnią miesiączke? mi niby idzie 6 tydzien, ale jak patrze czasem na kompie, to wylicza mi wlasnie piąty, cholery mozna dostac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka- no bardzo możliwe dwa tygodnie dla takiego okruszka to dużo :) Nikita 27- no jasne że widziałam serduszko aż mi się łezka w oku zakręciła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg lekarza - 6-ty tydzeń - no ijest to logiczne , a na necie raz 5-ty , raz6-ty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka no to faktycznie zaszlysmy tak samo, ja mialam @ 14 maja, a zaszlam 27, 28 :-), ide do lekarza w poniedzialek, wiec pewnie tez zobacze tylko fasolke, serduszka pewnie nie bedzie niestety. A czekam na nie z utesknieniem, szczególnie ze przy poprzedniej ciąży sie nie doczekałam. Mówie wam dziewczyny, boje sie strasznie, choc nie powinnam, bo to zle dziala na psychike. Wiosna ciesze sie ze u ciebie zabilo, to musi byc jedna z piekniejszych chwil w zyciu kobiety, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita , jak Ci sięteraz nie pokaże serducho , to nastęnpnym razem już na 100 !! Ale może jadnak coś tam zobczysz... parę dni to już duża różnica dla maluszka . Trzymam kciuki ,żebyś zobaczyła ogromne serducho :))) daj znać po.... A jak nie to razem będziemy niecierpliwić do następnego razu .....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) No i mam wyniki wczorajszej bety, wyszlo rowniutkie 10 000, czyli 6 tydzien. wg moich obliczen jutro skoncze 6 tydzien a beta byla robiona w 5tyg i 5 dniu :) gapinka, nikita ja okres ostatni mialam 11.05 i do zapylenia doszlo kolo 25-26 chyba, to moje maleństwo ze dwa dni starsze :P nikita- tez sie martwie o ten brak objawow, nie wiem czy to nie przesad ze im gorzej sie kobieta czuje tym wieksze szanse na zdrowe dziecko. ja sie czuje normalnie, juz nawet brzuch nie boli, kompletnie nic mi nie jest i to mnie mocno martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita- wg tego co mi podali pod wynikiem bety norma na 3-4 tydzien to 9-130 w 5 rosnie do 2600, wiec chyba mialas bardzo dobry wynik. Pod tymi normami dopisali mi ze sa one podane z uwzglednieniem wieku i plci. No plec nam sie zgadza :P nie wiem jak wiek, ja mam skonczone 25 :) No ale pusto tu dzis, spicie juz wszystkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ziuutek! No plec napewno haha. Ja mam 27 lat, takze jestem trochu starsza, no ale niewiele haha. Martwilam sie o tą bete, ale robilam ja bardzo wczesnie, wiec teraz peewnie bylaby o wiele wyzsza. Jezeli chodzi o objawy ciąży to faktycznie są różne, wieszość moich kolezanek mialo mdlosci, wymiotowalo, ale byly i takie którym nic nie bylo. Ja jestem troche przewrazliwiona, bo w pierwszej ciązy kompletnie mi nic nie dolegalo, i zle sie to skonczylo. Teraz jestem strasznie spiąca, ostatnio rozmawialam z mężem i prawie mu na siedząco usnęłam, no i cycuchy mi torchu urosły i bolą. Poza tym nic, zadnych mdłości, wymiotów. Ziuutek, a to ze brzuch cie nie boli to bardzo dobrze, tylko sie z tego ciesz!! Z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice Wrocławia, taka pipidówa :P Jeśli chodzi o piersi to Pamela Anderson sie moze schowac... Normalnie nosilam rozmiar B a teraz sie nie mieszcze, ale jakie piekne i kraglutkie hmmm w zyciu takich fajnych nie mialam :P Ino tylko trche bola heh A co do brzucha to lekarka mi tydzien temu na wizycie powiedziala ze jak najbardziej moze bolec na poczatku bo sie zagniezdza, rozciaga itp. Sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy w sumie mówi co innego, a co ma być to będzie... Oby bylo wsio oki! Kazda z nas jest inna, wiec trudno sie sugerowac, czasami to wrecz szkodzi, bo jak sie naczytam u kogos objawów, a sama ich nie mam to wpadam w panike haha. Mój lekarz sie smial, ze kategorycznie mam nie przesiadywac na necie, ale cóż ciekawość wzięla góre, no i fajnie sie powspierac nawzajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) faaajnie się Was czyta... no oprócz tego, że nudności męczą- szczerze współczuję:( w niedzielę/ poniedziałek mam dostać @... raz jestem niemal pewna, że się udało, za chwilę znów wiem na 100% że kapa... bądź tu mądry i pisz wiersze;) miałyście jakieś objawy, które wyraźnie dawały do myślenia jeszcze przed testem i przed niepojawieniem się @? Napiszcie jak znajdziecie chwilkę- może się na którąś opcje dzięki Wam zdecyduje;) sesese... pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita a ty skad jestes? a z tym grzebaniem po necie to racja, mozna sie pochorowac heh bylas juz u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore kwas foliowy od momentu jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy(doswiadczenia z pierwszej ciazy:)) Ja mam rowniez 27 lat a we wrzesniu skoncze 28, to moja druge malenstwo(wlasciwie 3 ciaza) i mieszkam w niemczech. Moj synek ma obecnie 20 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×