Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

uciekam dziewczyny spac bo juz normalnie nie moge odezwe sie przed praca pozdrawiam serdecznie i milej nocki zycze buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.........13.05?...18....17.02..??? panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35..........Gdynia................18.05. . .......22.02 wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05..........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 Hejka dziewczyny!:) Musiałam nanieść poprawki,bo jak dopisywałam się do tabelki to niebyłam pewna czy będzie chłopczyk,bo lekarz określił się na 90%. A skoro teraz juz widać siusiaczka to jest pewność że będzie Kacper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dzisiaj 22tydzień i 4 dzien ciąży czyli leci mi 23tc i tak właśnie go podaję.Za kazdym razem moje podawanie terminu zgadza się z terminem podawanym przez lekarza,więc chyba jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeglądałam tą naszą tabelkę jak ją poprawiałam i powiem Wam dziewczyny,że niewiele z tej tabelki nas tu zagląda. Dzisiaj kupiłam pierwszą rzecz dla naszego maluszka:):):) Kupiłam skarpetki z taką grzechotającą maskotką:)....będzie sobie majtał nóżkami i będzie mu grzechotać:)...ale się cieszę. Jutro jedziemy kupić wózek:)...tzn.dziadkowie kupuję a my wybieramy:)Chcemy kupić jeszcze łóżeczko bo juz mamy upatrzone,materacyk,pościel i pralke,bo ta jest sprawna ale juz bardzo stara i miewa swoje humory,czasem niechce wirować,przecieka itp Także zaczoł się czas zakupów:) A tak wogóle to tak się najadłam,ze zaraz pękne...ja dzisiaj gadam od rzeczy ale to chyba ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) wlasnie otworzylam oczy i trzeba sie do pracy szykowac:( znow mam lenia i mi sie nie chce:( u mnie nic szczegolnego sie nie dzieje czekam na nastepny tydzien i wizyte u lekarza dzisiaj juz czwartek a wlasciwie poczatek czwartku po prcy bede sie cieszyc ze jeszcze tylko jutro no nic ide sie szykowac pomalu buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzień dobry! widze że dziś jestem 1 wykorzystalam moment, że jeszcze moj szef nie zwlokł mi czegoś do pisania. Zostało mi 1,5 tyg. do pracy i idę na L4 , a może teraz już powinnam byc na coreczkę bo znowu chora i znowu wyrzuciłam to biedne dziecko do przedszkola. Zobacze jak bedzie po pracy jak bez zmian jutro idę do lelkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj nieco zaspana, więc muszę się streszczać;) też do pracki lecę niebawem... U mnie ruchy już na całego, dzidzia sobie fika, że hej - oczywiście nie caly czas, ale tak jakoś ranem, trochę w ciągu dnia i wieczorem późnym - niesamowite uczucie:) Strasznie mnie to cieszy, choc tatuś jeszcze nic nie czuje, ale gada do brzucha;) Śmiać mi się chce jak się pochyla i pada tekst \"Tatuś mówi\";) Dzidzia strasznie mnie po pęcherzu kopie - czy też doświadczacie tego uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tatuś wczoraj poczuł pierwsze ruchy tak na maksa :D Poczuł, lekko cofnął rękę i zapytał co to?? Był zszokowany, że tak mocno poczuł a potem znowu i znowu. No i pytanie. I Ty tak masz cały czas?? A czy to boli?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika zazdroszcze Tojemu mezowi i Wam wszystkim ze czujecie malenstwo ja nic jeszcze nie czuje i troche sie martwie:(juz siedze uszykowana do pracy jeszcze kilka minut moge sie polenic i uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale ładny ranek dzis, az sie chce działać. Angelika - Super :) Nie moge sie doczekac kiedy moj maz poczuje te kopniaki. Narazie sa tak delikatne, ze mawet ja ich nie czuje pod reka a co dopiero on. Ale od srodka to juz mnie mala potrafi niezle skopac :) Milego dnia wszystkim, uciekam do obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! mój mąz czuł juz wielokrotnie, ale zawsze jak poczuje to ręka mu odrywa sie jak poparzona, , chyba cały czas się boi, tłumaczy się ,żę nie chce zrobić dzidzusiowi krzywdy, a ja mu tłumacze , że nic mu nie będzie :) od kiedytak sobie odpoczywam czyli od wczoraj, i tak się wyleguje, a raczej od wtoku wieczora, to maleństwo rusza się b. często, może było tak zawsze, tylko wśród rozkrzyczanych sześcioltków i zawsze zajęta umkało mi to :( do niedzieli odpoczynek, z przerwą na zajęcia, tzn.w piatek jadę na 5 godz. i w sobotę na 3 i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! U mnie wszystko oki :) byłam wczoraj u gina, ale bez usg :( bo miałm miesiąc temu, a za 2 -3 tygodni chce zrobic usg3D/4D i nie ma sensu tak naswietlać maleństwo hihihi ale jak pójde na to usg to sobie filmik nadramy na CD :) macie jakieś namiary na dobrych ginekologów robiacych usd 3D/4D we Wrocławiu?? Pani dr poleciła mi dr fuscha i dr fusińskiego (o ile dobrze zapamiętałam)do tego pierwszego moge się umówic z tygodniowym czasem oczekiwania, a do tego drugiego od 15 października bedą zapisywac dopiero na listopad :( hihi przez tydzien przytyłam 2 kg :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 mam do Ciebie prosbę :) chciałbym mieć taką stronkę, która Ty masz w stopce, ale coś źle zapisuję, bo jak chcę wejśc na adres, ktory mi sie wyświetla to się okazuje, ze nie ma takiego adresu :( pomożecie?? Agnieszka - 16 maja 2007 z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kupiłam kombinezon dla malucha i body :) zaraz załączę zdjęcia i będę Was zarażać zakupami :P Muszę nadrobić zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawka, dzisiaj właśnie pkazywałam męzowi swoją stopkę i jest zachwycony, ja to ściągnęłam chyba od luli , ale już ci mówię co zrobić :), wpisz stronę: www.babystrology.com potem wejdź na opcję tickers, teraz poczekaj samam tam wejdę i zobaczę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina jeśli chodzi o ruchy to ja czasem czuje delikatne kopniaki a czasem jak przykłądam ręce do brzucha to czuje że maleństwo się rusza, nie są to jednak jeszcze silne uderzenia, nie martw się ja też tak regularniej czuje od 20 tyg więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. u mnie działa, wejdź na w/w stronę i po lewej stronie jest okienko baby ticker, i po kolei w okienka wspisujesz : swoje imię, ile dzieci jest w łonie :), następnie pierwszy dzień twojej ostatniej @ i przwidywana datę porodu i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lula ! masz racje z tymi ruchami, ja eż dopiero poczułam w 20 tc,a katarina pracuje w hali gdzie napewno jest głośno, i może to jest pora ruchów, a szum zgiełk i to że jest zajęta też może rozproszyć to i poprostu niewyczywa wtedy ruchów.czekamy na zdjęcia ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula,ubranka śliczne :), a na jaki rozmiar kupujesz ten kombinezonik, też fajnutki, ja zastanawiam się ponieważ widziałam u nas taki też z kapturkiem, ładniutki, ale nie ma nóżek osobno, tylko kieszeń na nóżki jest jedna wspólna, i wzasaszie to gdziś przyda nam się na 3pierwsze m-ce,ciekawe który będzie wygodniejszy, tylko,żę ten z jedną kieszenią na nózki kosztuje aż 100zł, ale nie wiem jeszcze ile winnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted kombinezon jest na 0-3 miesiace wiec mysle ze bedzie pasowny na przyszły rok :) a body są w rozmiarze 56, kupuję przeważnie 56-62-68, ale tych 56 to malusio :) Anted dobrze wyczytałam że usg połówkowe masz 24 października? czy coś mi się pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, Lula za twoim przykladem tez wam pokaze kilka zdjęć. Przede wszystkim moje dzieło, czyli od piatku urzadzam pokoik dziecinny i oprocz wstawienia lozeczka, komody i dywany, namalowalam na ścianie takie wzory jak ma dywan. Za chwile pokaże jeszcze dzielo na drugiej ścianie. Na razie cwietki ;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9dbbdbbcb910e805.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, ja juz wiekszość ciuszków mam ;) połowa szafy załadowana, sweterki i dzinsy kupiłam w second handzie, natomiast spiochy, kaftaniki normalnie w sklepiku. Maleństwo czasami ćwiczy taki aerobik, że ho ho.... standartowo po przyłożeniu ręki tatusia uspokaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia jak ładnie ;) fajnie, masz już złożone łóżeczko :) my dopiero będziemy je przemalowywać, a wstawimy pewnie w styczniu :) dzidzia będzie z nami w sypialni :) za to w listopadzie malujemy tu ściany :) myślę że pokazywanie zdjęć, czy to ciuszki czy pokój, czy wózek jest bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×