Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witam U mnie dzis pochmurno i spiaco, ja juz po 3 sniadaniach i mocnym postanowieniu, ze wiecej nie bedzie :) Kiepski dzien mi sie zapowiada, brzuch mam od rana napompowany jak balon, co jakis czas gdzies mnie zakluje jakis biedny narzad, pepek mi trzeszczy w szwach, czyli kolejna faze wzrostu przechodze. Jutro pewno przejdzie i sie rozluzni, za to ja nie zaloze juz nic ze swoich przedciazowych rzeczy :( Zauwazylam ze nawet łydki mi sie wieksze robia, co raz mniej ruchliwa jestem, za kierownica zaczynam miec problem z brzuchem. Oj zbliza sie IIItrymestr oj zbliza. Byle bym tylko z przeprowadzka zdazyla. Milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja wczoraj mialam tak napięty brzuch że mialam podobne wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek ja dziś po 2 sniadaniach ;) i chyba do objadu coś przegryzę...oj mam się z tym moim apetytem...Ja ostatnio miałam tak napięty brzuch jakby miał mi peknąć, ale to przez 1 dzień.Moje maleństwo narazie cichutko, mam nadzieję że wieczorkiem da o sobie znac :) Olcia kiedy masz usg połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula już mialam 24 wrzesnia, ale nie było widac płci albo lekarz nieskory do mówienia. Natomiast w polowie października bedzie testował Usg 4D i wtedy go przycisnę żeby powiedział mi wreszcie płec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach z imionami to problem ;-))) poniewaz od poczatku naszych zaszłorocznych starań miała byc Oliwka, ale potem sie okazało że to imie jest strasznie popularne wieć odpuscilam i sywierdzilam że może kolejna corcia najmlodsza moze tak miec na imie. A póki co teraz na razie od jakiegoś czasu przyczepiło mi się Alicja. Myśle , że jak juz bede znała płeć to wtedy skupię sie na imieniu. A ty jakie imie wybrałaś Lula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widze, ze Wy już macie upatrzone imiona :) a u mnie klapa :( nic :( tzn mi podoba się Marysia, Aleksandra, Franek, Aleks, ale Klaudio chciałby Pawelka, Kacperka lub Zuzię :) czyli nic się nie pokrywa :( urwanie głowy hihihihi a propos jedzenia to obiad mam dzisiaj marny w pracy i ostatecznie zdecydowałm się jedynie na ziemniaki i surówkę hihi ale za to wieczorem na imprezie mam nadzieję, że będa pyszności hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch tygodniach poszukiwania znalazłam wreszcie lekarza, który powiedział mi że zajmie sie i ustaleniami i samym porodem. A już nie wierzyłam w lekarzy. No i w poniedziałek wizyta :) Może wtedy też uzna za stosowne zrobić usg więc i przy okazji dowiem się płci. Ale najważniejsze, że mam pewnośc że lekarz chce też przyjąć odpowiedzialność za moje i dziecka samopoczucie. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, Dawno się nie odzywałam, ale skrupulatnie czytałam. Na pisanie już nie było czasu. U mnie kruszynka szaleje po brzuszku codziennie. Raz mniej, raz bardziej. Mąż już też poczuł kopniaczki przedwczoraj i Majka ostatnio przemawia do brzuszka, jak kładę się i odsłaniam brzuszek, mówi: cześć barciszku i daje słodkiego buziaczka. Milutkie to jest. Angelika cieszę się że znalazłaś lekarza. Teraz skupisz się na badaniach i informacji od lekarza. Ja też wekend mam do bani, mąż idzie do pracy i w sobotę i w niedzielę, (taki system , buuu) Zaraz uciekam do domku, miłego wekendu i wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowym szarojesiennym i deszczowym popołudniem ja wczoraj miałam wrażenie że mi rozsadzi brzuch ale dzisiaj zdecydowanie lepiej..właśnie pochłonęłam zupkę serową z grzankami czosnkowymi a na deser ciemne winogrona :) mniam mniam mniam dzidzia już codziennie się odzywa czasem lżej czasem mocniej..ale jest :) mnie niestety lekkie przeziębienie dorwało i tak kuruję się herbatką z miodem, cytryną i sokiem malinowym..no i czosnek..dobrze że go lubię ;) aaaa i mam nową fryzurę na głowie :) krótko i asymetrycznie, strasznie mi się podoba :) pozdrawiam wszytkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A u mnie nadal piękne słonko, i słuchajcie jutro mielismy mieć gości o 18 takich na noc więc pomyślałam ze jutro wszystko po mału przygotuje, mąż mi pomoże ;) a tu okazało się że mi się dni pomyliły i że będę dziś o 19....nieźle, zła jestem na siebie.wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj miałam całkiem przyjemny dzień i nie jestem taka padnięta. Angelika - fajnie, że sie udało z tym lekarzem. Klara - Twój obiadek wzbudza we mnie łakomstwo! Ale dzisiaj też troche pojadłam i nie mam miejsca. Mam taki ucisk żołądka na żebra, trochę po lewej stronie :( Chyba mi dzidzia podchodzi w górę. Lula - no to nie zazdroszczę. pewnie teraz biegasz, żeby ze wszysykim zdążyć. Powiem wam, że zazwyczaj mam mnóstwo energii i robię wszystko szybko, ale w ciąży jestem na wyjątkowo zwolnionych obrotach. No ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja wczoraj miałam taki ucisk na żołądek że prawie nic nie mogłam jeść, dzisiaj na szczęście dzidzia się troche przesunęła.. ja też funkcjonuję na zwolnionych obrotach, więc to chyba normalne.. no lula to nie zazdroszcze bieganiny ale dasz radę twarde jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zadbać o miejsce w żołądku na jutro, bo jadę do mamy i teściowej. Wizyta po wizycie i jak je znam, to stoły bedą pełne. Ależ my z tym jedzeniem jesteśmy biedne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na sekundke, dokończylam sprzatanko, domalowałam kilka kwiatków jeszcze na ścianie koło okna- tym razem jasniejszych niż ściana. Teraz będę suszyc głowe bo z mezem idziemy do kina za 1,5 h. On chwilowo pojechał odwiedzic mamusię swą wrrr. Adin, dwa... zaraz znów meliske zaparze ;-) Ha, właśnie dzidzia się obudziła coś i zaczyna fikać. Przyznam wam szczerze, ze mam ogromne bóle kregosłupa - lędzwia i po dzisiejszym sprzataniu lezalam plackiem na podłodze i robiłam ćwiczenia na rozciagniecie lędzwi, bo bez tego bym nie funkcjonowała. Ma któraś też podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie skarże sie na razie na kręgosłup. Ale Olcia z tego co piszesz to urządzasz sobie niezły zapieprz w domu. Może powinnas troche zwolnić? A na co idziecie do kina? Daj znać czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) No zaraz mam tych gości, niestety ciasta upiec nie zdążyłam, ale za to zrobię chińszczyznę :) no i posprzątaliśmy tak dokładniej, tzn jutrzejsze porządki mąż zrobił dziś :D bo ja choćbym chciała to nawet odkurzać nie mogę...Przed ciążą to expresowo i szybko wszystko robiłam a teraz tylko patrzę i czasem się irytuję że coś trwa za długo :D lub nie tak jak ja bym to robiła, ale nic nie gadam...:D dobrze że mam tak cudownego męża :) Życzę Wam miłego wieczorku i uciekam zaraz do garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja dopiero usiadlam wkoncu po calym dniu pracy rano nie mialam czasu zajrzec pozniej praca po pracy zakupy obiad pranie i dopiero moge odpoczac jestem taka padnieta ze mi sie w oczach mieni jejku jak dobrze ze juz piatek strasznie sie ciesze. ja dzisiaj na obiadek mialam ziemnieczki jajko sadzone i marchewke z groszkiem juz 2 dni o tym myslalam i jakbym dzisiaj nie zjadla to chybabym umarla a teraz zerzarlam gruszke i mi dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!!:) Jejku...niezagladałam tu tylko jeden dzień i już tyle się wydarzyło!?...mam tyle do nadrobiebnia,że hohoho! Niezagladałam wczoraj,bo byliśmy na zakupach a po zakupach odwiedzili nas rodzice i posiedzieliśmy troche.Kupiliśmy wczoraj wózek,łóżeczko,materacyk,pościel i to wszystko dla Kacperka i pralkę dla nas.Byłam taka szczęśliwa,że sobie niewyobrażacie...zakupy super się udały...do tej pory wszystko z mężem oglądamy wkółko:)...tym bardziej,że sponsorów mieliśmy to radość tym większa,że to wszystko w prezencie:) Jejku jak my się jeszcze cieszymy tym wszystkim...ale Was zanudzam...dobra zabieram się teraz za nadrabianie zaległości a do Was kochane mam ogromną prośbę!!! Ja liczę na to,że wiecie co to jest i oświecicie mnie,bo jak nie to nieczekam do wizyty u gina która mam dopiero 22 tylko zadzwonie i umówie się szybciej...ale moze najpierw napisze o co mi chodzi. Wczoraj wieczorem gdy ściągnęłam biustonosz zauwarzyłam na wewnętrznej stronie miseczki na wysokosci sutka jest mokra plama i niepowiem trochę sie tym zdenerwowałam...Powiedzcie mi proszę dziewczyny co to może być?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczka Ty sie nie denerwuj bo to całkiem normalne..Twoje piersi przygotowują się do karmienia i to jest nic innego jak pierwsza wydzielina przed karmieniem..miałaś bardzo ściśnięte piersi albo gdzieś je ucisnęłaś?? u mnie pojawia się taka wydzielina jak je ścisnę albo jak są rozgrzane po kąpieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! jestem już po zajęciach, i dzisiaj chcę jeszcze choc troche poczytać, żeby jutro nie świecić oczami :), malpeczka fajnie, że masz juz tyle zakupów za sobą i tak chojnych sponsorów :) a ta plamką to się nie martw, co prwda ja jeszcze tego nie miała, ale podobno w naszym okresie ciązy może juz pojawić się tzw. siara, podobno nic nie warto robić, wyciskac czy cos takiego, tylko ewentualnie wcierac w pierś, czytałam to gdziesna innym topiku :) lula to i tak masz niezłe tepo katraina nie przemęczaj się tak jutro jeszcze zajęcia, a w niedziele jedziemy na kaszuby, tak tam lubię jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff....wielkie dzięki panno Klaro za odpowiedz i to tak szybko!!!:) Ja wiedziałam,że Wy tutaj to najlepsza skarbnica wiedzy:) BARDZO DZIĘKUJĘ!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z tym forum, wyraz wpisuje przez samo \"h\" a pokazuje się \"ch\" , nie używam litery \"U\" tylko \"o\", więc nie wychodzi żaden brzydki wyraz :(, jeszcze raz próba, \"hojni\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwai córka bardzo sie cieszy z rodzeństwa i nie moze sie juz do9czekac hihi zobaczymy czy jej zapal potem nie minie po tygodniu :) ale póki co jest dla mnie naprawde wyrozumiała i gada do brzuszka bez przerwy wita sie z nim i całuje go, fajnie tak Ziuuutek bardzo dziekuje za pocieszenie w sprawie hemoglobiny czytalam o tym sorbiferze ale nie wiedziałam czy moge kupic a tak to teraz tez bede brała razem z witaminami, bo troche jednak szybko to zelazo mi spada i wydaje mi sie ze ciagle jestem zmeczona a dzis to spalam jak zabita 2 h w ciągu dnia ale bardzo dobrze mi to zrobiło Ja jeszcze siary nie zauważyłam ale niedługo pewnie wszystkie bedziemy ją miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam stopke wg lekarza dzis zaczynam 23 tc :D dziewczyny robiłyscie juz test podwojny na glukoze ostatnio jak byłam zapomnialam spytac lekarza a on mi nie dal a to chyba juz sie robi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie dostałam nic z tą glukozą, i wogóle moja połozna dziwnie liczy, niby mam wg niej termin na 1.02, i wg niej tydzień do tyłu, ale ja na wielkim kalendarzu liczyłam co do dnia, skrupulatnie kilka krotnie, i spytałam sie jej nawet czy liczy sie od ost.@, i liczyłam tak samo i wpisuje swój tydzien, a teraz jak będę na usg muszę zapytać się swojej gin. jak wychodzi wiek ciąży wg usg, a poza tym jak byłam w 5 tyg. w ciązy tak oceniała wg usg moja ginekolog, to też liczyłam od tej daty, i wychodziło by że jest w 23, a ksiązeczki zacząłam dopiero 22, czy wy tez macie takie różnice w liczeniu ale zamieszałam , chyba i tak mnie nikt nie zrozumiał, hihihi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) O ile dobrze pamietam, lekarz mi powiedzial ze glukoze robi sie po 26 tygodniu. Ja tez jeszcze nie dostalam skierowania. anted - mi sie zgadza moje liczenie z tym co lekarz i usg wylicza. tyle ze nie rozumiem czemu podaje sie ze ciaza trwa 40 tyg, miesiace liczy co 4 tyg, przeciez wtedy wychodz 10 mies ciazy nie? Anastazja - nie wiem czy pisalam Ci wczesniej, sorbifer jest na recepte, musisz isc do lekarza. Ale warto poprosic, ja tez okropnie slabo i sennie sie czulam i bardzo mi szybko spadala hemoglobina (ponad 1 na miesiac), teraz mam znowu energie a hem, tak samo szybko przyrasta :) kolke mam jakas, napeczniala jestem okropnie i do tego mala chyba mi siedzi na zoladku bo NIE jestem glodna i nawet kolacji nie jadlam. Dziwna sprawa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×