Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
dziewczyny jestem w szoku, że planujecie kupić takie ilości pieluch tetrowych. Dla mojej coreczki kupiłam 10 i w zupełności wystarczyło. Przecież nawet jak użyjecie pieluchy bo dziecku uleje się to nie biegniecie przy następnym karmieniu od razu po nową. Przecież dziecko ma maleńki zoładeczek to jego zawartość też jest niewielka, a nie wyrzuca z siebie całej zawartości tylko odrobinę. Szykuję się na cmentarz, a potem do mamy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jak widze wiekszość z nas czuje się jak wieloryby i ma potrosze dosyć brzucha który teraz już przeszkadza a najgorsze dopiero przed nami i te noce niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nampti WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼 a ja dzisiaj nie w pracy bo musze jechac do cambridge sprawy zalatwic wczoraj po pracy padla jak kawka:) maluszek buszuje po brzusiu:) wczoraj kupilam dla Filipka lozeczko kolyske taka do 4 miesiecy lozeczka nie kupuje bo nie mam gdzie wstawic wiec tobedzie musialo wystarczyc jeszcze tylko posciolke i bedzie gotowe pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jeszce raz wszystkim za zyczenia urodzinowe wczoraj!!! BYlo mi bardzo milo! malpeczka- ciesze sie ze juz wiekszosc czeesc zabiegu masz juz za dlugo> jeszce tylko 2 zabki i bedzie po bolu. Dasz rade! Gratuluje dobrych wynikow podaczas badania!NIe mecz sie , uwazaj na szyjke!! Myszsza - Narazie kupilam tylko jedne spaodnie ciazowe i 3 bluzeczki niezupelnie ciazowe ale pasujace. Ja jestem zdecydowanie na tak jesli chodzi o lumpeksy. Zawsze chodze i wypatruje rozne cudenka. Juz dlugo nie bylam ale musze sie koniecznie wybrac. Martella witam!!! Jenny- te pieluchy to tak jak mowia dziewczyny nie jako pieluchy a bardziej jako sciereczki i wspomagacze w codziennych zabiehach higienicznych:) Jeszce nie wime ile ale myslalm ok 30 zeby kupic. Zawsze potem sie przydadza na zwykle sciereczki. Ja tez sobie kupilam taki dlugi sweter ostatnio. Prawie do kolan. MOglby posluzyc jako ciepla sukienka. Jestem bardzo zadowolona i na zimowe dnie bedzie jak znalazl. natimp1- wszystkiego co najlepsze. Porodu jak po masle i zdrowej dzidzi!!!! Dzisiaj dzien zmarlych a ja tu w Irlandii i niestety nie moge isc:( Zawzse chodze jak jestem w pOlsce. Dzisiaj pracuje tylko 5 godzin potem jade do miasta popytac jesxcze o to macierzynskie do konca i inne benefity zeby wiedziec gdzie co skaldac i jakie podania. ja jeszce nadal nie mam nic dla dzidzi. Kusi mnie al epoczekam do kolejnego usg. Mam wizyte w szpitalu w przyszla srode ale nie wiem czy mi zrobia usg czy wogole cos beda badac:( Ale tu to normalka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzis temat pieluszek:) ja jeszcze nie myslalam nad pieluszkami i kosmetykami dla dziecka mysle ze jak pojade na swieta do Polski to wszystko na miejscu kupie razem z cala wyprawka. jejku juz sie nie moge doczekac swiat...nie dosc ze od 5 grudnia ide na zwolnienie to na swieta bede w domeczku z cala rodzinka rok temu mnie nie bylo i chyba bym nie przezyla tego w tym roku. dzis jakis taki smutny dzien troche mi przykro ze nie moge isc na groby bliskich.... acha jutro mija mi i Arturowi 3 lata od kiedy jestesmy razem pewnie nie bedzie pamietal:)wlasnie rozmyslam coby mu tu kupic z tej okazji... acha i WITAM nowa mamusie dokleilam tabelke wczoraj ale nikt sie nie dopisal ani nikt nie dopisal swojego maluszka. Prosze dzisial ladnie uzupelnic tabelke zebysmy tu mialy wszystko czarne na bialym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mamuski i nowe mamusie!!! tu w holandii to normalny dzien wiec sie nie czuje ze to swieto, bardziej myslami jestem w polsce. A co do Swiat Bozego Narodzenia to tez tylko myslami z bliskimi nie damy rady wyjechac, a ja zle znosze jazde autem bedac w ciazy mialam podejsc do egzaminu praktycznego we wrzesniu bedac w polsce i mialam pare godzin do jazdy i nic z tego malenstwo protestowalo wychodzilam z auta i toaleta.Moze wiecie jakie najlepsze sa kosmetyki dla niemowlaczka, jakiej firmy zeby malenstwo tez nie mialo uczulenia? a i jak sie wpisac w ta tabelke i gdzie ona jest? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj od rana objeździłam cmentarze, wróciliśmy przed 17. wszystko robiliśmy wolniej niż zwykle, wiadomo dlaczego :) a teraz mam ochote sobie pospać. Martella - fajnie, że masz ochotę się przyłączyć. Zaglądaj częściej. Malpeczka dzięki za namiar na gabinet usg. Ziuuutek - ja mam tak samo - niby bardzo duzo nie przytyłam, bo 6, wszyscy mówia, że poszło tylko w brzuch, ale to tylko ja wiem, gdzie to sie mieści. Mam wrażenie, że uda mam monstrualne! Dziewczyny co do materaca to mówili w programie \"Mamo to ja\", że najlepsze sa z grubej i twardej pianki. Mówili też, że na topie sa teraz kokos albo gryka, ale szczególnie nie polecali. Nie wiem komu wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam! Natimp - wszystkiego naj w dniu Twojego święta! A co do pieluch to myslę, że 20 tetrowych i 5 flanelowych spoko starczy. Jeśli oczywiście bedziemy używać jednorazówki. Z tego co pamietam to flanelowe używałam bardzo rzadko. A w sprawie ciuchów to powiem wam, że ja nie potrafie w lumpeksie niczego znależć. Byłam 2 razy w życiu i nic, więc więcej nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Słuchajcie jak się strasznie wkurzyłam...napisałam do Was wręcz wypracowanie.Do kazdej z was kilka słów i to wszystko skasowało mi się przez ten durny i beznadziejny,nic niewarty internet. Tyle tego było i wszystko na nic...a pisałam sobie tak powolutku chyba od godziny....ehhhh...niemam juz siły....musze zebrać siły to napisze jeszcze raz ale póżniej bo niewysiedze juz dłuzej w tej pozycji.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... wilekie dzieki za zyczenia urodzinowe.. od męzulka mamm sobie na prezent wybrac pidzamke ciązową.. nie kupił mi bo powiedział ze musze sama wybrac.. bo sa jakies takie \"dziwne\"..-hihiih , fajny prezent, podoba mi sie ze sam cos wymyslił a juz rozmiar ip.. faktycznie sama moge wybrac. jeśli chodzi o materace to tez słyszałąem ze te z gryki i kokosu sa mna modzie a nie są zadne specjalne..ale wiecie jak to jest ile osób tyle opini.. ..tak wogóle to od dzis uciekam do tesciów na wekend-zaczyna sie dzis ok 10 tonasze wielkie malowania mieszkanka i zostawiam męza z chłopakami bez nadzoru-hahahahah pewnie bedzie odlotowo.. no nic ide na sniadanko bo maksymilian chyba zgłodniał bo sie cos wierci a ja głod zaczynam odczuwac.. powodzonka i do poniedziałku( mama nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ natimp spóźnione ale szczere wszystkiego naj naj naj 🌼 a przede wszystkim zdrówka Tobie i Maksiowi :) oraz szybkiego porodu :) My na Wszystkich Świętych zostaliśmy w domu, mamy daleko na groby a ja nie chciałam ryzykować przeziębienia bo coś kiepsko się czułam. malpeczka cudnie że już masz 3 zęby za sobą :) napewno dasz radę :) hej martella, dopisz się do tabelki i zaglądaj częściej :) Angelika bardzo się cieszę że maleństwo zdrowe i duże :D moje też jest duże więc się nie ma czym przejmować :) co do pieluch ja zamierzam kupić z 10 tetrowych i kilka flanelowych, będę używała pampersów wiec 10 z pewnością mi wystarczy :) Poza tym ja po mału kompletuję już wyprawkę i w przyszłym tygodniu jadę po smoczki, butelki, materac, pościel itd... To sprawia mi ogromną radość, wiem, że mamy jeszcze czas, ale nie chcę tego odkładać na styczeń, bo może być ciut za późno. No i skoro to taka frajda dla mnie to czemu mam teraz z tego nie skorzystac :D anted kupuję taki sam materac jak ty gryka - kokos :) Są to materace antyalergiczne, przeciwodleżynowe, antypotowe, wspomagające leczenie wad kręgosłupa. Teraz idę na śniadanko, życzę Wam udanego dnia, zmieniłam już stopkę :) A zapomniałąm Wam napisać że sypia mi się fatalnie. buziaczki dla brzuszków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Ponieważ dużo u nas skorpionków To tak w razie czego Wszystkiego NAJ dla ewentualnego dzisiejszego solenizanta. Ja w tym miesiacu zamierzam tez troszke wyprawki sobie sprawic. (mam juz lozeczko i kolderki z poduszeczka) Tzn. szyje posciel (dwa komplety), przescieradla, ceratka na materac, materac, no i chce uszyc sobie zawieszany na brzeg lozka przybornik na podstawowe rzeczy. I to na tyle co planuje w tym miesiacu. Przynajmniej takie plany mam. No i zweryfikuje te ilosci ciuszkow, ktore sa podawane na wyprawki dla dzieci. Pieluch tetrowych sprawilam sobie 12 sztuk. I pare takich mniejszych sciereczek z miekkiej flanelki. I tyle starczy. Gdyby sie okazalo ze za malo to w koncu zawsze mozna sobie dokupic (pelno tego w sklepie). Pozostawanie w domu w trakcie przeziebienia juz przynosi efekty. Czuje sie duzo lepiej. Wiec oby tak dalej. POzdrawiam Was wszytskie w ten deszczowy dzionek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp spelnienia marzeń!!! co do materaca to mamy gryczano-kokosowy, śpi jeszcze na nim Mateuszek i jestem z niego zadowolona 2,5tyg temu miałam usg i dzidzia ważyła 400g, więc przy waszych \"maleństwach\" moja dzidzia to prawdziwa kruszyna :D. Ale moja waga ledwo przekroczyła 50 kg :) i przytyłam jakieś 6 kg od początku. Co do ubrań ciążowych miałam kilka par spodni z poprzedniej ciaży i jeszcze 2 pary dostałam po siostrze, więc mam w czym chodzić :D. Wtedy zakupiłam ciuszki na allegro, może nie tak tanio, jak te 5zł :), ale też niezby drogo i jestem zadowolona - przynajmniej z jednych, bo leżą idealnie i są świetne, a po siostrze dostalam szyte sztruksy i materiałowe ze sklepu, więc bomba. Wczoraj okolo 11 pojechaliśmy do teściowej, po obiadku na cmentarz, troszkę posiedzieliśmy i do mamy pojechaliśmy synka zostawiliśmy, bo zasnął i do mojej rodzinki na cmentarz, niby dużo sie nie chodziło, ale jak wróciłam to zjadłam pyszne ciacho i poszłam sie połózyć, bo tak mnie brzuch bolał, ze mi łzy płyneły same. Noc w miarę, bo synio spał do 5 bardzo ładnie, botem już wiercił sie niemiłosiernie i popłakiwał :(. Wstaliśmy pred 8 :) Wstałam jak nowo narodzona :) Pamiętajcie, ze większość dzieci trzeba pieluszkować przez okres 3 miesięcy i do tego celu używa sie 1-2 pieluch - pod lub na pampersa. Chociażby tylko tak na wszelki wypadek, bo lepiej sie przemęczyć niż później żzeby były problemy z bioderkami, szelki i takie tam sprawy, u nas strasznie na to uczulają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tak sobie czytam Wasze wypociny i mnie bardzo pocieszacie, ze nei tylko ja nie śpię w nocy i budze się rano, chociaż dla mnie to rano zaczyna się koło 5 i znowu zasypiam koło 8 w dzień :/ co do wyprawki to kazdy ma swoje zdanie na ten temat, wszystko zależy jakim się jest człowiekiem :) jedni potrzebuja miliona ciuchów i kosmetyków to i pewnie dla dzidziusiów też będą tyle potrzebować, zeby czuć się dobrze, a inni mogą pzresadnie mało wszystkiego mieć i uważać , że jest ok, wydaje mi się że wszystko wyjdzie w praktyce, a póki co lepiej mieć mniej niz więcej bo zawsze mozna dokupić, chyba że ma się nieograniczony budżet to można kupić więcej zawsze będzie w tedy w zapasie :D:D:D a z tymi pieluszkami na bioderka to faktycznie prawda, ze dobrze wczęśniej profilowac bioderka niz później jakieś rehabilitacje itp. ale to nei wszystkie dzieci wymagaja takiej opieki. podziwiam przyszłe mamy co szyja pościel :) ja też lubie sama sobie coś uszyć, zrobić wtedy jestem z siebie zadowolona, ale co do pościeli to mi sie nie opłaca, kupiłam na allegro 12 elementowy komplet pościeli full wypas i święty spokój :))) 201 zl a mam wszystko ładnie uszyte i w jednym kolorze :) jesli chodzi o ciuiszki 56cm to przynajmniej kilka mozna mieć bo mo te rozmiarówki tak samo jak i damskie są rózne rozmiary różnie wyglądają, czasami 62 są tak olbrzymie jak na polroczne dziecko, a znów czasami bardzo malutkie mniejsze od tych na 56cm wiec to jednak lepiej zobaczyć i ocenic na oko, z reszta jak wiemy ze nosimy wielkie dziecko to faktycznie z pewnoscia nie przydadza sie amlusie ciuszki pomimo ze sa tak urocze :) moja bratanica urodzila sie w standardowych wymiarach a mimo to miala ciuszki 62cm zawijane rekawki i wygladala w nich jak w workach co niestey nie bylo fajne, ale rodzice nei pzrewidzieli :D pozdrawiam Brzuszki i Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie1 Ja mam dzisiaj wolny dzień. Obudził mnie dźwięk budzika, bo mąż wstawał i nie mogłam juz zasnąć, bo moja córcia urządziała sobie olimpiade :) No ale jestem juz po kolejnej drzemce, właśnie wstałam. Postanowiłam sobie, że troche dzisiaj posprzątam, ale na razie zero zapału. Może nadejdzie później. A wy jak spedzacie dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z mężem wzięłam się za sprzątanie, ale niestety co jakiś czas muszę odpoczywać ;) Zmobilizowała mnie jutrzejsza wizyta rodzinki. Dobrze, że na kawę bo dla 10 soób jakbym miałą jeszcze obiad robić...no więc wracam do szmatki. A moja córcia dziś smigałą w brzuch że brzuch się ruszał i zmieniał kształt a ja tego prawie wcale nie odczułam..dziwne... no uciekam miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! Ja w pracy siedz eod rana. Nasz klub jest zaangazowany w siwtaeczna akcje charytatywna. Wszyscy zainteresowani moga zostawiac u nas paczki dla dzieci z biednych krajow. Paczki musza byc wielkosci pudelka od butow, podpisane czy dla chlopca czy dziewczynki i w jakim wieku. Trzeba wlozyc 3 euro do pudelka za wysylke. My to zbieramy i naogol podpisujemy albo uzupelniamy w specjalnie wyznaczone koperty itp. Zaczelismy wczoraj a juz jest 30 paczek. Stwierdzialm ze sama tez zrobie dwie dla chlopca i dziewczynki:) Przy tym spedzilam ostatnie godziny w pracy. Jeszce tylko 2,5h i do domu. Jutro wolne:) Musze dzisisaj znalezc w necie wirtualny cmentarz. Ponoc mozna nawet zapalic wirtualna swieczke:) Ta technika mnie przerasta czsasami. Chcialabym takowoa zapalic bo nie bylam wczoraj na grobach i zle mi z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp wszystkiego naj naj z okazji wczorajszego swieta ale duzo napisałyscie ostatanio a mnie od wczoraj tak strasznie krzyz boli ze jak chodziłam po cmentarzach to az mi łzy ciekły, nie wiem czy jakis nerw mi maluch zgniotł czy to moze nerka cała prawa strona plecow, ani siedziec nie moge ani chodzic, dzis poszłam rano do sklepu a potem juz spałam bo boli caly czas, a do lekarza ide dopiero w czwartek i nie wiem czy wytrzymam moze przejdzie :( pozatym strasznie nie moge spac, budze sie do łazienki ze 2 razy w nocy i potem zasnac nie moge :( zaczyna mi byc coraz ciezej a tu jeszcze 3 miesiace strasznie dzis marudze ja kupie troche pieluch tetrowych moja córa nie mogał jak byla malutka w pampersach byc bo ciagle jej sie pupa odparzała i lekarz zalecał tetrowe no ale teraz lepsze kosmetyki i lepsze pampersy, zobaczymy jak to bedzie, zawsze mozna dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - mnie tez tak kregoslup boli dzisizj ze ledwo chodze. Co kilka dni prtzejdzie a potem znow boli. Kurcze narzekacie ze musicie wstawac w nocy siku 2 razy. Ja wtsaje przecietnie 4, 5 razy. Mam tak od pocztaku ciazy. Faktem jest ze ja jak w ciazy nie bylam to tez sie budzilam siku no ale nie tak czesto! Tez nie moge spac. najpierw mi trudno zasnac, potem jak juz zasne to siku no to znow nie moge zasnac i tak w kolko. A jak budzik zadzwoni to wstac nie moge:( Coprawda nie wtsaje bardzow czesnie bo o 7 naogol. Najlepsdze jest to ze jak mam wolne i chcialabym pospac dluzej to nie moge bo i tak sie budze. Potem dopiero mnie dopada zmeczenie popoludniu kiedy jestem w pracy i nie moge spac:( No Anastazja tez sobie ponarzekalam a co! :) czsami trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba :) pocieszyłam sie ze nie tylko ja cierpie i narzekam, a jak popatrzyłam wczoraj na moją bratową to mnie przytkało, w 5 miesiacu jest i nic nie widac w swoich ciuchach chodzi nic jej niedolega i w ogole nie pamieta ze jest w ciazy no ale 2 miesiace temu ja tez byłam w lepszej kondycji. Byłam wlasnie na cmentarzu jednym, jeszcze mnie jeden czeka ale to jak maz wróci z pracy, nawet lubie Świeto Zmarłych, ale ta pogoda w tym roku jest taka smetna i tak jakos mi smutno :(, a Wy macie zmienne nastroje? Czy juz jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektóre kobitki tak mają, ze nic nie widać, nawet jak widać to się swietnie czują, ja kiedy jeszcze nie miałam wielkiego brzucha to cale pierwsze 3,5 miesiaca wymiotowalam i nie moglam jesc :(( strasznie mnei to zmeczylo, zwłaszcza, że to lato było, a teraz znów jak się juz lepiej czuję to zaś brzuch coraz wiekszy a czy bolą was mieśnie w pachwinach? bo mnie na tyle strasznie że nei umeim chodzić, a jak się położe to amm wrazenie ze mi krocze rozrywa, nie wiem z czego to wynika bo to coraz gozrej mi jak dzidzi coraz wieksza :( ale mam wrazenie jakbym mial rany i szwy w kroku jak sie obracam lub robie kroka a tegoroczna jesien wcale nie jest taka smetna, w zeszlym roku to byla juz zima o tej pozre pamietam juz drugi snieg spadl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba ja też wstaję ok 5-6 razy w nocy, potem się kładę, kręcę i nie mogę zasnąć.:( Dziś wstałam 5 raz o 4 i do 5.30 nie mogłam zasnąć, a jak zasnę to i tak ok 8 się zawsze budzę...także jestem wiecznie nie wyspana ;) mysza mnie też bolą pachwiny :( nie tak mocno jak ciebie ale bolą... anastazja też mam koleżanką w 5 miesiącu i 0 brzucha a mój już jak w 8 :D Dziewczyn mi dodatkowo puchną palce i stopy. ehh... Ostatnio jak kupowałam kozaki i złapał mnie slurcz najpierw jednej łydki, potem drugiej to myślałam że zwariuje w tym sklepie :D Ale cóż dla naszych maleństw zapewne zniesiemy wszystko, więc jeszcze tylko 3 miesiące, już z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! juz po pracy !, u nas dzisiaj w calym przedszkolu bylo tylko 19 dzieci wiec byl luzik, a pomimo to przytrafilo mi sie to poraz pierwszy , nagle zrobilo mi sie slabo, zakrecilo w glowie, tak jak ktos by mi zabral cale powietrze i oddech, musialam wysc z kolezanka na podworko wziasc kilka glebszych oddechow i jakos przeszlo. co do ciuchow, to ja podobnie jak Sylwia, bylam kilka razy w lumpexie, i zawsze wychodzilam z niczym, i zniechcecialm sie. Kupilam sobie fajna bluzeczke z dzianinki za pupe z sexi dekoltem, cieta pod biustem i ladnie rozkloszowana :) w normalnym sklepie, nie ciazowym, kozakow nie mam w dalszym ciagu :( co pieluszek tetrowych to ja samanie wiem ile kupic , wiec chyba wyposrodkuje i moze okolo15 szt., i szukam tego przybornika na lozeczko, zobacze jakie sa ceny gotowych , wiec moze uszyje, a moze kupie, nie wiem ze spaniem mam tak jak wy, kiedys zaawsze spalm jak niemowle naawet po kawie, a teraz szybko zasypiam, co chyba widac po aktywnosci na forum,kiedys siedzialm do konca, a teraz odlatuje jak niemowle, za to budze sie okolo 1,2 w nocy do toalety i mecze sie kilka godzina aby znowu usnac i jak przysne to zaraz musze wstac do pracy okolo 6,30 rano, wiec tez nie wesolo mnie wczoraj po cmentarzach (dwoch) , a az 6 grobow te zaczal popolewac brzuch.potem zato pojechalismy do moich rodzicow, i bylo swietnie, moja mama ugotowala pyszny obiad, tata i maz wypili sobie razem tylko we dwoje hihi, ale lepiej zeby to robili we dwoje, okazyjnie, niz gdzies z kumplami nie wiadomo gdzie. Ciesza sie z Mateuszka, oj ciesza. Obiecali nam takie becikowe jak daje panstwo czyli tys.zl, plus tys. becikowego panstwowego, i ja jestem ubez. w PZU, i tam za urodz. 800 zl, moze cos tesciowa sypnie i tak policzylam, ze wozek,lozeczko, materacyki i te wszystkie grubsze, powaznijsze rzeczy te wsparcie finansowe nam pokryje :) musze zmienic stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, juz wiele z was mialo krzywa cukrowa, same pilyscie glukoze w domu, a potem na badania, czy lablatorium przygotowano wm glukoze ktora przynioslyscie w proszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maania
cześć dziewczyny ja jestem szczęsliwą mamą 3 miesięcznej Julki i mam do sprzedania ciuszki ciążowe H&M, 9Fashion i inne. wszystkie w rozmiarze 36/38. Wszystkie ubrania są w stanie idealnym. może któraś z was się zainteresuje. zdjęcia zamieszczam na fotosiku. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb895b0cd4a782d0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07162501efc3445b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b584a3f8ee3bdb44.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b017ad8ee68b961.html w razie pytan piszcie na maila, podam wtedy dokładne wymiary pozdrawiam cieplutko i życzę POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos glukozy to trzeba sie dopytac lekarza albo labolatorium, bo co \"kraj\" to obyczaj, ja nic nie musialam przynosic ze soba, ani pic w domu, dali mi przygotowane slodkei swinstewko i musialam sobie posiedziec pod zabiegowym troche:) dzieki za wsparcie z tymi bolami, fajnie wiedziec ze to nei tylko ja tak mam, bo juz zaczelam sie denerwowac ze to moze cos jest zle ze mna a puchniecie palcow to mnie tez sie zdarza i kolezanki mi mowily ze tez tak mialy, mnie zwlaszcza u rak w nocy puichna, obraczke nosze na lewej rece bo na prawej mi sie nie miesci mimo ze dopiero pol roku temu robiona na wymair :D nareszcie jestem po pracy w domku, wiec sie poloze na chwile moze mi pzrejdzie :) acha a przyborniki na allegro sa tak rozne, ze z pewnoscia da sie cos ladnego wybrac, kosztuja okolo 25-30zl plus pzresylka, moim zdaniem nie oplaca sie szyc, na to tzreba sporo materialu ktory tez kosztuje :/ miala moze ktoras z Was albo zamierza kupic pzrewijak Gulliwer z ikei taki montowany do sciany z przybornikiem od razu zamykany? ja sie zastanawiam tylko mi szkoda kaski, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza- tak to jest. MOj brzuch pokazal sie dopiero odrobine na koniec piatego miesiaca. Teraz ostatnio przez 2 tygodnie urosl a na wadze narazie +3kg. Taka juz uroda chyba . Ale po ostatnich tygodniach widze ze coraz szybciej rosnie wiec pewnie kolo 7 mnie wybrzuszy na dobre. A jesli chodzi o wymioty i mdlosci to ja mialam 4,5 miesiaca takz ejescze gorzej niz Ty:) Anted - ta glukoze to dostalam w laboratorium.Nie musialam nic kupowac. A w domu nie mozesz wypicbo najpierw naczczo pobieraja krew, potem dopiero pijesz to swinstwo, potem po godzinie i znow po 2h. w tym czsaie nie wolno sie ruszac ani chodzic takze wez dobra ksiazke albo gazete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza- ja tez mam te bole. Przychodza i odchodza co kilka dni. To wiezadla podtrzymujace macice sie naciagaja takze to normalne. Dzisiaj tez szlam kawalek z pracy i musialam iscjak zolw bo co przyspieszylam to bol nie do zniesienia. Ale moj brzuchrosnie w oczach od kilku dni wiec to poprostudzidzia sie \"rozpycha\":) Damy rade!!! Jak sie usiadzie albo polozyto przechodzi na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka rozkojarzona, że już zapomniałam to co chwilę temu przeczytałam w waszych wpisach. Normalnie ciąża rzuca mi sie na mózg! Aha - spać w nocy mogę bez problemów i nie wstaje. Co do brzuszków w 5 miesiącu, to w poprzedniej ciązy w 5 m-cu wchodziałam bez problemu w zwykłe dzinsy, a w 7 m-cu nikt w mojej pracy (poza najbliższą koleżanką) nie wiedział, że jestem w ciązy. Wczoraj na cmentarzach spotkaliśmy rózne ciocie i wujków, i sie śmiali, że chyba urodze krasnoludka, bo nic nie widać. Oczywiście jak na 6 m-c, bo brzuszek już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - fajnie ze tyle uda Wam sie zaoszczedzic. To bardzo wazne szczegolnie na pozcatku kiedy pieniadze uciekaja miedzy palcami. Ja sie umowilam ze jak przyjade do POlski na swieta to wtedy zabieramy mame i tesciowa do Berlina i tam kupimy wszystko. Z wozkiem jescze sie zastanawiam bo sobie juz tutaj upatrzylam ale byc moze bedzie fajniejszy i tanszy. No i fotelik samochodowy tu kupie bo dopasowuja do samochodu. Reszte planuje w Berlinie. Podobno taniej i dobra jakosc. Takze tez licze na pomoc rodzinki :) Przepraszam ze tyle razy pisze ale przez ta kretynska reklame nie pojawia mi sie forum na dole jak odpowiadam i poprostu zapominam co napisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×