Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

nikita, grzybica generalnie objawia sie jakimis zmianami-zapach, uplawy, ale jak gin cie bada to raczej nie masz, bo tego sie nie lekcewazy raczej, po prostu ciesz sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Jak Wam sobota mija?Ja jak zwykle pospałam i dopiero po 14 wyruszylismy na jakieś zakupy,bo mamy dziś gości.Wpadnie moja kumpela z chłopakiem.Pogoda dziś całkiem całkiem,mój mąż kupił przepiękny wielki karmnik dla ptaków.Mieszkamy na parterze to będziemy go dokładnie widzieć.Dziś w nocy obudził mnie ból zęba tego,którego będe we wtorek usuwać...wstałam poszłam zęby umyć i myślę sobie,żeby tylko niebolał do wtorku bo na pogotowiu będe musiała usuwać a tego bardzo bym niechciała...narazie przeszło,ale już niewiem po której stronie mam jeść,bo po tej żle i po tej żle:( elenasss dzięki za odpowiedz...troszke mnie uspokoiłaś,bo moja dzidzia jest ułożona miednicowo narazie a Wasze dzidzie już się jak czytam przekrę cają tak jak do porodu...niewiem czemu ale cesarki miec niechcę i niechodzi mi tu wcale o blizny.Dla mnie cc to już poważna operacja i dłuzej sie po niej dochodzi do siebie,pozatym chcę bardzo(zobaczymy czy dam rade)urodzić bez znieczulenia,bo wiem jak niektórzy dochodzą do siebie po zewnątrzoponowym(np.mój mąż) i ja tego niechcę przeżywać. danis niemartw się nam wszystkim jest coraz to cięzej i niewygodniej,ale coraz bliżej do końca ciązy...a czas tak szybko płynie,ze zanim się obejrzymy dzidzia bedzie z nami:) Mi to czasem brakuje takiej zwykłej swobody ruchów...pospać na brzuchu...tam gdzieś podbiec...swobodnie posprzatac mieszkanie,ale pomyśl sobie ze to taki musowy odpoczynek dla Ciebie:) mamba napewno wyciekła Ci siara...co ja z tą siarą już miałam,teraz już troszke mam mniej,ale wyobraz sobie siedzisz sobie jakgdyby nic a tu nagle robi Ci się wielka plama na bluzce...dobrze,że tylko mój mąż przy tym był.Muszę nosić władki w staniku,żeby uniknąć nieprzewidzianych,przykrych sytuacji. ziuuutek jejku dobrze,że już lepiej się czujesz,bo brzmiało to fatalnie co przytrafiło się Tobie...dobrze,że męza masz kochanego i opiekuje sie Tobą. Wiecie co dziewczynki ja jak leże na boku to czuję często ruchy z jednej i drugiej strony brzuszka...hehe rączki i nóżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) przeczytalam wszystko wiec jestem na biezoca ale wlasnie wrocilam z pracy i jestem zmordowana jutro tez do pracy:( wiec zaraz uciekam spac ogolnie czuje sie dobrze tylko wiem ze potrzebuje snu dlatego dobranoc i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
czopki na grzybice to gynofemidazol nie dawno spotkala mnie ta przyjemność i lekarz zapisał mi. Ogólnie częto mnie to dotyka i zawsze po tym leku przechodzi jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Mała chyba po nocnych rewolucjach doszla juz do siebie bo bryka w najlepsze albo lezy cichutko i czkawkuje przez pol godziny hehe. Wasze dzieci tez maja czkawki? Ja sie strasznie nie moglam doczekac, ale teraz czasami mam dosc, to po kwadransie robi sie lekko irytujace :P Nie wiem co mi bylo w nocy, ale mam wrazenie ze z moim zoladkiem coraz gorzej jest i zgaga mnie wykancza. W ogole coraz gorzej sie czuje, Jenny slusznie zauwazylas, skarpetki, buty, nawet spodnie ostatnio maja tendencje do utrudniania zycia. Tez juz tesknie za swoim starym wygladem, juz wszystko mam fafuśne, od twarzy po łydki heh Ja tez uwazam , ze bez prawka to ani rusz, zwlaszcza teraz w ciazy jak juz chodzic za wiele nie moge. Chociaz niedlugo jeszcze pojezdze bo jestem niska mi musze miec fotel blisko kierownicy i chyba zaczyna mi brakowac miejsca na brzuch heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co moze oznaczac obecnosc kom drozdzy w moczu? Odebralam swoje wyniki i wyszlo ze cukier mam dobry ale anemia znowu jest wieksza no i w moczu sie cos popapralo. Pojawily mi sie biale krwinki, ciezar wlasciwy spadl no i te drozdze. A zadnych swedzen ani zapachow nie mam niepokojacych. Martwie sie troche a do lekarza we wtorek ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyna jak pojde na badania krwi chodzi mi o przeciwciała to wyniki będą do piatku bo popołudniu idę na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale sie upisalyscie, prawie jak ksiazka a to tylko 24 h mnie nie bylo :) widzialm ze pzrewijal sie watek kupowania na allegro... podzielam zdanie ze czasami idzie sie naciac ale to raczej zradkosc, ale zobaczcie jakie fajne gadzety znalazlam :D http://www.allegro.pl/item267177545_dzieciaki_z_cba_rozmiar_62_hit_2007_.html http://www.allegro.pl/item263070338_jedyne_w_polsce_eleganckie_body_62_kolekcja_2007_.html ja dzis bujalam po supermarketach dla dzieci i gladalam wszystko co jeszcze musze lub chce kupic, teraz robie kosztorys :( polecam uzytkownika allegro sklepkaja, wlasnie dzis bylam w jednym z tych sklepow i na prawde superowo! wybralam juz lozeczko http://www.allegro.pl/item261584429_radekii_kolyska_szuflada_sosna_materac_grycz_koko.html to kupimy na 100% a co do samopoczucia to jestem padnieta, kregoslup mnie straasznie boli, ale tez jestem juz jak beczka tocze sie od auta do domu :(:( waze juz 73 kg :( a maly nie daje spokoju ani na chwile fika wbrzuchu jak by gimnastyke do olimpiady trenowal :) u mnie z tym ulozeniem sie dziecka to mam wrazenie ze do ostatniego dnia nie da rady stwierdzic, co chwile to sie obraca, czuje kiedy ma glowke w dol a kiedy w poprzek lezy :) dzis sobie na moja anemie wymyslilam gotowane buraki ale matko jedyna jak one sie dlugo gotowaly i dalej twarde jak skala :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i nie wiem jak u Was ale u mnie spadl pierwszy pozradny snieg!!! oberwalam od meza pierwsza kulka w tym roku a malemu chyba sie spodobalo, bo mnie podkusil zeby oddac mojemu Krzyskowi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! wróciłam właśnie z zajęć, a tu tyllle napisane, juz przeczytałam. Dzisiaj miałam 2 testy , ale jak poszło to nie wiem :) I weszłam na chwoile w drodze powrotnej do Biedronki, wcześniej planowałam że nie będę kupować kombinezonu na zimę, które koszyuja100 zł na raptem 2,5 m-ca, że lepiej zainwestuje w porządny spiworek do wózka, i z 2 koce , w tej cenie, itp., ale kupiłam fajny kombinezonik w kolorze mojego wózka (zieloniutki), mięciutki i milutki w dotyku, z rekawiczkami i butkami (przypinane), rozpinany z przodu na dwa zamki wzdłuz nogawek i z przodu z takim małym reniferkiem, tylko za 29 zł rozmiar 68, to mój pierwszy zakup :), nieplanowany, ale za te pieniązki warto i bardzo się cieszę. Ogólnie nie kupuje takich rzeczy w marketach tj biedronka, ale ten naprawde jest fajny i były jeszcze czerowne i żółte. Mateuszek juz potem ruszał sie, trochę słabiej niz zwykle, ale za to teraz czuje że wraca do formy :) Mamba podziwiam cie ze po pracy masz jeszcze siły na basen ziuuutek współczuje ci perypetii nocnych, aale wiesz wszystko ma swoje dobre strony, teraz jestespewna że w takich kryzysowych sytuacjach twój mąz sprawdza się na 6 z plusem :) Jennny w Polsce jest taki wybór wózków że zawrót głowy, a co do kolorów masz rację,ja nawet miałam możliwośc własnego wyboru kolorów na zamówienie z palety materiałów Jennny a co do opieki nad ciążą to widzę , że są zupełnie inne zwyczaje tam niż u nas w Polsce, ja tu zawsze zaczynam od położnej która bada ciśnienie, ktg, waga wpisuje wyniki do karty ciązy i potem na badanie do gin, zawsze typowo ginekologiczne i sprawdzane srduszko na szybkim usg i co któras wizyta długie usg, ale co kraj to obyczaj, ale niczym się niemartw tylko zadbaj o te upławy zapka to mówisz że spiworki do spania śa spoko, ponieważ słyszałam tęz opinie że dzidziusmoże się wsunąć do środka i udusić, a ty co o tym myślisz och na te ciasto z wisienkaami to bym wpadła do ciebie :) Anastazja życze ci usg na kolejnej wizycie :) Katarina współczuje w niedziele do pracy,kiedy ty odpoczywasz ,dbaj o siebie myszsza fajne te gadzety :), u was śnieg a u nas nawet deszczu nie było :) Co mojej wagi, to czekam na gin, ponieważ na mojej wadze waże tylko 55 kg, to tak jakbym schudłaa, lub nie przytyła ani grama od ostatniej wizyty, ale spokojnie poczekam do wizyty oj rusza sie mój maluch , rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Zasnęłam koło 23-ciej, ale o 2-giej jakiś pijany sąsiad wracający z sobotniej imprezki obudził mnie i małego (mieszkam na parterze, a ten się tłukł po klatce, jak Żyd po pustym sklepie) no i teraz chyba mamy po spaniu. Ciekawe, że takie zaburzenia snu mam tylko wtedy, jak wiem, że na drugi dzień mogę pospac, bo nie muszę do pracy :) Fajne te czarne body, czego to ludzie nie wymyślą! Ja chyba posiedzę sobie teraz na allegro i pooglądam trochę. Ostatnio dużo oglądam, ale nic nie kupuję - nie mogę się zdecydowac. Poza tym moja teściowa ponoc już całą szafkę ciuszków zebrała, tylko nie chce mi pokazac, bo te przesądy, wiecie... No więc wiem, że coś tam mam, ale nie do końca wiem, co. Niedługo trzeba się będzie za remont wziąc - ja też chcę miec przygotowany pokój na Święta. A co gorsza - mieszkamy w kawalerce i mamy dosc mało miejsca. Nieźle się musiałam nakombinowac, żeby było dobrze! Ale to tak jest - mieliśmy fajne 2-pokojowe mieszkanie, tylko do pracy miałam 35 km, więc zmieniliśmy na mniejsze, ale bliżej (teraz mam 10 km), to po pół roku od przeprowadzki w ciążę zaszłam! A na wynajęcie czegoś większego znów nas nie stac, musielibyśmy znów gdzieś dalej od Gliwic szukac, bo im bliżej Gliwic tym ceny wyższe (w samych Gliwicach za wynajęcie nawet głupiej kawalerki chcą czasem 1.500-1.800zł!). Kurcze, mnie też często zgaga dokucza, więc wiem, jak cierpisz, Ziuuutek! Spróbuj domowego sposobu mojej mamy - przegryź migdałów parę, mnie to pomaga (a przynajmniej tak mi się wydaje, hehehe). Ponoc Rennie można też w ciąży spokojnie zażywa, ale ja wzięłam tylko 3 razy - ten smak pudrowo-miętowy mnie dobija, więc biorę tylko, jak już rzeczywiście nie mogę wytrzymac. Jak tak pomyślę, ile rzeczy będę musiała kupic dla Małego, to aż mi się słabo robi. Te wszystkie buteleczki, smoczki, podrzewacze, termometr taki do ucha też bys ię przydał... W Gliwicahc jest hurtownia Kaja (nie wiem, czy to ta sama, co na allegro), więc chciałabym zrobic tak, żeby tam kiedyś podjechac i najlepiej wszystko razem z takich rzeczy kupic. No dobra, to śpijcie spokojnie dziewczynki i ich maluszki w brzuszkach, a ja spadam pomyszkowac na allegro :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o niedzielnym poranku !!! widze że albo śpicie albo jestescie zajęte, więc miłej niedzieli życzę. A Blondi chyba odsypia nieprzespaną noc. Mój mąz od rana pojechał na budowę, poniewaz koniecznie cos tam musi zrobić, zanim jutro ekipa będzie robić coś innego. Później ja jadę do swojej mamy, sama na 2 godzinki, i tak się dzisiaj miniemy. A rano zleciłam swojej teściowej misję specjalną, czyli zachęcenie mojego męża na rozpoczęcie remontu ,który miał być zrobiony już dawno, i teściowa czasami na cos się przydaje :) Chyba jestem przewrazliwiona ale mam wrażenie, że mój brzuch nierośnie, i maleństwo ma juz za ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted myśle, ze śpiworki są fajne i u nas się sprawdziły, ale to chyba zależy do śpiworka i od dziecka, a zaraz do rodziców na obiadek, pozdrawiam i milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi hurtownia Kaja to ten sam sklep co z allegro : jak masz konto to zalicytuj na allegro, bo maja odrobine taniej, a odebrac osobiscie tez mozesz :D ja tak bede robic z lozeczkiem :) wczoraj u nich bylam wiec cos wiem o cenach i zasadach :) a co do mieszkania to ja tez w kawalerce i nie bardzo mam gdzie wygospodarowac kacik dla dzidzi :( mam 115cm miejsca na lozeczko a wszystkie maja 120cm, w zwiazkuz tym musze pzremeblowac wszystko zeby sie jakos zmiescic :/ pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
cześć dziewczyny! jak sądzicie czy wynik przeciwciał będzie w ciągu 3 dni od badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis, myslę , że napewno po trzech dniach beda zrobione, ja wyniki cukru po obiążeniu, toxo, i ogólne wszsytkie miałam następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Zagladnelam na chwile, przeczytalam zaleglosci i wpadne wieczorkiem bo zaraz lecimy do kosciola. Fajne to body dla dzieci, faktycznie ludziska maja pomysly haha. Milej niedzieli pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Spędziłam wczoraj bardzo miłe popołudnie u rodziców. Byli zachwyceni wnusią, no i obecna technika :) A dzisiaj czeka mnie bardzo leniwy dzień, ale to dobrze, bo nic mi sie nie chce :D Danis - wszystko zależy od laboratorium w którym robisz badania, ale statndardowo 3 dni wystarczą. Anted gdzies tu na forum czytałam o tych śpiworkach z biedronki i też byłam zadziwiona niską ceną. Malpeczka - współczuje, że znowu boli. Obty do wtorku. A dzisiaj rano miało miejsce fajne zdarzenie - po nocy mam zawsze mniejszy brzuch, a częśc górna jast płaska, bo żołądek pusty. I stałam tak sobie i oglądałam brzuch wciągając ta górną część kilka razy i nagle dostałam takiego kopniaka, że odechciało mi sie wszelkich eksperymentów. No rośnie mi twarda babka, która potrafi wyrazić swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widze, że pustki pora obiadowa nastały :) Wyspałam sie dzis jak nigdy, chyba za poprzednia noc hehe Jak przylozylam glowe do poduszki wieczorem tak przebudzilam sie o świcie na \"zmiane boku\" a pozniej dopiero o 11 wstałam :D Nawet nocnego sikania nie bylo :P Mała chyba spi do tej pory bo ją wylatkowo słabo czuje. No i brzuch mnie jakoś tak dziwnie w dół ciągnie dzis. Anted - ja tez mam wrazenie, że brzuch nie rosnie a ja wagi nie zmieniam. Ale tak sobie mysle, ze to moze wrazenie po tym szalonym 6 miesiacu kiedy przytyłam prawie 10 kg i poszerzyłam o jakies 20 cm. Wydaje mi sie ze od ostatniej wizyty powinnam miec kolo 1kg wiecej i kolo 2 cm szerzej, ale zobaczymy. Wizyta we wtorek :) Nikt nie wypowie się na temat moich wynikow moczu? Pomozcie jesli cos wiecie :) A odnosnie zakupow to mam propozycje, moze by stworzyc taki spis sprzedawcow allegro od ktorych cos kupowalysmy i jestesmy 100% zadowolone z zakupow. I ewentualnie takich, ktorych raczej unikać. Ja akurat dosc czesto kupowalam ubrania dla siebie z allegro i wiem, ze niektorzy tak potrafia zredagowac opis, że nie ma sie czego czepic a towar przychodzi szajsowaty. Nadzialam sie tak pare razy i jeszcze musialam pozytywa wystawic bo nie mialam podstaw do uzasadnienia niezadowolenia. Np byl podany sklad materialu a w praktyce okazalo sie ze po pierwszym praniu, sie ciuch jak szmata porozciagal. No ale na aukcji nie pisalo ze sie nie porozciaga heh. TAkich sytuacji sie boje kupujac ubranka dla dziecka. Co myslicie o moim pomysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale tu dzisiaj cisza! Ziuuutek ja niestety nie pomgę w sprawie wyników moczu. A co do tego spisu, który proponujesz to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z izby przyjęć, na zastrzyku bylam. No i pytam przy okazji o szkole rodzenia przy szpitalu. Wiecie co uslyszalam? Ironiczne \"mysli pani, ze to pani w czyms pomoże?\" Fajne podejscie wstretne babsko mialo i jeszcze mi zrobila ten zastrzyk tak ze znowu nie moge chodzic. A widzi pinda jedna ze mam tak tylek pokluty ze juz nie ma gdzie robic ... Nie znosze \"pan pielegniarek\" na izbie przyjec grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki kochane!:) Wczoraj odwiedziły mnie dwie kumpele \"z podwórka\"ze swoimi facetami.Jednej od marca niewidziałam,bo w Szkocji życie sobie poukładała a drugią też bardzo żadko spotykam...posiedziałyśmy,pośmiałyśmy się,pogadałyśmy i o 3 w nocy połozyłam się,ale fajnie było:)Jak zwykle wstałam popołudniu i jak już zrobiłam to co miałam do zrobienia usiadłam do kompa i jestem:) katarina śpij i odpoczywaj kochana ile tylko wlezie...mam wrażenie,że Ty potrzebujesz togo najbardziej przez to,ze tak cięzko pracujesz i uwazaj na siebie bardzo,bardzo!!! ziuuutek niewiem czy moje maleństwo miewa czkawke,ale myślę że napewno...może ja poprostu jeszcze niewyczuwam kiedy ją ma,ale uwielbiam kiedy skacze,bryka i fika w brzuszku...może tak cały czas...przynajmiej spokojna jestem.Kurcze ja niemam pojęcia co oznacza obecność kom drożdzy w moczu,ale do wtorku rzut beretem,więc się niemartw.Rzeczywiście pinda pielęgniarka,ehhh....obyś już na nią nietrafiła.A co jaki czas te zastrzyki dostajesz? myszsza ...zazdroszczę tej kulki śniegu...hehe...też już bym chciała dostać:) anted super zakup...za tą cene to chyba niktby się nioparł,dobrze że kupiłaś. blondi ile???Za kawalerkę 1500-1800???Jestem w szoku...ja też wynajmuję od półtora roku w Gdyni,płacę 800zł z opłatami już. Powiem Wam dziewczyny,że tak czytam o Waszych problemach z cukrzycą ciązową i jest mi naprawde Was szkoda,bo sama niewiem co bym jadła...to naprawde jest problem.Moji rodzice oboje mają cukrzycę ale oni to mają swoje dwa glukometry i pełno ksiązeczek na temat diety.Ja mam cukier wporządku i od początku ciązy wsuwam słodycze aż mi się uszy trzęsą,a szczególnie czekoladę.W pierwszym trymestrze to w nocy wstawałam siusiu i zaraz do kuchni szłam po nutelle...zjadłam parę łyżek i odstawiałam na stolik przy łóżku...potem budziłam się jeszcze kilka razy najczęsciej siusiu i tym sposobem rano słoiczek nutelli stał pusty.Teraz już jest troszkę ze mną lepiej...jedna tabliczka czekolady dziennie to jest minimum. A mówią,że jak słodkie to dziewczynka...hehehe...dobry żart:) Jestem trochę podłamana,bo niewiem co mam robić... Ja uwielbiam zwierzęta a w szczególności pieski,mamy kundelka małaego Julek ma na imię.Jest naszym synkiem:) Dziś rano mąz był z nim na spacerze i jak wrócił opowiadał jak to Julek fantastycznie bawił się z taką fajna rudą suczką,która była bez właściciela.Potem zobaczyłam,że ta suczka cały czas pod naszą klatką stoji...potem zaczęła piszczeć.Jest strasznie zimno...a teraz na noc jest mróz...szkoda mi jej się strasznie zrobiło,bo ona cały dzien po tym dworze biegała wpuściłam ją żeby ją nakarmić...była strasznie głodna ale czysta...młodziutka jakaś widać.Potem poszliśmy z naszym psiakiem na spacer i z ta rudą żeby sobie poszła do domu,a ona cały czas z nami...jak już po długim spacerze do klatki wchodziliśmy to ona pierwsza się pchała i niechciała wyjść.Jak wchodzilismy do mieszkania zatarasowałam jej wejście nogą to zaczęła piszczeć i przeciskać się....teraz jest u nas.Ja swojego psiaka trzy lata temu też zabrałam ze schroniska...wiem co się tam dzieje...dwa lata temu z mężem organizowalismy taka akcję pomocy schroniskowi i zebralismy mnóstwo kocy starych,ciuchów starych i dziurawych,jedzenia itp.Ta akcja zakończyła się olbrzymim sukcesem i nawet w animalsie się o nas dowiedzieli i dyplom nam przysłali...co było miłym zaskoczeniem.W tym roku też planujemy to zrobić...ale co ja mam z tym pieskiem zrobić.Myślę zostawić go w domu...niedługo dziecko będzie przecież a ja z dwoma psami...a mój mąż pomysłem zachwycony...biję się z myślami co mam robić.Może zrobię jej jutro fotkę i wrzuce na papier porozwieszam ogłoszenia...może ktos ją szuka....a jak nikt się niezgłosi??? Mogę ją zostawić,jutro zabrać do lekarza...ale martwię się,że to na dłuższą metę okaze się wilekim błędem a ona teraz przylazła i siedzi wpatrzona we mnie....tymi swoimi wielkimi pięknymi oczami...pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko - co 5 dni biore. A z pieskiem to niezazdroszcze, ciezka decyzja. Tez mam psa i uwielbiam zwierzaki i serce mi sie kraje jak widze te bezdomne. Ale z drugiej strony nie wiadomo jak pies zareaguje na dziecko, zeby mu krzywdy z zadrosci nie zrobil... nie wiem co ci poradzic. Pamietaj tylko zeby dobrze przebadac psa jesli zdecydujesz sie go zostawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko - co 5 dni biore. A z pieskiem to niezazdroszcze, ciezka decyzja. Tez mam psa i uwielbiam zwierzaki i serce mi sie kraje jak widze te bezdomne. Ale z drugiej strony nie wiadomo jak pies zareaguje na dziecko, zeby mu krzywdy z zadrosci nie zrobil... nie wiem co ci poradzic. Pamietaj tylko zeby dobrze przebadac psa jesli zdecydujesz sie go zostawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko - co 5 dni biore. A z pieskiem to niezazdroszcze, ciezka decyzja. Tez mam psa i uwielbiam zwierzaki i serce mi sie kraje jak widze te bezdomne. Ale z drugiej strony nie wiadomo jak pies zareaguje na dziecko, zeby mu krzywdy z zadrosci nie zrobil... nie wiem co ci poradzic. Pamietaj tylko zeby dobrze przebadac psa jesli zdecydujesz sie go zostawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko - co 5 dni biore. A z pieskiem to niezazdroszcze, ciezka decyzja. Tez mam psa i uwielbiam zwierzaki i serce mi sie kraje jak widze te bezdomne. Ale z drugiej strony nie wiadomo jak pies zareaguje na dziecko, zeby mu krzywdy z zadrosci nie zrobil... nie wiem co ci poradzic. Pamietaj tylko zeby dobrze przebadac psa jesli zdecydujesz sie go zostawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do kulki to nie zazdroscic mi bo dzis to juz nie takie fajne bylo jak autko mi kilkanscie razy w poslizg wpadlo, niezla zima sie zrobila; malpeczka wynajem kawalerek na slasku jest czasami drozszy od wiekszych mieszkan, ja mieszkam w katowicach i u mnie w bloku za wynajem 1 pokojowego mieszk placi sie od 1500 do 2tys miesiecznie zalezy od standardu, ja za sam czynsz dla miasta place 370zl :( a lista ze spzredawcami zallegro jest watpliwa nawet miedzy nami, bo kazdy ma inne mniemanie o czyms co jest dobre a co zle, ja np. jak za cos place kilka zlotych to nie wymagam zeby bylo idealne, albo nawet jak cos jest nowego a w niskiej cenie to chyba zdaje sobei sparwe ze nie bedzie to super gatunkowa rzecz bo niby z jakiej okazji, pamietam jak kilka dni temu ktoras z was pisala o poscieli od mamo-tato ze nie jest zbytnio zadowolona bo z domieszka poliestru jest, a ja kupilam i jestem bardzo zadowolona za taka cene, pewnie ze gdybym dlaa za ta posciel tyle co w sklepie kosztuje 100% bawelniana albo flanelowa to bym sie rozczarowala ale kosztowalo mnie to co najmniej polowe taniej wiec nie moge za wiele wymagac, inny przypadek mialam ze kupilam uzywane ubranka za dosc spora sume a przyszly wg mnie zmechacone i sprane szmatki, po czym spzredajacy odpisal mi ze to sa firmowe rzeczy i dlatego tak drogo, co mnie obchodzi ze firmowe jak bardzo zniszczone :(:(:( i tak to jzu jest kazda z nas inaczej ocenia wiec ten spis tez mozemy zrobic jedynie orientacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)ja naprawde tylko na chwilke bo zaraz spac uciekam bylam dzisiaj w pracy czas nawet szybko zlecial ale teraz po cieplej kapieli czuje jak zmeczenie mnie dopada:( jutro znowu do pracy:(mam w planach pracowac do swiat od poniedzialku do niedzieli ale nie wiem czy dam rade ale pieniazki bardzo by sie przydaly zobaczymy co Artur na to wszystko powie on caly wekend sobie balowal teraz tez jest u znajomych ale nie chce mi sie juz pisac Wam jak mi na serduszku smutno i jemu juz tez nic nie gadam po poierwsze widze go 20 min dziennie a po drugie jestem padnieta i slowa mi sie placza kochane uciekam i prosze mi sie nie zamartwiac dobrze sie czuc i dbac o siebie buziaczki brzuchatki:* jeszcze tylko zmieniam stopke bo to juz 26 tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×