Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Myszsza, pewnie już nie dasz rady przeczytac, ale wszystkiego najlepszego i uważaj na siebie w stolicy! Ktarina, miałaś szczęście! Choc ja słyszałam, że dac mandat kobiecie w ciąży przynosi nieszczęście gorsze, niż jak spotkac zakonnicę, hehehe... Widocznie ci policjanci byli przesądni :P Dzięki za info o Carrefurze - wybiorę się zaraz jutro po pracy :) (mam 2 km z roboty). Byłam dziś prosto zpracy na urodzinach brata mojego Tomka, a Tomek nie mógł jechac ze mną, bo do roboty dziś szedł (2-gi raz :)). Trochę się boję, bo ma nockę 12 godz. (od 19-tej do 7-mej rano), a ja jakoś ostatnio nie lubię zostawac sama na noc... Zresztą - już dawno mi się nie zdarzyło... No ale jakby co, to mam telefon cały czas przy sobie, a mój pracuje w szpitalu na portierni, więc najwyżej po mnie karetkę przyśle... Tfu, tfu, tfu, co ja w ogóle gadam, nic mi nie będzie! Ale mam schiza, nie? A, Katarina, tak a\'propos schiza - nie przejmuj się lampką! Mój ostatnio dostał ode mnie po głowie, bo się głupio zaśmiał! Na szczęście jest wyjątkowo cierpliwy i co prawda najpierw się na mnie obraził, ale ja się nan iego też obraziłam, więc się dośc szybko \"odbraził\" i wszystko było OK - to nie nasza wina, że hormony szaleją... OK, lecę wziąc szybką kąpiel i do łóżeczka :) Pooglądam jeszcze trochę tv, a potem spac! Mam nadzieję, że szybko zasnę. I szybko mi minie ten czas do 7-mej, a potem zdążę się jeszcze przytulic do tatusia mojego dzidziusia, zanim wstanę do pracy, bo mam dopiero na 10-tą :D Pa, Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! myszsza wszystkiego najlepszego, lekkiego porodu, zdrowego dzidziusia i wszystkiego co sobie wymarzysz 🌻🌻🌻, ten bukieck to dla ciebie :) katarina to rzeczywiście miałaś szczęście, ale fajna historia dzisiaj próbowałam poraz pierwszy kupić cos na alegro, taką gotowąpaczkę dla chłopca, ale licytuja tak wysokie ceny, że byłam troche zaskoczona. Dzisiaj odrazu po pracy pojechalismy do banku podpisac umowe o kredyt, i w końcu, papierkowych formalności było tyle, że myślałam że nigdy nie dojdzie do podpisania tego kredytu, wiec dzisija jest dla nas ważny dzień :) ale ogólnie jestem padnięta i zmęczona, a jutro do pracy od 9 do 16,30, ale z dziećmi to naprawdę sporo godzin, w środę do południa i idę do lekarza, i może się okaże że to moje ostatnie dwa dni pracy, mysle , że2 m-ce odpoczynku przed porodem to akurat, zupełnie inaczej planowałam, myslałam że popracuje do k-ca ciązy, ale jestem już zmączona, tym bardziej że czeka nas wkrótce kontrol z kuratorium, wiec wole aby ogóle podenerwowanie i stres mnie ominął. Anastazja współczuje ci z powodu grzybicy, mnie narazie minęło to paskuctwo, ale jeszcze troche do końca więcnic nie wiadomo co mnie czeka odnosnie ksiązki język niemowląt to napewno poczytam ją podczas zwolnienia, ale jeszcze jej nie namierzyłam ja tez jeżdzę zapieta w pasach i jako kierowca i jako pasażer, uważam że jesli sę odpowiednio zapnie pod brzuchem jeden i drugi nad to jest bezpieczniej niż bezpasów, mój młodszy braciszek kilkanaście lat temu zginął kiedy nie było jeszcze fotelików z tyłu i pasów, a pasy by go uratowały :( Katarina dobrze że odpoczęłaś trochę , uważaj na siebie, a nerwy każdego moga wziąść, bedziesz miała co Filipkowi opowiadac jak podrośnie danic, dobrze ,że usia nie jest poważnie chora, dbajcie o siebie :) całuje was mocno , pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jutro lecę do lekarza po l4 i zobaczyć ten nieszczęsny żołądek. mam nadzije, że wreszcie odetchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi- ja tez dzisiaij spie sama bo maz w pracy. Tez teraz nie lubie sama zostawac :( danis-trzymam kciuki z ajutrzejsza wizyte. napewno wszystkjo bedzie oki :) lece spac botez jakas nieprzytomna jetsem. Dzisiaj cala noc nie spalam bo mala buszowala i kopala nawszystkie strony a teraz spi. Napewno jak tylko sie poloze to sie zacznie polka galopka standardowo :) Do jutra. Trzymajcie sie mamuski, to juz kolejnydzien do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mam dzisiaj takiego lenia ze niewiem a zaraz do pracy wychodze buuuu niechce mi sie tam isc i siedziec do 17...moze zwolnie sie troszke wczesniej:Pja wczoraj szybko odpadlam cos mnie tak zmulilo ze musialam sie polozyc.. pozdrawiam Was kochane i musze leciec do pozniej buziaczki dla maluszkow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusiek5, ale masz Aniołka! Wygląda, jak Kupidynek, tylko mu łuku i strzał brakuje :) Mam nadzieję, że mój też będzie taki słodki :D Anted, powodzenia przy formalnościach kredytowych! Banki potrafią czasem wykończyć człowieka tymi papierkami... A nic mnie tak nie wkurza, jak niekompetencja. Półtora roku temu brałam kredyt i miał być do załatwienia w 1 dzień, a przeciągnęło się do miesiąca. trzy razy pytałam panie w banku o jedno i to samo, i za każdym razem mi mówiły, że jest tak a tak (co mnie trochę zdziwiło, bo sama kiedyś pracowałam przy kredytach i wydawało mi się to mało prawdopodobne), a jak przyszło co do czego, to się okazało, że jest zupełnie na odwrót i muszę załatwiać jakieś bzdurne zaświadczenie (na szczęście mam spoko szefów). Katarina, mi się wczoraj z rana tak nic nie chciało i nawet się spóźniłam do pracy przez to, że miałam totalnego \"luza\", hehehe... OK, to pracuję dalej, bo klientka zadzwoniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Witam dziewczyny! Dawno nie zagladalam, ale mamy ten remont i masakra :( Pokój juz na szczescie wymalowany. Ale trzeba bylo malowac 4 razy, zeby zamalowac ten koszmarny zielen... Teraz tylko sprzatanie. Wlasnie wyczyscilam cala wykladzine Vanishem na kolancha - meczarnia :( No, ale niestety sprzatanie zostalo dla mnie. Mój pracuje teraz na dzien, tak wiec nie bede czekala zakad wróci, to sobie pomalutu robie! Pomocnika mam, ale musze Go jeszcze nosic ;) Cos przez ostatnie dni malo sie rusza, ale to chyba dlatego, ze ja czesciej cos robie... A moze sie nawdychal farby? Ale znów tak farba nie smierdziala! Pewnie jak sie skonczy to wszytko i wróce znów do odpoczynku, to zacznie buszowac po brzuchu :) Mamba - Nie wiem dokladnie, gdzie jest ta miejscowosc co mieszkasz... Cos mi sie tylko wspomina, jak jechalismy nieraz z lotniska, to tam byl zjazd. Czytalam, ze nie masz GG tylko Skypa. Jak mozesz to pdaj. Napisz @ jak nie chcesz pisac na forum nazwy. (malinka_018@wp.pl) Pozdrawiam i wracam do swoich obowiazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Witam dziewczyny! Dawno nie zagladalam, ale mamy ten remont i masakra :( Pokój juz na szczescie wymalowany. Ale trzeba bylo malowac 4 razy, zeby zamalowac ten koszmarny zielen... Teraz tylko sprzatanie. Wlasnie wyczyscilam cala wykladzine Vanishem na kolancha - meczarnia :( No, ale niestety sprzatanie zostalo dla mnie. Mój pracuje teraz na dzien, tak wiec nie bede czekala zakad wróci, to sobie pomalutu robie! Pomocnika mam, ale musze Go jeszcze nosic ;) Cos przez ostatnie dni malo sie rusza, ale to chyba dlatego, ze ja czesciej cos robie... A moze sie nawdychal farby? Ale znów tak farba nie smierdziala! Pewnie jak sie skonczy to wszytko i wróce znów do odpoczynku, to zacznie buszowac po brzuchu :) Mamba - Nie wiem dokladnie, gdzie jest ta miejscowosc co mieszkasz... Cos mi sie tylko wspomina, jak jechalismy nieraz z lotniska, to tam byl zjazd. Czytalam, ze nie masz GG tylko Skypa. Jak mozesz to pdaj. Napisz @ jak nie chcesz pisac na forum nazwy. (malinka_018@wp.pl) Pozdrawiam i wracam do swoich obowiazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Witam dziewczyny! Dawno nie zagladalam, ale mamy ten remont i masakra :( Pokój juz na szczescie wymalowany. Ale trzeba bylo malowac 4 razy, zeby zamalowac ten koszmarny zielen... Teraz tylko sprzatanie. Wlasnie wyczyscilam cala wykladzine Vanishem na kolancha - meczarnia :( No, ale niestety sprzatanie zostalo dla mnie. Mój pracuje teraz na dzien, tak wiec nie bede czekala zakad wróci, to sobie pomalutu robie! Pomocnika mam, ale musze Go jeszcze nosic ;) Cos przez ostatnie dni malo sie rusza, ale to chyba dlatego, ze ja czesciej cos robie... A moze sie nawdychal farby? Ale znów tak farba nie smierdziala! Pewnie jak sie skonczy to wszytko i wróce znów do odpoczynku, to zacznie buszowac po brzuchu :) Mamba - Nie wiem dokladnie, gdzie jest ta miejscowosc co mieszkasz... Cos mi sie tylko wspomina, jak jechalismy nieraz z lotniska, to tam byl zjazd. Czytalam, ze nie masz GG tylko Skypa. Jak mozesz to pdaj. Napisz @ jak nie chcesz pisac na forum nazwy. (malinka_018@wp.pl) Pozdrawiam i wracam do swoich obowiazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe 🌻 mala dobrze ze juz wymalowany pokój uwazaj z tym sprzataniem mam dzis wrazenie ze mi brzuch rozsadza, patrze co chwila czy gdzies nie pekam :( a malec tylko po pecherzu kopie ledwo mocz wstrzymuje wrrrrrrr danis powodzenia na wizycie no i zeby zołodek byl pełny :) Ja własnie koncze tort dla córy dzis konczy 10 lat ❤️ bedzie czekoladowy jej ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Kolejny przelatuje mi przez palce. Brak czasu na wszystko. Ale już jutro ostatni dzien do pracy i kilka dni wolnych, więc bede zaglądac częściej. Mamba musze sprawdzić czy mam jeszcze książke w wersji elektronicznej, jeśli tak to oczywiście wysle. Danis daj znac jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - wysłałam. Tam sa 2 pozycje - Język niemowląt i książka kucharska dla maluchów. Tej drugiej jeszcze nie przeglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie:) ja wlasnie wrocilam z pracy jejku jak ja sie dzisiaj zle czulam caly dzien dreszcze katar kaszel oczy same mi lecialy wygladalam jakbym pila chyba z tydzien:D caly dzien siedzialam w kurtce tak mnie telepalo teraz mam ochote na ciepla herbatke i do lozeczka wiec trzymajcie sie cieplutko buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia23
Czesc jestem nowa na forum. Jestem w 25 tygodniu ciazy i moj termin wacha sie pomiedzy lutym a marcem 2008. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno nie zagladalam, ale ostatnio mam nerwa jak cholera, jakos wszystkie problemy mi sie na glowe zwalily, do tego maz mnie ciagle doluje. Nawet nie chcialo mi sie z nikim gadac. Placzliwa jestem w tej ciazy jak cholera. Co do moich nerek okazalo sie ze jak nie beda mnie bolec to obejdzie sie bez cewnika, dzieki bogu... Brakowalo mi jeszcze przy swiatecznym stole woreczka przy tylku haha Sylwia jak mozesz wyslij mi tez ta ksiazke na maila, bede wdzieczna, moze sie czegos naucze i oderwe przy milej lekturze :-) (babunia11@wp.pl) Ostatnio codziennie chodze na spacery ze swoja przyjaciolka, i jej roczna coreczka i powiem wam ze ludzie to straszne buraki...Nikt nie przytrzyma drzwi, kompletnie zadnej pomocy. Mowila zebym sie przyzwyczaila bo to standard, Zreszta sama widze po sobie, zeby cie ktos przepuscil, nie ma mowy... Najgorsze sa baby o dziwo a przeciez kiedys same byly w ciazy nie? Katarina wypoczywaj zebys sie nie zalatwila... Jak twoje palenie? Bo ja jestem zla na siebie na maksa, ale z nerwow wyjaralam dzisiaj pare fajek :-( Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas zmienic stopke, jak te tygodnie leca, ani sie obejrzymy a wyladujemy na porodowce... Ja sie juz boje na maksa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziekuję za zainteresowanie. jestem po wizycie jest ok zoładeczek pełen. zwolnienie dostałam wstecz od czwartku z data wystawienia pt. ale dzis wkurzyli mnie z pracy informowałam tel. że będę mial adalej zwolnienie a moja kierowniczka z mordą na moją mamę, że co z miom zwolnieniem czy ja je będę miała ( na moją mamę bo razem pracujemy ) stara malpa 65 lat wyk. zawodowe ale trzyma się kurczowo stanowiska. zawsze liczyłam że awansuję i pójdę na jej stanowisko a tymczasem ona idzie w lutym zatem tyle lat cieprliwości wzięło w d...... miała takie pretensje jakbym coś kombinowała a pracowala tam od miesiaca a nie 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! jeszcze jeden dzien pracy i zabieram sie za pracę w domu, czyli przygotowania do macierzyńtwa :) Danis cieszę się, że cierpliwośc się opłaciła, i skończyły się twoje zmartwienia i żółądeczek jest jak powinien być, współczuje tych komentarzy w pracy, ciekawe co będą mówić u mnie mala fajnie że już jesteś po remoncie :) Sylwia mi też dni płyną za szybko, teraz jak będę na zwolnieniu to może uda mi się wygospodarować więcej czasu dla siebie, czy mogę uśmiechnąć się o tą książeczkę na mail : ustka4@op.pl , b. dziękuje Katarian zdrówka życzę gunia witaamy na forum :), wpadaj częściej nikita nie przejmuj się niczym, dobrze że chodzisz na spacerki, to napewno pozytywnie działa na maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, dopiero dołączyłam się do waszych rozmówek, mam termin porodu na 5 luty, wcześniej tylko obserwowałam wasze tematy ale jekoś nie miałam czasu by się dołaczyc. Wreszcie znalazłam chwilke i jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anted22 dzięki za powitanie , oczywiscie że będe zaglądała czesciej, mam pytanko to twoja pierwsza ciąza, bo jestes w 29 tygodniu czyli tak jak ja. A na kiedy masz termin? Masz takie uczucie w dole brzucha jakby cię coś cisło w dół, bo ja byłam dzis na zakupach i jak przyjechałam myślałam że zwariuje a wizyta u lekarza dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ! tak , to moja pierwsza ciąża, a twoja też ? ja nie mam takiego ucisku, co wcale mnie nie ciszy, myślę że moje maleństwo nie jest dobrze ułóżone, ponieważ czuje ruchy wtraźnie po bokach, tak jak by nóżki były z boku , a wiem, że dziewczyny dostają po żebrach kopniaczki, ale już jutro mam wizytę, więc wszysstko się wyjaśni. termin mam na 1 luty, ale mam nadzieje, że urodze nie w 40 tc, a w 38 i będzie to połowa stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mania!!! ja też jestem w 29 tygodniu i termin mam na 4 lutego :) ja również czuję takie uciski,szczególnie jak jestem na zakupach... ale położna mi powiedziała,ze jest to spowodowane ułożeniem dziecka!! w moim przypadku jest już ułożone główka do dołu.I tak jak pisała anted22 dostaję już kopniaczki po żebrach... Anted nic się nie martw,dzidzia na pewno się niedługo odpowiednio ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mania!!! ja też jestem w 29 tygodniu i termin mam na 4 lutego :) ja również czuję takie uciski,szczególnie jak jestem na zakupach... ale położna mi powiedziała,ze jest to spowodowane ułożeniem dziecka!! w moim przypadku jest już ułożone główka do dołu.I tak jak pisała anted22 dostaję już kopniaczki po żebrach... Anted nic się nie martw,dzidzia na pewno się niedługo odpowiednio ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mania!!! ja również jestem w 29 tc a mój termin to 4 luty!! też czasami gdy jestem na zakupach czuję takie uciski,ale położna nie kazała się przejmować!! moja dzidzia też już jest odwrócona główką do dołu (więc może dlatego) i tak jak pisała anted czuję kopniaczki po żebrach!! ale anted niczym się nie przejmuj.. Twoje maleństwo też sie niebawem odpowiednio ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Witam nowa dziewczyne... Ja nareszcie zakonczylam swoje sprzatanie. Teraz marze tylko o kapieli i do lózka :) Dawno ta wczesnie sie nie kladlam :) Ale juz po... Przynajmniej nie bedzie tyle roboty przed swietami, bo wiekszosc rzeczy zrobione... Moge tez poprosic o ta ksiazeczke (malinka_018@wp.pl) Pozdrawiam cieplutko! Milej nocki dziewczeta ;) Ja juz padam, wiec zmykam :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ! beti i mania a znacie już płeć ? widzę , że pojawiają sie nowe mamusie, fajnie, zawsze będzie weselej :) ciekawe co się dzieje z 9 luty i lula dawno też sie nieodzywała ( ale u niej chyba coś z komp.) pozdrawiam wszystkie Mamy i Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×