Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
ja budziłam się co godzine. koszmar! bez problemu wstałam o 7.30 mimo, że poszlam spać po 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- dzieki za stronke.Wlasnie przegladam i sa te wozki ktorych szukalam. mala-mieszkam w Leixlip na station road, louisa part apts, blisko stacji ciuchci. Pewnie ze sie mozemy spotkac:) danis- kuruj sie. Pmaietaj o czosnku miodzie i cytrynie. Mnie pomoglo jak bylam chora a tez mocno mnie wizelo jak nigdy. Zoladkiem sie nei przejmuj naewno wszystko bedzie ok. myszsza- ja wlasnie wczoraj mowilam mezowi jak to jest ciezko z brzuchem i ze nie zdawlam sobie sprawy ze ludziom z brzuchami \"na co dzien\" to nie przeszkadza. MOj nie jest taki duzy ale jak na mnie jest i ciezko mi sie schylac, czy pomalowac paznokcie u nog. W lozkutez sie nie moge normalnie przewrocic nadrugi bok tylko jak foka :) Tez ciezko mi sobie wyobrazic jak to bedzie no bo jescze 3 miesiace przede mna. anted- ja tez wolalabym tydzien wczesniej. Lepiej ciut wczesniej niz pozniej:) Z drugiej jednak strony moj termin jest w urodziny meza i fajnie byloby gdyby dzidzia byla punktualna:) jenny-a juz myslalam ze to ja tylko taka niezdecydowana z tymi wozkami:) jesli chodzi o ulozenie malucha to moje nadal sie kreci bez przerwy. Jednej chwili jest na dole i kopie pod zebra a za chwilke juz w pachwiny dostaje albo zupelnie po bokach. Ale tak sobie mysle ze jescze czsa zeby sie obrocila no bo miedzy nami np mna a anted jest ponad 3 tygdonie roznicy takze mysle ze moze tak byc. ja nadal siedze i ogladam wozki. Na stronie od Sylwii sa tylko kolory mi sie nie podobaja ale na oryginalnej stronce jest mozliwosc samemu dobrac sobie kolorystyke takz epewnie tutez. ide ogladac. jak cos znajde todam znac i wysle Wam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, Dziewczyny! Ja już jestem po śniadanku, noc minęła mi w miarę fajnie, choc mój pan po meczu wrócił dopiero koło 1-szej zdziwiony, że już tak poźno i w stanie lekko wskazującym na spożycie, hehehe... No ale co tam, nie codziennie POlska dostaje się do Mistrzostw Europy :) Zaraz idę oglądac Nianię Franię na tvn-ie, bo wczoraj nie widziałam, a potem jedziemy do babci mojego na obiad. W zeszłym tygodniu byliśmy u moich rodziców, to w tym tygodniu czas na jego rodzinkę :) Jego babcia ma 94 lata i jest niesamowita - wszystko jeszcze sama zrobi! Zawieźliśmy jej wczoraj tylko mięso i kluski, żeby nie miała za dużo roboty :) Ale ona uwielbia coś robic, a na codzień strasznie jej się nudzi... No ale z moją pracą nie mogę sobie pozwolic na to, żeby codziennie tam latac :( Na szczęście piętro niżej mieszka mama i tato Tomka, więc babcia ma stałą opiekę (choc wcale jej nie potrzebuje). OK, spadam jeszcze trochę poleniuchowac! Uwielbiam niedziele! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
diewczyny weszłam na tewozki bobo i tam straszne ceny.szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!! Właśnie wróciłam z basenu i zabieram się do czytania :) Mam jedną prośbę - jeśli macie jakąś fajną sprawdzoną listę rzeczy, które trzeba kupić na początek dla maluszka (wyprawkę) do szpitala i do domu to dajcie mi znać. Bede bardzo wdzieczna bo powoli zaczynam już myślec o zakupach dla dzidzi ale kompletnie nie wiem od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w leniwą niedzielę :) Właściwie to ja niedawno wstałam, nie spałam do tej pory, tylko sie wylegiwałam :) Na dzisiaj nie mam żadnych planów. Właśnie piecze mi sie ciasto, zaraz obiadek i tak ze smakołykami za pan brat do wieczora. Mamba wózek mi sie podoba, mysle o podobnym, ale ta pierwsza wersja, bo 3-kołowego nie chce. mam zamiar wybrac się do tego sklepu, bo mają siedzibe w Gdyni. Danis - nie ma to jak czosnek na takie schorzenia. A co do lekarza to musisz go przypilnować, żeby data wystawienia zwolnienia była tez z zeszłego tygodnia, bo lekarz ma prawo wystawić zwolnienie tylko 3 dni wstecz od daty wypisania. Czyli jeśli wpisze date poniedziałkową 19.11, to zwolnienie może wydac od piątku, tj. 16.11. Ale jeśli wypisze zwolnienie z data piątkową czyli 16.11 to na zwolnieniu moze być data 13.11. Mam nadzieje, że dałam radę wyrazic o co chodzi. Danis a Ty bedziesz kupowała nowy wózek, czy masz po córci? A co do spania to na plecach mi najwygodniej i podświadomie w nocy tak się przekręcam. A potem budzę sie z wyrzutami sumienia. Najgorzej zas na lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Sylwia- no wlasnie tez do konca nie jstemprzekonana jesli chodzi o 3 kola. Calyczsa jescze siedze i szperam. Pamietacie moze na ktorychstronach byla mowa o wozkach bo wiem ze niektore z was umieszcalydzjecia iteraz z checia bym spojrzala sobie ale nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martella- przylaczam sie do prosby. Ma ktos jakas liste? Jesli tak to moze wkleimy ja na forum i bedziemy uzupelniac wspolnie co komu do glowy przyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia lekarz powiedział mi że wypisze to zwolnienie od czwartku i data wystawinia zwolnienia będzie pt. Wózek kupuję bo po mojej u li sprzedałam. ja chcę kupić z alegro taki za 600 zł bo szkoda mi na taki drogi kasy a przecież dziecko w nim pojeździ góra do 1,5 roku potem najprzydatniejsza lekka spacerówka, mala poręczna. taką mam w domu po Usi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
zatem ją zajeżdzę na maksa , że już nie będzie co sprzedawać. uzywanego wózka nie chcę bo raczej mamą już po raz 3 nie zostanę nie chcę, a synka będę miala 1 podobnie jak i coreczkę, jeśli nie zdecyduję się na zakup na allegro to kupię nestora koło dworca w Gdyni dla Uli spisał się świetnie a teraz jescze je udoskonalili, jest bardzo miękki i nadaję sie do bujania, elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis- jak mas zjuz wozek to co innego. To bedzie moj pierwszy dlatego chcialabym taki wielofunkcyjny ktory pozniej bedzie sluzyl takze jako spacerowka. A jak sie kupuje osobno 2 wozki to i tak wychodzi drozej. Takze masz szcescie ze jakby polowe juz masz:) i to ta ktora uzywa sie najdluzej:) a masz zdjecie tego ktory chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
GRAFIT Z OLIWKA ALE TO TEŻ WOZEK DWUFUNKCYJNY GLEBKI I SPACERÓWA TYLE ŻE WIEM Z DOŚWIADCZENIA ŻE TE SPACERÓWKI SĄ WYSOKIE I DUŻE, A JA MMA TAKI KTÓRY JEST TYLKO SPACERÓKA NISKI I WYGODNY MALO POProstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dla synka miałam wózek wielofunkcyjny i sprawdzał sie nieźle, ale do czasu. Jak miał już ponad rok i sporo ważył, to taka masywna spacerówka była uciążliwa. I też wtedy kupiliśmy małą i lekką spacerówkę, bardzo prostej konstrukcji. To było prawie jak kawałek materiału naciągnięty na stelaż, ale dzięki temu lekkie i zwrotne. A w ogóle to umieram z przejedzenia i musze się położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ładny ten nestorek ja byłam bardzo zadowlona z niego ale uważam podobnie jak sylwia że jest to wozek gora do 1,5 roku a potem jest niewygodny duży, i trzeba go zastapiś innym mniejszym poręczniejszym takim którym można wszędzie wjechać.ja buszuję teraz na stronie nasza klasa.pl i pije kawkę i jem słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie !!!! chciałam napisać, że ja też kupiłam nestor, u nas jest za 900 zł, ale b. mi sie podoba, i uważam, że to jest rozsądna cena, jak będzie kolejna jesień i zima, ta spacerówka jest na tyle duża i osłonieta ( w komplecie jest osłona -śpiworek na nóżki do spacerówki), akurat na około roczne dziecko, a na kolejne lato juz nie będzie żal kupić kolejnej leciutkiej spacerówki. Ale ja uważam że wózek jest tak samo jak z samochodem, każda marka ma swoich zwoleników, wózek ma służyc nam a nie sasiadce, hihi, zalezy tez chyba od tego jak wysoka jest mamusia itp. a odnosnie fotelika samochodowego to kupuje ten mniejszy , żebym nie musiała wypinać malucha, wziąść spiącego np. do sklepu lub do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted- tez tak uwazam. Sa gusta i gusciki i o tym sie nie dyskutuje:) ja nadal nie moge decyzji podjac. Podobaja mi siete wielofunkcyjne ale to prawda zeciezkie sa. Ide sie polozyc na chwile bo jakas nieprzytomna jestem. Pogoda standardowa irlandzka i spac sietylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
w gdynia nestor w sklepie560zł z wszytkimi akcesoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bardzo kojarze juz tego nestora, ale zszokowała mnie ta cena - 560? Danis w jakim sklepie? a co do słodkości to ja juz dzisiaj nie mam siły, bo tak poszałałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis u nas tez są te za prawie 600 z, 500 z kawałkiem, ale one czymś sie różnia od tych za 890 zł( ja zaokrągliłam do 900). napewno różnia sie kołami ( w tych tańszych sa szprychy, a w tych nowższych felgi), różnią sie amortyoztorami i czymś jeszcze, porpostu nowszy i starszy model, ale tak jest u nas, więc, u was może byc inaczej, tym bardziej jesli tojest jakiś firmowy sklep. Więc napewno też macie możliwośc indywidulanego doboru kompozycji kolorów, ja sama sobie wybrałam z próbek materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia sklep koło dworca w gdyni byłam przed tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
są 2 rodzjae koła pompowane i piankowe ja wybiorę piankowe bo nie zamierzam szarpać się z dętkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie moge zasnac a zmeczona jestem:( Widze ze ja tu dzisaij najczesciej zagladam:) sama jestem w domu i dlatego buszuje po necie:)stwierdzilam ze muzse jescze te wozki na zywo zobaczyc zanim podejme decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mamba masz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszsza - ja sie akurat trche zgadzam z tym tematem o niekulturalnych matkach. Chociaz jestem wrogiem dzielenia ludzi na niiekulturalna mlodziez, matki, ojcow itd. Tam ktos slusznie zuwazyl ze nie, niekulturalne a zwyczajnie glupie sa matki, ktore wymuszaja pierszenstwo wozkami. Jestem kierowca i do szewskiej pasji doprowadzaja mnie kretynki stojace przy przejsciu a wozek juz na ulicy. Alebo ładuje mi sie taka wozkiem pod kola bo ona jest na przejsciu. No fajnie, a jak cos sie stanie, nie zdaze zahamowac, noga mi sie omsknie, co sie zepsuje itd to kto ucierpi? Tego nie potrafie zrozumiec. Ja w tej chwili idac przez tlum jakos instynktownie oslaniam brzuch, niewyobrazam sobie wymuszania wózkiem pierszenstwa ... Anastazja - a co uzywasz do higieny? Jest taki fajny preparat Lactacyd, płyn i emulsja. Jedno z nich w takiej wysokiej butelce jest do stosowania gdy cos sie dzieje a drugie na codzien. Popytaj w aptece. Nie jest jakos specjalnie drogie a skuteczne bo na kwasie mlekowym anted - uwazaj na aronie, ona bardzo obniza cisnienie, jesli masz niskie to lepiej nie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek ja tez sie zgadzam ze sa glupie matki co robia wlasnie tak jak piszesz, ale na tym topicu o niekulturalnych matkach to przesada, ja jeszcze nie jezdze z wozkiem a juz sie spotyklam z chamstwem wielu ludzi wobec mnie tylko dlatego ze jestem w ciazy, az sie boje co bedzie potem, niestety nie bede miala nigdy mozliwosci zostawic z kims dziecka zeby np. jechac na zakupy z mezem, albo zalatwic cos w urzedzie wiec..:/ czarno to widze mam do was pytanie-czy ktoras z was posiwiala w ciazy??? ja mam z dnai na dzien coraz wiecej siwych wlosow :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczęta! Danis ja również jestem podziębiona. A niestety nie mogę i nie chcę iść na zwolnienie. Widzę, że większość z Was już odpoczywa na zwolnieniu. Jeszcze Sylwia pracuje, a tak poza tym jesteśmy osamotnione. Dobrze, Danis że masz taką pracę, że możesz być na zwolnieniu. U mnie to nie przejdzie. Ja również oglądam wózki na necie. Bardzo podobają mi się Inglesiny i takie małe do których montuje się od razu fotelik samochodowy, nie pamiętam nazwy. Szkoda, że weekend tak szybko minął , już zaczynam myśleć o robocie. Mam nadzieję że jutri nie będzie za zimno. Dzisiaj w Gdyni w miarę ładna pogoda. Był spacerek nad morzem, super Sylwia - prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×