Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

heya dziewczyny ! i jak tam sie czujecie w takie nieprzyjemni sobotni poranek - mnie ogólnie głowa boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Titi! Chyba dawno tu nie zaglądałaś? Mnie głowa bolała w nocy, czułam przez sen. Teraz ok. Co u Ciebie słychać? Jak brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - dobrze, że sie odezwałaś i wszystko ok. Mala - widzę, że ruszyłas pełną parą ztym remontem :) Ale postaraj się nie forsować. Myszsza - ja mam tak samo - też lubie aktywność I teraz to przymusowae zastopowanie bardzo mnie frustruje. Ale odbijemy to sobie! Dziewczyny ja jeszcze nie zauważyłam czkawki mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uspokoilyscie mnie ze nie tylko ja nie czuje czkawki, moze to jeszcze przed nami Beti nie denerwuj sie napewno sobie swietnie poradzisz, ja tez sie bałam w pierwszej ciazy a bylo super :) i jakos tak wszystko samo przyszło dzis sie wyspałam jak nigdy wstałam o 10.00 :) teraz musze troszke posprzatac a zakupy zrobie popołudniu z mezem mam w nosie wychodzenie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, wczoraj tyle napislamaale cos chyba bylo z zsewrerem ze mimo usilnych srtaran nie moglam nic wyslac. mala- to mamy do siebie jakies 10 minut. Nawet niecale gdyby drogi byly puste:) beti-ja tez coraz czesciej mysle o porodzie. boje sienie tyle samego bolu tylko tej cholernej opieki medycznej tu. Ze gdyby cos bylo nie tak to czy beda [potrafili mi i dziecku pomoc:( MOja mam ma przyleciec odrazu jak zacznerodzic a potem jak mam wyjedzietotesciowa takze tego sie nei obawiam. Bardzije wlasnie tej opieki. Caly czsa jescze zastanawiam sie nad porodem w POlsce. Tam nie balabym sie niczego. Anastazja-ja tez czulam kilka razy czkawke:) u mnie pochmurno jak zwykle. Ogladam filmy i sie lenie:) Wczoraj doszlismydo porozumienia i najprawdopodobnije bedzie Viktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba nieszkodzi czekam na czkawke :) a Viktoria śliczne imię :) Ja dzis nudze sie na maksa, siedze sama w domu i nie wiem co mam robic coraz bardziej nie moge doczekac sie maluszka wtedy nie bede sie nudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 brzuszek rosnie z dnia na dzien coraz większy i jeszcze w dodatku kopie :D a u ciebie jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spacerku nad morzem. Słonko niestety zaszło, ale i tak było przyjemnie. Po drodze ciasteczka w cukierni i od razu przyjemniej. No ale zapomnieliśmy pojechac do szpitala :) trudno, bedzie okazja kiedy indziej. Wiecie co? uwielbiam czuć ruchy mojego dziecka, ale czasem dostaje takiego nieprzyjemnego kopniaka, ze aż boli. Mam wrażenie jakby mi mała przejeżdżała piętka po ściance brzucha, tak ostro i szybko. Brrr Titi - dzięki, u mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja- ja tez juz sie nie moge doczekac. Tez umieramz z nudow. NIe potraffie siedziec i nic nie robic a mam byc na zwolnieniu kolejny tydzien i odpoczywac :( No jiuz niedlugo bedziemy marzyly o odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziewczyny dzięki za pocieszenie :) czasami też już sobie myślę,że fajnie byłoby być już po wszyskim!! ale mamba masz rację,może po prostu boję się bardziej tego porodu tutaj niż jakbym była w Polsce!! jednak trochę mi będzie przeszkadzała ta bariera językowa... ale damy radę, jak bedziemy miały nasze małe istotki przy sobie to pewnie zapomnimy o całym tym bólu :))) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedze i przegladamwozki. Juz mialam prawie wybrany ale jednak chyba sie na inny zdecyduje:) Kurcze taki wybor ze ciezko podjac decyzje. Widzialm go narzie tylko w gazecie i internecie takze pojade w przyszlym tygodniu zobaczyc na zywo bo to zupelnie inaczej jednak. Czy jest jeszce ktos oprocz mnie kto sie jescze nie zdecydowal? czyto tylko ja taka niezdecydowana jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- tak mi sie przynajmniej wydaje. Ja sie poprostu tych lekarzy tu obawiam a wlasciwie ich kompetencji. MOze jestem niesparwiedzliwa, w koncu pokonczyli szkoly i tyle dzieci sie turodzi i wszystko jest oki ale i tak mam stracha. Ale tak jak mowisz jakos damy rade:) Ja to nie chcaialm meza przy porodzie miec ale teraz sie zastanawiam czy nie lepiej byloby ze wzgledow bezpieczenstwa? coprawda wiele to nie pomoze ale moze sama jego obecnosc? aj juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a myslałam ,ze tylko ja tak mam:D Cieszę sie ze sie rusza,ze wszystko ok lubie nasłuchiwac malucha ale czasami to mi tak działa na nerwy kiedy np z kims rozmawiam a mały wali z całych sił,ze nie moge sie skupic na rozmawie...albo jak dostanie czkawki i tak przez pol godziny meczy...ale wyrodna matka jestem ...Chyba zaczne równiez myslec o porodzie jak o wybawieniu...A to juz tak niedługo... Anastazja heh ja równie chce zeby juz byl z nami bo chodzenia z kata w kat mi sie juz znudziło:) Ale wiem,ze jeszcze kiedys milo powspominamy ten swiety spokoj:) Mamba ja tez nie jestem zdecydowna co do wozka,nie mam nawet pojecia jaki chce..raz mi sie podoba taki raz inny...nie mam jeszcze pojecia jaki bede miała:) Co do lekarzy ja równiez sie troche obawiam bo w Uk sa takie tempaki ale pocieszam sie tym,ze moje kolezanki,ktore rodzily w Pl i tu (wiec maja porównanie)zapewniaja mnie ze tu jest lepsza opieka...(nie wiem co dokładnie to znaczy ale pewnie sie dowiem:) Najlepsze jest to ze po 4 godzinach po porodzie puszczaja do domu:) Sywlwia zazdrosze ci tego morza...tez bym sobie połaziła Ostatnio mam takie jakby\"mroczki\"przed oczami cały czas dlatego tak malo sie odzywam bo leze w łozku ,ale nic to mi nie pomaga! Podobno powstaja ona z przemeczenia ..tylko u mnie to raczej smieszne przemeczenie...z fotela na kanape z kanapy do lodówki z lodówki do łazienki i tak wkólko::D:D Kazali lezec wiec staram sie lezec...a głownie ze wzgledu na to ze takie mroczki moga prowadzic do omdlenia a ja od 7 rano do 22 wieczorem jestem sama i jak by cos..to nie ma nikogo,kto moglby pomoc..Ale ja sie czuje mimo to dobrze i nie zamierzam calego zycia spedzac w łozku:) Moj kotek ostatnio upodobal sobie malego łozeczko i spi caly czas w nim..., wyglada tak słodko:D:D no coz narazie niech sobie spi jak juz posciel wypiore to dostanie po ogonie... POzdrawiam brzuszki i mamuski i mielgo wieczorku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! miałam dzisiaj fajny dzien, zadzwonił mój tata, że poszedł mu akumulator i poprosił mojego męża aby pomógł mu pojeździć i kupic nowy, więc zabrałam się z nim, co prawda zakupy dla małego mieliśmy robić wspólnie, ale to nic przyjemność z kupowania i tak była super. Potem zrobię fotki i pokażę co kupiłam i 100 zł poszło, a to dopiero początek kupiłam narazie komplecik, śpioszki, koszulka i body z czapeczką i niedrapkami na 56, drugi spioszki z kaftanikiem czaapeczką i niedrapkami na 62, plus jeszcze jedna czapeczkębiała po kapieli, i to tylko część, która posłuży mi na pierwszy m-c mamba Viktoria bardzo ładnie :) Anastazja ja nie czuje czkawki i wcale sie tym nie martwię :) ja podobnie jak wy nie mogę się doczekać porodu, i staram się nie mysleć o nieprzyjemnych rzeczch, a wręcz przeciwnie , tylko o tym jak będzie pięknie zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted fajniuchne te ciuszki, ja jzu mam wszystkie ciuszki przynajmniej te na poczatek i kilka wiekszych :) od grudnia biore sie za kupno kosmetykow i resztek co mi zostaly do dokupienia z wyprawki, bo na razie sie splukalam z kasy :(:(: dzis cos bardzo spokojnie na naszym forum... szkoda ze w moim brzuchu nie jest tak spokojnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted fajniuchne te ciuszki, ja jzu mam wszystkie ciuszki przynajmniej te na poczatek i kilka wiekszych :) od grudnia biore sie za kupno kosmetykow i resztek co mi zostaly do dokupienia z wyprawki, bo na razie sie splukalam z kasy :(:(: dzis cos bardzo spokojnie na naszym forum... szkoda ze w moim brzuchu nie jest tak spokojnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jenny-tzreba zaufac Twoim znajomym ze wszystko bedzie dobrze:) Juz rodzily takze mysle ze mozna im wierzyc. anted- cudne ubranka! takie slodkie i malusie:) ja sie nie moge doczekac az do POlski pojade na swiieta bo wtedy dopiero przejrze co mam i bede dokupowac dziewczece:) ja nadal siedze nad wozkami. Juz kilka godzin:) I juz 100 razy zmienialm zdanie. Ale prawdopodobnie chce wozek firmy Bebecar. Zna ktoras z Was ta firme albo moze tez planuje taki wozek? Nie wchodzi mi brytyjska stronka a na Amerykanskiej nie ma lokalizacji. Wiecie czy mozna kupic wozek tej firmy w Polsce? Napislam przed chwila do nich maila czy w dublinie jestjakis sklep gdzie je sprzedaja i czekam na odpowiedz. Jeszce sobie katalog zamowilam moze cos wypatrze. no i tak wyglada moje lezenie jak maz w pracy:) calydzien przed kompem. Ale zaraz przyjdzie z pracy to sie poloze no bo bedzie ogladal ten niesczesny mecz:( jak ja tego nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba ja właśnie dzisiaj przeglądałam wózki w necie i znalazłam fajną stronke www.bobowozki.pl Ten o który pytasz chyba tam był, bo wybór mają ogromny! Anted fajne ciuszki :) A co do tego jak pieknie bedzie po - to ja sie trochę boje. Oczywiście dziecko jest w stanie wiele zrekompensować, ale pamiętam też momenty bezradności, kiedy niewiadomo dlaczego maluch placze, no i ten bół i niewygodę po porodzie. Oj cos mam dzisiaj pesymistyczny nastrój. Przepraszam was :) Lecę na mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Mamba - A gdzie dokladnie mieszkasz? Moze byla by mozliwosc spotania sie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! Polacy wygrali, teraz może zrobi sie większy ruch tutaj !!! a ja mam wrażenie że moje maleństwo sie przekręciło ponieważ zaczęłam czuć go wysoko pod żebrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
cześć dziewczyny! jestem tak mocno przeziebiona kupiłam wczoraj jakieś leki homeopatyczne aż boję się mysleć o nocy bo poprzednia była fatalna dusiło mnie jak diabli. Mam taki kaszel, że chodze z podpaską bo siusiam. Naprawde mam tak dość tego brzucha a przecież nie przytyłam jak słoń a ok. 8 kg.nie mogę spać prawy bok boli , lewy nie mogę zasnąć a najlepiej mi na plecach a to nie wskazane. A tu trzeba wytrzymać jeszcze 3 miechy. Poprzednio jakoś nie mialam aż takiego dyskomfortu. Chce być chuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi cos widze ze od wczoraj wszystkie nagle zachcialysmy byc chude :D:D:D ja tez, ja dzis w wannie fiklam kilka razy zanim wstalam wogole, czuje sie jak balwan i mam nieskoordynowane ruchy, al epopatrzmy na to ze to nie az 3 miechy a ze tylko 3 2/3 ciazy mamy za soba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze wam dziewczynki aby wasze brzuszki jak najszybciej wróciły do poprzedniego stanu:) danis abys szybko wróciła do zdrówka, współczuje, mnie na razie nic nie złapało, a że czeka mnie u boku moich szcześciolatków raptem kilka dni pracy licze że juz do k-ca ciązy będę zdrowiutka, dbaj o siebie :) myszsza a ty uważaj w tej wanie , zrobisz sobie jeszcze krzywdę, ja już od dawna nie wyleguje sie w wannie, mam taką półeczkę do siedzenia, co daje mi duży komfort podczas kapieli, nie muszę stać, spokojnie siegam do stóp i nie mysle tez o tym że za długo wyleguje się w zbyd ciepłej wodzie. Mi narazie mój brzuszek aż tak nie doskwiera, najgorzej chyba przy wtawaniu z łóżka :), ale też nie mogę się doczekać, ja juz liczę 2 m-ce, ponieważ chociaż termin jest na 1.02 - to jednk 40 tc, modle się o 38 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
i dzięki Bogu! od wczorja stale buszuje na stronie nasza-klasa.pl w szukam osob z ktorymi chodziłam do szkoły, ale i to mnie wkurza bo k(serwer) tak przeciążony że stale mnie wywala. I musze logować sie od nowa. zostały nam zdecydowanie najgorsze 3 miechy, dodarkowo niepokoi mnie zoladek dziecka i zwolnienie lekarskie które ma być wystawionę aż tak wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dziewczyny co tak długo śpicie !!!!, taka u nas cisza ! ja już po sniadanku, ale dzisiaj nie mam żadnych konkretnych planów, więc długa niedziela przedemną. pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie spie :) ale od niedawna :D w nocy mialam 3 godzinne czuwanie przymusowe, najpierw mnie wszytsko swedzialo, potem maly sie wiercil, a potem nie umailam zasnac, zasnelam kolo 5 rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszsza, to i tak jesteś dobra, że już jesteś na nogach :), teraz odpoczywaj, ja spałam dzisiaj w mirę dobrze, choćbudziłam się kilka razy, i zmieniałam pozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×