Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dziendoberek, myslalm ze tu zadnych postow nie bedzie a tu prosze nasze nocne marki naskrobaly:) ja wczoraj chcialam sie premeczyc zeby dluzej pospac ale nie ma szans:( wstalam o 8;20 juz na dobre i koniecspania. marze o tym zeby sie tak naprawde wyspac. chyba nie nastapi to zbyt szybko :) :) :) jesli chodzi o porod to nie boje sie bolu ale zeby komplikacji jakichs nie bylo. jaos tak sie nastawilam na ten bol i ze dam rade ze kurcze musze dac i koniec! ostatnio mam tylko jakies dziwne schizy na punkcie oplatania sie dzidzi w pepowine. Jak macie jakies linki to podajcie mi prosze. Czytalam ksiazke ze jak malo sie rusza albo jak ma czkawke 2-4 razy dzienie po min 10 min.to moze byc oplatana. No i sie denerwuje bo rusza to sie czesto ale z ta czkawka to ma caly czas. 2 tyg temu mialam usg i bylo ok ale moze sie przekrecic w kazdej chwili.Prosze jak ktoras z Was ma jakies info to podzielcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! dzisiaj sie nawet wyspalam, , zagladam tutaj a tu takie wiesci ANASTAZJA GRATULUJE , super , ale szybciutko u ciebie poszlo :) 🌻❤️🌻 co do strachu to sie tak az bardzo nie boje, mysle ze wszystko mozna wytrzymac, podobnie mysle jak mamba najwazniejsze aby nasz synek urodzil sie zdrowy:) ja dzisiaj rano musialam odwiedzic apteke, poniewaz mojego meza dopadlo jakies podle przeziebienie, i mam nadzieje ze przezweekend porzadnie go podkuruje, aby byl zdrowy przed narodzinami Mateuszka. tilli zycze milej wycieczki po porodowce :) Katarina i malpecka, zabulenka, titi dzisiaj w nocy poszalaly, przed komp zamiast spac Malpeczka Katarina ma racje, nastaw sie pozytywnie pozdrawiam,zycze milej soboty, u mnie leje deszcze jak z cebra, wiec o spacerzenawet nie ma co marzyc :(, a w nocy bylo takie okropne wietrzysko, ale dalej wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monki monki jasne ze kojarze witam ! Ja ci raczej nie pomoge ja nie z krakowa. Czolek dziewczynki jak tam samopoczucia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale fajne wieści! Anastazja - GRATULACJE!!! Uzupełniam tabelkę :) WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli.......36.......Londyn..................18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn Anastazja.39 ......25.01.2008....SYNEK........3780/57.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! :D jak już powszechnie wiadomo najepiej śpi się nad ranem i rano:D toteż wstałam dopiero przed 12. patrze sobie patrze, a tu ostatni post widze od titi o 11:36,a wiem że już ktoś napisał, bo topic wyskoczył na forum ogólnym. kurde. właśnie zjadam śniadanko i zabieram się za obieranie ziemniaczków, dziś zrobie kluseczki śląskie, żeby się mąż ucieszył bo bardzo lubi. tilli--- uczyć się będziesz oddychać szybciej? to nie trenuj podczas wycieczki po porodówce bo wywołasz wilka z lasu:D mamba---- co za schizy potworne, dziewczyno odpuść sobie takie myśli, dzieci okręcone pępowiną też można urodzić jakby co. od tego masz lekarzy i położne aby rozpoznali i udzielili ci pomocy. bądź raczej dobrej myśli. anted--- a u mnie pogoda nawet ładna aczkolwiek także dość wietrzna, słońce prześwituje przebijając się przez cieniutką warstwe chmur jak mniemam po świetle, i widze kawałki błekitu. a jednak wcale nie mam ochoty na spacer. no ciekawe czy jak wyśle tygo posta to zobacze wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz dopiero doczytałam resztę. Widzę, że w nocy nie możecie spać i buszujecie po sieci. A my wstaliśmy szybko, bo musieliśmy jechac do księgarni po ostatni tom H. Pottera. Mój synek jest fanenm. Odpuściliśmy premierę o północy i pojechaliśmy na otwarcie księgarni na 10. Teraz będę miała dostęp do kompa przez 2 dni, bo synek będzie siedział tak długo aż przeczyta. Tilli - ja też piję tylko Nałęczowiankę. Ale niestety nie wchodzi mi tak dobrze jak Tobie i musze się pilnować, żeby nie zapominac o piciu. Latem pije bardzo dużo wody, ale zimą jakoś mi nie podchodzi. Dziewczyny byłam dzisiaj w tym sklepie ze strony www.bobowózki.pl i chyba wreszcie podjeliśmy decyzję. Kupimy prawdopodobnie bartatine - wózek polski, duże, dobre koła (mąż lubi łazić po lesie), lekki, całkiem fajna spacerówka. Własnie ta spacerowka mnie interesowała, bo na stronie nie mają zdjęcia. A fotelik kupimy jednak oddzielnie, mimo, że do wózka jest, ale zdecydowałiśmy się na maxi cosi, bo ma najlepsze atesty. Poza tym w ciągu kilku tygodni dostaną adaptery do tych fotelików, które umożliwią zakładanie na stelaż tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - dzieci bardzo często są owinięte pepowiną, ale to nie jest groźne. Lekarz móiwł, że groźny jest prawdziwy węzeł, który robi się z pępowiny, ale to musiałoby nastąpić jak dziecko byłoby bardzo małe i na pewno na usg by wyłapali. A o tej zależności z czkawką nie słyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anastazja gratuluje 🌼 Widzę, że moja Zuzia jedyna dziewczynka narazie, Sylwia pospiesz się :D Mamba mojej koleżanki synek czkał co chwila w brzuchu i wszystko w porządku więc nie martw się, niepotrzebny stres i nerwy ;) Sylwia fajny bardzo wózeczek.My jeszcze nie kupiliśmy, przymierzam się w tym tygodniu. Dziewczynki ciesze się, że u Was w porządku 🌼 u mnie pogoda fatalna i odpuściłam sobie na razie werandowanie, za silny wiatr ;) jeju już bym chciała wiosne... buziaczki dla waszych brzuszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya Ja osobiscie zdecydowalam się chyba na x-landera XA ale sama jeszcze nie mam 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - ja jeszcze musze poczekać, bo dopiero zaczęłam 37 tc. Ale dzisiaj mi pieknie brzuszek twardnieje, więc może skurcze przyspieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Ta pogoda wietrzna mnie dobija. Jakoś źle się czuję. Dzisiaj rano obudziłam się i nie wiedziałam co sie dzieje bo starsznie cos mi leciało taka biała woda. Co to mogło być? Normalnie śpię bez majtek i chodze bez żadnych wkładek ale teraz musiałam założyć i jedno i drugie. Czyżby to był teń czop? Ale słyszałam że to raczej taka galaretka... Mamba mój mały też ma czkawkę 1-2 razy dziennie ale ja nawet nie myślę o tej pępowinie.Myslę raczej że jest takim degustatorem że często łapczywie pije wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktycznie - na razie mamy tylko 1 dziewczynkę. A co do wózka, to lada moment będa mieli nowe kolory na 2008. Oglądałam dzisiaj próbki, ale nie starczyło mi wyobraźni. Gosiaczek - moja tez ma czkawkę ze 2 razy dziennie, też łakomczuszek rośnie. Ja to sie martwię, bo czuję czkawkę trochę z boku i chyba mi sie mała przekreciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bardzo podobny wózek do mojego. Jak wybierzesz kolor to napisz jaki wybrałaś. Mój już stoi w salonie fajnie wygląda. Codziennie ktoś podchodzi i sobie nim buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Zabulenka,Sylwia,Lula,Gosiaczek-dzieki z apocieseznie odnosnie tej pepowiny. Zupelnie nei wiem dlaczego mnie taki lek nagle dopadl. Juz mi troszke lepiej:) Syliwa, Titi-ladne te wozki wybralyscie. A dajcie znac jakie kolory. Ja mialam niesamowity problem z wozkiem i w koncu wybralam quinny ale czterokolowy nie widzac go nawet na zywo bo w sklepach tylko3 kolowe byly. Na poczatku dopiero tego roku mialy wejsc do sklepow 4 kolowe. Tez wypatzylam go na stronce bobowozki, ktorato Ty Sylwia mi polecilas jakis czas temu:)Co do koloru tez nie moglam sie zdecydowac i tak w koncu gondolke wybralam zielona(apple) a spacerowke taka malinowa (strawberry). Ten amlinowy widzialam na zywo ale tegoi zielonego nie bo nie mieli. Mam nadzieje ze ladny bedzie. Sylwia- ja tez kupie ten maxi cosi. Pasuje do wozka ale tak jak mowisz ma super atesty i wypada rewelacyjnie w crash testach. Naprawde warto. A adaptery zawsze mozna dokupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kolorki to chciałam cos w zieleniach i będa mieli sądząc po próbkach, ale nie wiem jak bedzie wyglądał w całości. A jeśli nie ten to zdecyduje się na taki ciepły odcień beżu z niewielkimi wstawkami pomarańczowymi. Poza tym do tych wózków sa bardzo fajne śpiworki polarowe, grube i ciepłe. Mozna zakładać i do gondoli i do spacerówki. Myslę, że teraz juz mi się nie przyda, bio pewnie pierwsze spacerki już w marcu, ale na jesień bedzie super. Babka mówiła, że są kupowane do innych wózków tez, bo pasuja i są najcieplejsze w ofercie. A w końcu nasze styczniowo-lutoww maleństwa beda następną zimę przechodziły w spacerówkach, więc muszą być dobrze zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ale sie wyspalam :D:D:D dzis spalam z przerwami ale za to do ktorej:) u mnie pogoda taka sobie nie pada ale jst dos pochmurno,a moj synio chyba jeszcze spi wczoraj pierwszy kopniaczek byl dopiero o 11.30 a dzis jeszcze cisza ale napewno nedlugo sie obudzi. ja tez niemam jeszcze wozka i niewiem nawet gdzie mam go kupic bo tu kolomnie tylko jeden sklep jest a tam wszystkie 4 kolowe:/ no ale cos trzeba bedzie wymyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie jeszce spiworka nie dokupilam aletak jak mowisz na przyszla zime beda niezbedne. A sa gdzies te spiworki na stronce zebym mogla zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina- w razie co mozesz przeciez przez internet zamowic i Ci przysla. Z bobowozki tez przysylaja.KOszt przesylki do Irlandii ok 250 zl byl bo zdwonilam i sie dowiadywalam. No i wozek w ciagutygodnia powinien byc dostarczony pod drzwi. To taka tylko sugestia bo na poczatku tez mialam z tego sklepu kupowac bo w Irlandii nie mieli tych 4-kolowych jescze ale w osattniej chwilipowiedzieli ze mi sprowadza i tu zamowilam. Ale w razie co to zawsze jakas alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- a wybralas kolor maxi cosi? bo ja wlasnie przegladam i sama nie wiem. podoba mi sie tez ten kolor ktory jest na stronie glownej, czarny z pomaranczem. Fajny jest fioletowy w drobne kwiatuszki i niebieski w rozyczki ale to typowo dziewczece a chcialabym fotelik zostawic dla kolejnego dzieciatka a nigdy nie wiadomo co sie urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anazstazja gratulacje! Silami natury urodzilas calkiem pokazne cudo... Daj znac jak przebiegal porod jak dojdziesz do siebie. Dziewczyny spakowalyscie sie juz do szpitala? Ja tak zwlekam i zwlekam, i maz dzisiaj powiedzial ze chyba sam mnie spakuje haha Piszecie o wozkach, Sylwia wyslij jakis link tego wozka, bo widze ze zaitneresowanie jest, moze faktycznie jakis fajny. Ja przymierzam sie do Implasta, ale dzisiaj bylam w sklepie i okazuje sie ze w nowej opcji nie ma przykrycia nozek na spacerowke, a to troche lipa. W zimie to jest nieodzowne i w sumie ladniej wyglada na spacerowka, troche sie wkurzylam. Cena taka sama, a juz kombinuja producenci jak tu zaoszczedzic... U nas pogoda do bani, leje caly czas, wiatr tak wieje ze jak wyszlam z psem to sam uciekal czym predzej do domu brrrr Ja tez ma czesto czkawki kurcze, ale nie wiazalam tego z pepowina. Moja lekarka nawet nie mowi czy dziecko jest obwiniete czy nie, bo twierdzi ze kobiety sie nie potrzebnie stresuja, a i tak nie ma to wiekszego znaczenia, bo tak naprawde wiekszosc dzieci jest obwinietych i wsztstko dobrze sie konczy... Uciekam sie polozyc bo cos slabo dzisiaj ze mna. Trzymajcie sie mamuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - na stronie chyba nie ma tych spiworków. Ale wizualnie to one się nie różnia od innych, tylko są grubsze i cieplejsze. Na \"pleckach\" mają dziurki do zamocowania pasów spacerówki. No i sa dostępne w różnych kolorach. A co do fotelika to jeszcze nie wiem jaki kolor, babka w sklepie żartowała, że foteliki dobiera się do koloru auta. I tu mamy \"problem\", bo ja mam srebrne, a mąż czerwone, więc chyba wybierzemy po prostu kolor, który bedzie mi się podobał. Link do strony, ale aktualne kolory maja mieć na stronie za około 2 tygodnie. http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=184&products_id=483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melduję sie 2 w1 Dziś przespałam spokojnie CAŁĄ NOC! Wzięłam 2 nospy i jakoś te skurcze minęły, czyli to nie porodowe Może uda mi sie dotrwac do czwartku?Mała pozycji nie zmieniła, czuję jak kopie po dole brzucha ...No i dobrze, jestem już nastawiona na cc... cho boję się jak cholera! Co do wózków to kupuję przez net jak urodzę X Landera xa jest SUPER!!!oglądałam na żywo, wygodny, zgrabny i b. ładny według mnie oczywiście oto link http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_104&products_id=965 dostawa gratis na terenie całej Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paty! X-lander jest fajny, ale ja postawiłam sobie pułap cenowy do 1500. A mój mąż zwracał uwagę na koła i amortyzatory. A tak w ogóle to nie było mi łatwo się zdecydować, bo w każdym jest coś fajnego i zarazem coś co mi nie pasuje, więc decydujący głos miał mąż. Jednak ciąza wpłynęła na zmianę wielu moich cech i zachowań. Licze na to, że wszystko wróci do normy. Paty - a robiłaś te ćwiczenia na obrócenie się dziecka? Moja córcia jest chyba dziwnie ułożona, więc się zastanawiam czy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam ale nic!Co ma byc to będzie nic już nie poradzę! Xlander bez fotelika 1500zł!Taki kupuję,M obejrzał mi stwierdził,że technicznie b. dobry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! naszpikowalam meza lekarstwami, nakarmilam i biedak musial isc do pracy. Sylwia b. ladny wozek, widze ze paseczki sa w modzie moj wozek tez ma wstawki w takie drobne paseczki, i wogole zauwazylam ze polskie firmy sa dobrymi firmami, i wozki sa solidne, poniewaz musza byc konkurencyjne w stosunku do tych okrzyczanych i rozklemowanych innych firm. Moj wozeczek tez ma fajny polarkowy spiworek ktory mozna zastosowac i w glebokim i w spacerowce. paty twoj wozeczek tez b. fajny, i b. popularny :) co do czkawki to tez raczej bym nie wiazala tego z pepowina, i niebezpieczenstwem, w kazdym badz razeie nigdy nie slyszalam o takiej zaleznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×