Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

taaa ja sprzatam i sprzatam (co do mnie nie podobne) ale zaraz i tak syf w domu jest niby mieszkam z 2 dziewczynami ale wkurza mnie to ze nikt ie szanuje mojego wysilku dobrze chociaz ze jak popiore ciuszki i je poukladam to mi nikt nie grzebie tam i mam tam jak w pudeleczku a z tym working to sie ucieszylam strasznie bo dzisiaj za mieszkanie musze zaplacic i musialabym porzyczyc a tego nie nawidze... czekam na tego mojego chlopa bo chce go namowic na jakies dobre zarelko na miescie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, zaraz padne spac..napilabym sie kawy ale boje sie ze za bardzo podniose cisnienie na wizycie kontrolnej..jestem nie do zycia, ledwo patrze na oczy..dzieki bogu lekarz po drugiej stronie ulicy wiec tylko 10 minut i bede znow w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze malpeczka wczoraj sie nic nie odzywala pewnie bidulce smutno:( MALPECZKO KOCHANA NIC SIE NIE MARTW I PISZ DO NAS JAK SIE CZUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - odezwij się zaraz po tej wizycie. Malpeczka - posłuchaj Katariny i zajrzyj do nas. Może będzie Ci łatwiej jak zobaczysz, że my też mamy dołki. A ja ide do wanny z wrzątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie:) polozna mnie poinformowala ze to byla ostatnia wizyta...i nie ma sensu robic kolejnej chyba ze bede miala jakiekolwiek pytania albo obawy co do ilosci ruchow malenstwa. Stwierdzono, ze Niunia bedzie dluuuga, od zeszlego tygodnia urosla 3 cm!!! Nie wiem gdzie to sie miesci..no i rokuja wage 4kg! tetno 149 wiec jest super:) Niezly indyczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widzę że nie tylko ja chodzę od kilku dni w podłym nastroju..a dzisiaj to już wyjątkowo, chodzę i ryczę jak głupia..Mała na szczęście ma się lepiej niż mama i fika na całego..chociaż ona w dobrym humorze.. tilli aż się popłakałam.. no o czywiście GRATULACJE dla wszystkich nowych mam !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo mi po tej kąpieli. Zasdniczo uznaję wyższośc prysznica nad wanną, a ju zw takliej ciepłej wodzie szczególnie. Ale mała teraz fika na całego. Tilli - co Ty jesz, że małuszek tak rośnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia...nie wiem..bo ja w sumie nie jem duzo:) moze od tych bananow takie jej nózie urosly:P ale ogolnie to rodzina meza jest bardzo wysoka i to po nich. Juz w 22 tyg na usg moja gin poinformowala mnie ze beda dlugie nogi bo kosci udowe sa dlugie...i teraz sie nie dziwie ze mnie tak to moje dziecko rozpycha od srodka...ale musi miec Malenstwo malo miejsca:) Czyli teraz wiem dlaczego jeszcze nie urodzilam, Niunia po prostu nadrabia jeszcze wzrost...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak będzie dziewczynka - to bedzie miała niezłe nogi :) A jeśli chłopczyk to może jakiś siatkarz lub koszykarz? Dziewczyny czy te okropne nastroje jakie nas tu dopadają nie pozwalaja wam tu zaglądać? No frekwencja marniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki sliczne te nasze dzieci wszystkie sa :D:D:D:D::D:D anted bardzo malo wazysz az zazdroszcze. ja to nawet nie wiem ile zrzucilam :O nie mam wagi nawet. ehhh ale to nic bede sprawdzac po spodniach jak bede w nie wchodzic. brzuszek to mam dalej taki flaczek. pewnie mi sie nie wciagnie ladnie ta skora bo ja juz tak mam, jak sie rozciagnie to ciezko wchania sie. moja Zuzia to spioch niesamowity, budzi sie na jedzenie po 6 godz. dopiero a jak ja ja rozbudzam po trzech co by jadla przeciez to kreci noskiem i spi dalej :O ale to nic, byla dzis polozna mowi zeby probowac az wreszcie sie uda :D dali jej w szpitalu szczepionke na tezca chyba. i witamine K, i sluch badali i oczka i ogolnie. i dzis byla polozna i powiedziala ze jest zolta ale to normalne i ze mam ja dzis przy oknie polozyc zeby sie naswietlala i ze jutro przyjdzie polozna i zobaczy czy zeszlo. hehe. tu chodzi o zoltaczke po prostu i wiem ze w Pl to dzieciaczki leza pod lampa kilka dni no ale coz zobaczymy co tu wymysla. porod wg poloznej trwal od 17 do 4 czyli 11 godz a wg mnie 24 h, kiedy to juz rano sie zaczelo i mialam skurcze co 5 min, fakt ze pozniej sie one rozlegulowaly ale bol byl wiec musze sie podbudowac ze tyle wytrzymalam :P dalam rade :D peklam w dol i mam przedluzona piczke :P ale nie jest zle nawet w lusterku juz zerkalam. dupcia boli troche jeszcze i jak siusiam piecze, narazie sie nie wyproznialam wiec nie wiem jak to przezyje :P od wdychania gazu az zwymiotowalam sobie ale to raz tylko. cycuszki to mam tak nabrzmiale i leci ze mnie ze musze te wkladki uzywac i poza tym sobie sciagac pokarm bo sie zaleje albo mi pekna cycki :P pozdrowionka ciekawe ktora nastepna :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - super, że wszystko ok z Toba i Zuzią. A waga się nie przejmuj, jak karmisz to błyskawicznie zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam! Mam Kasperka! Jak tylko da mi trochę odetchnąć (karmimy się piersią prawie non stop - miał problem z niskim poziomem cukru i teraz nie wolno nam dopuścić, żeby był głodny - pewnie pozostałości po mojej cukrzycy ciążowej) i nauczę się wklejać zdjęcia, to je tu Wam pokażę. Mały jest grzeczny i śliczny. Blizna po cc trochę ciągnie, ale to nic - bo jak spojrzę na swojego aniołka... Dziewczyny, warto było!!!!!!! Lecę go budzić i karmić :) Pozdrowienia dla Was wszystkich! Trzymam kciuki za te w \"dwupaku\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja tez teraz na koniec mam zdecydowanie lepszy apetyt szczegolnie slodycze ale hamuję się bo nie chcę teraz na finiszu przytyć jak sloń, lekkie sniadanko, kolacji często gęsto wcale. Jedynie normalnie obiad, a w przerwach owoce. W pracy wszyscy pytają kiedy urodze takie wieści przynosi mi moja mama bo razem pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, titi-tetno moze byc nawet 180, oby tylko spadalo i normalnie bylo miedzy 120-160 to jest ok. Lidka-gratuluje!!! Agnes-Zuzia cudna! Anastazja-Piotrus jakie piekne poliki ma:) tilli-piekny filmik. naprwwde mozna sie wzruszyc. Ja ostatnio malo sie odzywam bo jkaies doly mam i nie chce nikomu humoru psuc. chodze rozdrazniona nie wiadomo na co i wszystko mnie irytuje. Za to czytam wszystkie posty tylko z tymi wypowiedziami gorzej. Jak mi przejdzie to zaczne znow sie udzielac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz i ja sobie planuje porod. Ja poprosze 16 albo 17!!! Okazalo sie ze moja mama moze miec urlop tylko do 27 lutego a nie do 7 marca i wraca do polski szybciej...buuu...nie chce przenosic zeby chociaz pobyla troszke z wnuczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja nie chcialam dziś bo ex mąż ma dzis ur, nie chcę w nocy i chyba średnio w weekend hihi. Zatem od pon do pt w godzinach wszystkich poza nocnymi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondii gratulacje jeszcze raz !!! Mamba - jesli czytasz to wiesz, że humorki to ostatnio nasza specjalność, więc nikomu nic nie popsujesz tylko sie dopsaujesz. Tilli - to spieszymy sie razem. Danis - moja wspólniczkę tez wszyscy pytają i ma dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
pewnie czuje sie jakby sama była ciężarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis ale masz silną wolę z tym jedzeniem. Ja za to teraz najadam się na zapas, bo podczas karmienia czekaja nas same wyrzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba właśnie dzisiaj myslałam o tobie nie ma Cię i nie ma. Każda z nas ma pewnie jakieś dołki szczególnie jak po terminie. Małpeczka też się nie odzywa ale trzeba jakoś się trzymać. Ja swoja córką urodziłam 10 dni po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dopiero teraz mam pieć sekund zeby wam napisać z Oliwierek jest na swiecie od 6 lutego, urodził sie ważac 3800g i mierząc 57cm. Mimo proby naturalnego porodu do pełnego rozwarca, mały zle stawiał sie w kanał rodny i konieczne było cięcie. Prawdopodonie lezałysmy z Anted w tym saym prawie czasie, ale nie biegałam po salach po tym cięciu zeby jej szukać -)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uzupełniam tabelkę :) malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick....tydz.ciąży...data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57.............cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57.............cc Lidka81...40........07.02.2008..dziewczynka..3340/55.............sn agnes 23..40........09.02.2008...Zuzia..........3370/52..............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I troche statystyki - przewaga chłopców 11:6 I jest nas prawie równo w tabelkach, a jeszcze nie ma połowy miesiąca. mam nadzieję, że wszystkie damy rade w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeszcze slyszalam na wywolanie porodu?? najesc sie bardzo bardzo mocno i duzo:D wtedy zoladek pod wplywem ciezkosci spycha wszystko w dol...dlatego tyle kobiet rodzi w boze narodzenie.. to chyba oprocz seksu najlepszy sposob o jakim slyszalam:D gozej wtedy z lewatywa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×