Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia moja Ola też ma taką wysypkę , ale koleżance dermatolog powiedziała,że to wysypka hormonalna...hm...zobaczymy, póki co to ja dałam sobie spokój z kakao... Małpeczka ja daję vigantol i cebionmulti... Moja Ola dziś baaaardzo niespokojna ;(nie wie m dlaczego... Tilli zazdroszcze teściowej.. I co myjecie piciulki dziewczynkom, bo pono trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek:) a moze Go brzuszek boli? sprobuj podkurczyc mu nozki tak pod kolankami, przystawic do brzuszka i krecic zgodnie z ruchem wskazowek zegara, porobic rowerek, Moja to uo i uwielbia i jak placze to wlasnie to robie... A moze jest glodny? Ja wiem co to znaczy placz jedzeniowy bo jak wczesniej juz pisalam mam jedzeniowego smoka! Po trzech albo i czterech turach cyca wypija ostatnio nawet po 60 ml dodatkowego mleczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczka witaj :) Ja podaję tylko vigantol. I moja tez taka absorbująca. Moge coś zrobic tylko jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty - ja nie przemywam w środku, bo tak mi powiedziała lekarka - tylko wydzielinę, która pojawia się na zewnątrz. Ale też delkiatnie myje ją w wannie, więc pewnie częśc sama wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elanass,Myszsza-dzieki dziewczyny.Zeby jescze tylko spala tak w nocy jak aniolek :) Ja tez mam brata prawie 18 lat mlodszego i oczywiscie fajny mamy kontakt ale nie mozna tego porownac gdybysmy byli rowiesnikami. Bardziej Go zawsze traktowalam jak swoje dziecko anzeli brata. Patrzac z kolei na moja mame to w momencie kiedy mnie juz praktycznie odchowala i mogla troche odetchnac to zaczela wszystko od poczatku. Ja wole za jednym zamachem 2. Wiem z ebedzie ciezko ale za to w jednym czsaie a potem tak jak Myszsza mowil latwiej sie chowa 2, bawia sie, bija ale zajecie maja:) Nie wime ile poczekam. PLanowalam ok 6miesiecy odczekac zanim zajde w ciaze. Zalezy ile bede karmic bo nie chce karmic i byc w ciazy. Jak skoncze karmienie to dopoiero wtedy chce zajsc. no i troche chcialabym sie odchudzic bo ponoc przy 2gim sie wiecej tyje.Jak bedzie po roku to tez ok. Zobaczymy jak wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa pobija rekordy! spala od 23 do 5, potem od 8 do 12 potem od 13 do 16 i od 17 caly czas spi....tylko przerwy na cyca i troszke pogaworzenia:D pewnie zaraz sie obudzi i da popalic tak do 23....a teraz ja padam na pyszczek i bym sie chetnie spac polozyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odp.w sprawie witaminek. Ja zaczynam szykować chrzciny i tak planujemy 27kwiecień...chciałam w weekend majowy 3 maja albo 4 maj ale wówczas niechrzczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
z wit.ja daje vigantol tylko to nic więcej nie zalecał nam lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to czemu niektóre dzieci biorą wit. K a drugie nie?Mi lakerka powiedziała że dopóki karmię tylko samą piersią to tą wit. mam dawać ale jak tylko wprowadzę chociaż jeden posiłek zstucznego to mam odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ostatnio nie mialam czasu napisac. Maly wymaga coraz wiecej uwagi, nie lubi byc sam, wiec koczuje przy nim. Noc super,przespal 7 godzin w ciagu i teraz salej sobie smacznie spi. Co do witamin ja podaje D i K. Lekarz mi mowil ze od niedawna zalecaja zeby pediatrzy przepisywali witamine K. Zdania na ten temat sa podzielone, ale jak karza to daje, zaszkodzic nie zaszkodzi :-) Widze ze okres chrzcin sie zaczyna. Ja mam termin na 20 kwietnia. Mamy problem z doborem chrzesnego, ale w sumie ciezko przewidziec co bedzie za pare latek. Tak naprawde wiekszosc z nas ma nikly kontak z chrzesnymi, wiec zobaczymy. Co do drugiego dziecka to podziwiam te dziewczyny ktore chca. Mnie to lekko przeraza, z jednym jest roboty co niemiara a co dopiero taka malutka dwujeczka. Zastanowie sie z czasem, narazie musze sie poskladac odchowac malucha i troche swiata pozwiedzac. Jak by sie urodzilo drugie, to kolejne lata jestem uziemiona. A ze jestem strasznie ruchliwa i siedzenie w domu nie koniecznie jest tym czym lubie, to ciezko byloby mi pociagnac kolejne latka w domku :-) Chociaz z drugiej strony im wiecej czasu mija tym trudniej sie zdecydowac na drugie dziecko. Śnieg u nas wlasnie sypie... Co za pogoda. W boze narodzenie nie bylo bialo, to bedzie za to w wielkanoc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie macie z tym sniegiem na wiosne heh,ciekawe czy długo polezy.. U nas chrzciny juz 6 kwietnia! wiec niedaleko.Co do rodziców chrzestnych postanowilismy wziac moja siostre i szwagra mojego R bo to jednak rodzina bo ze znajomymi roznie bywa..ja swoich chrzetsnych widziałam ostatnio na mojej komuni:) Co do witamin ja nie podaje zadnych...ale jak bede w Pl to chyba kupie ta wit D. U nas nocka super,ale mi sie trafił spioszek! Czy wasze maluchy tez sie tak rozgladaja na spacerkch?Robert prawie wcale nie spi tylko oczka jak 5zł buzia otwarta i zwiedza! A kiedy jest czas na zabki? Wiem ze to za wczesnie ale Robcio zaczal sie pienic:d:d smiejemy sie ze jest wsciekły...straszne zaczał sie slinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie mi córcia zasneła przy piersi, więc ją tak trzymam i pisze 1 reka. Straszne tu u nas pustki. Tilli-moja tez przespała wczoraj cały dzień i dzisiaj zapowiada sie to samo. Może to ciśnienie tak działa, bo u nas strasznie niskie. Dziewczyny podziwiam was, ze myslicie juz o nastepnej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Boże jak dobrze , że jest espumisan wczoraj Igorek dostał 1 raz i obudził sie o 3 na amku, a potem na następne o 7 cudnie. Pogoda fajna lubię taką , ale teraz jakoś szczegolnie mnie nie cieszy po pada i pada, a my musimy siedzieć w domku. Wiosenka zaskoczyła nas troszkę. Pewnie tak samo zaskoczeni drogowcy hihi. Jutro wychodze na spotkanko klasowe na ok 2 godz. zobaczymy jak sobie moj mąż poradzi, jak spisze się synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tez sie zastanawiałam jak to jest z ta wit K, jedni przepisuja, inni nie. Jennny z ząbkami to różnie bywa, całkiem możliwe, że już Robcio zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane a ja zla jestem dzis sama na siebie:(:(:( Filipek obudzil sie nad ranem nakarmilam go i odlozylam a on zaczal plaka i ssac lapki a ja glupia matka przez sen powiedzialam SYNUS NIE PLACZ DAJ MAMIE POSPAC!!!!!i tak mi sie go szkoda zrobilo ze krzyknelam no mowie wam wzielam go i odrazu zaczelam przepraszac ale ze mnie wyrodna matka normalnie mi glupio:( a wogole to czekam na polozna i juz sie prawie godzine spoznia:/ dzisiaj ma byc wazenie ciekawa jestem ile ta moja kluseczka juz wazy. u nas pogoda tez nie zaciekawa strasznie wieje wiec dzis kolejny dzien w domku....ale moze wezme sie za jakies gotowanko na swieta...juz mi sie wlasnie wazywa gotuja na salatke. a wlasnie jakie potrawy robicie na swieta ja nie bardzo wiem co mam zrobic:/ to pierwsze swieta ktore przygotowuje sama i ktore spedze bez rodzinki ale za to z syneczkiem:) ja robie: salatke jarzynowa jajka nadziewane szynka i pietruszka pieczarki faszerowane biala kielbase zurek ciasto i w sumie nie wiem co jeszcze moglabym zrobic acha noi robie zrazy jeszcze buziaczki ide karmic:)i juz nie bede sie wsciekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tez jedna reka pisze, bo Kasper wisi do bekania :) Katarina, a dla kogo Ty sie tak wysilasz? Filipek za maly, a Ty sama polowy z tego jesc nie mozesz. Moze Artur kumpli od wodki zaprosi i przekasza miedzy jednym a drugim kielonkiem? Zajmij sie lepiej czyms innym, ni wiem, joge moze pocwicz albo cos. No chyba, ze sie relaksujesz nad garami :) My dzis mielismy isc na szczepienie, ale moj maz sie pochorowal strasznie, a Kasper tez w nocy az swiszczal od tego zatkanego nosa. Wiec rano polecialam do apteki i wykupilam w koncu recepte na Eerespal, ktory lekarka nam tydzien temu wypisala, jakby si e nie poprawilo. W koncu uznalam, ze sie nie poprawilo. Nie chcialam go faszerowac niepotrzebnie, ale po co ma sie tak meczyc, skoro oddychac nie moze i przez to sie budzil w nocy pare razy. Oczywiscie najpierw od 7-mej do 10-tej na necie siedzialam i czytalam o tym Eurespalu, czy to szkodliwe nie jest... OK, beknął ładnie, więc idzie do wózeczka, a ja lecę zupę jakąś ugotować. Może rosół zrobię męzusiowi, skoro taki chory... A co do chrzcin, to my chrzcimy w Lany Poniedizałek już :) Chrzestną jest moja siostra i z Niemiec specjalnie przyjeżdża, więc dostosowaliśmy do niej termin, żeby mogła chwilę w Polsce pobyć :) Papatki! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ta chusta Senda Infant jest niesamowita - Kasper w niej zasypia po 2 min.! Może to jest rozwiązanie na jego niespanie w ciągu dnia... Choć i tak podtrzymuję go jedną ręką, to jednak drugą mam wolną i właśnie kończyłam robić zupę usypiając go jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jenny Zuza też się ślini, ale ząbki idą dopiero między 6 a 9 miesiącem więc mamy jeszcze trochę czasu. U nas pogoda też kiepska i już 2 dzień nigdzie nie wychodzimy :(, ale za to jutro w goście ;) Zuzia jest w centrum zainteresowania, wszyscy podziwiaja ;) Bloondi to taka kikumetrowa chusta? A jest jakaś instrukcja do tego jak ją wiązać i nosić dzieciątko? Słyszałam że w większych miastach są specjalne kursy na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - z ząbkami nigdy nic nie wiadomo. Mój bratanek miał 2 zęby w 2 m-cu, 4 w 4, 6 w 6. Mój synek zaczął od 4 m-ca. A sa dzieci, które rodzą się z ząbkami, rzadko to sie zdarza, ale jednak. Moja coreńka jutro kończy miesiąc! Juz teraz zaczyna sie taka prawdziwa aktywność - wodzi za nami oczami, reaguje na głosy (na mój oczywiście najbardziej). Ale najlepsze jest to, że sie uśmiecha jak do niej mówię :D Cudowne uczucie. Jeden uśmiech wynagradza nieprzespaną noc. Katarina - nie wpędzaj sie w poczucie winy - nie jesteś żadną wyrodna matką! Każda z nas ma słabsze chwile, nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja poprszę zdjęcie Usi :) może być na pocztę :) Masz rację z miesięcznym dzieckiem jest zupełnie inny kontakt :) Zuzia ma 11 tyg i jest rewelacja :) gada (po swojemu), smieje się w głos i łapie rękoma różne rzeczy no i przekręca się pięknie :) bardzo wysoko unosi główkę. Bloondi to już wiem jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
z zebami nigdy nie wiadomo keidy moja Ulcia miała 3,5 miesiaca, bardzo wcześnie, zaczęla sie slinić wczesniej, a jakas mądra pieleniarka od razu wmawiała mi ślinotok z powodu jakiejś choroby. Wariatka, moj eks czyli tatus tez miał zęby tak wczesnie i ona ma to po nim. sylwia Twoja Usia jutro miesiąc, a moj Igorek pojutrz\e. Akt ur mam musze teraz to becikowe załatwić, mam druk wypisany zebrać dokumenty i zanieść może jutro będzie lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny !! czytam i widze ze niezle dajcei sobie rade . My z Mateuszkiem jak razem zasnelismy nad switem (nie wiem ktora byla, ale switalo), tak razem spalismy w jednym łóżku do 10,45. Bylismy razem na spacerku, kupilam warzywka do salatek, i takie tam drobiazgi i fudnelam sobie fajny polgolfik do spodniczki i takie tam korale na szyje, wysialm rzezuche do takich dwóch swiatecznych doniczek , jak urosnie to w srodek wsadzie kurczaczka w gniazdku z jajeczkami. oh, jak ja lubie swieta, kazde :) katarina, nie gotuj tyle slonko, albo w malutkich ilosciach, samam tyle nie pojesz , filipek, tyle jeszcze tez nie zje,alenia artura nie dokarmiaj :( ja zaprzaszam swoich rodzicow, z dziadkiem, tesciowa i bratowa, i mam troche szykowania, ale glowne dania robi maz, i zreszta lubie ta cala krzatanine:), oj maly sie budzi , papa dzisiaj dalam mu poraz pierwszy smoka, byl taki marudny, naajedzony, ale nie mogl zasnac i tak marudzil i smok mu pomogl, wypluwal go co chwile, ale zasnal :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis bylam u lekarza z synkiem na kontroli, na wzdecia jego kazal mi jesc raz dziennie lyzeczke kminku z majerankiem i powinno przejsc plus odstawic produkty mleczne bo podobno sa ciezko strawne dla maluszka bardziej niz schabowy czy pieczen:) zobaczymy, poza tym zoltaczke wykluczylismy i bardzo sie ciesze, okazuje sie po prostu ze jego dziadek byl taki sniady i ma jego karnacje i juz taki bedzie :) specjalnie pytalam o witaminy bo pisalyscie tyle o tym, ale lakarz mi powiedzial ze jak bardzo chce to moge dawac ale on z piersi dostaje witaminy i nie potrzebuje nic poza wit d3 blondi ta Twoja chusta u mnie by nie dala rady bo maly nie chce byc wcale noszony w poziomie tylko w pionie :/ a przydaloby sie bo juz mi rece odpadaja od trzymania, my mamy zwykle nosidelko ale na razie go nie lubi bo jest troszke na niego za duze jenny mojemu tez piania z ust wylazi i tez sie smeijemy ze zly :D:D i sie sporo slini od jakiegos tygodnia :) ale sadze ze to normalny etap rozwoju a nie zabki bo za wczesnie ;) ja wczoraj malemu zrobila niebo na suficie pzrepieknie wyglada w nocy i jemu widze ze tez sei podoba, a dzis z okazji skonczenia drugiego miesiaca poszlismy do knajpki na pizze i piwko, pierwszy raz z malenstwem i bylo super :D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie chrzcin to my chrzcimy 6 kwietnia :) na swieta poszlam na latwizne i ciasto zamowilam a tylko obiad zrobie i normalne sniadanie bo ja i tak nie moge wiekszosci rzeczy z wielkanocnego stolu zjesc a maz to zje byle co jemu tylko parowek do szczescia potzreba :) w poniedzialek lany za to wprosilam sie do brata :):):):) niech sie wysila zaawsze do mnie sie zjezdzaja wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny daje ktoraś espumisan dziecku jeśli tak to jak często i ile. bo ja tak jak na ulotce 4x 5 kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis ja daje do kazdego karmienia po 4 krople ale mu nie pomaga wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×