Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
Sylwia twojej malej oczko lzawi, a mojemu Igiemu najpierw łzawiło a teraz ma zaropiałe, kaszel i katar. Dziś byliśmy u pediatry i antybiotyk mamy oraz areszt domowy na tydzień. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawka wiadomo ze lekarz to lekarz, ja nie chce sie wymadrzac, ale np moja jak i pewnie wiekszosc dzieciaczkow spokojnie sobie ani nie posiedzi w tym wieku ani tym bardziej nie polezy. moja by sie zadarla na smierc. lekarzowi najlepiej jest tak powiedziec a sam pewnie w domu nie mecz swojego dziecka kiedy ono chce siedziec a on je kladzie i dziecko placze, bo raczej spokojne przy tym nie jest, a tym bardziej jak dziecko chce sie podciagac przy czyms... to co? sadza je na sile? wiadomo ze nie.... bez sens ja nie wiem, raz mowia zeby nie pionizowac a raz ze dziecko samo wie na co jest juz gotowe. i badz tu madry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anted przykro mi z powodu śmierci twojego brata :( AngelikaWrocławianka i truskawkowa obyście jak najszybciej wprowadziły się do nowego m. :) Pierwsze Święta w nowym mieszkaniu to naprawdę cudowne wydarzenie. danis współczuje choroby. u nas zaczynał się katar, ale nie ma, myślę, że codzienne picie syropku z cebuli i cebionu multi wzmacnia jednak Zuzie. u nas noc dobra, Zuzia jeszcze śpi. A ja jakoś bez humoru :O jutro mój mąż jedzie do swoich rodziców, ja nie jadę do mojej \"wspaniałej\" teściowej, i chyba trochę mi smutno, że zostajemy same. no nic jakoś trzeba przetrwać. miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - to straszne co napisalas :( przykro mi niesamowicie .... ok. a teraz sie przywitam:) czesc :) a ja dzisiaj MUSZE zrobic pozadek w ciuchach...no po prostu szlag mnie trafia tyle sie tego wszedzie wala, musze w koncu spakowac i zaniesc do angielskiego PCK, jesli dzisiaj tego nie zrobie to....no nie wiem, wymyslcie mi kare jakas ;) Moja Mala od paru dni strasznie marudna w ciagu dnia...placze o byle co, a najbardziej jak sie jej zabierze jakas \'zabawke\' albo odsunie od miejsca gdzie nie wolno byc... siedzi i nagle zaczyna plakac... czy to mozliwe ze to zabki???? ale spi mi ciagiem od 10 do 12 godzin cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest topic 'zabraklo mi slow' - ostrzegam nie wchodzcie, ja weszlam i spierniczylam sobie przynajmniej poczatek dnia... jestem silna psychicznie ale to niektore osoby moze wykonczyc zaufajcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dzisiaj jeszcze nie przeczytałam, co napisałyście, szybko podzielę się wiadomościami: Mikołajek zdrowy - flegmę, co mu siedziała w piersi i harvczał przez nią cały czas, zwymiotował - to wczoraj właśnie nastąpiło. Zaczął już pić mleczko i może dzisiaj trochę zupki mu dam. Tylko mnie głowa boli, buuu - kiedy ja się wyśpię. JEST DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis,duzo zdrowka dla Igorka, szkoda ze skonczylo sie antybiotykiem, ale alepiej odrazu zadzialac czyms konkretnym w niektorych przypadkach. Angelika , gratuluje kredytu :), znam to uczucie. Zycze Swiat w nowym mieszaknku. Moj Mati wlasnie szaleje na podlodze, i wczoraj tak juz po polnocy na tvn style znowu mowili o raczkowaniu, dziecko raczkujac powinno miec wyprostowane rozstrzelone paluszki, i idealnie by bylo aby byla lewa raczka prawa nozka i tak naprzemiennie, ..., i wlasnie poczynilam obserwacji u nas tak jest. na 1 listopada na obiad idziemy do moich rodzicow, po obejsciu grobow, a moja tesiowa jak zwykle nawet nic nie zaproponwala, nigdy wspolnego obiadu z jej reki, chyba ze my ja zaprosimy na obiad ktory my ugotujemy, ehh, no i doborze, wolewolny dzien spedzic ze swoimi rodzicami:) tilli-tilli nawet tam nie probuje zagladnac,a odnosnie Olivki moze to zabki, a przy okazji slini i sie i wszystko gryzie, moze jakies przeziebienie ja chwyta, tfutfu, ... aby to byl tylko kiepski humorek, narazie obserwuj, dzieci tez maja prawo do wstawania lewa nozka, hihi pozdrawiam pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula - chyba wysyłałaś przepisy dla maluchów. Muszę się do tego przymierzyć. Jak Mikołajek dojdzie do siebie to jakiś smaczny obiadek chciałabym mu przygotować. Proszę o przepisy: karolo2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Syliwa dzieki za gratulacje należą sie je mojemu synkowi który dzielnie znósł to i jest z tym pierwszysm ząbkiem i drugi który niesmiało sie wychyla.Super bo bedzie miał moze juz troszkę czymś gryźć bo na prawde jeśc chce różne rzeczy a niestety boje sie dawać bo się ksztusi. Cos dawno nie było Małpeczki ciekawe co u niej i tez cały czas myślę o tej Katarinie też miała nie za wesoło. może juz jest w Polsce?\\\\ Tilli a co to za topik?ten com mamy nie czytać? Czy w takim razie dziewczyny wy nie bedziecie dzieci po roku szczepiły?Jak to w koncu jaet trzeba?Czy nie?Mi by do głowy nie przyszło że cos może nie tak byc z tymi szczepionkami....... Kurde mam problem z moja córka skończone 11 lat a niedobra jak cholera.Wczoraj miałąm iśc do szkoły bo wezwała wychowawczyni a ta gówniara nwet nie powiedziała.Małe dzieci may kłópot, duże......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalismy zasilku :( powod? jestesmy z zagranicy banalne ciapaci, murzyni...wszyscy na zasilkach nie rozumiem ryczec mi sie chce... dzisiaj nie mam za co zaplacic rachunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli splawili Cie jak nic, jezeli to jest jedyny powod to idz tam powiedz im ze czujesz sie dyskryminowana, ze jestes tu tyle i tyle ze przepracowalas tyle i maz tyle i ze placicie podatki i ze nalezy Wam sie to i tamto, a jesli nie dostane tego tylko dlatego ze jestem zza granicy to uwazam ze dyskryminuje sie tu ludzi!!!!!!!!!!! glowa do gory i idz tam do nich. a poza tym jakie benefity? taxy czy housing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest napisane ze jesli nie zgadzasz sie z opinia wydana przez nich, i czujesz dyskryminacje, ciapackie murzyni tak wlasnie robia i wszedzie maja lepiej, w pracy jak powiesz do murzyna zeby Ci 25kg karton pomogl sciagnac z wysokiej palety to zaraz ze dyskryminacja i ze on musi tyrac!! nie zawsze tak jest oczywiscie. juz Cie nie ma !!! lec do urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj..... ja dzien przed porodem 1,5 h stalam!!! no siedzialam i chodzilam i stalam :O ehhh i nic nie dostalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odwrocie jest napisane ze jesli uwaza sie ze decyzja jest zla trzeba napisac pismo tak zrobie jak tam pojde to nie dosc ze sie naczekam to i tak kaza mi pismo napisac i nic nie wskuram wiec nie ma sensu leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz napisalam:) I jak jest nieskladnie ale co tam ;) no wiesz..powod se wybrali :o mam na 3 roznych rodzajach papieru wydrukowana Appeal Form bo mnie nie stac na nowa ryze!! ehh... co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli tez trzymam kciuki, walcz o swoje, powodzenia. My z Matim bylismy dzisiaj troche w barze , potem poszlismy wypucowac do k-ca grob mojej babci,czyli prababci Matiego, kupilismy kwiaty, mowie wam jedna reka pchalam wozek, w drugiej siaty z kwiatami, ale udao sie, wyszlismy zadowoleni juz z troche marudzacym Matim. no i jutro proba dla Matiego,czy da rade, w kazdym badz razie rano pojedziemy do Babci na grob do Ustki a potem do slupska, a tam to juz spedzimy sporo czasu, wiec zakladam Matiemu cieple zimowe spodnie, zeby nie zmarzl i biore ciepla herbatke do termosu w butelce, chociaz on juz butelki dawno nie mial, ale tak wrazie potrzeby. A w Slupsku to mamy sporo grobow, moj braciszek,dziadek, tesc, babcia i dziadek meza, jeszcze jedna babcia i juz nie licze ciotek i wujkow. Rzezcywiscie juz dawno nie bylo tutaj Katariny, gdyby byla w Plsce napewno mialaby dostep do neta,mysle ze ugrzezla w tej przyczepie , a tam napewno trudniej o kontakt ze swiatem. A Malpeczka mam nadzieje ze nas poczytuje a poprostu nie ma czasu na napisanie,wiec kochana odezwij sie chociaz slowkiem. Mati wlasnie goni za kotem i smieje sie pod nosem , hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie miałam dzisiaj czasu. Zdecydowaliśmy, że jutro jedziemy na cmentarz z małą z samego rana do mojej babci do Gdyni, więc mamy 15 minut drogi. A do rodziny mojego na gdańskie cmentarze męża pojedzie on sam, żeby małej nie męczyć. Boje sie, że taka wyprawa mogłaby sie skończyć przeziębieniem. W samochodzie ciepło, po wyjściu wieje i zimno. Nic sie nie stanie jak nas nie będzie. Anted ja myślę, że Malpeczka po przeprowadzce nie ma dostępu do sieci. A Katariny nie było chyba od wiosny. Zresztą niestety jak wielu innych lutówek. Tilli - trzymam kciuki bardzo mocno! Danis - Współczuję kolejnych chorób. Na szczęście u nas to łzawienie było chwilowe. Zresztą mi też oczy łzawią na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebion multi witamina A,D3,E,C,B1,B2,B6. Można kupić bez recepty, a na recepte pare złotych taniej. anted no to ambitny plan na jutro :) ja dziś bez czasu... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×