Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej! Córcia znowu spała całą noc! Cudownie! Bawi sie ładnie od rana, a ja sprzątam, ale po woli jej cierpliwość sie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia!!! czyli to musialby byc zabki:) super, bardzo sie ciesze ze i ty dobilas do przystani matek przesypiajacych cale noce ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszej nocy już nie wstawałam 5 razy, tylko 1 :) Mam tylko nadzieję, że ta tendencja zostanie utrzymana i teraz już zawsze będziemy spać całe noce. Byłoby super! Mój synek zaczął sypiać całe noce jak skończył 3 lata, więc rozumiecie, że tego sie bałam. Ale z drugiej strony wiem, że można to przetrwać i sie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia a co dajesz małej na kolacje? moja znajmoma ma synka i on też sypia całe nocy od momnetu odtsaiwnia od piersi. sugerowałmi abym Igorowi na kolacje dawała kaszke bobowity smaczny sen. Daje mu tą kaszke o 19, potem o 22.30 mleko,a on i tak budzi się w nocy. dzis wogole odstawił\ scyrk i beczał jak najety. Myślę, że bolal go brzuszek dawałam mu wode koperkową. Potem zasnał i pospał do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Niunia chyba odsypia noc z soboty na niedziele i cala niedziele:) nie dosc ze przespala ciagiem cala noc 11 godzin to teraz spi juz 2 godziny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina spóźnione ale szczere :) sto lat, sto lat :) i wszystkiego naj :)) dziewczyny co do przesypianych nocek to sprawdziłam nowy sposób :) Olek po 19-tej dostaje 130-160 ml kaszy tej z bobovity na dobry sen :) ale głodomerek jeszcze po kąpieli domaga się mleka :) i zawsze daję mu nan z kleikiem hihi ale przedwczoraj już mi się skończyła i wczoraj Oleuś dostał mleko nan + 2 łyżki kaszki owowcowej :) zjadł jakieś 210 ml i spał snem nieprzerwanym do 7:30 :) nawet się na picie nie budził, a zawsze to robi w nocy :0 może i u Was ten sposób się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... a moj mały smyczek mimo ze przesypiał cale noce od 4 mca to ostatnio mila pobudki 2 razy w nocy i juz nie wiem czy to na zeby czy na co.. bo od dwóch dni spie sama w pokoju- bo czyscili dywan i niechcielismy łózka jeszcze rozstawioac i przespał bez niczego w sobote nawet dałam mu butle i spał do 8, a tak przez caly tydzien poprzedni to koniec dwie pobudki z rykiem wiec albo to byy zabki albo chrapiacy tatus kóry go wybudzał . a wogóle to młody był 6 listopada u fryzjera i znów ma takie te kudły ze koniec świata, ale głupio tak co mieisąc dziecko strzyc. Znowu z drugiej strony jak mu ściągnę czape to ma kazdy włos w inna sytone i jeszcze takie przyklapniete ze koniec świata :) a Lula, maleństwo bez trzymanki stoi czy z ? a Wogóle byłam u tej kuzynki co jej mała nie bierze sie do raczkowania ,. raczej wszystko ok bo juz sama siedzi wiec postep od dwóch tygodni, ale faktycznie jest mało mobilna, przy czym nie kazde dziecko raczkuje, a wygląda spoko. Przy moim Kudłatej rakiecie to by w 2 dni sie nauczyła raczkowac Bo Maksymilian cały czas ja zaczepiał no i raz nie zauwazyłam jak grzebał jej w włoskach i ja tak pociagnął ze biedna płakała tak głośno ze az mi wstyd było. Oczywiscie jak powiedziałąm męzowi to stwierdził ze nie rozumie mojego zdziwienia bo w wieku maksa tylko się ciagnie z awłosy bo jeszcze nie wie co to stanik... masakra.. i pogadaj sobie z chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Sylwia uu jak ci zazdroszczę takich nocy :P tilli gratuluję 🌼 i bardzo się cieszę :) natimp Zuzia przy czymś wstaje już od 2 miesięcy, i chodzi przy meblach a teraz wstaje bez trzymania z pozycji siedzącej :) Byłam u lekarza, Zuza zdrowa, ja dostałam antybiotyk. Mam nadzieję, że już nas choroby opuszczą :) idę na późny obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za zyczenia u nas nie bardzo, Zuzka znow chora juz nie mam sily, caly czas cos :O:O:O znow kaszel i troche goraczki ale za to to charczenie mnie dobija :O jak juz jest dobrze to znow za chwile cos. wiecie co jak przez pol roku siedzialam z nia w UK to wsio ok bylo. a od pobytu w Pl gdzie miala i trzydniowke i rotawirus i pozniej katar to mi caly czas choruje, nieo wiem co jest, juz mnie przerasta wszystko, noce wiecznie nieprzespane, w domu trzeba zrobic, moj maz nawet naczyc nie myje a mial to robic co wieczor, juz mnie wszystko tak dobija ze mam ochote to rzucic wszystko!!!! Boze daj mi sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff! Młoda śpi, naczynia po imprezce pozmywane, można odpocząć. Współczuję wam tych chorób. Trochę się martwię, bo młoda od soboty ma rumieńce na twarzy i koleżanka, która u mnie była sugerowała alergię. I zastanawiam się co ona takiego jadła. Z nowych rzeczy to dałam jej w czwartek possać mandarynkę. Ale gdyby to było to, to chyba szybciej by sie coś pojawiło? Jak myślicie? Danis - nie stosowałam nic nowego jeśli chodzi o kolację. Młoda dostaje butle - Nan 2R ( z kleikiem). Ostatnio zjada mniej, bo ok 160-180 ml, a jadła już 210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia moja to samo, na lewym policzku od paru dni, podejrzewalam ze moze od zabkow.... myslisz ze to alergia? ja jej nic nowego nie dawalam... a jak bylam wazyc moja Purchawke to taka pol Polka pol Angielka jak zobaczyla moja jak miala oba czerwone, ale moim zdaniem spowodowane tylko tym ze jak ze dworu gdzie zimno strasznie przeszla do bardzo cieplego pomieszczenia gdzie maluszki na golaska byly, to ona mowi do mnie, a co ona taka czerwona, ja mowie ze chyba od powietrza i ze tu cieplo ale ona sie dziwnie na mnie spojrzala i mowi ze nie raczej nie... no i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Zuzia się właśnie wyspała :P znowu noc nas późna zastanie ;) alantoina współćzuję ci chorób z całego serca, bo sama non stop przez to przechodzę. Sylwia nie jest to objaw alergii, akurat moja Zuzia ma od kilku dni czerwone policzki i się zastanawiałam od czego, i wydaje mi się, że od ogrzewania. Raz palą bardziej, raz słabiej i to jest reakcja skóry na temperaturę. Alergia objawia się zmianami skórnymi. Mój mąż wraca dziś o 23, mam poczekać z kolacją :). idę leki wziąć i małej podać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałam, że jak dziecko zjadło cos to przecieramy im buźke i nie smarujemy kremikiem do tego dochodzi suche i ciepłe powietrze i pojawiają sie wypieki warto smarować dzieciom buźki w ciągu dnia kremem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Sylwia a te policzkito tylko czerwone, czy jeszcze takie nazwę to z połyskiem. pamietam że swego czasu jak moja Uleńka była mala miala ok 9 miesięcy dostała kaszke owocami min pomaracza i dostała takie polerowane policzki. Poszlam do lekarza i okazalo się, że to kaszka była na nią uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis ale dlaczego..
20:42 danis sylwia dzieki, mam nadzieje 21:21 danis Sylwia moj Igor 10:58 danis sylwia a co dajesz małej na kolacje 21:13 danis Sylwia a te policzkito tylko czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o deszcowym poranku przynajmniej w Wielkopolsce. Lula.. no to super ze juz sie taka dzielna.. Kudłaty póki co wędruje przy meblach od 1,5 mca.. kurcze dziewczynki mam nadziejeze choróbska opuszczą Wasze dzieciatka i maluchy.. mój odpukac póki co zdrowy ale to pewnie dlatego ze w sumie nie ma stycznośic z chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czepiaj sie
16:02 [zgłoś do usunięcia] danis lula widzę, że Twoja Zuzia tak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czepiaj sie
28.11.2008] 10:53 [zgłoś do usunięcia] danis o widzę dziewczyny, że jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu cała noc przespana :D Ja co prawda wstawałam 2 razy, żeby zajrzeć czy wszystko ok. Jakoś nie mogę się jeszcze przyzwyczaić. Za to teraz gwiazda usypia już pół godziny, wierci sie, marudzi itp. Wyszłam na chwile z pokoju, żeby zobaczyć czy sama zaśnie. Oj chyba nie, bo słyszę, że płacze. Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Sylwia - chyba musisz zaczac znowu sprawdzac obecnosc bo cos tu pustki:P widzę że u was chorob ciag dalszy..oj wspolczuje, my na szczescie zdrowe obydwie:P dziewczyny gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie zastanawiam gdzie są wszyscy. Niestety córcia nie zasnęła. Przetrzymam ją teraz do czasu następnego snu. A teraz sie ubieramy i idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też choróbsko się przyplątało, własciwie przyniosłam ja, a teraz Zosia teZ się męczy, dzisiejsza noc straszna, nos ma zawalony i tak płakała bo bidulka nie mogła oddychać, a na fridę reaguje juz wrzaskiem... Już bierze leki, na razie bez antybiotyku, zobaczymy czy wystarczy, ale strasznie mie jej szkoda, 2 noce temu ja się tak męczyłam, bo oddychać nie mogłam, może i jej w miarę szybko przejdzie... Chyba się zaszczepię... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem podpisuje sie na liscie ale jak nikjt nie reaguje na moje pisanie to co tam sie będę wysilac.... .. no chyba ze uwazacie nie mam nic ciekawego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! troche was poczytalam i nadrobilam zaleglosci !! danis wspolcuje choroby , ospy, chyba dobrze doczytalam, ja to przeszlam juz jako dziecko, a wiadomo im jestesmy starsi tym dolegliwosci sa bardziej uciazliwe. Sylwia super ze Ulenka juz przesypia nocki, tilli-tilli gratuluje benefitow, fajny prezent na swieta ja jestem dzisiaj padnieta, Mati wywinalmi taki numer poraz pierwszy, do tej pory,tylko raz sie budzil, dostawal cyca i spal dalej, i nawet niebylo to dla mnie uciazliwe, poniewaz od czasu pobudki spalismy juz razem w lozku,i obydwoje nawet sie dobrze nie wybudzalismy. a dzisiaj Mati okolo 3 rano obudzil sie z ochota na zabawy,smial sie, werdowal zaczepial nas , normalnie obled, i nie bylo mowy o spaniu, i tak dwie godziny, i po tym wszystkim myslalam ze pospi porzadnie do poznego rana, aon znowu harce od rana, ehh, mam nadzieje ze to tylko tak bylo porazpierwszy i ostatni. w piatek28.11 Mati poraz pierwszy wstal na nozki przy jezdziku, ale zaraz klapnal na pupe, a w niedziele, wstal na wersalce juz na dluzej,ale biedak upadl jak dlugi do tylu i uderzyl sie glowka o podloge, dobrze zemam miekki i gruby dywan. zastanawiam sie czy pod choinke nie kupic Matiemu takiego stolika z zabawkami di manipulowania a z drugiej strony z podstawa do ukladania klockow, lub tablice magnetyczna, na ktorej bedzie mogl manipulpwac przedmiotami, a jakie wy macie pomysly,my szczeniaczka juz mamy, acha i chcemu kupic taka zwyczajna kostke z otworami do wrzucania klockow o roznych ksztaltach, poniewaz on juz ma taka kostke activity, i tam jest jedna taka scianka, ale wlasnie tam jest zbyd wiele innych bajerow i wtedy dziecko sie rozprasza i nie skupia wlasnie na tej jednej czynnoosci, a pozatym ta kostka jest duza i ciazka,i ja musze go trzymac na kolankach aby mugl tam cos wrzucic. natimp, to rzeczywiscie mam klopot z tym strzyrzeniem, ale i tez radosc z tak pieknych wloskow, my narazie obcinalismy raz grzywke i jest troche krzywa wiec nie dziwie ci sie ze wolisz isc do fryzjera. lula super ze Zuzia jest zdrowa, dbajcie o siebie ok pa,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam U nas narazie choroba omija nas szerokim lukiem....I cale szczescie ale zastanawiam sie jak dlugo jeszcze skoro wszyscy wkolo choruja.... W sobote bylismy na 3 godzinki u znajomego Andrzeja...W sumie byly 4 dziewczynki: 2,5 roku, 16 m-cy, 13 m-cy oraz moja Kamilka 10 miesiecy. Zaskoczyla mnei moja cora tym jakpotrafi wlaczyc o swoje i jako bedac najmlodsza swietnie dawala sobie rade wsrod towarzytswa badz co badz starszych kolezanek. Typ przywodcy mi rosnie. Oj bedzie trzeba temperowac charakterek. Ostatnio moj amala bardzo zle sypia w nocy. Niby cala noc spi u siebie ale zaczal sie u niej etap przezywania tego co sie dzieje w ciagu dnia. Czesto sie budzi a to z krzykiem, a to z placzem. Nie na wszytko reagujemy ale mimo wszystko trzeba 5-6 razu pojsc i ja na chwilke wziac na rece. A jak przychodzi kolo 2 w nocy to jest ryk o butelke. Jest tak glodna, że dzis zrobila scene tatusiowi ze chcail jej dac wode. Po mleku za to padla jak Kawka i wtala okolo 6 czyli jak zwykle. Anted co do stolika - super sprawa. Moja mala wlasnie u kolezanki najbardzie upodobala sobie ta zabawke i skutecznie \"przesuwala\" kolezanki od niej aby moc nad nia krolowac. dziewczyny jakei macie jeszcze pomysly na zabawy z malym dzieckiem? Ja odnosze wrazenie ze moj amala zaczyna sie bardzo szybko nudzic zabawa ze mna. I po godzinie zaczyna byc jej najnormalniej nudno. Juz koncza mi sie pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×