Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tymkowi też właśnie tak podrażnia skórę przy odparzeniu, jest tak zaczerwieniona i tkliwa, że zaczyna krew się sączyć. Kupię dziś ten Bephanten. A na kurczaki też będę uważać, cholera już nie wiadomo co jeść, żeby nie zaszkodziło. Lula, gdzie się podziewasz? Jak tam sytuacja z kolegą defraudantem? Odnalazł się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania oboje byli sczzepieni , a jednak. To jak z rotawirusami szcepisz bólisz kase , a jak dzieciak ma mieć to ma. Wiesz ja w czary matry nie wierze, ale ostatnio dostalam na gg może to do wszystkich przesyłali takie badziewie, że właśnie ktoś rzucił na nas urok i może go zdjąć jakaś tam wróżka hihi. Naprawde nic nas nie omija, może mnie tylko ciut pociesza myśł, że będziemy mieli to z głowy teraz gdy siedze w domu, a nie jak wróce do roboty. Ot taki maleńki plusik tego wszystkiego. Chcialam poprosić sąsiadke , aby została z młodym jak pojde do przychodni w te chore dzieciaki, ale wyszla niestety. żatem lezie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutek dobrze że napisałaś z tymi kurakami będę uważać:) Aniu myslałam że się posikam z tym poker face- ja mam ta piosenkę na telefonie jako dzwonek ale nie miałam takiego skojarzenia.hihihihihi Ja dziś dostałam kartke ze szkoły że moja córka upodoabnia się do stylu EMO tzn ubiera się na czarno i dzieci się tną myslą o smierci itd...Musiałam podpisać takie oświadczenie że zapoznałam się z tym stylem ja juz to wcześniej przerabiałam bo Paulina pokazaywała mi o co w tym chodzi i ona wcale nie jest EMO ale się zdiwiłam że szkoła w takie żeczy ingeruje; dobrze przynajmnie jak inni rodzice nie zwracają uwagi na takie rzeczy to chociaż szkoła apeluje. Danis ja też nie wiem co Ci powiedzieć szkoda tycgh Twoich dzieciaków może niedługo wyczerpie się juz asortyment chorób; oby ??????? Alantoina mój też źle zniósł ostatnie szczepienie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu małemu juz od jakiegoś czasu ten napletek odsuwam i mu tam myję i wsio ok.A u Tymka nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!! ale sie za wami stesknilam nie wiem od czego zaczac :D a nich mnie ges kopnie :D Angelika :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D gratulacje kochana! 🌼 niech kruszynka rosnie zdrowa i obys miala cudna ciaze 👄 Alantoina - ja chcialam sklepik internetowy tez miec najpierw zarejestrowalam sie na allegro potem sama zrobilam stronke www.havenbaby.prv.pl obgadalam wszystko z kolezanka nawet pare rzeczy sprzedalam ale nie pociagnelam za duzo siedzenia, grzebania a moja Mala jest zbyt czasochlonna Danis - ja bym chyba pizdzielca juz dostala.... co do jedzenia to ja juz sie nie wypowiadam wszystko ble, wszystko uczula, wszystko ma konserwanty kutwa mac czym karmic te dziecioki??? moja kuraki je codziennie w kazdej postaci kocha je wedzone, pieczone, gotowane, grillowane ja juz zamykam oczy na to co pisza i mowia inni i ide glosem swojego rozsadku przez te pare dni obkupilam sie za 100 lat!!! odzylam dziewczyny :D kocham swoje cialo ;) moglam przebierac w ciuszkach jak nigdy 4 dni po sklepach lazilam z przyjaciolka 3 pary jeansow, sliczna jeansowa miniowka ;) 10 sweterkow, bluzeczki, bansoletki, paski, sexi bielizna no ja pierdziu :) czuje sie piekna i zadbana:) wszystko mam w rozmiarze 38 a nawet 36 i fajnie w koncu stanac przed lustrem w przebieralni i powiedziec sobie - ja pierdziu, jestem laska :D sory ze tak szczerze ale od 10 lat nie wazylam tyle ile teraz, od porodu schudlam 30 kg a waze 10kg mniej niz przed ciaza :) zacieram rece i nie moge sie doczekac wyjazdu do Pl gdzie wszyscy mnie kojaza jako paule - pulpeta :D Olivcia jest przekochana, nie zachwalam bo gdybym zaczela to dnia by mi nie starczylo :P przepraszam ze nie wszystkim odpisze, postaram sie powoli wejsc w tematy szkoda ze za 5 dni znowu znikne :O az na 2 tyg...wtedy to bedzie nadrabiania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Gosia nie można nawet o milimetr! Wcale skórka nie schodzi i nie widać nawet kawałeczka żołędzi! Kuźwa, będą jaja z tym jego siusiakiem! A stylem Emo u córki się nie przejmuj, jeśli tylko ubiorów dotyczy. Prawda jest taka, że teraz firmy odzieżowe same kierują się tą modą i robią masę ciuchów na podobę EMO, więc w co się mają ubierać nasze dzieciaki, jak wszędzie wiszą podobne ciuchy w takim właśnie stylu? Nawet w H&M masz od cholery czarnych, fioletowych i czerwonych ciuchów, z nitami, z czaszkami, nawet dla takich bobasów jak Oli i Tymek. Na pewno trzeba to kontrolować, czy dzieciak nie zaczyna identyfikować się z przesłaniem EMO i ich "filozofią" - o ile tak to można nazwać. JA mojej Marice też kupuję podobne ubrania, ale ona zawsze musi mieć kolorowy akcent - teraz wszystkie dodatki musi mieć turkusowe. Ale też nosi czerwone spodnie czarne, zwykłe dżinsy. Mam nadzieję, że jej nie odwali na punkcie EMO, nawet innej muzyki słucha, bo Pink, Kate Perry, Rihannę. Danis - pewnie masz rację, teraz dzieciaki odchorują i potem będziesz miała spokój. Tilli - gratulacje! Jak nowa osoba się teraz czujesz, co? Ja też miałam taką radochę, jak schudłam (kiedyś) bardzo i wszystko na mnie genialnie leżało. Kupowałam wtedy ciuchy jak szalona i cieszyłam się jak dziecko:) Teraz mam jeszcze za dużo kilogramów, ale powiem ci , że mnie zmobilizowałaś i też jestem od jakiegoś czasu na diecie. Schudłam już 5 kg i mam zamiar jeszcze 10 puścić w niepamięć:) Będziesz pamiętała o tych sosach dla mnie? :) Oj, fajnie, że Olivica taka słodka, nie wykańcza cię, jak mnie mój Tymek;) Ale za to zaczął mi ładniej spać, budzi się tylko raz na chwilunię i ciągnie dalej, do 7 lub 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna -pewnie ze bede pamietac :D:D mam zapisane w telefonie na niedziele jak bedziemy jechac na zakupy ;) ojjj jak ja Ci zazdroszcze ze Tymus wstaje o 7....uuuu moja niezmiennie 5 30 , gora 6 rano ale caly czas chodzi spac po 18 ;) ciesze sie ze Cie zmobilizowalam :D choc na zdjeciach wygladasz bomba seksi wiec...zastanawiam sie gdzie Ty bys musiala te 10 kg zrzucic...hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli - zaraz co nakopie do tyłka! Jak ty to zrobiłaś co? Ja ciagle patrze w lustro i rycze, jestem w rozm 38 a bylam 34, brzuch mi został, niby powoli chudne ale w tym tempie to do emerytury nie wroce do rzmiaru! Ale mnie dobiłaś szczęściaro, tez bym chciała w lustro spojrzeć na siebie z dawnym błyskiem w oku a nie jak na matke-polke-ciope-nie-kobiete! Z tymi kurczakami to faktycznie jest kiepsko, ja zawsze wolałam rosół na indyku wiec i Marysia taki z nami je. Pytałam o indyka - to ponoś duzo lepsze niż kurczak. Anna - Marysi sie zrbilo kedys takie otarcie, jakby odarzym sie naskorek i zlazł i został taki piekący placek, różnych rzeczy wtedy probowalam, łacznie z wysuszajacymi zasypkami i w koncu Bepanten wyleczyl to w niecale 2 dni. Ale pamietaj masc nie krem! Danis - u ciebie to plagi egipskie, wspolczuje. Z rotawirusem to jest tak ze szczepisz na wybrane szczepy a nie wszystkie, dlatego nie ma gwarancji. Ja nie szczepilam w ogole. Kasy nie mialam i musialam wybrac miedzy rot. a HiBem. Pociesz cie, że nie ty jenda sie tak pałujesz. Moja koleżanka z dwojka dzieci prawie rok juz walczy, sallmonella, pneumokoki, standardowe przeziebienia, ospa, itp itd. Jedno z przedszkola przynosi, drugie łapie i tak w kołko. A to z wróżką to tez dostałam heheh Angelika - co z toba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc J atak na szybkiego bo moje mysli kraza totalnie w innych rejonach,. Bylam wczoraj u lekarza. I albo ciaza bardzo wczesna ze jej nei widac, albo jej nie ma (ale dziwne ze test sie pomylil) albo ciaza poza maciczna. Czekam na wyniki bety - moze uda mi sie je juz na dzis zalatwic i o to sie modle. Bo wtedy bede iwedziala na czym stoje i sprobuje sie wbic do innego gina wtedy. Nawet nei wiecie co teraz przezywam. Ostatni okres praktycznei dwa meisiace temu wiec teoretycznie ciaza powinna byc juz widoczna. A tu sie okazuje ze jest inaczej. Do tego moge sie psodziewac wypowiedzenia w poniedzialek lub wtorek (koszmar co sie dzieje w ostatnich dniach w firmie i jaki jest terror, panika i strach). Wiec zrozumcie ze dzis nie przylaczam sie do dyskusji skoro naprawde nei wiem na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo a no rano sie zameldowalam ;p moj sklepiczek...hmmm sama nie wiem, ja sie na niczym nie znam :O dziaalnosc bym zalozyla tutaj, bo oplaty sa o niebo mniejsze niz jak w pl, przykladowo, dopiero jak moje dochody zaczna przekraczac 60tys funtow to bede musiala placic VAT, a tak to bez vatu wszystko, musialabym zarabiac co najmniej 100f na tydzien zeby zaczac placic podatek, a ubezpieczenie to jest placone procentowo, tak mi sie wydaje, nie wiem jak jest dokladnie z wlasna dzialalnoscia ale jak pracowalam normalnie u kogos to tak bylo z podatkami i ubezpieczeniem, wszystko kwestia ogarniecia sie w sytuacji, jakbym miala ta stowe na tydzien to juz bym byla wniebowzieta :P na poczatek to bym sie cieszyla ze w ogole cos sprzedalam :P zastanawiam sie nad tym np ze na poczatek to musialabym wystawic chyba kilka rzeczy zeby zobaczyc jak ludzie sie tym interesuja i czy ktos kupi cokolwiek, tak po jednej rzeczy z ciuszkow, jakies sukieneczki, bodziaczki, butki i inne, nie za duzo bo nie mam magazynu w domu ;p a pozniej sprawdzac czy sie oplaca czy nie, wiem ze musialabym za wypozycjonowanie strony zaplacic i za hosting i ewentualnie za utworzenie strony, chyba ze skorzystalabym z darmowych jakis. co do mojej Zuzki to ona we wszystkim dama tak przezywa, zabki okropnie no i ta szczepionke wlasnie, poprzednie jakos dzielnie znosila... a bylas z ta stulejka u lekarza? na odparzenia kiedys zachwalalam masc metanium, no cudo, wysusza ladnie i teraz tylko to stosuje :) doczytalam wlasnie co tilli napisala, kurcze to juz sama nie wiem.... tilli wysle do Ciebie maila jesli nie masz nic przeciwko z paroma pytaniami. co do zakupow, dziiiizzzzzzz ja tez tak chce, ja Cie podziwiam naprawde, ze masz tyle silnej woli, ja sobie kupilam twistera i uzywam go co drugi dzien;p moja spi teraz w lozeczku wiec mam chwile dla siebie ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczk! Angelika moje gratulacje!!!Super,znow bedziesz mamusia! Tilli jak ja ci zazdroszcze...jak Ty to zrobiłas? Tez bym chciała jakies 10 kg zgubic...musze sie wziac bo w moju jade na wesele mojej kolezanki wiec przydałoby sie wygladac jak człowiek:) U mnie czasu jak na lekarstwo,a moj duzy len jeszcze nie pracuje... ehhh mam nadzieje,ze wkoncu cos znajdzie bo po glowie mi chodzi przeprowadzka do wiekszego domu z duuuuzym ogrodem...Mam nadzieje ze juz niedługo. tak długo sie nie odzywałam bo mi sie laptop popsuł:( rano jak wstalismy zastalismy poprostu czarny ekran i nie chciał sie wogole właczyc komp.Naszczescie juz naprawione ale ile zaległosci hihi. Co do jedzonka to ja tez juz nie słucham niczego bo raz mowia tak raz tak...poprostu tez staram sie zaufac mojemy rozsadkowi. Danis wspolczuje...ty to sie masz z tymi choróbskami.No ale limit chyba sie juz wkoncu wyczerpie bo ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Angelika...kurcze ale ci sie nazbierało...trzymam kciuki za pozytywny wynik testu. A z pracą....ehh szkoda gadac tu w Uk tez strasznie widac juz ten kryzys:( Ludzie traca prace,gdoziny na potege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) jak ja to zrobilam ? cwiczeniami bo do diety to mi daleko :P codziennie cwiczenia i nie ma ze boli - ale to akurat mi sie podobalo :) cwiczenia latwe i przyjemne :) juz zreszta kiedys pisalam samozaparcie ograniczenia slodyczy - ale nie zupelne zamiast tabliczki czekolady - pare kostek jesli ochote na ciasteczka to np owsiane itd itd zastepowalam gorsze - lepszym :) no i co najwazniejsze - stale pory posilkow :) jadlam jak Olivcia :) mniej a czesciej:) zoladek mniej do strawienia ma, i ruchem to szybciej trawi sniadanie wiedzialam ze strawie na spacerze, lunch strawie porzadkami domowymi, obiad cwiczeniami wieczornymi i zostawala lekka bialkowa kolacja ;) bilans - ujemny :D no i najwazniejsze bylo dla mnie zobaczyc czy nie ma efektu jojo i nie ma :D dlatego ze sobie niczego nie odmawiam - jak potem zjem - nie tyje :) teraz przez tydzien tyle pozarlam ze hoho, a waga ani ruszy :) wiec polecam jesli chudnac to tylko cwiczenia - zadne diety- cud :) jeszcze chce jakies 6 -8 kg srzucic ale to po swietach - na razie daje sobie odpoczac :) Alantoina - smialo pisz: ) jak bedzie znala odpowiedzi to je napisze :D tilli@wp.pl Angelila - bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, prosimy sie tutaj zameldowac z dobrymi wynikami 🌼 powodzenia Sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tilli - dobiłaś mnie znowu, ja nie jem w ogole słodyczy (nigdy nie jadlam), jem przeważnie tak jak Marysia, ćwicze i JEDNO WIELKIE NIC! heh mialam nadzieje ze jakiś cud doradzisz :( Angelika - kur... ale ci sie nazbierało. Trzymam kciuki! Oby się wszystko dobrze ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek .... ojjj.... cudu to ja nie znam moze jedynie 'cierpliwosc' w koncu cos sie musi ruszyc :) moze wiecej blonnika? grejfruty? (spalaja tkanke tluszczowa) odstawienie pieczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromke chleba zjadam dziennie... to nie ma co odstawiac, ale moze faktycznie grapefruity...., zeby było śmiesznie to do szczescia potrzebuje tylko 5 kg mniej. 47 wynik koncowy i jest git! W ogole to smiesznie brzmi jak mowie ile waze, ciagle slysze ze przesadzam. Tylko ze ja to mam tak okropnie umiejscowione, brzuch - sterczaca pilka, plecy waleczki, uda jak slupy ogloszeniowe. uff musialam ponarzekac, wiosna idzie a ja na zakupy nie pojde bo i po co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek :) tobie nie diety trzeba ale cwiczen szlifujacych :) czasami waga nie jest wymierna czasami mozna chudnac i chudnac a to co chcemy zrzucic i tak zostanie... ja wole wazyc wiecej a miec sprezyste cialko ;) jedno jeszcze jest wazne jak czlowiek zaczyna ograniczac jedzenie spala tkanke miesniowa a nie tluszcz gdy zacznie jesc troszke wiecej w miejsce spalonej tkanki miesniowej odklada sie wlasnie - tluszcz i po chwili mamy cialo zbudowane z samego tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli - basen i hula-hop z dzyndzlami masującymi uprawiam, jakie cwiczenia szlifujace masz na mysli? Tylko mi nie mow ze brzuszki, bo to guzik dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewno i tak, ale mieszkam w malym miescie ciezko tu o sensownego instruktora a dojezdzac nie mam czasu. Ech sprawa jest beznadziejna w moim przypadku, ale moze troszke kasy odloze i guam kupie, slyszalam ze dobry jest. Macie jakies doswiadczenia? No i moze jakies pigulki do tego dorzuce, z L-karnityna czy cos... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizzzzzz ziuutek tak Cie tu czytam i chyba sie zalamie, ja waze 65!! a i tak nie mam motywacji, ja to len straszny jestem, ale na pewno na basen sie zapisze, ogolnie brzuch mam przeokropny, wiszacy blebleble, faluje mi, ja to musze go potraktowac porzadnie czyms, ale jak wspomnialam len ze mnie :O:O:O moje 65 przy Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek - no teraz to przegięłaś z wagą! Ja w takim razie jestem słonica, bo ważę 67,9, a planuję zjechać do 53-55 kg, czyli twojej znienawidzonej wagi;) Ja mażę o rozmiarze 38, a ty o 34:) Nosiłaś taki rozmiar, jak teraz nosi moja 12 letnia córka;) Wrzuć jakieś nowe fotki Zuzki na garnek!:) Tilli - zostaniesz moim osobistym trenerem?:):):):) Zaraz sobie rybkę zjem z dużą ilością surówki:) Ja najszybciej chudnę, jak sobie zrobię \"ciach\" na słodycze, cukier, wyeliminuję tłuszcze zwierzęce i białe pieczywo. Do tego jak pije dużo wody, to wtedy chudnę pięknie:) I właśnie teraz tak się staram, może dobiję do tej mojej upragnionej wagi. Michał niby uważa, że pięknie wyglądam, mówi tak, bo mnie kocha,ale ja się czuję jak w nie swoim ciele, przeszkadza mi to cholernie. Żadna radocha nosić rozmiar 40, jak szafa pełna ciuchów 36 i 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina, to my we dwie w tym towarzystwie takie dwa morświny:):):) A potraktować te fałdy najlepiej by było skalpelem, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co wy :D ja waze 66 :) tyle ze wysoka jestem i jak to tutaj mowia \'curvy\' ;) cyce rozmiar D i pupa afrykanki :P no i grubokoscista u mnie 60 kg to max ponizej beda mi juz kosci sterczec:) a tego bym nie chciala :) Aniu - takie odzywianie jak napisalas jest najlepsze :D osobosty trener?? hehe dobre :) :P ja zadnych tabletek wspomagajacych nie bralam nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa ale zapominacie podać wzrost, ja mam tylko 153 cm... A jak mi sie stanik odciska to chyba nie jest najlepiej co? Dodalam fotka na garnek, musze pogrzebać i dodać wiecej ale to za duzo szukania heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) odpowiadam na Twoj apel Ania:):) ale naskrobalyscie dzisiaj. Jak juz jestesmy przy wadze;] ja mam 169 cm, przed ciaza wazylam 65 o zgrozo w moim przypadku a teraz 56:) planuje tak jeszcze do 53 i bedzie git:) tylko ze u mnie tak...rozmiar miseczki D wiec bluzki ktore dobre w biuscie gdzie indziej wiszą, spodnie na tylku wisza a w udach w sam raz;] jakas ineproporcjonalna jestem:P:P:P ale teraz znowu przytyje i jak male sloniatko bede wygladac, tylko zastanawiam sie skoro przed druga ciaza mam o prawie 10kg mniejsza wage wyjsciowa to czy wiecej przytyje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli - zdeptałaś się :P Truskawkowa tobie tez nakopie do tylka :P No dobra poczekam może aż urodzisz :P Oki znikam na dzis, uroczyście rozpoczynam weekend. Do zobaczenia w poniedzialek :) Looknijcie na nowe fotki Marysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuutek dawaj wiecej zdjec :) boski bobasek, no juz nie taki bobasek ;p widze ze wszystkie jakies cycate jestesmy, ja tez D i tez kiedys bluzki jesszcze te rozmiar 10 wchodzilam ladnie bo sie jakos to ukladalo mimo ze tez mialam duzy biust, ale teraz po tym roztyciu to masakra, kurtki czy bluzki to ja musze miec 12, ogolnie to mam takie zebra takie wystajace, ze jak wciagne brzuch przy wielkim wysilku zeby byl plaski to zebra mi wystaja brzydko, ale ja tak cale zycie mialam :O jak dziecko bylam, no to chude a zebra to pierwsze szly :P a teraz mam 164cm..... nie jest mi az tak zle, bo spodnie nosze 10 czasem nawet 8 bo mi z dupy wieksze spadaja ALE i co jest najgorsze to moj brzuch, on to porazka, nosze dluzsze bluzki, luzniejsze, czasem mniej luzne ale wtedy to brzuch mi strasznie widac, no taki flak :O a wiecie co no to moje male no jakze mi obfajdalo sofe co wtedy wymiotowala 3 razy w ciagu dnia a poznie jeszcze raz wczoraj no to dobrac sofy nie moge, smierdzi okropnie, chyba bede musiala kupic nowa, ta jest materialowa i wszystko wsiaklo, masakra, a jeszcze jak mi z pieluche 3 razy narobila to nie wiedzialam gdzie mam uciekac juz :O a teraz czwarty raz i to juz taka dziwna, cos nie tak, myslicie ze lacidofil moge jej dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×