Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witajcie kochane mamusie te \"stare\" i te nowe:) ja juz po kapieli i odrazu lepiej sie czuje rozgrzalam sie Filipek buszuje wlasnie ogladam Go przez brzuch:D co do ksiazeczki to ja bym tez chetnie zerknela okiem (katarina3x3@02.pl) wlasnie nowe mamusie poszukajcie naszej tabelki i dopiszcie sie bedziemy cosik wiecej wiedzialy o Was a Wy o Nas:) a co do nieobecnych mamusiek to ja sie zastanawialam dzisiaj gdzie sie podziala Panna Klara?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
anted ja też myslałam że dziecko jest ułożone źle, ale dzis mialam usg i okazało się że głowa jest na dole. kopniaki też tak jak ty czuje z boku. zatem nie martw się. pytałam lekarza zanim zrobił usg kiedy dziecko przyjmuje właściwą pozycję powiedział że u tych co nie rodziły ok 29 - 30 tyg. nawet, a u wieloródek czasami obraca się dopiero w 34 - 36 tyg. nawet czasami tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mój mąż ma dziś założony holter ( mam nadzieje, że dobrze napisałam, ale wiecie o co chodzi) może mały seksik ciekawe jaki byłby zapis pracy serca ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! Sylwia- dzieki sliczne za ksiazeczke. Jezyk niemowlat sie otwiera bez problemu ale tej drugiej nie moglam otworzyc. Jak moaz przyjdzieto moze on cos poradzi :) mala-moj skype to Karolina B-J. Leixlip jestzaraz przy Lucan doslownie 10 minut od Ciebie. Nie w strone lotniska tylko w strone Kildare. Jesli chodzi o mnie totez przez ostatnie kilka dni mala sie malo ruszla. Wydaje mi sie zeto ta nasza pogoda. Juz zauwazylam ze jak tak leje i pochmurno bardzo to jest spokojniejsza. Inna sprawa ze ja tez sie wtedy gorzej czuje. danis-ciesze sie ze wszystko w porzadku i zoladeczek pelen. wiedzialam ze bedzie oki :) anted- ja tez wlasnie myslam o 9luty osatnio. Mysle ze nadal jest w POlsce i moze nie ma dostepudo netu. mania- witaj! Ja dzisiaj tak sredniawo sie czuje. MOze wlasnie prezz ta pogode bo nietyle fizycznie co psychicznie mi jakos ciezko.wlasnie pogadalam sobie z mama 2 h i troche mi sie lepiej zrobilo:) Jutro rano jade do szpitala na te badania czywszystko ok. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i malutka doberze sie czuje. Dzisiaj tez zaczela kopac po zebrach ale jakis czas temutez tak mialam a potem sie przekrecila wiec mysle zeto jescze nie jest ulozenie koncowetylko sie jeszce troche pokreci:) Lece spac zeby wstac jutro rano bez problemu. Dobrej nocy wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mamba udanej wizyty zycze:D dziewczyny mialam okropny wieczor i nocke rozbolalo mnie po prawej stronie tak jakby jajnik i promieniowalo do samego dolu nie wiem co to bylo co chwile latalam siku pol nocy nie przespalam ledwo co ruszalam prawa noga jeszcze o 5 rano mnie bolalo a teraz przeszlo nie wiem od czego mi sie tak zrobilo:(zaraz do pracy uciekam i mam nadzieje ze mnie to juz nie zlapie nie wiem czy to te wiazadla sie rozciagaja czy dzidzius mi cos ucisnal ale sie nameczylam.... milego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i stare tez :) katarina mam nadzieje ze to tylko dzieciaczek tak ci sie ułozył i ze jak sie przekrecił to juz ból nie wróci, mnie wczoraj cos tak zakuło w dole brzucha ze az krzyknelam ale nie powtórzyło sie danis dobrze ze nie martwisz sie juz o zołądek :) w moim mieszkaniu dzis ekipa zaczeła klasc glazure, moze jednak wyrobimy sie do świat bo chwilami to watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam tygodnie juz 30 wiecie ze jedna grudnioweczka urodzila 40 dni przed terminem hihi tak sobie pomyslalam ze w świeta to juz powinnam byc gotowa, ale lepiej niech poczeka tak do polowy stycznia dzieciatko potem to juz chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wczoraj jak byłam u lekarza tradycyjnie zostałam zważona. Okazało się że od poprzedniej wizyty sprzed miesiąca przybrałam 4 kg dużo jak na taki krótki odcinek czasu, ale od początku 8 kg. Lekarz pytał co mi tak zasmakowalo przyznałam , że chyba slodycze, a jak przyszłam do domu to stwierdziłam , że wcale to nie zasluga slodyczy tylko zdecydowanie mniej ruchu. wyluzowałam ostatnio i odpoczęlam. Jednak musze wrócic do mojego ruchliwewgo trybu życia.Z drugiej strony jak była w 1 ciąży też miałam w tych tyg. podobny przyrost wagi nawet w 1 miesiącu 4,5 kg a potem tylko 0,7kg czasami 0.,5 więc chyba już tak mam. A jak ta sprawa wygląda u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny też mam termin na luty dokładnie 6 luty więc 29 tydzień przytyłam 10 kilo czytałam co pisałyście ja też mam taki ucisk w dole brzucha ale widzę ,że tak ma chyba być bo nie ja tylko tak mam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie, to moja pierwsza ciąża anted nie martw się ułożeniem maluszka jeszcze ma czas na to, Znam płeć dzidziusia mam córeczkę. Danis nie martw się tak bardzo wagą ciała i tak mało przytyłaś ja od początku ciąży przybrałam już 14 kilo[ o Boże] a jeszcze 10 tygodni oh. Witam Lorena ciesze sie ze te dziwne uciski w dole brzucha to jast normalne.Pozdrawiamy Was Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina a nie myślałaś o tym by pójsc na L4 kiedyś musisz wypocząć. A kiedy jak nie teraz? Jak będzie maluszek naświecie to zbytnio takiej okazji nie będziesz miała. A właśnie dziewczyny które są na chorobowym co jaki czas macie wizyty u lekarza, bo ja mam chorobowe od września i od tego czasu musze chodzić co dwa tygodnie, jest to strasznie niewygodne, a i ciąza strasznie szybko mija. A słyszałam że od 34 tygodnia kobiety do tego lekarza chodzą co tydzien na kontrolę i po chorobowe oczywiście- masakra co tydzień 60 złotych. chyba zbankrutuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Znowu wczoraj poszalalam ze sprzatanie, ale dzis czuje sie dobrze. Chociaz wczoraj spauzowałam dopiero jak chwycila mnie kolka straszna, pewno od zgninania... Mała dzis buszuje jakby aerobik ćwiczyła, mam wrazenie, ze młynki mi w brzuchu kręci. Ale to chyba niemozliwe zeby mogla się codziennie obracać. Chociaz w sumie przy tej sprzataniowej gimnastyce moze jej to ułatwiam. Też czuje taki ucisk na dole, jakby hmm... na pochwę od góry, no i czuje tam wlasnie te czkawki, wiec na pewno małą ma głowkę na dole (przynajmniej czasami) a poza tym to obrywam po zebrach i po prawym boku. Na calym brzuchu, w roznych miejscach od niedawna mała się wypina, takie gule mi wypycha, w zasadzie to tego nie widac, ale juz bardzo wyraznie czuc pod skora. Oj jak mnie to rozczula, juz tak bym chciala ja przytulic :) Anted- jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, Dziewczynki \"nowe\" i \"stare\", hehehe! My, lutówki, powinnyśmy trzymac się razem :D Danis, cieszę się, że wszystko OK z tym żołądeczkiem. Wiedziałam, że będzie dobrze :) Ja wczoraj pierwszy raz poczułam ten ucisk w dole brzucha i też mnie tak jakby ukłuło coś wieczorem, jednocześnie coraz mniej czuję ruchy. Tak myślałam już, że będę musiała poczytac znów na necie, ale jak poczytałam Was, to już wiem - pewnie Kasper się obrócił i nie tyle mniej go czuję, co w innych miejscach niż przedtem po prostu! A we wtorek i tak idę do lekarza i pewnie da mi skierowanie na USG, także w przyszłym tygodniu będę wszystko wiedziec :) Dziś mam pierwszy dzień urlopu, więc do poniedziałku włącznie się lenię, moje panny :D I tak już dwa razy do mnie z pracy dzwonili, pierwszy raz o 8.30, ale już się przyzwyczaiłam. Ale po tym telefonie zasnęłam jeszcze i wstałam... o 11.30! Niech żyje leniustwo! :P Ostatnio się dziewczyny śmiały, że pewnie nawet jak na porodówce będę, to podczas porodu zadzwonią, hehehe... A jutro idę do diabetologa, więc muszę przejechac koło mojego salonu, więc pewnie i tak wpadnę na chwilę zobaczyc, co słychac... Dziewczyny, dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów gotuję w domu obiad! Zazwyczaj robi to mój kochany, ale dziś zawyrokował, że skoro nie jestem w pracy, to mam zacząc robic spaghetti (on, jak wróci z banku, to i tak dokończy). No ale zazwyczaj, to ja siedzę w pracy o tej godzinie, a on w domu, więc jest to poniekąd naturalne, że tak trochę zamieniliśmy się rolami... Dobra, to lecę smażyc mięsko, a Wy trzymajcie się ciepło! Wpadnę jeszcze wieczorem sprawdzic, co tam u Was słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) katarina jestem jestem i miewam się całkiem dobrze :) dzięki.. zaglądam tu do was co jakiś czas ale większośc z was pisała o zakupach dla naszych maleństw..a ja takowych nie robię bo wszystko mam po mojej siostrzenicy :) więc ten etap mi odpada, no chyba że zobaczę coś czemu nie mogę się oprzeć ;) tak jak niedawno w ciucholandzie oczywiście zobaczyłam polarowego ciepłego pajacyka, no musiałam kupic ;) poza tym wszytko w porządku..morfologia super, reszta badań też..dzidzia się gimnastykuje, najczęściej dostaję po prawej stronie albo po pęcherzu, więc jeszcze nieźle się wierci..mnie jedynie od czasu do czasu pobolewa kręgosłup, ale po basenie najczęściej przechodzi :) mania ja mam od początku ciąży L4 i też co dwa tygodnie chodzę..no niestety taki urok.. a w ogóle to witam nowe mamusie :) pozdrawiam wszystkie lutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mania, Lorana - fajnie, że do nas zajrzałyście! I postarajcie się być stałymi gośćmi. Panna Klara - dobrze, że się odezwałaś i wszystko ok. Nie misusz się włączać do rozmowy o zakupach, ale daj nam czasem sygnał, że u Ciebie w porządku. A lutówek, które przestały do nas zaglądać jest kilka, ale mam nadzieję, że wszystko u nich ok. Słuchajcie mój brzuch się rozszalał. Rośnie w dnia na dzien :) Jak tak dalej pójdzie to naprawde nie bedę miała w czym chodzić. A postanowiałm, ze ni kupuje już żadnych ciążowych ciuchów. Trudno. Najgorsze, że juz ledwo sie dopinam w moich zimowych płaszczach. Ale cos wymyśle. Od jutra do wtorku mam wolne, ale za to tysiąc planów. Szczególnie na jutro, bo na kilka dni przyjeżdża z Irlandii siostra mojego męża i odbieramy ja z lotniska. No i przez pare dni bedziemy się udzielac rodzinnie. Dziewczyny zaraz wam wysyłam książke. Mam nadzieje, że ten drugi plik będzie sie otwierał. Fakt, że dawno go nie sprawdzałam, więc nawet nie wiem w jakim jest stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mania niestety nie moge isc na L4 polozna nawet o takim czyns nie wspomniala a i tak musze do polowy grudnia pracowac zeby nalezalomi sie macierzynskie:/ tu w Anglii troszke inne zasady sa i wogole.Panna Klara milo ze sie odezwalas:) ja dzisiaj wymeczona troche po pracy ale jak na razie bol nie powrocil(i cale szczescie) wlasnie staram sie wyczytac o co mam sie starac w tej Anglii i juz sama nie wiem chcialabym miec karteczke co kiedy i gdzie skladac bo juz sie gubie w tym wszystkim a jeszcze ta nurtujaca mnie sprawa z mieszkaniem socjalnym sama nie wiem czy podanie lepiej zlozyc teraz czy jak Filipek sie urodzi wiem ze wtedy mam wieksze szanse ale jak sie urodzi to ja nie wiem gdzie ja Go umieszcze bo nawet nie mam gdzie lozeczka wstawic.... ochhh ale mnie to meczy wszystko ale nie mam co narzekac w Polsce nie mialabym lepszych warunkow mieszkaniowych wiec... pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja też w zimowy płaszcz już niemal nie wchodzę zalezy jescze co mam pod spodem jak sweter to się nie dopinam jedynie cieńka koszule to wtedy jesczze jako tako. Na szczęście nie wyrzuciłam kurtki luźnej w ktorej chodzilam jak byłaM w ciazy z Usią. Moja Ulcia była przeziębiona razem ze mną mialam wrażenie że dzis już z nią całkiem ok a tu masz babo placek wieczorem dostała temp. zatem podałam jej wg wskazań lekarza ospamox. Odkąd poszla do przedszkola to tragedia z tymi chorobami wcześniej przez 3,5 roku może była chora ze 4 razy a teraz prawie non stop. Mam też dosyć w związkuz tym siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja też w zimowy płaszcz już niemal nie wchodzę zalezy jescze co mam pod spodem jak sweter to się nie dopinam jedynie cieńka koszule to wtedy jesczze jako tako. Na szczęście nie wyrzuciłam kurtki luźnej w ktorej chodzilam jak byłaM w ciazy z Usią. Moja Ulcia była przeziębiona razem ze mną mialam wrażenie że dzis już z nią całkiem ok a tu masz babo placek wieczorem dostała temp. zatem podałam jej wg wskazań lekarza ospamox. Odkąd poszla do przedszkola to tragedia z tymi chorobami wcześniej przez 3,5 roku może była chora ze 4 razy a teraz prawie non stop. Mam też dosyć w związkuz tym siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja też w zimowy płaszcz już niemal nie wchodzę zalezy jescze co mam pod spodem jak sweter to się nie dopinam jedynie cieńka koszule to wtedy jesczze jako tako. Na szczęście nie wyrzuciłam kurtki luźnej w ktorej chodzilam jak byłaM w ciazy z Usią. Moja Ulcia była przeziębiona razem ze mną mialam wrażenie że dzis już z nią całkiem ok a tu masz babo placek wieczorem dostała temp. zatem podałam jej wg wskazań lekarza ospamox. Odkąd poszla do przedszkola to tragedia z tymi chorobami wcześniej przez 3,5 roku może była chora ze 4 razy a teraz prawie non stop. Mam też dosyć w związkuz tym siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja jzu sobie wrocilam ze stolycy, ale strasznie sie czuje zmeczona, ciezko mi nawet oddychac :(:(: a tez sie dowiedzilam od dyrekcji glownej ze od stycznia dostane podwyzke ale warunek konieczny z emusze do stycznia pracowac wiec nie moge isc na l4 :/ a przydaloby sie bo mnie tak strasznie bola plecy i kregoslup no i nogi mi puchna ze chyba sie nei nadaje do parcy :) bardzo wszystkim dzikeuje za zyczenia urodzinowe!!! witam now lutoweczki:) jesli moge prosic o ta ksiazke kucharska dla maluchow to chetnie ja poczytam bo jezyk niemowlat mam w wersji ksiazkowej papierowej :) moj mail to : pawelecanna@wp.pl pozdrowionka i ide sie polozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja jzu sobie wrocilam ze stolycy, ale strasznie sie czuje zmeczona, ciezko mi nawet oddychac :(:(: a tez sie dowiedzilam od dyrekcji glownej ze od stycznia dostane podwyzke ale warunek konieczny z emusze do stycznia pracowac wiec nie moge isc na l4 :/ a przydaloby sie bo mnie tak strasznie bola plecy i kregoslup no i nogi mi puchna ze chyba sie nei nadaje do parcy :) bardzo wszystkim dzikeuje za zyczenia urodzinowe!!! witam now lutoweczki:) jesli moge prosic o ta ksiazke kucharska dla maluchow to chetnie ja poczytam bo jezyk niemowlat mam w wersji ksiazkowej papierowej :) moj mail to : pawelecanna@wp.pl pozdrowionka i ide sie polozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja jzu sobie wrocilam ze stolycy, ale strasznie sie czuje zmeczona, ciezko mi nawet oddychac :(:(: a tez sie dowiedzilam od dyrekcji glownej ze od stycznia dostane podwyzke ale warunek konieczny z emusze do stycznia pracowac wiec nie moge isc na l4 :/ a przydaloby sie bo mnie tak strasznie bola plecy i kregoslup no i nogi mi puchna ze chyba sie nei nadaje do parcy :) bardzo wszystkim dzikeuje za zyczenia urodzinowe!!! witam now lutoweczki:) jesli moge prosic o ta ksiazke kucharska dla maluchow to chetnie ja poczytam bo jezyk niemowlat mam w wersji ksiazkowej papierowej :) moj mail to : pawelecanna@wp.pl pozdrowionka i ide sie polozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja zaraz do pracy wychodze znow pol nocy zasnac nie moglam niewiem czemu i teraz z rana jestem jakas taka no coz juz czwarteczek dzisiaj szybko zleci:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!!! wczoraj 3 razy wpisywałam i rozpisywałaam się i za każdym razem wysyłanie kończyło sie niepowodzeniem. Teraz postaram się zrobić to w skrócie. Katarina współczuje ci że nie możesz pójśc na zwolnienie szybciej, a biorąc pod uwagę specyfikę twojej pracy to juz powinnaś odpoczywać. myszsza ty to masz motywację :), więc dbaj o siebie abyś pociągnęła do stycznia szczęśliwie. ktoś się pytał jak często wizyty będąc na zwolnieniu, ja jestem od dzisiaj na zwolnieniu i kolejna wizyta za 3 tygodnie. ach, i muszę zmienić stopkę zaczynam 30 tc. maleństwo jeszcze nie ułożyło się tak jak powinno być, ale podobno ma jeszcze na to czas :) przez4 tyg. od otatniej wizyty nic nie przybrałam na wadze, a nawet pół kg zgubiłam, ale te pół kg to nie liczę, ponieważ zależy od ubrań czy posiłku jaki się zjadło tego dnia i innych czynników. związku z tymi omdeniami mam iść na EKG i sprawdzić serduszko. Sywlia dziekuje za e-mail z ksiązkami, obydwie świetnie się otwieraja, a teraz na zwolnieniu bede miała trochę czasu na czytanie. pa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lutówki!!! Wiem, wiem dawno tu nie zaglądałam i przepraszam Was, że nawet nie wiem co u której się dzieje... Zwykle jestem na styczniu, a to dlatego, że mam kilka terminów porodu ;) Postaram się częściej do Was zaglądać :) Widzę, że tu niewielki ruch panuje, więc postanowilam podnieść topik, żeby nie spadł na dalsze strony :) Mam nadzieje, że wszystkie ciąże przebiegają bez problemu i maluszki zdrowo się rozwijają :) U mnie jak narazie wszystko gra, na szczęście nie muszę leżeć i mogę polatać po sklepach za wyprawką :) Dokopałam się do ostatniej tabelki, to tak dla przypomnienia :) Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna :) Do szybkiego zaklikania... Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04........01.02/Szymek anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05........ 05.02 / Kamilka dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ....12.02 Oliwier ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 dziewczynka Natalia ?? nikita27........27....zachodniopomorskie..14.05..19.02 synek Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin...........16.05......... 20.02 synek Tymon natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 synek Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka martella.........25........Kalisz...................15.0 5.........22.02 Tośka wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02Mikołajek danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........29..........Siedlce.................22.05 .... .....29.02/dziewczynka? betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02 myszsza.......25..........Katowice..............19.05... ......22.02. Tadeuszek Blondi20015.....26.......Gliwice/Zabrze....13.05......18 .02.....Kasper Mala86....21....Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin....15.05....20.02....Chlopiec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki na forum i pozdrawiam pozostale brzuchatki :) Wczoraj w nocy jeszcze synio mial goraczkę i nocka koszmarna, ale od rana bylo dobrze, wiec pojechalismy do mojej mamy i tam zostal, a my na male zakupy, chcielismy kupic terrmometr elektryczny, bo tym zwyklym temu mojemu to nie sposob zmirzyc i nie bylo tych co chcielismy, maja dowiezc w poniedzialek. Potem poszlismy do restauracyjki cos przekasik, mezus mial wczoraj swoje swieto, wiec opilismy je filizanka herbaty:D maly w nocy znow dostal szalu, 2x histeryzowal lazil po mieszkaniu, a to jesc a to pic, ostatnio wymiekam, bo brakuje mi sil, teraz przespalam sie z godzinke i wstalam, ciekawe ile synus zamierza spac, bo juz druga sam spi... anted czesto zdarzaja ci sie te omdlenia?? a dzis maz zabral mi dokumenty od samochodu niby kluczyk zostawil, ale i tak na miasto nie pojechalam, mialam pojechac z tym moim urwisem autobusem, ale uciekl :(, wiec zdecydowalam sie na spacer, to okolo 2,5km z tym moim obciazeniem/wozek +synio, to jakies 20pare kilo/, niezle co :), pod koniec maly juz sie darl na calego, bo nie chcial jechac w wozku, dopiero w sklepie sie uspokoil, jak go troszke rozebralam i poszlismy na zakupy, a upatrzylam sobie taki male skrzyneczki pirata do pokoju syna na rozne pierdolki, kupilam 3 w stokrotce, ale z powrotem czekalismy juz na autobus:D synio padl jak wrocilismy, tz jakies polgodziny pozniej, bo pobawil sie skrzyneczkami :), chyba musze zaraz go budzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Mamusie, Długo nie pisałam, nie miałam kiedy, w pracy zrobiło się gorąco, a w domu po pracy ledwo nogami poruszam. Bardzo dużo mnie kosztuje wysiłku, chodzenie do pracy, zajmowanie się domem.... Pewnie niejedna z Was z tym się boryka i daje radę, ja niestety, wymiękam. Mąż pomaga mi jak tylko jest w domu, ale raczej go nie ma niż jest, straszne.....!!!! Mam dość. Chciałam dać znać, że żyję, że jakoś się kulam. Z dzieciątkiem wszystko dobrze, ze mną też, oprócz braku sił i ochoty. Daję sobie czas do świąt i odpuszczam pracę, muszę przygotować się do porodu. Jak będę miała jakieś minutki wolne to przysiądę poczytać, co pisałyście, bo zawsze coś ciekawe można wyczytać. Muszę sprawdzić jak reszta się czuję i miewa, (czy tylko ja taki flapus jestem?). Pozdrawiam wszystkie mamusie, nowe też oczywiście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Mamusie, Długo nie pisałam, nie miałam kiedy, w pracy zrobiło się gorąco, a w domu po pracy ledwo nogami poruszam. Bardzo dużo mnie kosztuje wysiłku, chodzenie do pracy, zajmowanie się domem.... Pewnie niejedna z Was z tym się boryka i daje radę, ja niestety, wymiękam. Mąż pomaga mi jak tylko jest w domu, ale raczej go nie ma niż jest, straszne.....!!!! Mam dość. Chciałam dać znać, że żyję, że jakoś się kulam. Z dzieciątkiem wszystko dobrze, ze mną też, oprócz braku sił i ochoty. Daję sobie czas do świąt i odpuszczam pracę, muszę przygotować się do porodu. Jak będę miała jakieś minutki wolne to przysiądę poczytać, co pisałyście, bo zawsze coś ciekawe można wyczytać. Muszę sprawdzić jak reszta się czuję i miewa, (czy tylko ja taki flapus jestem?). Pozdrawiam wszystkie mamusie, nowe też oczywiście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Ja również znam płeć-będe miała chłopczyka (co zresztą czułam od samego początku) ;) my kobiety jednak mamy dobre przeczucie ;) Ale dowiedziałam się tego dopiero w Polsce jak byłam na urlopie,bo tu w Anglii nie za bardzo chcą mówić... no chyba,że u prywatnego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×