Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

kinsky - cytologie raz robilam, WR raz, glukoza dwa razy, mocz i morfologia co wizyte czyli co mniej wiecej 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kombinezonu ze śpiworkiem to niektóre mają takie rozcięcie, przez które można przypiąć dziecko w foteliku, ja raczej jestem za tym z nogawkami, zresztą na długo one raczej nie będą potrzebne :), a mi w szczególności jak urodzę pod koniec lutego :) a co do rozmiaru to mam 68, dość duży, ale wcześniejsza dzidzia też była ze stycznia i w nim była, więc pewnie i ta się topić ni będzie, kurteczkę też już mam na wiosenne chłody, super sztruksową dość ciepłą z kapturkiem i uszkami na kapturze dziś mam gina, co prawda nie moją lekarz, bo poszła na zwolnienie do końca miesiąca, więc idę to faceta, zobaczymy, mam nadzieję, ze wyniki dobre co do wagi to troszkę przybrałam na wadze, mam 5 do przodu, 2kg w ciągu ostatnich 2 tygodni :), a już się martwiłam, ze waga mi stoi w miejscu, bo te 3,5 to troszke mało bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) zaraz bede szla do lekarza:)))nie spie juznie wiem od ktorej bo tak strasznie sie ciesze dzisiejsze usg bedzie trwalo kolo 20 min bo to takie usg na ktorym dzidzius bedzie dokladnie badany i troche sie denerwuje ale chyba bardziej sie ciesze ze zobacze malenstwo noi przeciez wierze ze wszystko jest dobrze wiec musi byc dobrze:) pozdrawiam Was goraca w tym mroznym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek, niektórzy o tej godzinie przekręcają się n a drugi bok :D nie iwm, że macie siły siedzieć tak długo ja już po 20 padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zapka o 23 to ja już śpię ;) ziuuuutek skoro miałaś usg to lekarz napewno powiedziałby Ci że coś jest nie tak, to jego obowiązek.Skoro jest wszystko w porządku to sobie nie wkręcaj!!! Moje maleństwo też wieczorem dawało, więc ja tak jak ty \"lubie\" sobieczasem powkręcać ;) oj jakie ja mam głupie sny, szkoda gadać... Anna Sz i Katarina trzymam kciuki i dajcie znać jak po wizycie. U mnie dziś był w nocy przymrozek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Ja tu zagladalam gdzies na poczatku tematu ale pozniej jakos nie mialam czasu,moze teraz uda mi sie to nadrobic.Jestem w 21tc,termin mam na 24luty.Siedze w domu,bo prawie od poczatku ciazy mam problemy z pleckami:(( ale jakos daje rade.Przytylam 4kg.Za dwa tyg mam usg w szpitalu a za miesiac jak bedziemy z mezem w Polsce to mam zamiar wybrac sie na usg 4d.Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AnnaSZn - magnez biore bo mi dokuczają skurcze nóg no ale poki co spie duzo, moze juz tak musi byc ja zrywam sie rano bo szykuje córe do szkoły wiec potem w poludnie odsypiam a wieczorem padam okolo 22.00 ale bywa ze wczesniej :) Ja tez mam schizy co do kopniaków a wszystko od USG lekarz jak robił polowkowe to stwierdził ze dziecko wcale nie chce kopac, musial go budzic zeby zmierzyc udo, no ale jak sie zaniepokoilam to serce mi pieknie pokazal jak bije i powiedzial ze poprostu mocno spi i wcale kopac nie musi, ale powiem szczerze ze od tygodnia mniej malca czuje tzn kopie codzien ale zadko i slabo, maz mowi ze napewno tak sie ulozyl ze mniej czuje, mam nadzieje ze sily ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kashi zagladaj czesciej do nas Katarina koniecznie napisz jak po USG :) ja zaraz zmykam na malą wycieczke, moja córka pojechala dzis z klasą to ja z mezem tez wyruszam nad mały zalew pospacerowac nad wodą i po lesie :) uwielbiam siedziec w domku i nie myslec o niczym i nigdzie sie nie spieszyc :) odezwe sie popołudniu milego dnia wszystkim mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do kopniaczków to cieszcie się, ze Wasze Maleństwa nie upodobały sobie tak jak moje Maleństwo mojej prawej nerki :( kociokwiku chyba dostanę :( jak czasami kopnie to mam wrażenie, ze nerka zaraz mi wyskocz, a jak trafi jeszcze w jakiś nerw przy kręgosłupie to już w ogóle odlatuje :) urwanie głowy z tymi Maluchami hihi od kiedy (od którego tygodnia) najlepeij wybrać sie na usg połówkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE NA USG CUDOWNIE WSZYSTKO WPORZADKU Z.....................MOIM SYNECZKIEM!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D zaraz sie rozrycze normalnie taka jestem szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Fruskawka - połówkowe USG najlepiej robi się między 22 - 24 tygodniem. Al eczy lekazre ściśle trzymaja się tych terminów to nie wiem. Zreszta u mnie sytuacja jest taka, że lekarz pilnie chciał mnie zobaczyc z powodu tego usg a tu sie okazalo ze dzidzia wg wszelkich pomiarów jest dwa tygodnie starsza. Taka duża dziewczynka. A co do kopniaczków maluszka. zadziwiajace jest z jaką siła one potrafia to robić. Ja mam jeszcze taki problem, że jak położe się na wznak to zcayna mnie rwać w okolicach krzyża z prawej strony. Wtedy moge płakać z bólu (ani wstać, ani ruszyc się, a ból promieniuje aż do kostki). Gratuluje synka !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina gratuluję syneczka ;) dopisz małego do naszej tabelki :) ojej jak ja się cieszę że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35..........Gdynia................18.05. . .......22.02 wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05..........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina ja też się baaaardzo cieszę ❤️ a napisz co mówił o tym, że nie czujesz ruchów, czy podał jakieś szczegółowe informacje nt Filipka, ile waży, jaki długi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipek wazy 389g niewiem niestety jaki jest dlugi:(mialam kilka problemow bo moj angielski jest ze tak powiem slaby:P lekarka mowila ze wszystko jest w normie a ruchy powinnam poczuc lada dzien i nie ma sie co martwic wydrukowala mi 2 zdjecia syneczka:) mowila ze w jej oczach wszystko wyglada tak jak powinno i wszystko jest dobrze na 15,15 mam jeszcze wizyte dzisiaj z polozna bo potrzebuje to zaswiadczenie do pracy ale normalnie jestem dzisiaj tak podekscytowana ze hej... lekarka wszystko mi powypisywala i wszedzie jest normal szkoda tylko ze nie pokazala mi buzki na usg 3d ale to juz nie wazne wazne ze wszystko jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina super że wszystko ok :) a tak się martwiłaś.. ja już nie mogę się doczekać usg 4d..a właśnie wiecie może czym się różni 3d od 4d?? i czy jest jakaś różnica w cenie?? a mnie dzisiaj dzidzia po pęcherzu skopała też nic przyjemnego..i bolą mnie krzyże..ehh.. za to pogoda dopisuje tylko chłodno.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak się zastanawiam, czy możemy jeśc jogutr activia?? Przy moich zaparciach taki jogurt od czasu do czasu to rewelacyjne rozwizanie, tylko czy nie zaszkodze tym maleństwu?? jakbyście szły terz do gina to zapytajcie o to prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katarina - wiellkie gratulacje :) Ciesz sie ze wszystko w porzadku. Fruskawa - ja jadlam jogurty activia, ale powiem ci ze tak samo dziala zwykly jogurt. Najlepiej na czczo go zjesc. Niestety w moim przypadku po dwoch tygodniach jogurty przestaly dzialac, przerzucilam sie na maslanke, pozniej jeszcze na cos innego i tak kombinuje juz prawie od pol roku :P Dziewczyny, czy wy wszystkie robicie usg 3D lub 4D. Moj lekarz mi powiedzial ze jak chce to moge, ale ze poza pamiatka nic wiecej z takiego usg nie wynika i ze on to samo jek w stanie na zwyklym zobaczyc. No i nie wiem czy robic czy nie. Troche to kosztuje a u nas krucho z pieniedzmi i dla samej pamiatki bym nie robila. No ale jesli to badanie cos wnosi to zrobie. Co mowia wasi lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi u USG 3d/4d o rzeczywiscie lekarz u ktorego ostatnio bylam i tak robil caly czas usg normalne czyli 2d aby dzieciatko pomierzyc posprawdzac a mnei uspokoic. USG 4 d zrobil mi rowniez ale tak naprawde to byllo ono tylko dla mnie. Widzialam dzieciatko jak wyglada, jak sie rusza w trojwymiarowej postaci a wiec bardziej przyswajalnej dla nas laikow. Jesli chcesz miec pamiatke to prosze bardzo. A jesli mozesz poczekac, az swoje malenstwo zobaczysz to pieniazki zaoszczedz i wydaj na inne wydatki (ktorych mamy nie malo) Fruskawka - wyslalm Ci pewne info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tej mojej radosci tak chate wysprzatalam ze hej!!zamiast odpoczywac i sie lenic:P czekam wlasnie na Artura zeby mu powiedziec ze bedzie mial synusia:) ochhh jaka ja szczesliwa:D moja mama to tak sie cieszy ze nie wiem chociaz moj brat ma juz synka to moze chciala zebym miala dziewczynke ale i tak strasznie sie cieszy:)za to moj tata troszke sie penie zasmuci bo on tak strasznie chcial wnusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to na mnie activia działa jak trzeba hihi 1 kubeczek i biegam do toalety jak szalona :) ale może to siła przebicia reklamy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja objadałm się bounty i zaraz piękę ciasto, murzynka mi się zachciało ze szklaneczką zimnego mleka ;) mała daje, choć ja kopniaki czuję rzadko, ale wiem kiedy się rusza :D Ja 4d nie robię, zostaję przy normalnym usg :) miłego popłudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom pewnie ze idę :) ale cały czas brakuje mi chwili na zadzwonienie do rejestracji hihihi uciekam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×