Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

lula:), czasem lepiej przygryzc sie w jezyk, jakos dasz dare, a o ktorej maz wraca, bo domyslam sie, ze spotka sie zz mam, jak przyjezdza raz na rok?? a tak wogole nie jedna ci pozazdrosci, raz w roku tesciowa ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wraca po 16 a onama byc lada moment ;) tylko wiesz ona jest osobą fałszyw, kłamie, wymyśla i mnie to do szalu doprowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Kawał z papugą extra :) uśmiałam się, że hoho ja dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi :) brrrrrrr, ale mam już to za soba hihi a w drodze powrotnej kupiłąm prawie 6kg schabu z kością bo był po niecałe 10 zł :) wiec pomyślałam o Teściowej i Bratowej hihi tylko nie pomyślałam o sobie, bo nie wiem jak ja dojde z tym z pracy do domu hihi ale Teściowa ma po mnie wujśc na autobus :) ja mam extra Teściową :) miszka za rogiem, ale zupełnei się z Teściem do nas nie wtracają i przychodza neizbyt często, a do tego sa bardzo życzliwi :) jak powiedziałm Teściowej, że chciałbym Klaudka namówić na ćwiczenia np basen lub siłownię, ale mi odmówił hihi to Teściowa podeszła do Niego z innej strony i powiedziała, ze na prezent na imieniny kupiła Mu karnet hihi nie mógł odmówić hihi po prostu cool kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwia: no wlasnie co do tych nerek to objawow nie ma kompletnie zadnych i to jest najlepsze... Normalny gin nawet takiego usg nerek nie robi. Zrobil mi lekarz na 3D. Jakby mi nie zrobil to nawet by nie wiedziala ze cos jest nie tak. Czuje sie super i kompletnie nic mi nie dolega, a tu prosze :-) Musze spac na lewym boku, a tragicznie mi sie tak spi... Dzisiaj cala noc bylam czujna zeby sie nie przekrecic haha Ale co tam najwazniejsze ze dzidzi to nie zagraza, trzeba byc dobrej mysli! Co do tesciowej to ja tez mam spoko. Kobita charakterna lubi rzadzic ale ogolnie do rany przyloz. Pomaga jak tylko moze. Cale szczescie ze tak jest bo jestem z dala od rodziny i rodzinnego miasta, jakby bylo inaczej to bym sie chyba zalamala... Sloneczko ladnie swieci, chyba pojde na spacerek... Milego dnia mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) ja wlasnie z pracy wrocilam,pol nocy nie moglam zasnac i jestem padnieta ale obiecalam jeszcze kolezance ze za pol godzinki podjade z nia do miasta:(a najchetniej to bym sie spac polozyla:/ no coz jak wroce to sie poloze dzien ladny ale jestem za bardzo zmeczona by se nim cieszyc a jeszcze mialam wieczorem jechac z Arturem do znajomych a dowiedzielismy sie ze nasz inny jeszcze kolega ma dzis urodziny i chial zebysmy wpadli nie wiem czy dam rade gdziekolwiek sie dzis ruszyc jedyne co chce to spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fajny dowcip! Lula Twój tez się udał, chociaż wiem, że nie jest Ci do śmiechu. Ale mąz na pewno zrozumie. Dzisiaj miałam nerwowy poranek, bo moja dzidzia sie długo nie ruszała. a wczorajsza informacja o styczniówce podziałała na moja wyobraźnie. Dlatego około 10 zastosowałam zabieg czekoladowy i po 10 minutach były kopniaczki. Mąż sie na mnie scieka, że sie niepotrzebnie stresuję i pyta czy tak już bedzie codziennie. A to miejsce koło żeber boli mnie nadal. To tak jakby w okolicach serca. Wszyscy mi mówią, że to przejdzie jak sie ułoży brzuch, który nagle sie powiększył. Zobaczymy. Malpeczka dobrze, że mówisz o tym sklepie, zajrze tam z chęcią. Na razie nie mam żadnych ciuchów ciązowych, bo jeszcze wchodze w stare, a w sklepach nic mi sie nie podoba. No ale zdaje sobie sprawę, że wkrótce będe musiała przestac wybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu spokojniutko dzis :) Sylwia - mnie tez boli, ale nie pod sercem tylko z drugiej strony. Wydaje mi sie ze mala sie przekrecila i opiera mi sie czyms w tym miejscu, fakt ze brzuch mi bardzo sie powiekszym w ciagu ostatnich 3 dni i nie czuje sie najlepiej. Ciagle mam wrazenie ze zebra mi o cos zachaczaja. no i taka napompowana jestem. pocieszam sie ze to juz prawie III trymestr i byloby zle gdybym sie czula lekka, ale nie wiem jak zniose to do konca. Martwia mnie takie okresowe bole w dole brzucha, sa rzadkie i lekkie ale sa. Kiedys ich nie bylo Tak bym chciala porzadkowac sobie wszystko w naszym nowym domu, ukladac powoli rzeczy, ale sie boje ze cos stanie sie malej. Zwlaszcza po tym co stalo sie u styczniowek. Lula - nie martw sie, jakos sie rozejdzie po kosciach. Strzelilam kiedys podobna gafe do meza, jakos dalam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób, które przyjmują dodatkowo żelazo - jak szybko krew wróciła do normy? Na opakowaniu sorbiferu jest napisane, że efekty po 3 mieisącach - tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !! lula , nie martw sie ciesz sie, ze nie wyslalas tego sms-sa do samej tesciowej, hihi sylwia ja biore to zelazo od jakiegos czasu ale jeszcze nie robilam wynikow od kiedy biore katarina zwolnij troche, wiecej odpoczywaj :) a mnie strasznie boli kregoslup i nie wiem czy przejdzie mi okropnosc, ale malenstwo sie rusza tak mocno ze juz nawet maz nie musi przykladac dloni tylko wsytarczy popatrzec na brzuszek jak sie rusza , podskakuje i werduje pod powlokami, a moj maz zaruje ze jak \"obcy\" , zabronilam mu tak mowic, i postraszylam ze jak tylko malenstwo podrosnie to mu sie poskarze :) a ja mam zajecia jutro na uczelni i w niedziele, a ucze sie dopiero dzisiaj :(, i w niedziele ide do teatru , przedszkole zakpuilo bilety dla pracownikow, i chociaz bardzo lubie takie wyjscia , tym razem sie wcale nie ciesze, poniewaz jestem zmeczona i nie mam kiedy odpoczac,a w poniedzialek, pracuje do 13, na 14 mamy pasowanie na straszaka a na 16 wrszaty do 19 w miescie obok, i jak wyjde o 7 rano tak wroce o 20 wieczorem do domu :( ojej, przepraszam ale narzekam, chyba dlatego ze jestem trasznie zmeczona :( pozdrawiam was i zycze lepszego humorku nic moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! U mnie dzisiaj paskudna pogoda. Ale mam ciekawe plany, więc na pewno dzień bedzie bardzo przyjemny. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - my też czasem porównujemy to co sie dzieje w brzuszku do obcego. Myślę, że to nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam bo wczoraj byłam ledwo zywa przeziebienie wzieło mnie na całego, musze sie wykurowac do poniedziałku bo mam wizyte u gina i nie chce go martwic tym moim przeziebieniem, zwłaszcza ze jak ostatnio u niego byłam kazał mi uwazac na choróbska :( no ale cóz moja córka przywlekła cos ze szkoły jej przeszło po 3 dniach a ja ledwozyje, nadodatek szef dzwonił i sie pytał czy moze liczyc na mój powrót ze zwolnienia w poniedziałek, bo zwolnienie miałam do 19.10, no i jak ja mam wrócic, coz niech on wreszcie wezmie pod uwage to ze za szybko to nie wróce musi sobie radzic sam. co do obcego w brzuszku jak miałam pierwsze ruchy to kolezanka spytała sie jak to sie czuje to ja na to ze jakby jakis robal mi w jelitach zamieszkał :) no cóż to uczucie jest momentami naprawde dziwne, teraz jak kopie mocno to juz inaczej. Ja bardzo lubie koty to na starszą córke wołam kotek, na dziecko kociątko a na meza kocurek i nikt sie o to nie gniewa :) nawet Julcia zartuje ze kociatko urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dziewczynki Rudi tez sie za nią modle, nie wiem jak ona musi teraz sie bac o malutką :( duzo sił dla nich obu. Musze zmykac do łózka bo poprostu plecy mnie tak bolą ze siedziec nie moge miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita co do tych nerek to mnie zaskoczyłas, ja jak miałam usg to lekarz bardzo długo wszystko sprawdzał dziecku, ale maz mowił ze potem przeswietlił mi jajniki i wszystko bo tak było widac no i jezdził tez pod brzuszkiem, ale nic nie mowił ze sprawdzał moje narzady, nawet sie zdziwiłam jak mi maz powiedzial ze ogladał jajniki, no ale to moze własnie dobrze, jakby meza ze mną nie bylo to bym nawet nie wiedziała bo ja wszystkiego nie widziałam na monitorze pokazywał mi tylko dziecko i serduszko. teraz juz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co tu tak pusto? Anastazja zdrowiej jak najszybciej! Ja przechodziłam przez to w zeszły weekend. Ale nie ma to jak czosnek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie litóweczki:) przyszłąm do Was podziekować Wam ze modlicie sie za moją corunie.Wiem ze wchodzicie na styczniowki ja caly czas przekazuje informacje.Tak sie ciesze ze jest tyle ludzi ktorzy sie za nas modla,nawet nie macie pojecia ile dodaje mi to sił.Dziekuej Wa z całego ❤️ Dziewczyny jesli tylko bedziecie czuly ze cos jest nie tak czy bedzie cie sniespokojne to nie zastanawiajcie sie nad niczym tylko pedzcie do szpitala bo w takich przypadkach kazda chwila jest wazna.Trzymam za Was kciuki zebyscie wszystkie szczesliwie donosiły swoje ciaze i urodziły zdrowiutkie dzieciaczki❤️ Pozdrawiam Rudi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam skorcze przez jakas godzine i prwie nie odchodza, wzielam nospe i lezalam, ale nici z tego, pewnie z nerwow i ze zmeczenia, bo wczoraj troche pozarlam sie z mezusiem, no moze nie calkiem, bo stwierdzil,z e wymyslam, ale jakos na lzy mi sie zebralo i nie moglam zasnac, dzis wszystko wyszlo i juz mam dosc :( maz olal wyklady i zostal w domu, jedzie potem na cwiczenia na uczelnie, przynajmniej pomogl mi troszke i zrobil obiad, maly zasnal niedawno, wiec korzystam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) bylismy na usg hihi i nawet gdybym bardzo niechciał znać płci hihi nie udało się nie zauważyć :) Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05........ 05.02 / Kamilka dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie..14.05..19.02 synek Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin...........16.05......... 20.02 synek Tymon natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 synek Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........29..........Siedlce.................22.05 .... .....29.02/dziewczynka?? betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawka GRTULUJE SYNKA !!! Anastzja co do kotkow to my tez je uwielbiamy i nazywmy siebie nazwjem wszelka odmiana nazwy kotek :), ale co do obcego, to ogladalam zbyd wiele filmow SF i mam nieciekwe skojrzenia :) wrocilm z zajec, juz jestem po obiadku i w swietnym humorze, jutro n uczelnie tylko na 2,5 godz., n chwilke do Babci w odwiedziny i do teatru na 17, jeszcze tylko 3 dni i bedzie usg, nie moge sie doczekc :) Sylwia co to za wspaniale plany na sobote ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! co tu tak pusto, od wczoraj nic, dzisiaj rozumiem glosujecie, a wczoraj co sie dzialo, hm szkoda, mam nadzieje ze u was wszystko wporzadku i to tylko ciekawe zajecia oderwaly was od komp. u nas wporzadku, malenstwo szaleje, juz tak czesto ze nie ma mowy o okresleniu stalych por czuwania i spania, co jeszcze z tydzien temu dokladnie wiedzialam kiedy zacznie baraszkowac :) w srode mam juz badanie i nie moge sie doczekac :) pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)dzisiaj ladna niedziela a nie wiadomo co robic wczoraj caly dzien spedzilam u znajomych...moje przeziebienie powoli przechodzi i juz czuje sie lepiej. fruskawka gratuluje syneczka:) ide budzic Artura odezwe sie pozniej pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszłe mamusie mam do sprzedania 2 opakowania podkładów poprodowych Bella (!myślałam, że pójdą mi 4 paczki i kupiłam za dużo!) po 3 zł za opakowanie i do tego 5 zł za przesyłkę. Jeśli jesteście zainteresowane to podam kontakt do mnie: asiulag20@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę! Wazny dzien dzisiaj, pewnie dlatego tak pusto. Fruskawka - gratulacje synka! Wczoraj po południu spotkałam sie z koleżankami, których dawno nie widziałam. Pojechałyśmy sobie do Sopotu i spedziłysmy bardzo miły wieczór w knajpce, przy pysznym jedzeniu i piciu (super drinki bezalkoholowe). Bardzo sie cieszę, że się spotkałyśmy, bo wróciłam na chwilę do troche innego świata, no i nagadałysmy się do woli. A dzisiaj zaliczyłam już drzemkę w ciągu dnia, bo wstałam rano i nie dospałam nocy. Na wybory oczywiście się wybieram, ale po południu. Powiem wam, że jestem strasznie ciekawa wyniku. Dla mnie to prawie jak zawody sportowe. Uwielbiam rywalizację. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nadal pusto. Wczoraj rozmawiałam z koleżanka, która urodziła 3 dzieci. Jak jej opowiadałam o moich lękach, twardnieniach brzucha itp. to powiedziała, że ona w każdej ciąży miała twardnienia, skracanie szyjki i że nie mam co panikować. W ostatniej ciązy miała skrócona szyjke i rozwarcie na 1 cm od 6 m-ca i żyła normalnie. Powiedziała, że trzeba to kontrolować podczas wizyt lekarskich i nie szarżowac swoim zdrowiem i wszystko bedzie ok. Dziewczyny badźmy więc dobrej mysli! Damy rade w dobrym zdrowiu do lutego! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05........ 05.02 / Kamilka dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ....12.02 Oliwier ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie..14.05..19.02 synek Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin...........16.05......... 20.02 synek Tymon natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 synek Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........29..........Siedlce.................22.05 .... .....29.02/dziewczynka?? betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02 Lekarz jednoznacznie okreslił płeć dziecka, oddałam juz wszystkie sukienki znajomej ;-) Moje przeczucia i kalendarz chiński nie zdały egzaminu ;-) Pełna niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,.... ale mam zaległości.. juz mnie tu chyba z 3 tygodnie nie było , nie wiem czy tak dam rade wszytsko nadrobic.. hihihi ... my z męzem nie znamy jeszcze płci .. myslałam ze dwa tygodnie temu lekarz juz mi cos powie ale niestety.. tzn nie byl pewien a wiecie strzelac to ja tez moge :).. no ale w przyszłym tygodniu idziemy na jakies super usg to juz ponoc na 99,9 bedzie wiadomo.. ja mam czucie ze to synek..ale wiem ze to nie zawsze sie sprawdza.. ..a tak wogóle to juz do konca ciazy jestem na L4- ostatnio mialam nizej ułozone łozysko.. a ponieważ jak siedzialam dlugo w pracy to pobolewał mnie brzuch to lekarz stwierdzil ze nie ma co ryzykowac i mam byc w domu.. nie musze lezec ale stwierdzil ze w domu jest zawsze spokojniej .. oki koncze bo goscie ida.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×