Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Wszystko przeczytałam ale oczywiście zapamietałam z tego niewiele. Gratuluje mamusiom. Lula już wróciła ze szpitala. Bardzo mnie wzruszyła Twoja historia. GATULUJĘ WAM. Wielkie gratulację dla Jenny !!! Teraz anted odlicza. Trzymam kciuki anted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już jestem bardzo zmęczona, dołączę jutro do rozmowy. Dobrej, spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witampoznym wieczorem, Nie odzywalam sie bo najpierw przyszla paczka. Facet przyjechal o 1:30 a wlasciwie przed 2. Mialamdosc bo tyle czekalam. Bylam znim na telefonie tlumaczac mu jak tu jechac bo nie mogl znalezc. Szok jakis. No ale bylam szczesliwa ze wszystko dotarlo. W paczce bylo lozeczko, materacyk,posciele, kocyki, reczniki, wszystkie rzeczy apteczne, rozki, jescze troche ciuszkow i mnostwo innych drobiazgow. Mama wlozyla kielbase krakowska sucha wiec odrazu musioalam sprobowac. Nie wiem co mi sie stalo ze jem mieso w ciazy hehe. Lozeczko neistety nie jest jeszczezlozone bo maz poszedl do pracy i nie mial kiedy zlozyc ale poczekam do jutra albo czwartku jak bedzie mial wolne. Zrobilam jeszce pranie bo w paczce byly pieluchytetrowe i nowe przescieradelka wiec musialam wszystko wrzucic do prania. Juz sie suszy:) A i byla jedna nowa para skarpetek i tez wypralam. Alez one smiesznie wygladaja na suszarce:) takie kilkucentymetrowe:) Mialam jechac na basen ale zanim facet mi wtargal wszystko na gore to przyszla ekipa do tej plamy na suficie wlazience. No i tyle im zeszloze zanim wyszli to maz wstal i posiedzialam z nim chwilke zanim do pracy poszedl. Potem zrobilo sie ciemno i stwierdzilam ze jak meza w domu nie ma to nie bede jechala bojakby cokolwiek sie dzialo to nie mam z nim kontaktu bo on zasiegu nie ma w pracy:( No i nici z mojego basenu. Jutro rano pojade bo ide do lekarza ok. 10 a potem prosto na basen. Ten lekarz to taka tylk wizyta na zasazdie zmierzenia cisnienia i posluchania serduszka i tyle ale isc musze. Juz teraz co tuydzien mi kaza chodzic. Raz do szpitala, raz do lejkarza prowadzacego. POza tym dzisiaj nawet niezle sie czulam i jakas mniej spuchnieta bylam. Fakt ze wyjatkowo dobrze spalam jak na ostatnie dni. malpeczka-nie moge uwierzyc ze nie chcieli Ci cisnienia zmierzyc. To juz przesada jest! Ciesze sie ze tata wyszedl:) Ktoras z Was pisala o wydzielinie. Ja nie rozstaje sie z wkladkami od pierwszego dnia ciazy. Czasmi mam mniej czasami wiecej ale calyczas mam. Mialam badania i wszystko ok. Typowo ciazowy objaw. Tak mi moj gin polski powiedzial a jemu ufam. Lece spac bo widze ze juz wszystkie dawno poszlyscie:) Ale tak dlugo mi z tymi paczkami zeszlo bo zanim ja to wszystko rozpakowalam, poukladalam. Wszystko robie teraz 3 razy dluzej niz zawsze.Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
WITAM SZYBKO DZIEWCZNY PISZECIE DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI. ZAWSZE MNIE ONE USPOKAJAJA. JA MIALAM W NIEDZIELE SKURCZE BYLAM NA IZBIE ALE OKAZALO SIE ZE TO PRZEPOWIADAJACE. CZY KTORAS Z WAS BRALA NATAMYCYNE (TABLETKI DOPOCHWOWE) W 9 MIESIACU? JA TERAZ MUSZE. CALY CZAS CZUJE UCISK NA DÓŁ MIEDNICY NA ODBYT LEKARZ MOWI ZE WSZYSTKO JEST PRZEKRWIONE. JAK MYSLICIE CZY GLOBULKI MOGA ZASZKODZIC GDY BEDZIE ROZWARCIE, CZY GLEBOKO WPROWADZONE MOGA COS USZKODZIC. CHYBA JAK ZWYKLE SZUKAM DZIURY W CALYM ALE TERAZ MAM TAKIE ROZNE MYSLI W GLOWIE. POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela ja bladego pojęcia nie mam. neska przykro mi że sie rozminęłyśmy, zaraz po napisaniu postu wyłączyłam kompa, bo się mąż obudził i ochrzanił mnie żę nie kłade się spać.no to się położyłam aczkolwiek na wiele się to nie zdało bo i tak nie mogłam zasnąć. o 2:00 zaczęło mi ssać w żołądku i musiałam coś zjeść. znów nie mogłam zasnąć aż w końcu o 4:00 wstałam i zaczęłam sprzątać i robić mężowi śniadanie...no i wreszcie też mam chyba swoje bóle ( wedle waszych relacji wszystko by się zgadzało) zaatakowały mnie o 4:45 i tak potrzymały do 5:20 mamba---> na moje oko facet nie miał mapy albo nie wiedział jak się nią posłużyć :D ale fajnie że wszystko już dojechało, a mięsożerność nie jest jakaś dziwna, w końcu mięsko zawiera dużo żelaza, ja luubieee mięęęskoooo ( i lody, i słodycze i kluski śląskie) najbardziej karczek z grilla---> mniam :P to miłego pluskania życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczne się wybierać do sklepu, chce zrobić łazanki mężowi na obiad, idę więc po kiełbaskę i czego mi tam jeszcze brakuje... zapoluje tęż na jakieś ładne wątróbki drobiowe bo mam ochote zrobić takie z sosem :D mmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki co z wami styczniówki już powoli się budzą a tu same śpiochy!!!!! ale wiem dzidzie was kopały i nie dały zasnąć do późna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłam że najpierw śniadanko na wzmocnienie a potem dopiero wycieczki na zakupy:D kto jeszcze ma ochote na płatki kukurydziane? deklarować się to nastawie więcej mleka... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
nela ja uzywałam tego leku i nic się nie boj nic sobie nie uszkodzisz,wiec głowa do góry.Poza tym to dość dobry lek. Anted mieszkam dość daleko bo w samym sercu Warmii. Alez super miec miec neta w domu cała dobę,choc dzieci a raczej jedno na tym cierpi. I córcia i mąż maja się lepiej nie dają się pokonać ospie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim Brzuchatkom i Mamusiom na forum. Po pierwsze wielkie gratulacje dla pierwszych naszych mamuś na forum. Pewno Anted dołączy jako trzecia do medalowego podium (;)) Sylwia, Małpeczka - z ta sytuacją w szpitalach to tak naprawdę żadna z nas (obojętnie z której części Polski jest) nie wie czy i ją to nie czeka. Sytuacja w służbie zdrowia w każdej placówce wygląda tak samo :(. Pozostaje tylko trzymać kciuki, że wtedy kiedy będziemy w potrzebie to porodówki będą pootwierane (ale to absurd gdyby sie okazało że najbliższa porodówka jest zamknięta a my musimy jechać i szukać miejsca w innej - jeszcze gorzej jeśli jest naprawdę daleko). Cały czas Was podczytuje i widzę, że końcówka ciązy męczy każdą z nas.I pod względem fizycznym (ciężkość, niezgrabność, to latanie do wc, cieżko wyspać się w nocy) jak i psychicznie (zamartwianie sie o poród - jak to będzie i czy z dzidzią wszystko w porządku). Pocieszający jest jedynie fakt, że już bliżej końca :) Choć nie powiem ja o cesarce w przyszłym tygodniu myślę non stop i coraz większego cykora mam. Pozdrawiam jeszcze raz. I oby do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem, chodze do gina na Joannitów czyli tuż przy tym szpitalu, ale to chyba nie ma znaczenia. nawet nie wiem dokładnie czy mój lekarz pracuje w szpitalu ale na pewno w jakimś gabinecie na Legnickiej. ponad to zastanawiam się czy meldunek ma jakieś znaczenie bo jeszcze prawnie nie jestem mieszkanką dolnośląskiego tylko opolskiego. chyba mnie wyślą do wojewódzkiego, jak coś. mam wizyte 24 to zapytam. chyba też bym chciała rodzić na dyrekcyjnej bo bliźiutko mieszka moja babcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tylko na chwilę, bo wkrótce ruszam do pracy. Anted - fajnie, że sprawdziłaś co to było i możesz byc spokojna. Mamba - super, że paczka doszła. Ja też nie przepadam za mięskiem, ale na suche wędliny mam ogromną ochote. A jeszcze większą na surowe, ale ich nie tykam przez całą ciąże. Żabuleńka - widzę, że dzisiaj spałaś niewiele :) Angelika - fajnie, że zajrzałaś - i fajnie, że już wkrótce będziesz miała w ramionach swoje maleństwo. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie spałam i nie zamierzam do 20:00 musze przestawić mój zegar biologiczny bo się zupełnie rozregulował. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo
cześć dziewczyny, nie pisałam tu jeszcze ale mam nadzieję, że któraś z was będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. jestem w 18 tygodniu i za tydzień będę miała 2 badanie prenatalne, a dodatkowo lekarz zlecił badanie głowoczaszki, czy twarzoczaszki (nie pamiętam). Niby mówił, że to rutynowe i często to zleca, ale ja siedzę i się martwię czy wszystko dobrze, tym bardziej, że nagle na ostatnim zdjęciu USG z profilu, dopatrzyłam się jakby ciut większego czółka niż może powinno być. umieram teraz ze strachu i pytanie do was: czy któraś z was miała też takie badanie robione, czy naprawdę jest ono rutynowo zlecane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ja dzisiaj z rana o badaniach, i czekam na wizytę do piątku..poza tym piękne słoneczko tylko wiatr nieprzyjemnie zimny.. żabuleńka meldunek w chwili obecnej nie ma żadnego znaczenia, możesz rodzić gdzie Ci się podoba, bylebyś miała ze sobą aktualną książeczkę ubezpieczeniową.. croo ja nie miałam takich badań..może lekarz chce dokładniej sprawdzić wymiary główki, bo na zwykłym usg niewiele widział..ale z tego co wiem to takie badanie jest często zlecane u kobiet po 35 r.ż. ale do rutynowych raczej nie należy..ale nie martw się na zapas na pewno wszystko będzie ok.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam właśnie do męż a w sprawie tego ubezpieczenia czy załatwił z szefem poprawkę i naniusł mnie do ubezpieczenia rodzinnego. w razie czego mam jeszcze ubezpieczenie z Urzędu Pracy ale jeśli już figuruje w ubezpieczeniu męża to musze wysłać do Urzędu pismo aby mnie wyłączyli. kurcze czemu nic się samo nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze zapytać jak wyłączyć powiadomienia o kolejnym poście w temacie, bo mi skrzynke zawalają na poczcie. moja mała kuzyneszka kończy jutro roczek, jest prześliczna, chciałabym, aby moja córeczka była podobna. aż musze wkleić linka z jej fotkami, myśle że moja ciocia się nie obrazi http://photos1.nasza-klasa.pl/dev2/0/004/285/0004285214.jpg http://photos6.nasza-klasa.pl/dev17/0/004/289/0004289201.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Żabulńka faktycznie rozminęłyśmy się ale trzeba przyznać że jesteś porannym ptaszkiem, zazdroszczę. Ja z tego powodu, że czasmi przysiedzę do północy - o 10.0 rano jestem nieprzytomna i muszę dospać. Oczy mi się zamykają. Angelika Wrocławianka - dobrze się odezwałaś. Dopuki nie pojedziesz na porodówkę wpisuj choć paę zdań, co słychać. Faktycznie anted bedzie trzecia, a to zacne miejsce na podium. Byle by wszystko dobrze się skończyło. Czyli trzymamy kciuki za szxzęśliwy finał przygody z dzieciątkiem pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmiana stopki i idę spać, wybaczcie, taka senna dzisiaj jestem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) moja dzisiejsza noc znow byla fatalna choc moze do najorszych sie nie zaliczala bo wkoncu 3 godzinki przespalam a pozniej nad ranem troche wiec nie jest tak zle... Zabulenka mala przesliczna:)🌼 no a ja wstawilam juz pranie i bede sie krecic po domu byle by sie nie klasc a rano jak wychodzilam z toalety to walnelam noga w futryne tak ze maly palec mi sie odgial i tak mi napuchl i czerwony sie zrobil ja to lamaga jestem dobrze ze juz mniej boli pozdrawiam kochane i milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!!! Dziewczyny dzieki za dobre wrozby ze bede moze trzecia, ale cos tego nie widze, najgorzej boje sie tego ze bede z tymi skorczami sie meczyc i bolem brzucha a rozwarcie bedzie ciagle za male i bede sie tulac miedzy domem a szpitalem. widze dziewczyny te z wiekszych miast ze macie spory wybor co do szpitali, ja raczej nie, ale po wczorajszej pierwszej probie jestem bardzo zadowolona. angelika a twoja cesarka to juz na dniach, powodzenia, napewno bedzie dobrze :) croo nie omoge ci, nie mialam takich badan, powodzenia Katarina dobrze,ze juz nie musisz isc do pracy, i nawet po takiej bezsennej nocy, masz mozliwosc odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dopiero wstalam i jem snadanko :/ pozno wiem, ale tak mi sie dobzre spalo nad ranem ze az zal nie wykorzystac :) widze ze wszystkie ammy podobne objawy jedna kilka dni wczesniej inna pozniej, pamietam jak smialam sie z lenia malpeczki a dzis mnie dopadlo :D uspokoilyscie mnei z ta wydzielina, chociaz mnie sie to dopiero teraz pojawilo, anted a jakie masz rozwarcie? i jak dlugo moga takei skurcze trawac? ja wczoraj myslalam ze oszalej tak mnie w krzyzu bolalo i tak jak na miesiaczke, maz mnie troche pomasowal po dolnej zcesci kregoslupa ale to zas wzburzylo mojego brzuszkowego i tak zaczal sie wiercic i kopac ze wogole myslalam ze to juz koniec, ale po takim zmeczeniu zasnelam jak dziecko i oczywiscie kilka razy w nocy do wc a nad ranem zasnelam po niedzwiadkowatemu hihi anted jak mozesz to napisz mi co z tym rozwarciem i skurczami, bo ja juz ponad tydzien temu mialam 2 cm rozwarcia a takei wlasnie jak Ty piszesz skurcze to ja mam pzrez caly ten tydzien a od wczoraj to jzu prawie non stop, tylko ze miedzy tymi bolami nie ma wcale pzrerw i nie boli to az tak jak jestem przygotowana psychicznie ze moze bolec pzry porodzie, sama nie wiem, troche sie boje zeby sobei nie zaszkodzic tak dlugo siedzac w domu z rozwarciem i skurczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×