Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja tez jescze nie mam ale chcialabym jakas kupic. kurcze strasznie mnie skurcze lapia takie nieprzyjemne:( lula-sliczna ta twoja malutka. taka zabka mala i w tych rajstopkach jak fajnie wyglada:)juz sie nie moge doczekac swojej:) malpeczka-hallo!!jak tam wizyta? A moze to juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Jak chodze do pracy to się w sobie spinam i jestem w pełni sprawna, ale jak wracam do domu to niedołężnieję. Aż śmieszne to jest, bo jak jakbym symulowała. Właśnie ledwo chodzę z pokoju do pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście Malpeczka sie nie odzywa. Może została w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karuzelki to ja pisalam ze fisher price jest do bani i dalej tak uwazam, ja mam w sumie trzy karuzelki jedna na baterie dwie na nakrecanie z kilkom apozytywkami, co do tych nakrecanych to one dla maluszka na razie sie za szybko kreca i sa za duze, ale ta z babymix z lampak i projektorem jest rewelka od pierwszych dni jak przyszlismy ze szpitala maly sei w nia wpatruje najbardzioej jak lezy na pzrewijaku to wtedy ona jest nad nim jakies 15cm:D ona ma super predkosc dla malenstwa powolutku sie kreci i nei w kolko tylko w gore i w dol, ale ta druga karuzelka ktora mam i polecam to canpol biedronka z takimi daszkami, latwo odpiac pluszaczki i ladnie wygada, fajna melodyjka, jeszcze jedna mam misie na konikach z canpola ale ta ma bardzo pastelowe kolory i jest z takim dachem baldachimem ze dziecka spod niej nie wiedac wiec nie wiem... na razie sprawdzona mam babymix z projketorem :> ja dalam 35zl i jestem zadowolona, ale wiecie co najbardziej sie mojemu podoba kupilam kilka dni temu takie swiecidelka na zylce cos ala dzwoneczki na wiatr i zawiesilam pod lampa superow poblyskuja i jest zauroczony, a te wszystkie projektory z karuzelek to tych efektow nie widac nawet dorosly nie widzi a co dopiero dziecko, musialybyscie miec sufit zaraz nad lozeczkiem :D to co polecam na zabawe z maluszkiem to tez pacynka z glowkami zwierzakow na kazdy palec (z reszta nie musi byc z maskotkami wystarczy zwykla kolorowa rekawiczka) i blisko oczek mu poruszac palcami - rewelka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..przed chwila rozmawialam z moja mama i mimo, ze mi wszystkich zlych wiadomosci nie mowi..to ta musiala mi powiedziec, bo tu chodzi o mojego tate...ma raka nazywa sie tluszczak czy cos takiego...zdenerwowalam sie i teraz zapomnialam jak to sie dokladnie nazywa...ma isc na operacje jak jak urodze...przez dlugi czas bolaly go plecy..nie mogl spac i poszedl do lekarza..najpierw dawali mu jakies leki, a potem wyslali go na bardziej dokladne badania, ktore wlasnie wykazaly jakies zgrubienie..i to tluszczak...ponoc nie jest zlosliwy i niegrozny, tylko trzeba wmiare wczesnie interweniowac...mowilam im, niech idzie teraz na operacje teraz ...ja mam meza wiec ten mi pomoze...nie ma co czekac...pod koniec tyg. idzie jeszcze do lekarza i beda radzic...kurde wszystko na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fu - skoro lekarze mówią, że nie złośliwy, to bądź dobrej myśli. I postaraj sie nie zamartwiać. A częśc z nas tutaj spotykaja takie cięzkie przypadki rodzinne. Nie jest to łatwe, żeby zmagac sie z takimi problemami w czasie ciąży, ale musimy być silne dla naszych maluszków. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
weżcie wy mowicie o tluszczakach jakiś czas temu moj mąź czuł sie nie najlepiej a na ciele ma kilka takich okrągłych zgrubień poszedł do lekarza i ten powiedzial, że to tylko tlusczaki i nie ma się nimi przejmować. To zapomnieliśmy o tym, a tu ktoraś pisze rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuutek gratulacje! No widze ze szybko u ciebie poszlo, tylko pozazdroscic :-) Ja zaczynam strasznie puchnac, paluchy mam jak obwazanki... Lydki tak samo... Chyba zbliza sie sadny dzionek! Oby jak najszybciej. Niedawno wrocilam ze szkoly rodzenia, mowili o porodzie w wodzie i chyba sie skusze jak cos. Podobno lagodzi bol i szybciej robi sie rozwarcie. Chociaz z drugiej strony cala sie pomarszcze jak bede w niej siedziala nie wiadomo ile haha Powiem wam ze juz wszystko mi jedno jak bede rodzic, oby pozbyc sie tego brzucha i zobaczyc malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
już weszlam na stronke o tłuszcakach usuwa się te ktore ograniczają ruchy, albo bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widzę, że tych brzuchow każda ma dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
znowu jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z metod przyspieszających poród usłyszałam dzisiaj o gorącej kąpieli. Co wy na to? Może to niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 o goracej kapieli tez mi dzisiaj polozna mowila...goraca kapiel i spacer....najlepiej na przemian...a potem jak ci przyjdzie rozliczenie za wode...to wyjdzie ze zuzylas wiecej niz cala europa w 2007;) danis moj tata ma to na plecach....ale nie kumam jak lekarz moze powiedziec ..nie przejmujcie sie, zbadac trzeba...nie wiem moze biopsje zrobic, ja sie nie znam..ale moja matula juz tam odpowiednio nim pokierowala...no dobrze, ze nie zlosliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu bedzie dobrze na pewno, jak lekarze mowia 🌻 Sylwia no ja po goracej kapieli po myciu lazienki, sklonach przysiadach, schylaniach sie, wypinaniach sie.... i nic :O ciekawe jak malpeczka..... pisala ktoras do niej moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu a to ciekawe moze ja do szpitala wyslala juz kurde taka ciekawska jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pytałam ją czy jest w szpitalu. Sadzę, że tak, bo gdyby nie to, to przecież by odpisała. A mnie strasznie kłuje szyjka. Zrobiłam dzisiaj parę rzeczy, które na nią działaja, więc liczę, że coś się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a jakie rzeczy robilas? moze cos jeszcze bede trenowac to mi sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te najprostsze i najłatwiej dostepne - seks i herbatka z liści malin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze seksze sie codziennie i to nawet ja na nim i nic :O, niestety herbatka po dwoch tyg sie skonczyla i nic nie pomogla jak widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIUTEK GRATULACJE MAM NADZIEJE ZE U MNIE TEZ TAK SZYBKO POJDZIE czesc ja tez jestem strasznie ciekawa co tam u malpeczki caly dzien o niej mysle mam nadzieje ze wszystko dobrze danis ja sie rozliczam z mezem ale jeszcze sprawdze jak bedzie dla nas korzystniej co do karuzeli to mamy dostac od znajomej ale jeszcze jej nie widzialam wiec nie moge sie wypowiedziec U mnie ze skurczami cisza nic sie nie dzieje, jutro jade na ktg do szpitala to zobaczymy a tak juz bym chciala miec Mikusia przy sobie. powiedzcie mi dziewczyny czy wy wiecie co u 9luty tak dawno sie nie odzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi coś niewygodnie w brzuchu. Może moja córcia wreszcie mnie wysłuchała. Teraz zaczynam miec stracha. I jeszcze nie zdążyłam wyprać pościeli, która przyszła wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara pisała kiedyś, że ma z nia kontakt, ale jej nieobecność związana jest z jakimis problemami technicznymi. Może już urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
położyłam malą i czekam na męża. Igor pręży się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
no moj mąż już wraca, teraz ma przyjść jeszcze kupiec szafy 3 drzwiowej napięty wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
i znowu jestem sdama jakoś nie mam szczęścia do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem niewiem czy dobrze zrozumialam sprzedajecie szafe tak?to super ze macie kupca my zmieniamy meble nie sa zniszczone ale takie segmenty zajmuja strasznie duzo miejsca i nikt ich nie chce nawet za darmo a w komisie nie maja miejsca wiec nie przyjma jak Igorek sie prezy to moze stwierdza ze juz mu jest ciasno i szykuje sie do wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×