Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Dziewczyny sorki,że dopiero teraz odzywam się,ale tak trochę zwariowany ten dzień.Jestem juz w domu i zaraz Wam wszystko napisze jak tam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie wzielam, tak zalecana, goraca kapiel... aha chcialbym wszystkim polecic na zgage platki owsiane...juz o tym pisalam...a dzisiaj je przetestowalam i nie mam zgagi... mam pytanie do was..chcialbyscie miec wiecej dzieci..a nie tylko jedno, albo dwojke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem! Sorki,że nieodpisywałam ale mam nowy tel i strasznie wolno mi jeszcze na nim idzie a niemyślałam,że tak póżno będziemy w domu...ale po tym lekarzu to jeszcze na zakupy tam,potem tam,potem do apteki bo wit.skończyły mi się i tak się to przedłużało wkółko. Ja dziś juz taka przygotowana pojechałam do tego szpitala a tu jeszcze trzeba czekać. Miałam ktg i zero skurczy,tętno wporządku...pierwszy raz miałam ktg robione tak,że słyszałam serduszko tak głośno...fantastyczna sprawa:) Potem badał mnie i mówił,ze szyjka miękka i skraca się ale bardzo powoli i że to jeszcze nie czas. O ile nic niebędzie się działo to mam być za tydzień...więc pytam,co będzie jeśli za tydzień też niewiele się zmieni...powiedział,że wtedy damy mu jeszcze 5 dni i jeśli nadal będzie się ociągał to 18 zaczniemy go poganiać.Czyli jeśli sama szybciej nieurodze to 18 lutego kładą mnie na odział na wywoływanie,ale kazał mi się niemartwić,mówił że pierworódki często przenoszą ciąże(jakoś niewidać tego po lutóweczkach:)i mam być spokojna,cierpliwa i niedenerwować się...no to ja dalej czekam. ZIUUUTEK-GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!:):):) Mój lekarz mówił mi też,ze mam się nieobawiac tego wywoływania,bo na jego oko to urodzę sama wcześniej...mam nadzieję,ze niemówił tego tylko na pocieszenie. A telefon od wczoraj to poprostu urywa się...albo dzwonią albo smsy piszą rodzinka i znajomi czy już urodziłam...a tu lipa,dalej czekamy. Mój lekarz śmiał się,że trzeba cukier wysypać na prześcieradło,bo ponoć to działa:) A ja to prędzej seks bym zastosowała,problem tylko w tym że jakos się troszkę o maleństwo boję...tak sobie myślę,że ten poród to tak się przeciąga przez to moje panikowanie! Teraz musze twardo,ze wcale się nieboję to moze się ruszy... I tak to u mnie wyglada,a co tam u Was ciekawego poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu dobrze ze przetestowalas :) jak cos to bede stosowac a jesli chodzi o dzieci na pewno bede jeszcze miala, a w ogole to chcialabym jedno adoptowac. tylko nie krytykujcie prosze Was to jest taki moj ze tak powiem cel. uszczesliwic chociaz jedna niechciana istotke... wiem ze bede musiala dojrzec do tego wiec zobaczymy jak to pozniej bedzie. obym zdania nie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka:) i tak wlasnie powinnas zrobic! wywal date 5 luty z glowy, bo to widoczenie nie termin na Twoje Malenstwo:) przestan sie zamartwiac...dzidzia jest zdrowa i to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
paula ja sprzedawałam szafe 3 drzwiową po moich dziadkach odnowioną kilka lat tem ( sama robiłam szlifowalam, lakierowałam w 8 m - cu ciązy z Ulcia ) No moze rzeczywiście te 1 dzieci tak się nie spieszą bo Usia 11 dni po. a teraz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
odnośnie tej szafy to gdyby nie marudzenie męża nadal bym sie jej nie pozbyła. Pakowna jak diabli, szkoda mi jej, będę wspominala z łezką w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
znowu sama jestem, to idę kąpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, malaFu-danis ma racje. tluszczak to nie rak. Chyba ze Ci sie nazwy pomylily;) ale jesli nie to sie nie ma czym przejmowac. Ja mam tluszcaka na brzuchu ok 8 lat i wszystkjo jest ok. Nagle zauwazylam,zrobilam badania, usg i takie tam i wszytsko ok. Poprostu tkanka tluszczowa jets nierownomiernie ulozoina i tyle. Jak przytyje to sie powieksza a jak chudne to znika i tak w kolko:)takze jesli to to to naprwde nie masz sie czym martwic:) malpeczka- nic sie nie przejmuj. MI ostatnio powiedzieli ze moze byctydzien wczesniej a dzisiaj ze tydzien pozniej. Aj z dzieciaczkami to niedojdziesz. Beda kiedy maja byc:) juz i tak koncoweczka i cale zycie w ciazy chodzic nie bedziemy:) w koncu musi sie zakonczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka jak juz wczesnije pisalam masz byc usmiechnieta i w skowronkach bo dzidzia nie chce smutnej mamy :) a niech mi powie dziewuszki z Anglii czy tu wywoluja porod? czy cesarke robia jak nie chce wyjsc? wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem znajomą Anastazji z topiku staraczkowego. Proszę napiszcie do niej jakiego smska co u niej słychać bo ja nie mam numeru a ciekawa jestem jak jej synek sie czuje. Z góry bardzo dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście:)..wiem,wiem najważniejsze że nic złego się niedzieje...ale ciężko mi juz naprawde i czasem bycie w skowronkach jak się nie śpi po nocach i boli to i tamto to nietak łatwo przychodzi.No to ja dalej czekam...aż rzeczywiście spotkam się z Sylwią albo danis na porodówce:) A adopcja to fantastyczna sprawa,szkoda tylko że tak trudna w naszym kraju. Uciekam robić kolacyjkę,bo głodna jestem niesłychanie....a dziś na obiadku w pizzy Hut byliśmy,jejku już zapomniałam jaka oni tam dobrą pizze mają...oj długo już sobię na taki rarytas niepozwolę jak mój synio się urodzi.I śmiać mi się chciało,bo w tej pizzerii to niebyłam jedyną cięzarną...chyba to te ciązowe zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa no właśnie!Dzięki Monia77 za przypomnienie...matko jaka ja zkręcona jestem,Anastazja napisała dziś do mnie smska: Ja z malcem jutro wychodzę do domu już niemogę się doczekać kiedy zajrzę do lutówek.Będe mieć czas na neta bo synek jest bardzo grzeczny tylko śpi i je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NESKA WŁAŚNIE NAPISAŁA: Już jestem po porodzie,Mikołaj waży 3880 i ma 58cm dł,urodziłam sn,Mikołaj powitał nas o 21.40,jest piękny. GRATULACJE DLA NESKI!!!:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska GRATULUJE🌼 ja zmeczona jakas i troche zla sama nie wiem na co chce sie polozyc i zasnac i obudzic sie jutro ide probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;.21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick....tydz.ciąży...data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008.Oleńka ...............................cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek..3800/................ cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper .......3710/58.............cc ziuuutek..39.…....06.02.2008...Marysia......2800/5 3..............sn neska......40.......06.02.2008...Mikołaj.......3880/58...............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Mąż od Neski ) Neska urodziła dzisiaj o 21:40 Mikołaja. Waży 3880 i ma 58cm, kazała was wszystkich serdecznie pozdrowić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale widze ze informacjie przenoszą się znacznie szybciej niż bym przypuszczał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Neska :) no no no średnia 2 na jeden dzień - kto dzisiaj ? malpeczka ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
titi - a co Ty znowu nie spisz? :( Wlasnie zauwazylam ze u Was zaczelo sie wielkie rozpakowywanie, prawie jak na Boze Narodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz spania nie mam ,,,, i jeszcze to swedzenie przepisali mi lekartstwa a to nie dziala - zaraz sie wsciekne- swedzi mnie nie powiem gdzie albo powiem w dup....kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
titi - :D :D :D przepraszam nie powinnam sie smiac ale rozbawilas mnie :) biedna jestes. pociesze Cie... spedzilam dzisiaj duzo czasu w lazience i nie byla to kapiel ;) a rezultat marny i chyba znowu sie wybiore "posiedziec" :O :D a powiedzieli Ci co jest powodem swedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybica siakas sie przpalentala poraz kolejny - mialo przejsc odrazu ale nie przeszlo swedzi mnie dupa no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
przerabane masz. ile Cie juz ta du..a swedzi? :D - przepraszam nie moge siie powstrzymac a u mnie jak zawsze mialam biegunki to teraz mi sie odwrocilo i wiesz co? wolalam biegunki :O sorki - ale niesmaczny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
akurat niektore przed sniadaniem beda to czytac. ups. ale przynajmniej humor mi dopisuje chociaz pupa boli :D idz jeszcze raz moze inna masc Ci przepisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to ogolnie mamy przewalone :) Ile mnie swedzi hmm no juz 4 dzien :) Bardzo śmieszne swedzaca dupa to nic milego :) juz pomine fakt ze raz dziennie ci mąż do niej zagloda lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ide sprobowac zasnac - nie bede gadac sama do siebie. Kluseczko skup sie to ponoc pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×