Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Anted - miło Cię znowu widzieć ❤️ Rzeczywiście szybko wyszłaś po cc. Licze na to, że jutro dasz radę nam napisać coś o Mateuszku. Malpeczka a ja się zastanawiam gdzie sie podziewasz całe dnie, a Ty odsypiasz :) Mala fu - ja tez nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted witaj, dobrze, ze w domku, choc faktycznie krociutko trzymali cie w szptalu ale dzis cisza, chyba,z e nocna zmiana nie nadeszla jeszcze :), ale ja zaraz zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pewnie zamelduje kolo 24 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wlasnie wrocilam od lekarza, okazuje sie ze mam 2,5 cm rozwarcia i szyjki praktycznie nie mam. Do tego z moimi nerkami wskazanie do cesarskiego ciecia. Wiec w poniedzialek mam isc do szpitala na cesarke. Dziewczyny ktore mialy cc dajcie znac czy to tak naprawde boli, boje sie jak cholera. A do tego czy to mozliwe, ze przy takim rozwarciu doczekam w ogole poniedzialku... Boje sie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita-no to szykuje się nam kolejna mamusia....achhh jak ja Ci tego rozwarcia gratuluję,a co do cc to patrząc na ich ilość to raczej nie takie straszne.Super,ze już niedługo będziesz miała maleństwo przy sobie. Sylwia-ta moja nieobecność w dzień to rzeczywiście czasem odsypianie ale najczęsciej zaglądam do Was i czytam...a wieczorem albo po nocach dopiero mam siłę i spokojnie czasu żeby coś napisać. Coraz trudmiej mi tu zagladać i gratulowac nowym mamom,ponieważ juz jestem po terminie i bardzo się martwię. Sama niewiem co mam zrobić ze sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczko, glowa do góry, jak będziesz sie zamartwiać to nic dobrego z tego nie wyjdzie, zasiedzialam sie na naszej-klasie, ale juz uciekam, bede miala pewnie czytac co rano :) maz przed wyjsciem do pracy mowi:\"tylko mi dzis nie rodz, bo nie bede mogl przyjechac :)\", dzis sa na nocce tylkko we 2, zwykle jak jest 3 to moze sie urwac, a dzisiaj bym musiala czekac, tz jutro bedzie okolo 9, wiec zaciskam nogi i czekam :), a malenstwo wciska sie w wyjscie, auc, ale kluje... ciekawe jak ze mna ale wizyte mam dopiero 13..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które coś na dole boli opiszcie ten ból bo mnie dzisiaj w nocy tak bolał brzuch na dole aż malo nie piszczałam przy przewracaniu sie na drugi bok. A dzisja to już tak mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka u mni tez jest juz dawno po terminie...jak do srody nie urodze..to musze do szpitala i albo beda wywolywac...a jak sie nie da to cc....chociaz moja mama miala podobnie....zadnych boli, dopiero jak ja do szpitala wzieli i przebili..to zaczely sie bole i skurcze ...i jakos mnie urodzila;)...wiec ja chyba bede miala podobnie....jutro jeszcze ide do lekarza...wiec zobaczymy co mi madrego powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek:) ja mam tak mocne bole w dole miednicy w nocy ze obracam sie z placzem, rozrywajacy wrecz bol, spina mi sie wtedy caly brzuch...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore maja skurcze przepowiadajace...powiedzcie mi prosze co ile je macie? i czy sa nieprzyjemne?...ja dzisiaj mam co 20 minut i wcale nie sa niebolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nawet te przepowiadające są czasami trochę bolesne. Ja w tej ciąży z tel i smsami czy juz ur mam spokój bo nie jestem sama ale te 4 lata temu to z rana budziły mnie tel i smsy, kady pytal dzieje się coś czy nie. Jutro rano idę na badanie krwi, chyba zaraz się klade bo zanim zasnę to budzik mnie obudzi hihi, no może jeszcze szybkie wejście na naszą klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ,wiki dzieki za informacje:) Titi ja jestem ) czekam az moj maluch sie obdzi na karmienie:) Ja nawet nie wiedzialam ze mialam jakies skurcze przepowiadajace:/ generalnie wogole nie mialam...dopiero poczulam jak mialam co 6 min i to sie okazało ze to juz te:) Jeszcze cie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to boli ale ja nie wiem co mnie boli i czy to to czy nie to. Boli na dole i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze o tych skurczach mialo byc to Tilli sorki dziewczynki ale macie tak podobne Niki ze mi sie zawsze myla:) Mam nadzieje ze sie nie gniewacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
titi - znowu nie spisz? :( jak sie ma swedzenie? poczytam sobie najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko troche swedzi ale bardziej brzuch na dole boli i siusiam co 10 min ;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie jak bylo to to bolalo jak podczas okresu a pozneij to juz boooolało cholernie:) takze mysle ze jak beda to te skurcze to napewno bedziesz widziala,nie da sie ich pomylic z niczym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no t o u mnei boli jak na okres wlasnie po chili przechodzi i za jakis dluzszy czas znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sadze jednak ze 14 to by była lepsza data niz dzisiaj :"d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny a czop kiedy ci odszedl na ile przed|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 fajna data,ale ja nie chcialabym urodzin w walentynki-zawsze o jeden prezent mniej:) No i moj były byl z 14 wiec jakas mam awersje:D:D Tak sobie wlasnie uswiadomlam ze moj maluszek mial byc wodnikiem i zrobil psikusa i jest Koziorozcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsumie to ja nie wiedzialam ze to czop jakis mi odchodzil,raz zauwazyłam jakby wiecej sluzu jakby galaretkowatego ale nie bylo podbarwione krwia wiec sie tym nie przejełam,ale jak dostałam tych boli okresowych to wlasnie co 20 min poszlam sie przespac bo to bylo po sniadaniu i jak sie obudzilam po 2 godzinach to zaczelam krwawic delikatnie no i czas skurczow zmienil sie na 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaq te bole okresowe mam juz pare dni wiec nie stresuje sie ze to juz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z czestotliwoscia? sa regularne? podobne skurcze sa regularne ale u mnie bylo co 6 co 7 co 8 i znow co 6 co 7 co 8 pozniej juz co 5 co 6 co 7 i nie byly az tak regularne...Ale ja moze jestem jakas inna:D A u Ciebie moze juz cos sie zaczyna dziac wkoncu to 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak szczegolnie ze na kazdym usg wychodzilo ze dzidzia sie urodzi 2 tg przed terminem wiec zlapac mnie moze w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×