Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witam, no jakie tematy od smego rana:):):) Anastazja-super ze wracacie do domku! Neska-gratulacje!!!Daj znac jak MIkolajek bo sie nie moge z ta cholerna kolezanka skontaktowac! Sylwia- no to nic tylko dzisiaj rodzic Ci pozozstalo:):):) Ja dzisisja znow nie spalam:( latalam do lazienki, potem usnac nie moglam. Liczylam ze w zwiazku z tym troszke dluzej chociaz pospie ale nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - sny mojej mamy sprawdzają się w ciagu kilku dni, więc może jeszcze zdążę wyprasować pościel dla dziecka. No i musze ugotowac obiad dla chłopaków na 2 dni :) tak więc jutro niech się spełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim...ale od wczoraj napisane.....gratulacje dla nowych mam... malpeczka81 to ty masz jak ja...tez jestem teraz 41 tydzien...jak do srody nie urodze...to tez musze do szpitala..i dobrze, juz mam troche dosyc tej ciazy...wszystko mnie boli i w dodatku nudze sie w domu strasznie...zawsze pracowalam, a teraz musze sobie caly dzien sama cos organizowac..doszlo do tego ze stalam sie rasowa kura domowa, posprzatane, odkurzone, uprane i wyprasowane...a ja mam nerwice jak widze 2 szklanki w zlewie:) ...takze dobrze nie jest:)..mam nadziej, ze po porodzie wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fu - podziwiam, że Ci sie chce tak sprzątać. Ja jak pracuję to nie mam siły, a jak jestem w domu to odpoczywam po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted napisała "gratulacje dla Ziutka i Neski, dzisiaj idziemy do domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to, że jej dyrektorka chciała przyjśc w odwiedziny do szpitala. I nie wiadomo jak to odbierać - taka miła, czy taka wśibska, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja dzis odwaliłam spore prasowanie, za chilkę ruszam po zakupy i niestey mam brak pomysłu na obiad, a popołdniu moze mycie podłóg. Wczoraj seksik miły może coś ruszy Igora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz bedę pić super mocną kawkę, żeby dodać energii mojej małej. A na obiad robię dziś lasagne z mięsem i brokułami. Obiecałam synkowi, bo dawno nie robiłam, a on lubi. A pewnie wkrótce będę robić obiady szybkie i niezbyt wyszukane, bo nie będzie czasu ani ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wiecie o tym, ale jak nie wiecie to wam napiszę :) Ze oksytocyna najlepiej sie wydziela jak jest ciemno, cicho i ciepło :). pewnie dlatego skurcze najczęściej w nocy łapią, a ciepła kąpiel przyspiesza. no i jeszcze wyczytalam ze na porodowke dobrze jest wziąć skarpetki żeby nózki nie marzły.slyszalam tez ze \"dobrze\":) jest wypic mocną kawę i dużo spacerować. Jak juz skończę 37tc to mam zamiar to wszystko wypróbować:). A tak swoja droga jak to wszystko \" matka natura\" sprytnie wymyslila:) najpierw to nie mozemy sie doczekać kiedy brzuszek bedzie duży , czekamy na kopniaczki od dzidzi a potem nie mozemy sie doczekac kiedy te wszystkie \"uroki\":) ciąży sie skończą :). Powiedzcie mi w czym pierzecie ciuszki dla maluszków? Dodajecie jakieś płyny do płukania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia72 musze sobie jakies zajecie znalesc..przeciez nie moge po raz 20 ciuszkow mojej malej w szafie ukladac;)...tez lubie lasanie...ja zawsze robie z miesem i pieczarkami, albo z czerwona fasola i kukurydza....a dzisiaj u mnie bedzie kofta....a wieczorem moze jakies ciasto upieke..(znalazlam fajny przepis na ciasto z wiorkami kokosowymi.) ..to tez jest ostatnio moj nawyk...jak nigdy wczesniej nie mialam czasu na takie rzeczy..tak teraz pieke, gotuje...ludzie co sie ze mna dzieje;)...az moja mam sie dziwi...ale mezulek zadowolony....ale powiedzialam do porodu..potem jest koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie pogratulowalam nesce... :O neska gratulacje 🌻 pospalam jeszcze troche a teraz szykuje sie na miastko zlatwic w koncu ostatnia rzecz. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki - ja prałam w proszku Jelp 2 w 1, ciuszki sa mięciutkie. Mala fu - no to uszczęśliwiasz męża kulinarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to i kolki:( ale czytałam,ze zaczynaja sie od 6 tygodnia a Robert bedzie mial dopiero 4,no ale wyglada tak jakby mial jakies wzdecia,dzis zapodalam mu espumisan co prawda jest po 1 miesiacu zycia ale chyba mu nie zaszkodzi:/ Sylwia moja mama ma podobnie z tymi snami i na tydzien przed porodem jej sie caly czas snily rzeczy przepowiadajace poród.No i sie Robcio urodzil wiec sie szykuj;) zapka a skad mam wiedziec czy mam zewnetrzne czy wewnetrzne? I czy to mozna stosowac podczas karmienia piersia? No i czy to znika? bo wyczytalam gdzies na necie ze tylko operacyjnie i ze jest tak bolesne ze porod przy tym to pikus,I teraz chodze taka wystraszona ze szok!Tymbardziej,ze tu nie pojde do lekarza bo angielscy lekrze to debile:)) Wiki ja piore ubranka i plucze w plynie do plukania fairy ale nie wiem czy w polsce taki jest,ma sliczny zapach taki migdałowy:) Agnes dowiedz sie od połoznej boto chyba zalezy od regjonu bo moja kolezanka meczyła sie 18 dni po terminie lexala w szpitalu i tylko ja masowali...a po porodzie wody byly juz strasznie brudne i widac bylo ze ciaza przenoszona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Małpeczko za wieści od Anastazji:) super ze wszytko oki z jej Piotrusiem Dziewczyny życzę super szybkich i lekkich porodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam znowu tabelkę, bo u Mateuszka brakowało tych 20 gram i centymetrów :) WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;.21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick....tydz.ciąży...data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008..Oleńka ..............................cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek..3820/57............ cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper .......3710/58.............cc ziuuutek..39.…....06.02.2008...Marysia......2800/5 3..............sn neska......40.......06.02.2008...Mikołaj.......3880/58...............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Chciałam was zapytac czy wy też macie takie swędzenie i drętwienie nóg jak stoicie? Bo ja n ormalnnie wystarczy że trochę postoję jak np zmywam gary i juz nogi robią się takie czerwone i tak szczypią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ja tak nie mam. Za to pod wieczór mi puchną. A w ogóle to odchodzi mi czop :) Właściwie to juz od kilku dni znajduję malutkie kawałki galaretki, ale przed chwilą znalazłam konkretny, który nie pozostawia wątpliowści. Co prawda od zejścia czopa moga minąć 2 tygodnie, ale zawsze to kolejny objaw końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też mam spuchnięte nogi a wieczorem to juz masakra. Po prostu ich nie poznaje bo ja wcześniej normalnie miałam bardzo chude kostki i i łydki dopiero uda miałam zawsze grubsze. Ale pocieszam się że niedługo to sie skończy:) Jenny normalnie szoku żeby kobiete po termiie tyle trzymać to straszne. Co oni w tej Anglii wyprawiają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki z a wieści na temat proszkow:). jenny ja moge ci cos powiedzień na temat hemoroidow. mialam nawet wycinane:(. Nigdy wiecej tego nie zrobię. Bol niemiłosierny. na hemoroidy najlepszy jest POSTERISAN maść i POSTERISAN czopki. mascia smarujesz na zewnątzr a czopki do pupci :) ( nie wiem niestety czy mozna to stosować w czasie karmienia). Do tego cieple nasiadówki w naparze z kory dębu. no i ja calymi dniami siedzialam na termoforze a jak bardzo mnie bolalo to bralam tez tabletki p. bólowe. naprawdę ci wspolczuję. Ja po tych przeżyciach jak dałam sobie usunąć hemoroida to jak mi nastepnym razem wyszedl wielkości śliwki węgierki to właśnie tymi sposobami sie go pozbylam. najlepiej jednak gdybys poszła do lekarza zapisalby ci coś co mozesz brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj cisza panuje. Śpicie czy sie szykujecie do porodu? Dzisiaj jak nie poszłam do pracy to nie z kim pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki dzieki za informacje:) To wycinanie mnie przeraza,nie dam sobie nic wycinac:D az mnie ciary przechodza. Wsumie ja nie wiem czy mam hemoroidy ale tak mi sie wydaje bo z tego co opisywala Anted wczesniej wywnioskowalam,no oprocz zaparc porzadnych jak juz uda mi sie cos zmajstrowac raz na 2 tygodnie to podczas troche piecze no i jest troszke krwi wiec wnioskuje ze to hemoroidy.Moze jak bede w Pl to pojde do lekarza,Tylko do jakiego lekarza sie z tym idzie? I tak sobie mysle ze co pokazuje sie lekarzowi odbyt:D:D to chyba gorsze niz ginekolog:):):) A z drugiej strony to lipa byc takim dodupnym lekarzem:D:D:D Sylwia no to juz niedługo:) Jak czop juz porzadnie wychodzi to niedlugo bedziesz nasza nowa mamsia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie bylam dzisn na usg i jestem w szoku, mam 37 tydzien a moja dzidzia wazy juz 3400!!! Boje sie ze jak dochodze do 40 tygodnia bedzie wazyc ok 4500!!! Cieżko widze moj porod:( Ma któraś z Was tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam 9 luty?:) A tak z drugiej strony zazdrosze wam laseczki ze mozecie sobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie wcinac na co wam przyjdzie ochota i kawke wypic i cos slodkiego zszamac:) A ja tylko jałowe jedzonko juz mi tak nie smakuje jak na poczatku,co jeszcze mozna jesc jak sie piersia karmi? Macie jakies pomysły obiadowe?Albo sniadaniowe? Bo ja mam juz dosc jogurtów ,platkow i zup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - rzeczywiście łatwiej jest iśc do ginekologa. Ale to z tego powodu jest tak dużo przypadków zaawansowanego raka jelita grubego, bo ludzie sie wstydzą iść do lekarza jak coś się dzieje i przeciągaja w nieskończoność. Elenass - nie martw się, maszyny się mylą co do wagi. Ale może to też oznaczać, że urodzisz szybciej niż w 40 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - a jajka, kanapeczki z jakąś delikatna wędliną lub serem? Szczerze mówiąc to tez się boję tego okresu karmienia ze względu na ograniczenia żywieniowe. Pamietam, że jak karmiłam synka to jak zasypiał w dzień, zasiadałam sobie z czyms do czytania i zajadałam biszkopty popijając mlekiem. To jest delikatne, a zawsze odrobina przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak ci cos wylazi na zewnatrz, to sa zewnetrzne i tu pomaga masc, a jesli boli czy piecze, swedzi i problem z oddawaniem k**y to wewnetrzne, mi sie wchlonely po pierwszej ciazy, ale nie pamietam kiedy, teraz znow odzyly :(, a co do sposobow walki z nimi, jak bardzo dokuczaja potrzebna operacja, lub jakas nowa metoda, gdzies o niej czytalam, nakladaja takie pierscienie i ponoc hemoroid sam odpada, bezbolesne calkowicie ponoc a co do tej masc tto w ciazy mozna stosowac -avenoc, a prosterisan dostalam w szpitalu po 1 porodzie, ale tam chyba pisalo, ze tylko za zaleceniem lekarza, potem sprawdze avenoc jak z karmieniem jest, ale chyba mozna. dla mnie revelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×