Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość kluska serowa..
wlasnie mi uswiadomilyscie ze ja chyba tez juz czasami miewam te skurcze przepowiadajace. to zdarza mi sie ze mam takie bole jak przed miesiaczka. a i jeszcze miewam bole dolu plecow takie nagle klujace zglupialam juz z moim terminem porodu. moj lekarz mi wyliczyl na 8 marca. usg na 29 luty. dziewczyny z marcowek z mojej ostatniej @ ktora byla 26 maj tez na 1 marzec mi wyliczyly czy jakos tak. a ja... ja mam wielka nadzieje ze to bedzie wczesniej a nie pozniej. co do znakow zodiaku to moj byly (najbardziej porabany facet jakiego znam) urodzil sie 5 marca i jest ryba. wolalabym by moj maly byl wodnikiem ale i jako mala rybke bede go kochac jak szalona... i wychowam na kogos normalniejszego niz moj byly ;) titi - ciesze sie ze Cie mniej swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko mi caly czas usg pokazuje ze w polowie lutego a ostatnia miesiaczka pokazauje ze 27 wiec roznie to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
dobranoc i powodzenia w usypianiu titi. mam zamiar tez sie dzisiaj wczesniej polozyc. zobaczymy czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja siusiam co 5 minut ja tak nigdy nie mialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
wiem ze roznie to moze byc. najgorsza moja obawa to to ze przenosze. wiadomo ze zdrowie dziecka najwazniejsze ale nie ukrywajmy, ciezko jest w tych ostatnich tygodniach. kiedykolwiek by to nie bylo zycze wszystkim nam w miare jak najmniej bolesnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
ja nie musialam nawet w nocy wstawac jeszcze z 2-3 tygodnie temu, a teraz conocne wedrowki do lazienki uskuteczniam. nie wiem skad to sie bierze ale posikiwac moge doslownie co minuta, dwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zasypiac moze sie uda pa kochaniutkie ps. kluseczko swedzi dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
gosiaczek - biedactwo. dobrze chociaz ze mozesz w dzien odespac. ja przygotowuje sobie wlasnie aromatyzowana kapiel -mango i brzoskwinia a maz pokazal mi jak moge wlaczyc radio w moim psp i wlasnie slucham polskiego radia :) Celine Dion The power of love czuje ze to bedzie mila kapiel. mam nadzieje ze usne po niej jak niemowlak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
mialo byc aromatyczna kapiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa..
gosiaczek - nie, to nie tak. spac niemoge to swoja droga ale narazie u mnie jest "wczesnie" polnoc dopiero. a teraz ide sie probowac uspac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie sie zaczelo, odszedl mi czop z duza iloscia krwi i mam skurcze co 5 minut, minutowe. kazali przyjechac wiec jade juz. buzka trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ale u was fajnie codziennie nowe maleństwo:):). Super juz sie nie mogę doczekac kiedy u nas tak bedzie:):). Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jesteś niesamowita:) , tak jak postanowilaś "wyprzesz w ten weekend swoja kluskę" . super !!!!! :) Trzymaj się !!! powodzenia!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, powodzenia, trzymam kciuki,z eby wszystko dobrze poszlo, łatwego porodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę, że nocne rozmowy to juz norma :) Ja tez wstaje w nocy na siusiu, prawie zawsze o tej samej godzinie. Titi - podobno takie częste siusianie to tez objaw końca :) Agnes - ale masz fajnie. Trzymam kciuki! A ja zaraz wypiję mocna kawę i zrobię sobie gorącą kąpiel. Postanowiłam, że ni będę przyspieszac myciem okien i podłóg, bo mi sie nie chce tak meczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie AGNES TRZYMAJ SIE🌼 trzymam kciuki:* a ja dzisiaj w miare dobrze spalam okolo 2 sie tylko przebudzilam zaraz zabieram sie za sprzatanie bo chce mnie sasiadka odwiedzic z 4 miesiecznym synkiem wiec musi byc czysciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia23
hej dziewczyny jestem z topicu marzec 2008 ale regularnie Was podcztuje i razem z wami przeżywam Wasze smutki i radości. Bardzo gorąco gratuluje wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za dziewczyny które są jeszcze w dwupakach. dziewczyny mam bardzo ważne pytanie i błagam jeśli któraś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedz otóz: mój mąż jest ubezpieczony na uczelni bo nie pracuje tylko studiuje ja jestem ubezpieczona przy tacie- ja tez studiuje i tu jest problem po porodzie jak będzie ubezpieczona nasza niunia??????????????????? proszę o odpowiedz pozdrawiam i przesyłam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! trzymam kciuki agnes!! a ja dzis po wizycie u pediatry :D jestem zadowolona bo wszystko jest w porzdaeczku, maly zdrow jak rybka tylko za malo pzrybral na wadze ale moze nadrobi ma tylko o 100-150gram za malo jak na 3 tyg malenstwo, wazy juz 3150 i urosl 3 cm :D:D:D wiec sie nei mylilam jak mis ie zdawalo ze dorosl do ubranek:) dzis pielgniarka uswiadomila ze on tak na prawde to dopiero za dwa tyg powinien sie urodzic a tu jzu taki duzy chlopczyk :D chyba maly lubi sluzbe zdrowia bo ani razu nie zakrzyczal ani nie kwilil po prostu spal a oni z nim takie zreczy wyprawiali i do gardla zagladali i siusiaka ogladali i wogole a on tylko spi :) po prostu aniolek! niestety kikutek jeszcze nei odpadl chociaz juz sie kruszy, szkoda bo bysmy juz plywali na calego, on sie tak rwie do plywania zabka w wanience ze az milo patzrec :) spacerki mu sluza, bylismy dzis nawet na zakupach razem na targowisku, niestety pogoda nie ejst najlepsza ale trudno, wazne ze idzie wiosna! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja znowu mam dziś zgage jak cholera, w nocy męczyła mnie i dalej bez zmian, wypiłam właśnie szklanke mleka. Tak nigdy mnie nie męczyło przez całą ciąże,a teraz takie ostatki. Wybieram się dziś na halę targową po dorszyka. Ciekawe jak dojdę bo to pewnie od 3 jhak nie więcej km. Wcześnie rano byłam na badaniach, teraz umyłam podłogi, a w ramach odpoczynku pisze do was. widze , że następna rodzi super! Dziewczyny ja niestety ku rozpaczy innych dziewczyn uważam, że raczej trzeba się trzymać terminu z miesiączki, a nie usg. Usg wylicz termin na podtsawie wielkości,a wiadomo dzieci rodzą się różne jedne chude inne grubaski. Ja tylko łudzę się, że nie przenoszę tyle co 1 bo wtedy oznaczałoby to marzec. Tragedia! Jedyne co byłoby z tego dobrego to fakt, że mój mąż załapałby się na pieniądze z PZU. Bo jak to bywa z facetami ociągał się z zawarciem umowy, ociągał, że teraz karencja mija 1 marca. Tyle to ja nie zamierzam Lazić z tym brzuchem. Widze też, że planujecie sobie kiedy byłoby dobrze urodzić, ja jakoś z tego wszystkiego nie chciałabym w nocy, ale przyjme co będzie i kiedy bedzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mysza to bardzo malo przybrał no ale jest wcześniakiem. 150 gr moja Ula przybrała w szpitalu od momnetu ur do wyjścia co jest rżadkością bo zazwyczaj chudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza- no to dzielny chłopczyk z twojego synka, że tak zniósł wizyte. Ale ja Ci zazdroszczę, że już go masz! Miałysmy termin na ten sam dzień. Gunia - dziecko może być ubezpieczone tez przez Twojego tate. To żaden problem, trzeba zgłosić do pracodawcy, albo zusu, jeśli jest na emeryturze, tylko dopiero wtedy jak będzie juz nadany PESEL. Ja jestem juz po szatańskiej kawie i nic. Zaraz robię sobie gorącą i pachnącą kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie dziewczyny bede pisac na raty, korzystajac z wolnych chwi, ale jedno musze napisac macierzynstwo to cudowne chwile. nikita zycze powodzenia,ty sokoro masz planowana cc bedziesz miala najpewniej znieczulenie dokregowe, poniewaz moja cc musiala odbyc sie pilnie w ciagu kilku minut znieczulono mnie ogolnie. wiec juz pierwszego dnia wstalam na nogi przy lozku, nstepnego dnia rano wzielam prysznic i poki bylam w szpitalu podawali mi leki p/bolowe w zastrzykach i nie bylo tak zle, ale wczoraj wnocy musialam wyslac meza do apteki dyzurujacej po cos p/bolowego , a nie wiedzialam co moge wziasc, wiec lepiej zapytac sie farmacuty. Ale trzeba wyjsc z tego zalozeia kazda rana boli, czy po naturalnym czy po cc, ale nie daj sie tak szybko wypisac jak ja po 2 dobach, uwazam ze to za szybko, a jednak ktos musi sie zajac dzidziusiem, i nie ma kiedy dojsc do siebie. Moj Mateuszek wiecej spi w ciagu dnia a za to szaleje w nocy, jak jest bardzo glodny to sie biedny denerwuje i dluzej mu zajmuje czasu zanim chwyci piers, ale z tymi porami czuwania zgadza sie tak samo w brzuszku buszowal w nocy. Co do zwyczajow z brzuszka,mial czesto czkawke a w domumial juz 3 razy czkawke, wiec chyba sie sprawdza. Juz dwa razy zrobil mi numer, taki, ze zrobik kupke, ja go przebieram , juz w trakcie zakladania nowej pieluszki a on sobie wtedy siku, razmi zalatwil kocyk, a dzisiaj przewijalam go na przewijarce i mial podlozona tylko pieluszke ( na szczescie ) ale obsikal czyste spioszki i musialm go odnowa przebierac :):):), sugestia z mojej strony lepiej dzidiusia najpierw nakarmic do syta a potem wykompac, poniewaz moj wczoraj po kapieli odlecial w sen i o karmieniu nie bylo mowy i szybko potem sie obudzil glodny, a tak pospal by dluzej. myszsza gratuluje wspanialego synka i takiego grzecznego i ze przybiera na wadze. moj podczas wizyty pediatry w szpitalu tez nie plakal, musze go pochwalic, ale narazie do wczoraj traci na wadze i wazy 3540, ale to normalne w pierwszych dobach. dziewczyny tyle na teraz , papa caluski i pozdrawiam, zycze szczesliwych rozwiazan i szybkich, kochane czytam was, i jestem z wami, ale narazie moja rana nie pozwala mi zbyd dlugo siedziec przy kompie, lepiej mi sie lezy albo stoi, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted z tym wzeniem to moj jak wyszlismy ze szpitala mial mniej o 150gram niz jak sie urodzil i nie bardzo chcieli mnie wypisac ale ublagalam :) a cod o karmienia pzred kapiela to zalezy od dziecka ale wiekszosc dzieci zwymiotuje mleko w kapieli bo jak go bedziesz obracac podnosic ubierac to mu sie cofnie to jedzonko, moj uwielbia kapiel i to go dopiero rozbudza wiec jedzenie po kapieli jest jak najbardziej na miejscu, za to po jedzeniu to ja mu nawet pieluszki nie moge mzienic bo mi ulewa co do obskiania to ja tez juz pzrerobilam kilka akcji, nawet w twarz mi raz siknac, a tak to zwykle na pzrewijaku to mu po prostu pielucha tetrowa zatykam sikawke jak zaczyna i czekam jak juz sie wyleje :D:D:D kupa sie nam raz do wanienki zdazryla :D:D i raz na reke taty jak go pzrenosil na golaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - fajnie, że się odzywasz :) Dziewczyny to tak jest z tym siusianiem chłopców. Trzeba uważac, bo oni są dosyć nieskoordynowani :D Gorąca kąpiel mnie osłabiła i chyba pójdę spać. Córcia tez śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff posprzatalam juz troche pozamiatalam i umylam podlogi w calym domu musze jeszcze gore odkurzyc i bede dzwonic po sasiadke. wypilam sobie kaweke do sprzatania :) kluje mnie dzisiaj strasznie brzuch a dotego od mycia podlog rozbolaly mnie plecy:( napisalam smsa do agnes ale nic nie odpisala...albo rodzi albo juz po porodzie zmeczona jak sie odezwie to napisze anted mam nadzieje ze szybko sie zagoisz i juz bedzie dobrze ucaluj matiego:* mysza dzielnego masz synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×