Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ja też do was chciałabym dołączyć:) Jeśli mogę:D Jestem w 7 tc, licząc od ostatniej miesiączki. U lekarza byłam 5 dni temu i oczywiście powiedziała mi że to jest jeszcze wcześnie. Tak więc loza masz rację możesz jeszcze poczekać. Gin kazała przyjść na początku lipca, wtedy będę robić badania, jak na razie przepisała mi witaminy: kwas foliowy 2 razy dziennie, witaminę B6 2 razy dziennie i magnez. Czuję się dobrze, ale coś zaczyna się dziać od 3 dni, okropnie mi słabo i spać mi się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj letnie słońce :))) A miałać usg, czy w ogóle Cię badała? Ja mam nadzieję ,że coś juttro zobaczę , a jestem dopiero w 6-tym tyg :))) Pewnie napalam się jak bezzębny na suchary i nic z tego .... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno zobaczysz tyle co i ja czyli maleńki fasolopodobny pęcherzyk ciązowy. \"domek dla dzidziusia\" jak go okreslila moja gin :P Ciesze sie ze wczesnie poszlam bo przynajmniej wiem ze ciaza rozwija sie tam gdzie powinna a nie pozamacicznie, ale dopoki nie zobaczę zarodka, nie uslysze puk puk... jego serducha heeeeeeh jeszcze dwa tygodnie do czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mam pytanie... moje cykle od ostatniego wstecz to : 27, 26, 28, 26... kochałam się 9 dc... tylko raz- tak wyszło;) jeszcze około tydzień muszę czekać na @ lub jej brak... myślicie że jest jakaś szansa na ciążę? Nie mam żadnych objawów- piersi mi nie urosły, pobolewają ale nie jakoś bardziej niż zwykle... jedyne co mnie zastanawia to... takie dziwne uczucie w podbrzuszu... ciepło... pzdr Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj widzialam serduszko :). Jednak mam krwiaka i musze duzo lezec buuu:( Kolejna wizyte mam za tydzien 27 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam test dwa dni temu - pozytywny, i sma nie wiem czy się cieszę czy nie. moja córeczka ma 7 miesiecy. jestem 4 lata po slubie jedną ciążę poroniłam, później miałam kłopoty z zajsciem, a na końcu według lekarzy i kliniki leczenia niepłodnosci to mamy marne szanse na ciążę naturalną. termin prawdopodobnie na 21 lutego, ale karolinka urodziła sie 1 dni po terminie takze przypuszczam ze będzie to przełom lutego i marca. pierwsza wizyta u ginekologa 3 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie slonko ja tez tak mysle i poczekam jeszcze i w tedy pojde jak juz cos bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylistka gratulacje fajnie bedziesz miec dwoje dzieci w jednym wieku :) Ja tez mam córe ale ma juz 9 lat wiec róznica bedzie duza, ja biegne jutro do lekarza ma byc serduszko trzymajcie kciuki :) Mówiłam, ze nie mam mdlości no to juz mam i to okropne cały czas a najgorzej rano, ale nie wymiotuje tylko mnie muli okropnie, pozdrawiam wszystkie duzo nas juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejek78
Moja kochana żoneczka też należy do tego grona, jesteśmy bardzo szczęśliwi że będziemy rodzicami. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka...> nie miałam usg, ani żadnych badań mi nie przepisała, tylko zbadała mnie i stwierdziła że to początek ciąży, mam lekko rozpulchnioną macicę. Dopiero na następnej wizycie czyli 3 lipca, będą jakieś konkrety:) Od poniedziałku okropnie się czuję, mdłości mnie dopadają, a rano mnie głowa bolała i wymiotowałam:( Spać mi się tak chce że nic innego bym nie robiła:) A wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
ehh a my czekamy na lutowe dzieciątko. Jeszcze w to nie mogę uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
bolą mnie jelita, marudzę jak... baba w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnie slonce to dobrze ze to masz, bo mozesz byc pewna , ze ciaza sie rozwija. U mnie rowniez mdlosci, spie duzo i leze bo musze i piersi mnie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maina
Witam wczoraj byłam u lekarza i potwierdził że jestem w ciąży 7-8 tc, wiec dołanczam do grona na luty (termin 3 luty 2008). Co do samopoczucia to narazie tylko czasami mnie zemdli i dosc szybko sie mecze, no i oczywiscie ból piersi (chociaz ostatnio już nie taki intensywny jak na poczatku). Mam pytanie czy powiedziałyście już reszcie rodzinki, bo u mnie wiemy o tym tylko ja i moj mąż, chcialabym już powiedziec rodzicom ale zastanawiam sie czy jeszcze nie poczekac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina31
Witajcie, jakiś czas temu napisałam tu, ze test wyszedł mi pozytywny, myślałam, że w tym tygodniu pójde do lekarza to potwierdzić, a tu wolny termin dopiero na przyszły czwartek A ja już tak bardzo chciałabym mieć pewność. Na razie właściwie czuję się normalnie, żadnych mdłości, no może jestem tylko troszke bardziej zmęczona. Pozdrowienia dla przyszłych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maina ja tez jeszcze nikomu nie powiedziałam, ale chyba juz długo nie wytrzymam :D tak sie ciesze nie moge tego ukrywać przed bliskimi, jak jutro bedzie wszystko dobrze to juz bede pewniejsza. Tylko ze u mnie co jakis czas są plamienia niby nie duzo, ale sie martwie, lekarz kazal brac duphaston i sie oszczedzać, ale martwie sie ze te plamienia wracają :( dziewczyny zaczernijcie sobie niki żeby nikt sie nie podszywał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam nadzieję, że będę mogła się zaliczać do tego grona szczęśliwych. Według moich wyliczeń to 3-4 tydzień. Ale jeszcze nie idę do lekarza, trochę poczekam. Trzymajcie sie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti222
Dołączam do Was. Mój dziudziuś ma przyjść na świat w walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ciesze sie ze jest w koncu termin luty! Ja zaszlam w ciąże 27 maja, wiec termin przypada mi na 19 lutego. Pierwsza ciąże poronilam, wiec teraz czekam z dusza na ramieniu na pierwsze usg, zeby wszystko bylo oki. Robilam bhcg z krwi dla calkowitej pewnosci i po 6 miesiacach staran w koncu sie udalo. Ktos robil moze tez bete? Ile wam wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras tez moze poronila pierwsza ciąże? Lekarz mi zapisal duphaston, tak zapobiegawczo i zastanawiam sie czy to potrzebnie, ale w sumie chyba nie zaszkodzi. Powiedzcie mi, kiedy najwczesniej mozna uslyszec serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyy... mogę Wam jeszcze posmęcić:> jesteście, że tak powiem, na bieżąco z wczesnymi objawami... @ mam dostać w niedzielę/ poniedziałek, brzuch boli jak na @ od początku tego tygodnia, strasznie ze mnie \"leci\"- prawie jak w dni płodne ale wszędzie czytałam że piersi rosną, bolą itd... a u mnie cóż- może się lekko tkliwe... myślicie że ewentualny test w sobotę/ niedzielę już coś pokaże? pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala - nie rób testu przed okresem, może pokazac ciaze ale okres moze przyjsc i dojsc do samoistnego poronienia, to sie ponoc czesto zdarza, bedzie ci przykro. lepij poczekac te pare dni i zrobic po terminie:) Ja wytrzymałam do wieczora, dnia w ktory mialam dostac (przewaznie dostaje rano) hehe no i byla taka jasniutenka kreseczka, az nie wiedzielismy z mezem czy jest czy sobie wmawiamy. w sumie zaskoczenie wielkie bo za pierwszym razem :D gapinka- jak wizyta??? widziałas juz cos? Ja zrobilam dzis bete i czekam niecierpliwie na wyniki do jutra:) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita- o ile dobrze licze to ja zaszłam w podobnym terminie 26-27 maj, ile ci wyszla beta?? bedziemy mogly porównac :) kiedy mialas ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nikita27 Ja poroniłam pierwszą ciążę w 6 tyg. W drugiej ciąży lekarz od razu zapisał mi zapobiegawczo duphaston, który brałam do ok. 20 tyg i wszystko było w porządku, urodziłam zdrowego synka w terminie. A teraz, mam nadzieję, będzie córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... wiem że powinnam czekać... tylko że w sobotę jest ważny dla mnie dzień i jeśli jestem w ciąży- chciałabym się o tym dowiedzieć właśnie wtedy:P nie obiecuję że wytrzymam;) ale bardzo się postaram dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia27
Dołączam do Was! Mój wstępny termin to 8 luty (rocznica ślubu moich rodziców tak przy okazji). Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie. Wczoraj byłam na wizycie, dostałam skierowanie na badania krwi i moczu. Z wynikami mam sie zgłosić na początku lipca. USG zaplanowała mi na 13-sty tydzień, ale chyba nie wytrzymam i prywatnie zrobię wczesniej, żeby być spokojniejsza. Ze względu na to, ze mam usuniętą tarczycę byłam juz na dwóch wizytach u endokrynologa i mam sie tam zgłaszać co miesiąc, zeby monitorowac poziom hormonów. W tej chwili wszystko gra. Samopoczucie niestety mam do kitu. Ciągle jest mi niedobrze, bez różnicy na porę dnia i nocy. Trochę też wymiotuję i ciągle boli mi głowa. Ale to wszystko jest nieważne, zniosę wszystko. Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nikita27 ja robilam badanie krwi betahcg 4.06 i wyszedł mi 5806,60 czyli 5 tc, (teraz jestem na przelomie 7-8tc) pozdrawiam wszystkich, a mam jeszcze pytanko czy wam też się ciagle chce jesc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×