Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Olcia, gapinka ja tez plamiłam zawsze przed @ i tez duphastion biore, na szczęście po plamieniach ani sladu, samopoczucie mam znacznie lepsze, jak narazie nie mam za dużo objawów ciazowych, tylko rano mnie mdli nie moge poprostu wstac z łóżka, ale jak zjem coś lekkiego to już przechodzi, no ale zaczynam miec zachcianki, a czasem tez nie wiem co mi sie chce, raz mnie bolała głowa niemiłosiernie, męża wysłałam po cos na ten ból, a on mi przyniósł maść \"Swiątynia niebios\" :D aptekarka bała sie dać jakichkolwiek tabletek, ale wiecie że po tej maści to pomogło od razu :) Witam wszystkie nowe dziewczyny Postaram sie pisac czesciej, bo narazie jeszcze pracuje i nie mam jak w pracy, ale mam nadzieje ze niedługo pojde na wolne a wy jak długo chcecie pracować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna bardzo sie ciesze ze widzialaś serduszko, ja ide na nastepną wizyte 21.06 bedzie 8 tydzień i mam nadzieje ze juz wtedy bedzie widać serduszko :) musi być widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Mamuśki :))) Zawsze mayślałam,że jak tylko dowiem się jak zajdę w ciążę to zaraz zrezygnuję z pracy i rzucę się w wir obowiązków gospodyni domowej. :)))):))):)))teraz musze poczekaż ,aż znajdą kogoś na moje miejsce , więc pewnie jeszcze chwilkę popracuje.,...... Pozdrawiam wszystkie topikowe Mamusie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do gina wybieram się w środę - po receptę na Duphaston. Serduszka pewnie jeszce nie będzie widać ,bo to dopiero 6 tydzień :)) Zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina31
Witajcie :) dziś rano zrobiłam test i wynik pozytywny:) jestem trochę zaskoczona, bo robiłam już jeden test w dniu spodziewanej @ i wynik był wątpliwy tzn. druga kreska się pojawiła, ale była bardzo blada, trzeba było dobrze się przyjrzeć, żeby ją zobaczyć. szczerze mówiąc myśłałam, że nic z tego. ale dziś piaty dzień opóźnienia @, więc zrobiłam drugi test i proszę :) jednak dwie kreski, choć ta druga ciągle dosyć jasna, ale już wyraźna. w tym tygodniu pójde do gin i zrobię pewnie test z krwi, to będę miała pewność. pozdrawiam przyszłe mamy i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy, dziś w nienajlepszym nastroju..... nie wiedziałam , że mozna mieć tak rózne humory.... mnie samej jest z tym ciężko..... w zeszłym tygodniu mdłosci, teraz bol jajnikow i ogolne wkurzenie połączone z płaczliwością......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu ! Nic nie martw - kto jak kto , ale brzuchate poprostu tak maja ,że troche bardziej wrażliwe na wszystko się robią. Mnie to póki co omija , ale pewnie dojdze ze zdwojoną siłą .....Ja jak jescze nie wiedzełam ,że jestem w ciąży to sie popłakałm i zrobiłam okropną histerię , ponieważ mój mąż nie chciał ze mną zatańczyć . Teraz sie powstrzymuje , żeby dzidzi nie zaszkodzic nerwami , bo ja straszny nerwus i każda okazja dobra :))) :))) Potupać se trzeba i tyle :))) Najgorzej własnie na samym początku , bo burza hormonów i w ogóle.....Potem chyba przejdze....:)))) :))) A jak nie to nasi faceci maja przechlapane :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podbijam
Do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż tak mało pań na luty, czy panie jeszcze niezorientowane??? Jak się czujecie w tych ciązowych początkach? cos juz dolega? Mnie od 1,5 tygodnia tzn od nieprzyjscia okresu brzuch boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszlam od lekarza.. 6 tydzien i 6 tydzien wg USG. Wszytsko jak na ta chwilke w najlepszym porzadku. Oczywiscie poza nerwami na MOJEGo, wiecznego głodu, i te mdłości. Szczęśliwe te które ich nie mają :). A tak poza ty to teraz dopiero do mnei dotarlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - gartulacej raz jeszcze - a ten 6 tydz, 6 dzień to od początku @ liczone , nie ? widziałaś serduszko? Ja idę w środę i to będzie 2 dzień 6-tego tygodnia ( czyli skończone 5 tyg. i dwa dni ) nie wiem , czy dobrze to liczę. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczyny czy wy tez przechodzicie tą ciąże tak okropnie? wszyscy mówili że przy drugiej będzie lepiej zobaczysz, a jest tak samo zle!!!! od 3 dni mialam spokój nawet się na weselu wybawiłam u znajomych a od wczoraj znowu co zjem to od razu wymiotuje nie mam juz siły. od wszystkiego mnie odrzuciło już nie wiem co mam jesć nawet pić nie moge bo zaraz wymiotuje. jestem poprostu słaba z głodu :( mam juz serdecznie dośc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie skonczony 5 tydzien i 4 dni :) i nadal mdlosci nie czuje i od niczego mnie nie odrzuca. Zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem zmuli okropnie, ale jeszce nie zwracam. A poza tym to też żadnych objawów :)))Chyba ziutek poprostu musimy się cieszyć :)) Wiosna - minie wkrótce , poodobno najdłużej to gdzieś do 13-16 tc trwa , ale będziemy trzymać kciuki ,żeby szybciej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dziś mi lepiej, po czterech dniach pełnych nerwów stwierdziłam , że dam sobie na luz i odpuszczę MojeMu... bo to tylko mi szkodzi i maleństwu ;-) dzis mnie wyjątkowo zemdliło, ale na razie tez nie wymiotuje i dzieki Bogu ;-) natomist wczoraj po pracy nagle dostałam duzo energii, ugotowałam pomidorówkę, posprzatałam w kuchni a potem padłam jak kawka...ok 19ej. pospałam do 23ej, wstałam, zdjadłam truskawki i poszłam dalej spać ... a ogolnie całkiem nienajgorzej ;-) Na razie w pracy jeszcze nieuświadomione kierownictwo, tylo moje najbliższe koleżanki ;-) to juz 6 tygodni i 3 dni, czyli 7 tydzień leci... jak mi się cche juz na wolne iść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....ost.@.......TERMIN PORODU Antoś...........26...........dolnośląskie.........23.04. ............01.02 Jennny.........24...........Elbląg/Stratford....26.03... ..........01.02 Anastazja......27..........świętokrzyskie.....29.04..............05.02 Olcia_M.........27..........pomorskie...........05.05..............12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka- wielkie dzieki mam nadzieje że minie wkrótce chociaż przy pierwszej ciąży lekarz też tak mówił a wymioty i mdłości mnie trzymały do samej porodówki 😭 zazdroszcze Wam bardzo dobrego samopoczucia. Trzymajcie się ciepło wszystkie mamuski i dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....ost.@.......TERMI N PORODU Antoś...........26...........dolnośląskie.........23.04. ............01.02 Jennny.........24...........Elbląg/Stratford....26.03... ..........01.02 Anastazja......27..........świętokrzyskie.....29.04..... .........05.02 Olcia_M.........27..........pomorskie...........05.05... ...........12.02 -WIOSNA-......26.........dolnośląskie..........27.04..............03.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....ost.@.......TERMI< /a> N PORODU Antoś...........26...........dolnośląskie.........23.04. ............01.02 Jennny.........24...........Elbląg/Stratford....26.03... ..........01.02 Anastazja......27..........świętokrzyskie.....29.04..... .........05.02 Olcia_M.........27..........pomorskie...........05.05... ...........12.02 -WIOSNA-......26.........dolnośląskie..........27.04.... ..........03.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.........05.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny z moich obliczen to jestem w 6 tygodniu i 4 dniu nie bylam jeszcze tego potwierdzic u lekarza bo uważam ze jest jeszcze za wczesnie robilam 2 testy z czego pierwszy jak zrobilam to ta druga kreseczka byla bladsza i ciensza od tej pierwszej a gdy zrobilam za pare dni kolejny to byla juz ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bylam u lekarza ale mnie nikt nie przyjol bo jest strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bede musiala tak zrobic a zażywacie kwas foliowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....ost.@.......TERMI< /a>< /a> N PORODU Antoś...........26...........dolnośląskie.........23.04. ............01.02 Jennny.........24...........Elbląg/Stratford....26.03... ..........01.02 Anastazja......27..........świętokrzyskie.....29.04..... .........05.02 Olcia_M.........27..........pomorskie...........05.05... ...........12.02 -WIOSNA-......26.........dolnośląskie..........27.04.... ..........03.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.........0 5.02 ziuuutek.......26.........dolnośląskie..........11.05...............18.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×