Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość lutówka27
Chyba jednak nic z tego....:(( powodzenia dla pozostałych....:((( :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do topiku dzis zrobilam test II kreski napewno luty :D czekamy na reszte cos nas bardzo malo jeszcze bardzo sie ciesze udalo sie w 10 cyklu hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Anastazja Gratuluje!! Narazie sie tu ponudzisz, ale ja moze doloacze w przyszlym tygodniu :) mam taka nadzieje, bo narazie dobrze dobrze mi wrozy, @ spozniona 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Anastazja :)))) No jeszcze WIOSNA też już po testowaniu więc już dwie prawdziwe mamy :))) Ja dopiero będę testować gdzieś za tydzień to wyjdzie szydło z worka , hehehe :))) . Ale nawet jak wyjdzie jedna krecha to będę tu Was nawiedzać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z topiku Kasiowego czyli luty 2007. oj, przypomniało mi sie jak to było cudownie :) i jaki człowiek wyspany był :P wysypiajcie sie kochane ile wlezie, mi tego brak :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
No i zrobilam test i jest I krecha Nie bede lutowka ani pewnie marcowka, bede stara rozgoryczona bezdzietna baba majaca pretensje do calego swiata....juz sie taka czuje. powodzenia wszystkim przyszlym mamusia,a starajacym sie gratuluje sily ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka :(((( Nie przejmuj się ja już roczek starań i tez jestem z lekka wkurzona , zdesperowana , płaczliwa itd Może te marcówki wyjdą :))) Nie chce Ci też robić nadziei , ale ostatni przypadek u mnie w rodzinie - jedna krecha po 5 dni spóźnienia @ a po kolejnych trzech dwie....:))) A teraz już 24 tydzień :))) Trzymam kciuki za Ciebie nbo i za siebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Dzieki gapinka, uz mi lepiej, ja zawsze tak reaguje na testy ciazowe, chyba mam alergie :) A moj okres wystepuje narazie w postaci bezowych plamien, juz drugi dzien, temp 37,1. wczoraj do tych plamien doloaczyl bol brzucha jak podczas okresu wiec uznalam ze go dostalam, dzisiaj bolu nie ma ale plamienia sa. Ale ja osobiscie testom wierze zwlaszcza takim 10 mIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobilam test i jest pozytywna a termin mam na 13 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję tabelkę. 🌻 NICK..........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.....ost.@.......TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z wpisem do tabelki zaczekam jeszcze ze 2 tygodnie jak zobacze bijace serce, bo mam za soba przykre doswiadczenie i tak bedzie lepej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas - gratuluję :))) No cóz tabelka pusta Ja z testem to jeszcze poczekam.....jak wytrzymam :))) Ale też mi się wydaje , nici z tego....W sumie dlaczego miałoby teraz wyjść jak tak długo nie wychodziło..... Miły ten topik tylko mało jeszcze mam lutowych tylko większość czekających :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden falstart ;-) dziewczyny tylko do tabelki nie chcą się wpisywać, bo pewnie czekają po pozytywnym teście na wizyte u lekarza ;-) ot co ;-) za dwa tygodnie tu będzie furczeć od przyszłych mamusiek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuchna
a ja po 2 testach i dzisiejszej wizycie u gin. wiem juz na pewno :) ----> LUTY :) BĘdę Mamą! :) gratuluje wszystkim przyszlym mamom, a starającym się o dzidziusia- powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba !!! będę mamusią w lutym 2008 Test domowy pozytywny Gin odsyła mnie na wizytę ponowną i wtedy w 100% powteirdzi za dwa tygodnie... Dziś poleciałam na betę...Niestety wyniki najwcześniej (!!!) jutro :( Za to objawy są - ale jak to z dziewczynami czasem bywa może i u mnie są wyimaginowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammel
a jakie masz objawy?? ile dni po terinie @ robilas test?? Wstepnie gratuluje fasolki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie test robilam w dniu miesiaczki (spodzieanej - ale u mnie to zawsze roznie bywalo wiec to akurat nie jest dla mnei wyznacznikiem). O dziecko specjalnie sie jakos nie staralismy wiec totalny luz i spontanicznosc. Tym bardziej zaskoczenie jak zrobilam domowy test i wynik pojawił sie praktycznie natychmiast (wyraźny). I do tej pory nie iwem co mnie akurat podkusiło o zrobienie testu. Objawy: bóle głowy, nudności (nasilające się), pomimo upałów apetyt (jak nie zjem natychmiast kiedy tylko zrobie się głosna zaczyna mnei mdlić), do tego bóle podbrzusza. Tylko że tak naprawdę te objawy nie są do końca dla mnie wiarygodne. Więc tym bardziej czekam na wyniki bety a potem za jakieś dwa tygodnie na potwierdzenie od gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika jak tes pozytywny to napewno się udało, gratulacje ja juz cieszę sie o 1 czerwca ale do lekarza ide dopiro we wtorek, wtedy wpisze sie do tabelki, własnie musze zobaczyc serduszko, nie chce zapeszyc :D ale musi byc dobrze, tylko kompletnie nie mam zadnych objawow. Piersi tylko duze, ale to akurat fajny objaw, bo zawsze miałam malutkie no i mąż sie cieszy. U mnie termin 5 luty chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
termin 11.02.2008 odzywajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie lutówki 2008 :) ja jestem styczniówka 2008,sasiedni topic:) gratuluje wszystkim zaciazonym i zycze bezstresowej ciazy:) tym ktorym sie nie udało to prosze sie nie dołowac ,nie w tym cyklu to w nastepnym grunt to nie myslec negatywnie a reszta sama przyjdzie:) Trzymam za Was kciuki:) jokas znam Cie z topicu \"planowania i starania po stracie ciazy....\" :) bardzo się ciesze ze Ci sie udało:) bede trzymała kciuki zeby wszystko było ok:) nie martwcie sie ,topic sie rozkreci lada dzien ,niektóre dziewczyny jeszcze nie wiedza o ciazy ale to kwestia kilku dni i ruszycie pełna parą:) Chce Wam jeszcze napisac zebyscie sie za bardzo nie nastawiały na to serduszko ze je zobaczycie za 2 tygodnie ,bo na usg jest widoczne dopiero ok 6/7 tydzien ale nie martwcie sie szybko zleci:) ja jutro zaczynam 8 tydzien i jeszcze nie miałam usg:) pierwsze mam dopiero 19 czerwca a to bedzie 9 tc,nie spieszcie sie z usg jesli nic sie nie dzieje ,lekarz najlepiejbedzie wiedział kiedy je zrobić:) ostrzegam Was tak bo ja mam juz doswiadczenie bo juz straciłam ciaze i teraz jestem duzo madrzejsza:) zycze wszystkim samych czekajacych pozytywnych testów:) bede do Was zagladała wiec jak ktoras ma pytanko to prosze bardzo,z chcecia odpowiem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem z topiku luty2007 jejku rok temu o tej porze bylam tak zestresowana robilam bete i ta niepewnosc tescik pozytywny tydz po @ a tydz pozniej zarodek ale teraz mam swoje kochanie i wam tez zycze bysccie za rok tez tulily swoje male szczescia trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to juz topik lutowy jest :) A ja sie w lutym tego roku dowiedzialam ze bede mama :) az sie lezka w oku kreci jak sie was czyta i trudno uwierzyc ze czas tak szybko zlecial... a moje malenstwo wlasnie kopie :) a wydaje sie jakbym test robila wczoraj :) gratulacje i milych bezobjawowych 9 miesiecy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinko, No ja najwyraźniej zaciążona 5 i 6 czerwca test wykazał dwie czerwone krechy ;-) Teraz czekam na wizytę u ginekologa. Staralismy się prawie rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzwonię i będę się umawiać na ten tydzień ;-) a jak u ciebie gapinko ? Kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też rok staranek :))) Cięzki rok ...... Zobaczymy co i jak , ok 18-tej dzisiaj wyniki ( bo dopiero po pracy idę na badanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×