Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Natimp, wlaśnie chciałam Cie prosic o fotke Twego dzicięcia z bujnym włosem;) Liczę, ze Zosia też takie w koncu bedzie miala, bo oboje z mężem mamy ładne, grube i geste wlosy, ale najpierw jej czarne kudelki wytarły się, a teraz odrastaja blond, ale ja też bylam jako mala dziewczynka blondynką;) Myslę, zę najłatwiej zalogować się na fotosiku, dodac zdjęcia i wkleić nam link:) A\' propos - Zosia mial też byc Maksem,a później Frankiem.. Niestety jutro czeka mnie 12 h w pracy, w niedz 6, a potem zaczynam urlop, hehehe akurat się pogoda zrąbala:( Sylwia też mnie irytuje to masowe dotykanie dziecka, a w domu też nie mam tak wychuchane jak kiedys, zwlaszcza, że też mamy psa, a czasu i ochoty na pedantyczne sprzątnaie brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp - dobre z tym Kudłatym :D Moja córcia też je mało, ale często. Butle dostaje 2 razy - wieczorem zjada 100-120 ml, a w nocy 90. Nie jestem w stanie jej przekonać do większych ilości. Chyba od małego dba o linie :D Idrisi - moja córcia tez sie urodziła z czarnymi, ale jej sie nie wytarły. Od skóry głowy rosna jasne włoski, więc ma cieniowane - jasne z czarnymi końcówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smoczka Uleńka nie tolerowała od początku. Jakiś czas temu kupiłam jej nawet, bo byłam zdesperowana nocami. Ale nie chciała. Teraz czasem jej daję do zabawy, w jednej ręce ma gryzaczek w drugiej smoczek i wkłada sobie raz jedno, raz drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp, mój Mati pił nutramingen, ale dopero od roku co prawda, bo do 9 miesiecy byl na cycu i nic go nie uczulala, a potem dostawal to nan to bebiko i cos tam mu zaszkodzilo, wiec dostal nutramigen, ale pic absolutnie nie chcial, trawil to jedynie jedzac lyzeczka na gesto kaszki, dosypywalam ryzowe, ewentualnie jeszcze 7zbóż, ale nie pamietam od kiedy sie je podaje, jemu wyjatkowo smaowaly, nawet jak wsypalam kilka lyzeczek do smaku, bo na gesto to trzeba bylo wsypac bardzo duzo, wowczas dodawalam kleik ryzowy dla zageszczenia. Moze to go przekona, sprobuj, zycze powodzenia Ale mam tez siostrzenice, ktora od poczatku jest na nutramingenie i majac jeszcze 3 latka rano i wieczorem wypijala butle tego mleka z dodatkiem jakiejs kaszki A oto moja 6,5 miesięczna córcia http://nasza-klasa.pl/profile/2902434/gallery/32 ale mi dobrze, córcia obudziła mnie już parę minut po 6 na cycusia, potem juz nie mogła zasnąć, tylkogadała sobie, mąż się obudził i poleciał zmoim tata na grzyby, to i Mati wstał, włączyłam mu bajkę, bo ani myślał o spaniu i sama wskoczyłam do łóżka i spałam do 8,30, bo córcia zaczeła sobie świergotać :D tak długo to dawno nie spałam. Jak wstałm to synio był juz po śniadaniu, ale ze mną zjadł jeszcze raz. Potem pleciałam na małe zakupki, wyszalałam sie z dzieciakami, a teraz juz śpią, jupi :D Jak mam wróci lecę do siebie ogarnąć mieszkanko, zobaczymyco mój mąż zrobil, ale chyba tylko przedpokój został do pomalowania, ale na razie brak koncepcji na niego :/ i założyć cokoły. Myślę, zże juz jak nie jutro to w poniedziałek wrócimy do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i co do smoczka to na razie nie oduczam, nie wyobrazam sbie na razie zycia bez niego :), a tak mam spokoj, corcia dostaje smoka, pieluszke wlaczam poztywkę i śpi, więc mam luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem chyba nie pomogę, moja caly czas je po 120ml mleka + pierś, jeśli jestem w domu a nie w pracy, czasami też nie zje, ale mówi się trudno i wylewam... Też wlaśnie przechodzimy z bebilonu pepti1 na 2 i 2 samej to nie chciala w ogle jeść, 3 dni strajkowala i na samej piersi byla, teraz mieszam 1 z 2 i powoli zwiekaszam proporcje na korzyśc 2... Sylwia czy Twoja Ula jest na samej piersi, tzn bez mleczka modyfikowanego??? Bo jesli nie to ciekawa jestem ile zjada z butli, nasze dziewczyny podobne chyba wagowo są:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDRISI... cos kombinuje z tym fotosikiem ale nie wiem.... a moze jakos inaczej uda mi sie pochwalić... j ze smokiem moze macie racje.. Tomke jest przeciwny jeszce oduczaniu bo uwaza ze skoro ma tylko do spania to nie ma co.. i w sumie pewnie macie racje.... A jak uda mi sie wkoncu umiescic na fotosiku.. to kochane na serio zobaczycie ze KUDŁATY jest trafnym okresleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka dzieci masz prześliczne!!! A Zuzia to chyba do Ciebie podobna??? Pozwolę sobie wysłać Ci zaproszenie na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi - a Twoja córcia ile waży? Ja pierś daję juz tylko 2 razy, pokarmu coraz mniej niestety. Zapka - niestety nie moge zobaczyc fotki, bo nie jestem zalogowana na nk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/profile/1647148/gallery/27 http://nasza-klasa.pl/profile/1647148/gallery/15 ooo.. moze tak sie pochwale... podpatrzymała od koleżanki... nie no młoda jest super w sumie z tym mlekiem to odpukac bo jak dostał nutramigen 2 to piej.. teraz mam mu mieszac z jedna łyzeczka bebilion HA- bo jesli mu nic nie wyjdzie po zmianie tego mlek ato dostanie normalne mleko..... bo robimy próbe mleczna.. czy faktycznie ma alergir po mnie czy nie. choc mysle ze nie bo raz dziennie dostaje kaszke z mlekiem modyfikowanym juz w sriodku i nic mu nie wychodzi wiec moze moze.. moze któras kochane sojrzec czy tak da aise wejsc i zobaczyc kangurka :) bo z tym fotosikiem niby sie rejestruje ale jak chce zaraz sie zalogowac to nie idzie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawianie zdjec fotosik wejsc na strone: http://fotosik.pl/ na stronie glownej jest mozliwość dodania zdjęcia, wybierz zdjęcie poprzez kliknięcie Przeglądaj...ponizej kliknij Dodaj. Wyskoczy okienko, że trzeba sie zalogowac lub kontynuowac, potem jeszcze raz kliknąć Dodaj. Wówczas pojawi się strona z wczytanym zdjęciem i linkami do niego, ja wybieram najczęsciej ten ostatni czyli Bezpośredni link do zdjęcia: i ten podajemy np na kafeterii, to chyba tyle można też skorzystać z imageshack.us wybierz zdjęcie i kliknij host it, teraz tylko wybieramy link to wklejenia, moze być też ostatni Show image to friends lub Hotlink for forums, w zasadzie wszystko jedno co wkleicie na forum, czy adres strony z linku dla przyjacioł, czy też link na forum, powinno byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrisi nie ma problemu, mam już kilka osób z kafe dodanych, tylko nie zawsze wiem kto to jest, bo niestety tam nie ma ników naszych, czasami po dzieciach poznaję, bo po samej mamie ciężko poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! chyba jestem malo zorganizowana, brakuje mi czasu :( tak troche was poczytalam, Moj Mati odemnie juz nie dotaje smoka, tylko babcia czasami sie wylamuje i dajemu na zasniecie. jesli chodzi o mleko to tylko moje z piersi ,pozostle rzeczy je lyzeczka,i juz je jogurcik,oktorych pisalyscie,malinowe zjada pieknie a jagodowych nie lubi. zapka jakis remoncik , czy wogole nowy domek :), zycze wytrwalosci, przy takich przeprowadzkach jest zawsze duzo pracy niestety zdj, z naszej klasy nie obejrze, wyjerestrowalam sie poniewaz za bardzo mnie wciagalo i marnowalam zbyd duzo czasu :) a co do zabkowMatima juz 4 zabki, dwie dolne jedynki i lewa jedynke i lewa dwojke, smiesznie to wyglada, i z czego sie ciesze nie gryzi mnie podczas karmienia Sylwia mnie tez wkurza jak ktos dotyka raczek Matiego , teraz kiedy jego paluszki wiecznie wedruja do buzi, tez zaraz mu przecieram chusteczkami. caluski,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - postaraj się zaglądać częściej. No i pokaż nam Matiego! Już wiem jak obejrze te fotki - mój synek jest zalogowany na nk, więc obejrze wieczorem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka - cudowna jest Twoja córeńka! dziewczyny Blondii dzisiaj padnie z wrażenia jak tu wejdzie - tyle napisane!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...moja Mala zaczela z raczkowania stawac na proste nozki! w sensie rece dalej na podlodze, pupa do gory i proste nogi.szok, zrobilam zdjecie..ide po tego blutootha i powklejam troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images49.fotosik.pl/10/c6477080f26e90cbmed.jpg zapka to dzięki tobie sie udało... hahah zakret jestem nie zacisnełam poprostu jakie chce konto i dlatego jakos nic sie dalej nie kreciło... wiec a propos włosów kudłatego to ja jak sie urodzilam tez mialam takie długie i jak mialam 2 miesiace to mi mama grzywe scinala... wiec moze po mnie ale z tego co patrze na zdjecia tomka taty to miał bardzo geste i krzaczaste własnie akie jak kudłaty a jeszcze jak moge tylko was juz tak wykorzystac to jak dodac opisy tzn stopke pod wiadomosciami.. typu Maks 06.03.2008 waga 4090 no i link do zdjeciA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE DZIEWCZYNY ZAMECZE WAS CHYBA ALE SIE NA SERIO STESKNIŁAM.. kurcze tyle mialam wszystkiego obrona magisterki nowa praca i zupełnie nie milam czasu zagladac na kompa..... wiec caly czas nadrabiam czytelnicze straty :):) Kangur sie zabiera za raczkowanie ale juz 3 tydzien .. jak " stanał" tzn mial zgiete nozki w kolanach podniesiona pupke i wyprostowane raczki to bylam tak dumna i szczesliwa ze mi sie wydawało ze jeszzce tydzien i mlody zacznie raczkowac a tu nic:):):) nadambitna chy=ba jestem... widze ze sobie nie moze poradzic.. juz c o prawda nie udaje zabki bo mu sie nózki nie rozjezdzają ale jak zrobi mini kroka do przodu to nie wie co z raczkami zrobic i pada na buźkę:):) u wsazych pociech tez tak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia myślę, że Zosia teraz - a ma 6,5 mca wazy jakies 7100 (tydzien temu mąż ją ważył w przychodni), cos koło tego w każdym bądź razie. Musze ja zważyć w domu to będę miała dokładniejsze pomiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi - to nasze dziewczyny rzeczywiście maja podobne wymiary :) No i od zawsze dbaja o linię. Moja to ma naprawdę niezły apetyt, tylko na 1 raz nie zjada duzo. Ale je chętnie kaszki, zupki i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×