Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Uff! Padam ze zmęczenia! Tilli fajne te filmiki :D Tą słodką czwóreczkę już kiedyś widziałam. Pośmiałam sie razem z nimi :) Córcia usypia :) Dziewczyny a w sprawie tabletek anty - słyszałam, że są jakieś, które poprawiają kondycję piersi. Znacie nazwe? Przydałoby mi sie to jak skończe karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIACZEK-DZIEKI WIELKIE :)!!!!Ja o konkursie sie dopiero dowiedzilam i juz tylko do konca grudnia jest glosowanie takze marne sznse mamy ale warto sprobowac :) Tak dlA ZABAWY. bO LICZY SIE CALY MIESIAC GLOSOW A vIKI POKAZALA SIE DOPIERO WCZORAJ :( NO ALE COZ POBAWIC SIE MOZNA:) sYLWIA-ja nie wiem nic o tabsach ale obawiam sie ze najlepsze tabletki swiata nie pomoglyby mi :) Ja po zakonczeniu karmienia cycki mam w stanie masakrycznym ze wsydze sie sama przed soba i szybko ubieram zeby nie wiedziec sie w lustrze. Tragedia !!! Ja to szybciutko jescze jedna dzidzia i cycki pod noz. Wlasnie moja znajoma byla na konsultacji. Bedzie robila w styczniu. Juz cala poekscytowana. Najlepszy gosc w Szczecinie ktory robi takie rezcy ustalil z nia cene na 12 tys takze cena normalna. Ja juz sie nie moge doczekac bo wstyd mi przed mezem a w lozku to swiatlo gasze ;) Dziewczyny ktore przestaly karmic-tez tak macie? Czy to ja zw zgledu na wileki rozmiar prezd ciaza moze? Bo mi jakos zmalaly no a skora zostala niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba - pociesze Cie, ja karmilam co prawda 2 miesiace (ha! do tej pory jak nacisne to jeszcze jakas kropelka sie pojawia! ) i teraz jak mi waga zaczela spadac to piersi maleja i erhh..zaczely sie pojawiac rozstepy ozgrozo! a myslalam ze chociaz cyce ocale bo cala reszta pozal sie boze :O na brzuchu, na biodrach... 4 dzien spoznia mi sie okres...a od 3 miesiecy byl zawsze co do dnia.. smiejemy sie ze jak do Wigilli nie przyjdzie robimy testa ;) jak powiedzialam mezowi, usmiechnal sie pod nosem i powiedzial \'no coz...wychowamy :D\' hehe a tak w ogole..i mnie zaczyna brac wirus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli-ale pocieszenie :D :D :D No nic. Ja to rozstepy na cyckaxch mialam przed ciaza tazke wciazy mi sie nie pojawily. Ja dostalam jak mialam 16 lat i mi gwaltownie urosly. w ciazy nic ale nie jest to pocieszeniem bo wygladaja tragicznie. Ale fajnie z tym okresem! Ja to bym sie bardzoc cieszyla! Ja dopiero mialam pierwszy okres a teraz Rafala nie ma tazke nici z ciazy. Do takich rzeczy sie jednak maz przydaje hihi. No nic moze trafimy kolejnym razem :) Nawet nie wiem jakie cykle mam teraz bo po jednym to nic nie wiadomo. Moze to nie wirus tylko dzdzia heeh. Ja sie czulam tak jak zaszlam w ciaze. Mysllam ze sie przeziebilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamba nie ma za co z glosami, mam nadzieje ze bede codziennie wchodzic i glosowac a z moimi problemem to mnie nastraszylas kurcze trza sie sprezyc. nie bylam badana, tu nie badaja, a jak w pl bylam to mimo ze czas mialam to jakos tak to wszystko wychodzilo ze nic nie zalatwilam, pipa ze mnie, bo mi przeszlo wtedy i mysle ze aah nic, nie ide. ale pojde i powiem co i jak tutaj, bo w pl bede dopiero w lutym. co do mleka to wyobrazcie sobie ze ja przestalam karmic we wrzesniu i po miesiacu juz nie mialam mleka, tylko ta siare czasem. i zaniklo a od paru dni mam znow siare , dziwnie bo juz nie karmie w ogole, moze dlatego ze spie z mala i mi cycorki oszalaly a rozstepy to mialam przed i po sie powiekszyly ale teraz juz jakos sie unormowalo do stanu sprzed ciazy, ale sa niestety :( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina-nie mialam zamiaru straszyc tylko troche popedzic do gina :) W Irlandii tak jak w Anglii nie badaja. Ja bylam 6 tyg po porodzie w PL to poszlam ale ta moja kolezanka(Rumunka) to pojechala do siebie (do RUmunii) dopiero jakies poltora roku po porodzie. I ja opieprzyli ze jak mozna bylo nie isc do gina. Fakt Wyspy sa na maxa zacofane no ale trzeba sobie samemu radzic. Takze biegiem do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko gdzie ja teraz biegiem to zrobie :O ja to jestem... ehhh a narzekalam ze faceta ciezko do lekarza wygonic. no nic sprobuje znalezc jakiegos polskiego gina a jak nie to pewnie do mojego lekarza dopiero na po swietach termin bedzie, dopiero ten moze laskawie mnie do szpitala na badania wysle albo nie wiem gdzie. no nic lece spac dobranoc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bylam dokladnie 6tyg po porodzie u polskiego gina w Londynie. Alantoina - mamba ma racje, pedz szybciutko a my do 24 mielismy Mexyk, ale po dawce paracetamolu Mala pospala do 7 rano i obudzila sie totalnie bez goraczki i zaczela wszystko odkaszliwac i slychac bylo jak sie odrywa.. w ogole nie placze i jakos tak lepiej sie czuje :) kamien z serca:) aaa zapomnialam powiedziec ze to przeziebienie taki ciezki przebieg mialo na poczatku i tak wysoka goraczka bo zbieglo sie z zabkowaniem - malej wychodza kolejne 3 zabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli to fajnie ze malej juz lepiej :) moja to marudzi bo jej dwa gorne wychodza, jak dotad to ma na dole dwa. i juz widac biale kreseczki ale jeszcze sa za blonka, mysle ze lada chwila i pojda oba na raz. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z kolei przeziebienia ciąg dalszy... Niby nic a katar wielki ciagle jest, Zosia spac nie może, to druga noc z rzędu gdzie nie śpimy prawie w ogóle, bo Zosia co rusz popłakuje, kweka itd. No i spi z nami... w ogóle jej do łóżeczka odłożyc nie mogłam wczoraj... Frida w użyciu ciągle i nienawidzi jej szczerze, dostalismy masc z antybiotykiem na ten katar, ale wątpie żeby pomogła bo 2 zł kosztowała... no cóz obym sie zdziwiła... a dzis w pracy już jestem i to do 22....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej idrisi pamietaj ze cena nie zawsze odzwierciedla skutecznosc leku :) prosty przyklad zwyklego paracetamolu za 1 zl chyba 6szt a apap 2,5 a wlasciwie jest to to samo. miejmy nadzieje ze skuteczny bedzie powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivcia juz od 10 rano spi sama w lozeczku :D pokasluje od czasu do czasu ale spi dalej Olivcia tez spala teraz z nami w lozku, wczepiona we mnie albo przytulona, przez te 3 noce biedactwo kaszlalo, odkaslywalo ta flegme, trzeba bylo caly czas czuwac zeby sie nie zakrzytusila... idrisi- a co Malej jest ze ma antybiotyk???? jezeli dziecko ma przeziebienie wirusowe to na prawde antybiotyk tylko szkody robi bo nie dosc ze nie zabije wirusa to jeszcze zabija dobra flore bakteryjna i oslabia organizm.. dziewczyny - ja na prawde drugi raz przekonuje sie do zwyklego paracetamolu i skutczenosci domowych sposobow vick na noc, paracetamol ostatnia dawke dostala o 24 wczoraj, fridy nie uzywam teraz bo ten katar jest gesty i nie daje rady wyciagnacc biegam z nia na czworakach i jak Mala kicha to jej te glutki same wyskakuja jak torpedy herbatke z cytrynka i zaczelam dawac jej soki robione przeze mnie w sokowirowce, warzywne i owocowe (bo mi jeszcze nie chce z lyzeczki), wczoraj zjadla troszke gotowanego szpinaku, ale odrobinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, Zosia brała antybiotyk tydz temu, miała bardzo czerwone gardło, kaszelek, i ten okropny katar, teraz znów jej wróciło, leczymy się od 27 listopada.... teraz tylko ta maść do nosa z antybiotykiem....a i tak boje sie, że nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chcialam zapisac zeby mi sie nie skasowalo i skasowalam wszystko!!!masakra bo mialam taki dlugasny post!!! w kazdym razie... tez uwazam ze cena leku nie gra roli. np polopiryna i aspiryna Bayer\'a Tilli-ten post byl do Ciebie :) kurcze w wielkim skrocie. Bardzo popieram soki. Viki dostaje odkad zaczela jesc i pisc inne rzeczy niz cycka:) NIgdy nie chgorowala tylko katarek z mojej winy za kazdym razem bo ja przeziebilam. Za kazdym razem znikal natychmiastowo. Dostala paracetamol kilka razy w zyciu jak bardzo sie meczyla przy zabkach. Raz miala stan podgoraczkowy ale nic nie dalam i organizm szybciutko sma zwalczyl. Jestem przeciwnikiem antybiotykow .Sama bralam 2 razy w zyciu na przy zapaleniu ucha bo nic innego nie pomoglo a bol byl nie do wytrzymania. POza tym biotre jednie aspiryne a wlasniwie polopiryne:) ale ostatnmi raz bralam jescze przed ciaza. Soki robie z jablek, marchewki, pietruszki, selera i burakow, tez natke pietruszki zielona. Zalezy co mi w rece wpadnie. Viki pije duzo bo ok 350 ml sokow dziennie. Poniwz pila od poczatku bardzo lubi i pije co jej daM. Ja sama tezpije codziennie. Poleca takze i Tobie:) Cera jest ladniejsza, oczya wlasciwie bialka robia sie takie biale, czyste. Naprawde jest pooprawa. Ja nie choruje tez. Poza alergia ale sadze ze to zdiedziczne bo u mnie cala rodzinka alergikow niestety. Jakbys chciala znam rozne miesznki, oczyszcajace, wzmiacaniajace itp:) Oczywiscie jak maszchec ;) A Olivci to polecam duzo pietruchyteraz bo to wit C a przyda sie podzcas choroby. Ja to malej dawalam czosnek i cebule jak miala kataerkk ale nie wiem czy Olivxcia przyzwyczajona. jesli tak top tez polecam bo to jednak naturalny antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Kruszynka :( cholerka, na prawde zycie mogloby oszczedzic natkim malenstwom chorob! :( ja tez teraz najbardziej bede walczyc z tym katarkiem :( wyslalam wlasnie meza aby szukal sprayu czy kropli na rozrzedzenie tej \'wydzieliny\' mala miala jakis czas temu 38,1 ale juz nie zbijam temperatury niech te wszystkie cholerne bakterie-wirusy zgina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba:D pewnie ze chce, dziekuje 🌼 ja to w ogole glupia jestem sokowirowka stala w szafce a ja dawalam malej gerberki od dawna, zamiast wyciagnac i robic sama ...wrrrrrrrrr teraz juz postanowilam tak jak Ty, sama robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do cebuli Mala jest przyzwyczajona bo zawsze do zupki dla niej dodaje moze dlatego wlasnie tak dlugo mi nie chorowala? :) czosnek dostala moze z 3 razy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z sokami moze byc problem, bo Zosia nie chce pić, herbatek pije bardzo mało, soku jak wypije z 30ml to sukces, nie chce pić, nie chce jesć... warzyw ostatnio (od ok 2 mcy) prawie w ogólenie je, jedynie kaszki zjada, choć teraz przy chorobie to i kaszkami gardzi.... Nic tylko doła złapać można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj wojuję z córcią, bo męża nie ma, ale zaraz wraca, więc skończę sprzątanie. Przeraza mnie przygotowanie świąt w tym roku! Ja z tym moim szkrabem nic zrobić nie mogę! Widzę, ze piszecie o sokach ze świeżych warzyw i owoców. Też jestem za! A do zupek dodaję czosnek i corcia też nie choruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam sie wam pochwalić, że Uleńka zaczęła raczkować! Kilka dni temu :) Na razie po pare kroczków, ale z każdym dniem sie rozkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - wiedzialam ze nie tylko Ulenka madra ale i zdolna :D Idrisi - biedna Zuzia pewnie przez gardziolko jesc nie moze :( Moja od 4 dni tylko mleko pije ale soki i herbatki tez pochlania, szczegolnie w nocy o to dbam za karzdym razem jak sie budzi kaszlac dalej jej pare lykow bo wiem ze ma suche gardziolko, przeciez oddycha tylko buzia :( a dziennie wypija mi min 500ml...podstawiam jej pod nos co 15min. czasem odepchnie, czasem wezmie lyka a czasem sie przyssa na 20 min... z herbatkek na zmiane uspokajajaca/rumiankowa z cytrynka mam nadzieje ze to dostarczy jej wit C aaaa i wole dowiedzialam sie czegosc nowegi pozytecznego Otoz moja brat rozmwaial z bardzo dobra pania doktor (z tytulu tez) a pro po szczepien i goraczki itd. otoz, kiedy dziecko ma goraczke z rzedu ok 40 stopni dojrzewa uklad neurologiczny. Moj brat zauwazyl to kiedy po takiej goraczce spostrzegl u swojej corki zmiane zachowania na bardziej powazne i bardziej kumate spytal sie tej doktor i ona potrwierdzila dlatego Ona mowi ze odtradza szczepianie dzieci na swinka.odra/rozyczka itd bo goraczki w takich chorobach wrecz pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny - tyle bledow w jednym poscie w zyciu nie zrobilam :O chyba dlatego ze staram sie pisac po cichu i nie zawsze klawiatura zadziala - Olivcia spi kolo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje :) Ja tak naprawdę to sie bałam tego raczkowania. Mam kiepskie warunki do takiego sportu :) No i jeszcze pies! A jak mała poczuje zew wolności to dopiero będzie jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dosyc pobieżnie czytałam posty i dopiero widzę Idrisi jak długo męczy Twoją córcię choroba! Współczuję bardzo i życzę żeby jak najszybciej sie skończyło. Rzeczywiście byłoby cudownie gdyby dzieci nie musiały chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Olivka czuje sie już lepiej! Super! Moje słonko właśnie zasypia i coś kiepsko jej idzie. A ja jestem strasznie zmęczona po tym weekendzie. A następne 3 dni zapowiadają sie równie męczące. Macie już wszystko do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×