Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Czesc Wszytskim ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT WSZYTSKIM KAFETERIANKOM... Ja juz na swoim po przeprowadzce. Nareszcie ufff....Udlo sie....Prawie wszytsko zrobione (na pewno generalne porzadki gorzej z innymi przygotowaniami).....Ale nawet nawet nawet......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie! Nie wiem czy jutro będę miała czas, żeby zajrzeć, więc składam życzenia już dzisiaj :D Zycze Wam i Waszym bliskim, aby te wyjątkowe Święta z naszymi cudownymi bobaskami przebiegły w atmosferze ciepła i radości, w Nowym Roku niech towarzyszy Wam szczęście, a każdy dzień dodaje energii do realizowania tego o czym marzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ « ♥ ..................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |\'\'\'|../ , -\'\' - , \\ .. |\"\'| ............ \'|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\\. ___)_\'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\\)______________________] .... ....../__\\ ........./ . o \\ ......../_ , *_\\_]…………………………… ......../ `, .* \\_]……………………………[\'__ ] ......./ … `~ . \\] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ \' \\ … / \\. / \\ ./ \\ / \\…… ...../ . * .... . o.\\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ \'. * \' _\\_\'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\\:::::::::::::::::::::::::\\ .../ .* ...`\' * … ,\',..\\ ::::::::: __ :::::::::::\\ ../_.....o ..~~,, , _\\=====\\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ \' \\........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`\'*...o \\........... (.(_)..) `-,,~\'`\' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........\":-------:\" .........\\_____/ Gdy pierwsza Gwiazdka na Niebie zablysnie, niech Was Aniolek odemnie uściśnie. Na wigilijnym stole oplatek poloży i w moim imieniu życzenia Wam zloży: By zblizajace sie Świeta Bożego Narodzenia przyniosly Wam Radość z tego co jest, Nadzieję na to co przed Wami, uśmiech i pogodę ducha na każdy nowy nadchodzący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny...zaczynam znowu panikowac... test byl negatywnya tutaj dalej ani widu ani slychu okresu!!!!! i w ogole piersi zaczynaja mnie bolec, szczegolnie lewa... najdluzsza przerwa miedzy @ bylo 42 dni.. potem 36 a ostatnio 32 przez ostatnie 3 miesiace... poczekam do tych 42 dni..bo moze znowu cos sie przedluza.. ale zaczynam sie martwic tylko jak to sie moglo stac...przeciez sie zabezpieczamy.. pocieszcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wybierałam malutkie ciuszki po Uli dla kolegi i mąż mnie pyta - "a dla 3 dziecka nam sie nie przydadzą?" !!!! Zwariował chyba! Córcia mi daje mnóstwo radości, ale chyba juz bym nie dała rady z kolejnym bobasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam cudownych spędzonych w szczęściu, zdrowiu i pięknej bożonarodzeniowej atmosferze Świąt Narodzenia Pańskiego.Życzę także wszelkiej pomyślności we wszystkich Waszych zamierzeniach, planach i marzeniach w nadchodzącym Nowym Roku.🌼 🌼 🌼 ___________< o > _____________/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja bym sie cieszyla z drugiego... ale jeszcze nie pora zwlaszcza ze ja jestem z obu stron \'zagrozona\' blizniakami\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas wsio po staremu no moze to ze Zuziczka moja juz zdrowa :):):):):) tilli no obys miala tak jak chcesz :) ja bym tez oszalala teraz jakbym byla w ciazy. zatyralabym sie sama tu, taka prawda... a swoja droga tez bylam zagrozona blizniakami i najprawdopodobniej bylyby one ale cos poszlo nie tak i mam Zuziczke, dlatego mialam to zagrozenie. tam bylo cos kolo mojej fasolki. ale to niewazne, mam Zuziczke Wesolych Swiat dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek z okazji zbliżających sie wielkimi krokami świat chciałam Wam życzyć W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Asia z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, co do przedłużającego sie okresu i testu, to ja mam tak samo, odkad dostałam okres po porodzie, żadnego normalnego cyklu, wpierw 2 miesiace bez @, potem 45dni, potem 25, a teraz 42, zrobiłam test i na szczęście jedna kreska, ale dopiero dziś dostałam, miałam już po świętach iść do gina, ale pewnie i tak pójdę, moze da sie troszkę to podregulować, bo jest to denerwujace co do świat, to chyba mam dobrze, idziemy do mojej mamy, apotem ewentualnie do teściowej, na 100% jeszcze nie wiadomo, bo mąż miał stłuczkę i zbity ma kierunek, w zasadzie świeci, ale brak szyby, ale ponoć nie mozna tak jeździć, a teściowa mieszka kawalek drogi, a tam mogą stać gliny, wiec jeszcze nie wiemy, moze jakiś wóz pożyczymy, okaze sie i w związku z tym mam tylko usmażyć rybę i zrobić śmieciugę (czyt. sałatkę jarzynową), ale wczoraj robiliśmy pasztet, bo wzieliśmy ćwiarteczkę żywca, a dzis było jeszcze wędzenie i cały dzień poza domem, mąż pojechał do pracy, a ja musiałam jeszcze to pospażać i jak uspałam dzieciaczki to siadłam na moment, ale padam córcia waży ok. 8600 ważyłam ją u mamy, jest wesolutka i zaczyna robić mi swoje porządki, coraz sprawniej przemieszcza się na nóżce i śmiesznei to wygląda. Zdjęcia wkleje pewnie dopero po świętach pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pozdrawiam wszystkich, a zwlaszcza gdynianki. Dzisij po pracy pojechalam do Tesco na zakupy. Takiej kolejki po karpa jeszcze w życiu nie widziałam. Poza tym tych karpi nie bylo, ok. 100 osob w kolejce po prostu stało i czekało, szok. Co z ta salatką, Danis dostałaś jakiś przepis. Sylwia przypomnij nam prosze przepis na sałatke gyrosową. A jak Danis robisz barszcz, pisałaś że taki domowy, czy jest on taki typowo świateczny z pierożkami. Niestety jutro znowu do pracy. O której Wam uda się z rodzinką zasiąść do stołów. A rodzinki się spiszą, kto z Wami zasiądzie do stołu. Dziewczyny a czy mężowie Wam pomagaja przy ubieraniu stołów i choinek. Mó niestety uważa, że to praca dla kobiety, tak zresztą jak cała reszta, czyli gotowanie i pichcenie. A co kupiłyście pod choinkę dzieciaczkom. Danis piszesz że córci łóżeczko, a co dla Igorka?? Sylwia a ty masz prezent dla Ulci. Ja mam jeszcze około 2 godzin jutro po pracy, żeby skoczyć na jakieś zakupki. Może mi coś podpowiecie. proszę...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Aneczka dzieki z apozdrowionka. Zrobiłam baszcz wyszedł super. Do gara wrzuciłam skrzydło indyka, wloszczyzne, buraki pokrojone jak popadło hiih, przyprawy liść, ziele, czosnek sol, pieprz, troszkę kwasku cytrynowego i świetny w smaku kolorek oki. Uszka mam i wrzuce kilka uszek do niego i bedzie fajowo. Sałatke przypomnialam sobie przepis taki jeden feta, ogorki kon., pieczarki kon. chociaz lepiej smakują grzybki, groszek kon., oliwa i przyprawy jest dobra. kumpela powiedziała mi też o takiej prostej brokuly mrożone ale ugotowac aldente, jajka w ćwiartki i majonez ponoć pyszna. jutro pieke ciasto, robię zwijanki z szynki i tę salatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dla Igorka mam samochod z biedronki i wiertarke hihi jak przystało dla mężczyzny. właśnie wszytko zapakowalam i wyniosłam do schowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Aneczka może jakiś taki wiekszy samochod jakąś wywrotke czy coś takiego, bączka, coś do pchania na patyku coś co hałasuje troszke. Sylwia Ty mnie ostrzegalaś, że jak torebki nie kupię potem nie bedzie i jak myślisz co się stalo? Mialam 3 upatrzone i nie ma żadnej hihi. Czekalam na koleznke żeby mi pomogła wybrać i wybrałyśmy haha. Jedna taka piekna jakby zamsz fioletowy i ucho z imitacji skory w kolorze tym samym. Trudnoi po świetach pobiegam i nie będę sie zastanawiać. Widze , że jesteście zabiegane, albo śpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych, zdrowych, wesolych i przepieknych Świat Bożego Narodzenia Kochane :) przespanych nocy, zadnych zmartwien, usmiechu na Waszych twarzach Poleniuchujcie troszeczke:) Zapomnijcie o wszystkich niezalatwionych sprawach:) Naj, naj, naj....Wszystkiego dloa Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki za życzenia! Ja jetsem w ferworze walki właśnie :) Aneczka - dla Uli mam szcxzeniaczka -uczniaczka. Sałatka gyros: drobno pokrojone piersi, posypane przyprawą gyros - usmażyć ułożeyć na dnie miski, polać keczupem ogórki konserwowe cebulka kukurydza, keczup i majonez kapusta pekińska Sory za błędy :) Uciekam do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wszystkiego wszystkim!!! Niechaj spełnią się marzenia;) Ja idę do mojej bratowej na wigilię, wczoraj robiła pierogi z 2 kg mąki uff ale mnie dzis ręce bolą od wałkowania ciasta! Wigilia jest na 11 osób, no z Zosią 12 hehe, pierogi na wigilie i 1 dzien swiat, który obchodzimy u moich rodziców. Musze jeszcze choinke ubrac, po która poszedl maz, a wlasnie dzwonil, ze na rynku nie ma w ogóle karpia !!!, i pojechal do centrum handlowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrisi:D:D:D hehe dobrze ze uscislilas bo sobie pomyslalam co to za bratowa :P ona tylko ciasto polaczyla a tobie do walkowania dala :P hehe ja juz na dzisiaj mykam :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki u nas wigilia na 10 osob ale poszlam na latwizne i zamowilam jedzonko bo mimo ze lubie gotowac to bym nie dala rady dla tylu osob sama przygotowac. siostra pracuej dzis, reszta to samo, tylko ja maz i kolega. ah no i Zuziczka ;] a ja ciasteczka zrobilam, rafaello karpik ;] wesolych Swiat jeszcze raz! pamietacie rok temu skladanie zyczen? hihi buziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, troche pozno ale zycze wszystkim Weslych Swiat, spelnienia wszytkich marzen, zdrowych maluszkow!!! Pierwsze swieta naszych szkrabow. Wlasnie dzisja podzcas Wigilli wzielo mnie na wspominki jak to w zeszlym roku Viki jescze w brzuszku siedziala:) Niesamowite jak czsa szybko leci. Jescze raz wszystkeigo najlepsiejszego KOchane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odejdźcie od stołów i coś napiszcie!!! :D U nas jak zwykle jedzenia tyle, że aż żal, bo nie do przejedzenia. Wigilia była dosyć nerwowa, a raczej przygotowania do niej. Córcia mi nie chciała spać w dzień, a ja miałam tyle planów! No ale jakoś zdążyłam ze wszystkim. Dzisiaj byliśmy u moich rodziców, jutro idziemy do teściowej. Oczywiście mała dostała mnóstwo prezentów, w większości świetnych. Cieszę się, że ten wieczór jest już spokojny, córcia właśnie zasypia :) A co słychać u was? Objadacie sie, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja dzis z mężusiem byliśmy tylko z Igim i jak on pospał w dzień ja rownież. Jutro do mojej mamy. Żarełka też mnogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! u nas super, bosko hihi na Wigilii bylismy u znajomych no bylo...eee...tak sobie w sumie szybko sie zmylismy za to dzisiaj ja, maz i Olivcia caly dzien w pizamach hehe jedzenie w lozku, zabawy, chichoty, na zmiane w dzien odsypialimsy a maz mi zrobil niespodzianke i chociaz dostalam juz wczesniej prezent - rowerek stacjonarny do cwiczen - to przychodzimy od znajomych a on do mnie a co to pod choinka.. patrze a tam prezent! otwieram i caly BOX serialu SEX and the CITY :D:D:D:D tak o tym marzylam! cale 6 serii w pieknym rozowym pudelku obszytym koronka ;) Mala dostala od nas dwa prezenciki a z Polski juz idzie duze pudlo ze wszystkimi prezentami od rodzinki :) jedzenie nie mamy duzo no bo na nasza dwojke tyle o ile ale i tak jestem pelna a brzuch jak balon dzisiaj na sniadanie makowca jedlismy i normalnie padlismy jak kafki...kawa nie pomagala :D tak spac po tym maku nam sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas bardzo fajnie, mija czas :) Wigilia u mojej may, Zuzia dostała zabawki, była zachwycona :) Wczoraj w domku leniuchowaliśmy :D Obżarstwo znikome, bo nie siedzimy przy stole :P Testowaliśmy nuvaring :P rewelacja, zwłaszcza dla osób które nie pamiętają o systematycznym braniu tabletek, raz na 3 tyg się aplikuje i z głowy :) Dziś idziemy w goście, ale jak mała wstanie. Od tyg ma stałe pory zasypiania, udało mi się ją przestawić, co za ulga :D Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×