Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

przesylam Wam spoznione zyczenia swiateczne wszystkiego najlepszego. My na Wigilie bylismy u moich rodzicow, Mati dostal kilka zabawek , ktorymi jest zachwycony, ciesze sie rowniez z nich poniewaz wszystkie takie porzadne ktore mu dlugo posluza i dobrze wplynana jego rozwoj :) w swieta pracowalismy tzn. wczoraj byly u nas chrzciny 4 tyg dziewczynki, na 36 osob, na poacztku bylo fajnie, ale bylo stanowoczo za duzo alkoholu i towarystwo troche wypilo, a mama malenkiej chociaz tez kari pozwolila sobie na piwko :( A dzisiaj leniuchujemy, i my z Mtim ammy super dzien,bawimy sie zabawkami, Mati zmeczony padl, byli moi rodzice, a moj maz sie na mnie boczy , nie wiadomo o co :(, wiec final swiat kiepski, ech , tak juz bywa caluski gorace dla was, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Lula, Zuzia sliczna dziewczynka, a w tej sukience struksowej to juz taka panienka, ze hoho :) ja tz pozniej wstawie swiateczne fotki Moj Mati obudzil sie dzisiaj z kaszlem i goraczka 37,8 wiem ze dla dzieci to jeszcze nie taka wysoka, ale zadzialalam odrazu podalam mu zwiekszona dawke wit. C, wapno, syrop na kaszel homeopatyczny i Ibufen, mam jeszcze Viburcol, odam mu jak sie obudzi, poniewaz po Ibufenie zaraz zasnal, licze na to ze przez weekend sie wyleczymy i obedzie sie bez lekarza. Mierzylam mu temerature teraz jak spi i spadla mu 36,8, a teraz 36,2, czyli oslabienie, mozliwe jest ze az taki spadek. pozdrawiam was, i duzo zdrowka,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam w naszej lokalnej gazecie, ze we wtorek dziewczynka nagle dostala wysokiej goraczki i choc matka wezwala pogotowie i zabrano mala do szpitala to posocznica wywolana przez meningokoki, piorunujaco zadzialala i dziewczynka zmarla, jednak zaszczepie Matiego na meningokoki., eh ale nieszczescie sle caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 :) moja Mala jest zaczepiona na pneumokoki i meningokoki zdrowka Matiemu Lula:) Zuzia ciuuuuudna:) miodzio:) i faktycznie pannica ze ulala :) sliczne zdjecia u nas dzisiaj spokojniej, wszystko wrocilo do normy tatus w pracy, ja na diecie i cwiczeniach...ehhh... :P aaa dzisiaj niesamowita wyprzedaz NEXT-a. Moj luby upatrzyl sobie plaszcz...pojechal juz o 5 rano pod sklep (o 5 otwoerali) a tam kolejka na pareset osob hehe juz od 4 stali... no i jak sie dopchal to plaszcza juz nie bylo...stal 1.5h w kolejce bo kupil sobie spodnie (ktore w domu okazaly sie za male ) ale opkupil Olivke do 2 roku zycia! chyba z 20 rzeczy przyniosl! spodnie, bluzki, kompleciki, szok :) grzeczny tatus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli fajny jest ten twoj maz ze tak biega po sklepach i to o tej porze, ten plaszcz musial byc naprawde fajny, u nas nie ma next, ale mam na lato fajne ogrodniczki, ale juz teraz beda za male, czekaja na siostre lub brata A Mati bawil sie ladnie , nawet mial dobry humorek, a teraz nagle zrobil sie markotny, dobrze ze pije mleko z piersi to chociaz nie mam probemu z barkiem apetytu i jest nawodniony, zasnal i ma 38,2 goraczki, dalam mu viburcol w czopkach, i nie wiem do jakiej temp. moge siedziec w domu, a kiedy juz dzwonic po lekarza, zrobie mu oklad, zeby zbic ja domowymi sposobami. ah martwie sie, i teraz sobie wybobrazam jak wy sie czulyscie jak wasze pociechy chorowaly, w koncu i nas dpadlo chorobsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - ja dzwonilam po pogotowie jak Mala miala 40 stopni goraczki goraczke zbic najlepiej zimnymi okladami na lydki :) jak juz Mala miala 38,6 to zostawilam zeby organizm sam zwalczyl goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli dzieki za odpowiedz, po viburcolu nic mu nie pomoglo, temp. skoczyla do 39, podalam mu ibufen, i po tym momentalnie tem spadla 38,3, wiec jest poprawa, na spiaco zrobilam mu oklad na czolo, ale zaraz sie obudzil, i teraz siedzi w naszym lozku, oparty poduszkami i oglada smyki w CBeebies, biedactwo , tak mi go zal, chcialabym ominac lekarzy i sama mu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted kochana - jesli to przeziebienie to lekarz ci nic nie pomoze pomozesz mu sama:) zbijaj wysoka goraczke ibufenem, nurofenem, paracetamolem - co tam masz ubierz go lekko przewietrz jego pokoik duzo plynow ja dawalam sporo herbatki rumiankowej powiem tak jak mi dziewczyny mowily Mati jest silny, nigdy nie chorowal, da sobie rade :) Moja zwalczyla chorobe w tydzien juz nie ma po niej sladu:) ani katarku ani kaszelku Mati tez da rade! sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji DZIEWCZYNY, JA DALEJ NIE MAM @ !!!! juz 10 dni spoznienia juz nie wiem co myslec :O a moze moja choroba wrocila? PCOS ??? buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anted z tego co wiem to viburcol nie zbija gorączki, jest na stany niepokoju, pewnie dlatego nie zadział. Trzymam kciuki za Matiego. Moja Ula też wczoraj była cieplutka, ale nie wiem jaką miała dokładnie temperaturę bo zepsuł sie nam termometr. Dzisiaj już wszystko ok, więc myślę, że to mogło być od wrażeń świątecznych. Szczerze mówiąc to ona ciężko zniosła święta. Zamieszanie, mnóstwo ludzi, nowe miejsca. Na szczęście dzisiaj już jesteśmy w domu. Po tych świętach musze gdzieś wynieśc część zabawek, bo sie miejsce skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli ja sie na tym nie znam, ale ta choroba może wrócić? A w ogóle to w I dzień świąt ostatni raz karmiłam córcię. Od ok 2 tygodni nie biorę już cerazette i od 2 dni mam nieprzyjemne uczucia w podbrzuszu. Może to sie zbliża @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:D:D:D hejka :D czyli skonczylas karmic tak? ehh..ja nie wiem...niby PCOS ma sie do konca zycia.. ale tak ladnie mialam ten okres co miesiac a nie tak jak kiedys co 3 miesiace .... nie wiem... moze zrobie taki temat i ktos mi pomoze w odpowiedzi... chwalilam sie wam ze mamy gorne jedynki? hehe...mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakodowałam, że są widoczne, ale pewnie teraz już wystają z dziąsełek :) Ja niestety nic nie wiem na temat PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula no i zapomniałam napisać o fotkach! Oczywiście Zuzia jest cudna :) Muszę koniecznie zagonić synka do wklejenia jakichś fotek Uli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli-tilli gratuluje jedyneczek :), zycze ci aby twoja choroba juz nie powrocila do ciebie, i niedawala zadnych znakow Sylwia, ja tez bym chciala juz przestac karmic, ale Mati nawet o tym nie chce slyszec, chociaz teraz jak jest chory to nawet sie ciesze ze karmie Ale on jest miedzy skokami temeratury bardzo pogodny, bawi sie, smieje tak jak zawsze, jak podnosi sie goraczka, to robi sie senny i zasypia i tak w kolko, teraz zbilam mu do 37,7, i juz znowu szaleje , i rozrabia, to chyba jakis wirusik, poniewaz nic nie boli, nie ma biegunki, nie ma kataru, rano troche kaszlal, ale teraz nic anic, tylko ta goraczka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted ja właśnie chciałam karmić długo ze względu na terapeutyczne działanie piersi podczas chorób. Ale na szczęście Ula miała tylko 3 dniówkę i nic więcej. Od jakiegoś czasu karmienie było bez sensu, bo ona brała 3 łyki i zaczynała sie bawić. A zdjęcia postaram sie wkleić jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Mati ma ta trzydniowke ?, teraz ladnie sie bawi, dostal od moich rodzicow stolik edukacyjny z chicco, i naprawde rewelacja, caly czas jest nim zainteresowany i podchodzi bawi sie nim, lubi tez traktor z farmerem i zwierzakami, ale od chrzestnej taki ogrodek 5 w 1 z litlle tikes zerowe zainteresowanie, chyba ze cos tam nacisne to tak, na minutke, no i jezdzik pchacz co mozna wrzucac pileczki tez te pileczki najwyrazniej go fascynuja. teraz tylko czekam czy temp sie nie podnosi az sie boje co bedzie w nocy, poniewaz ibufen mozna podawac 3-4 razy na dobe, czyli max co 6 godz., a dostaldzisiaj juz 2 razy, kolejny raz wypadaloby dopiero o polnocy,aby jakos dotrzymal do tej godziny bez b. wysokiej temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my ciagle swietujemy własnie wyszli od nas goscie, ale bylo bardzo milo :) anted ja wlasnie tak pomyslałam ze to ta 3-dniowka, jak Piotrus ja mial to momentami tez bardzo bgylo grzeczny a jak skakała temp to robil sie taki słabiutki i nie bylo ani kaszlu ani kataru, na 3 dzien powinny pojawic sie plamki czerowen, moj mial drobniutkie jakby pokuly go igly sosnowe, ja dawałam peralgine w czopkach bo nurofen w syropie nie dizałał a goraczke mial 39,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia gdybyś już teraz dostała miesiączke to jestem w szoku, ja czekalam aż 6 tyg po odstawieniu już się stresowałam. W styczniu pojede wreszcie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja , a z ta trzydniowka bylas u lekarza, i czy wogole jest sens, i czy oprocz leow na zbicie goraczki cos jeszcze sie podaje ?, dzieki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na chwilke Anted-ja nie dae niczego jak Viki ma temp ponizej 38,5 bo lepiej zeby organizm sam zwalczal(wlasnie Viki tez miala stan podgoraczkowy przez ostatnie 3 dni) Dzisiaj zawolalam lekarza ale standardowo mnie wysmial. ze nic sie nie dzieke ikazal zmienic termomtr. Ja mam taki do ucha. powiedzial ze dlaneimowlkaow to jest do niczego bo maja za duzo wydzieliny w uszach(nie z braki higieny oczywscie tylk tyle produkuja :) ) i ta wydzielina zakloca dzialanie termometru. dzisisja maz polecial do apteki bo zwykly taki elektroniczny z elastyczna koncowka i temp bylad obra. Myslalm ze to moze 3dniowka ale lekarz powiedzial z eparwdopodobnie zeby bo ida kolejne 2 !!!9 i 10!! Ile wasze dzeiciazcki maja zebow bo viki 8 ma juz dlugo no i teraz znow ida kolejne. Jesli chodzi o karmienie piersia to mi pediatra mowil ze terz to juz nie ma takich korzysci bo ta sprawa z przeciwcialami itp to owszem ale do 6 miesiaca a nie tearz a po drugie organizm koabiety po takim czsaie karmiena niesttey ale nie jest w stanie wyprodukowac juz tak wartosciowego mleka zeby dziecku wystarczalo.Takz edokarmiactzreba. Ja karmilam pelne 9 mieisecy i Viki tez nigdy nie byla chora poza katarkiem czy teraz stanem podgoraczkowym Tilli-ale zazdraszcam zakupow w Next!!!tez bympolecaiola gdyby, byl;a na miejscu :) Lula-Zuzenka przesliczna. Tez uwazam za najfajniesze zdjecie w brazowej sukienusi. taka mala dama :) Sliocznosci! Sylwia-tez mam taki problem z zabawkami:) Przypominam ze mam kawalekrke :) Dzisja sie nawet lekarz smial bo praktycznie wszedzie jest cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba, ale oczywiscie Ze W tym wieku trzeba dokarmiac, a raczej odwrotnie karmi sie innymi produktami a piers jest raczej dodatkiem :):):) ja mam ten termometr do ucha, ale nie mysle ze to pomylka, Mati jest goracy przez body, i bez termometra mozna stwierdzic wysoka goraczke Mati tez ma 8 zebow, oj duzo bym dala aby to byly tylko zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba a ten lekarz niech nie bedzie taki madry w wysmiewaniu matek, juz pisalam, w lokalnej gazecie dzisiaj pisalo , dziecko w 5 godz. odeszlo z tego swiata z jedynym objawem - b. wysoka goraczka, jak ma sie watpliwosci lepiej sprawdzic, w koncu darmo nie sprawuja opieki nad chorymi, gdyby matka miala wiedze lekarza to po cholere byliby nam pediatrzy, kurcze wkurzylam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Widzę że maluchy goraczkują:(Mój mały tez marudny od 2 dni ale to chyba znowu zabki tylko teraz juz sa górne jedyneczki a ja mam wrazenie że znowu górne 2 ida bo takie dziąsełka spuchniete. Wczoraj nie chciał spac w dzień i dzis to samo chociaż mu smaruje i masuję.Drze sie jak nie wiem co ale i tak jest dzielny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anted daj znać jak sie Mati czuje. Rzeczywiście wygląda to na 3dniówkę. Ja byłam u lekarza, żeby wykluczyć inne przyczyny gorączki, a i tak lekarka dała profilaktycznie syrop na przeziębienie. Niepotrzebnie go dawałam, bo spowodował tylko biegunkę. Mamba Ula ma tylko 4, ale 2 kolejne już widać. Danis - chciałabym, żeby wszystko sie szybko wyregulowało. Teraz będę sie stresować, bo to nigdy nie wiadomo jak sie zabezpiecza gumką. Zresztą nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedziele! Mati czuje sie dobrze, ma jeszcze stan podgoraczkowy, ale duzo lepiej, najpewniej na wieczor moze temp. skoczyc, ale narazie nie podaje mu nic na zbicie, do 38 st. nic nie bede kombinowac. Dzisiaj nawet zjadl jogurcik z kaszka ryzowa, poniewaz wczoraj niezabardzo chcial cos jesc. gosiaczek zycze aby zabki wyszly jak najszybciej i bez bolu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×