Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej juz sa w domku to wirusowe przeziebienie wyszlam na taka peple ze juz napisalam. tilli pewnie sama napisze zaraz co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ale sie porobiło pozdrawiam zesrtesowane mamusie i ich pociechy. My odpukać dziś wyszliśmy na wolność. Rozejrzałam się dzis za prezentem dla Ulci i wypatrzyłam drweniane łóżeczko dla lalek, bo wozek odpada cena 180-190 zł taki porządny miniatyrka dziecięcego z wyciągana gondolka. Dla mamy kupiłam, jeszcze swterek dla mojego męża. Będzie mocno zaskoczony , bo mysli że nie mamy dużo kasy. Sobie wypatrzyłam torebke były 3 takie ktore spodobaly się mi i co zrobiłam - nie kupiłam hihi nie wiedziałam , ktorą wybrać. Och te kobiece rozterki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tilli dobrze, że jesteście w domu :) Mamba - objawy wygladaja na ząbki. U nas podobnie, tylko nastrój lepszy. Danis - znowu Ci sprzątną sprzed nosa te torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!mam termin na marzec 2009 i mam pytanie do dziewczyn z trojmiasta:gdzie rodzilyscie????ja nie wiem co wybrac i nie orientuje sie do konca jak sprawa wygl;ada ze znieczuleniem zzo w poszczegolnych szpitalach. prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-trzymaj sie cieplutko!!!!!Olivcia jest silna i napewno szybko z tego wyjdzie!!!trzymaj sie kochana!duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli bedzie dobrze zobaczysz.Mała ma antybiotyk?Pewnietak.U tak małych dzieci zazwyczaj wszystko zaczyna sie od katarku potem on przeradza sie w cos powazniejszego. Wiem bo u mojego niedawno było to samo poleciałam do lekarza z byle katarkiem ale po prostu ja wolę dmuchac na zimne.Mnie lekarka odprawiła z recepta na antybiotyk bo jeszcze nic sie na początku nie działo ale potem ja sama jak już widziałam że kaszle i charcze to wykupiłam i dałam.Na razie Bogu dzieki jest dobrze ale mysle że to ta zdechła pogoda tak rozwala na dzieciaki.Mogłoby troche pomrozić. U nas padał dzis snieg ale oczywiscie juz po nim nie ma sladu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeli chodzi o szpital czasami jest to potrzebne i nie ma dramatyzowac . U maluchów takich jak nasze lepiej działa lek podany dożylnie niż do żołądka.Po prostu lepiej działa. Ja mój pobyt z mim Olim wspominam nienajgorzej on raczej też nie odczuł tego jakoś traumatycznie więc lepiej uważam troszkę sie przemeczyć i doleczyc dzieciaka niz bac sie szpitala a potem przeciągać chorobę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli trzymajcie sie! I daj znać co sie dzieje. Mamba - zagłosowałam na wszystkie :) Agata - ja rodziłam w Redłowie. Nie pytałam o znieczulenie, bo go nie chciałam, więc jak z tym jest to nie wiem. Ogólnie wspominam pobyt dobrze. Położna, która przy mnie była jest ok, lekarz też. Wkurzała mnie tylko jedna babka z noworodkowego, bo jej sie nic nie chciało. Ale dobrze, że byłam tam tylko 2 dni :) Powodzenia! A zniknęły nam jakieś posty z poprzedniej strony, ktoś coś usuwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tilli napisz co się dzieje bo się zmartwiłam :( buziaki kal Olivci 👄 mamba głosuję :) ja cały dzień w biegu i teraz też z doskoku. Dziewczyny od tego okresu zaczynam stosować NuvaRing jako antykoncepcję, czy któraś sotoswała? wróciłam przed chwilą z miasta, 3 dzień jestem sama, dziś to nawet zjeść nie było kiedy, lecę małą karmić i ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja nadal nie dotarłam do ginekologa po środki anty , od kiedy skończyłam brać cerezette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Lula-dzieki sliczne! Konkurs jest do konca grudnia a glosowac mozna raz dziennie takze jakbyscie sie kiedys nudzily to zapraszam :) Dzieki bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. U nas noc świetnia, poszłyśmy spać o 21 :) dziś może wróci mój mąż . A wczoraj kupiłam Zuzi jeszcze pod choinkę ślimaka smakosza klocków.miałam już nic nie kupować, ale nie mogłam się oprzeć :P mamba próbowałam zagłosować dziś ale nie mogę :( wyskakuje informacja, że już głosowałam, może trzeba podawać codziennie link na nowo? nie wiem. Odświerzenie strony też nic nie daje. tilli jak mała? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie chcialam nic wczesniej pisac bo co bylo lepiej..to zaraz znowu gorzej... wczorajsza noc - masakra dzisiejsza noc - o niebo lepiej Udalo nam sie juz zbic goraczke do 37.4 - tyle bylo jak ostatnio mierzylam i w koncu Mala zrobila kupke (tak na 5 pieluszek na raz ;) ) i schodzi flegma wiec jest DOBRZE! kaszel okrutny, mokry, ale wszystko jej sie powoli odczepia... Gosiaczku my nie mamy antybiotyku bo to wirusowe przeziebienie ala grypa. wirusow sie nie leczy antybiotykami. mysle ze uda nam sie wyjsc do nowego roku z tego :) dziekuje za trzymanie kciukow :D jestescie kochane Alantoina skarbie 🌼 jests Aniolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lULA-DZIEKI PIEKNE! tEZ WLASNIE PROBOWALAM I NIE MOGE. w REGULAMINIE JEST NAPISANE Z EMOZNA RAZ DZIENNIE. moZE MUSI MINAC 24 H? nAPISALAM MAILA DO bOBOVITY Z PYTANIEM. ZOBACZYMY CO NAPISZA. jESCZE RAZ DZIEKUJE :) Tilli-trzymaj sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo tilli to dobrze juz juz ta goraczka troche spadla, oby lepiej bylo z kazda chwila 🌻 i zeby na te swieta juz calutka zdrowa byla a ja porusze temat intymno lozkowy, mam pyatnie czy macie problemy? bo ja mam, i sie wybieram do lekarza i wybieram, ale teraz juz musze bo juz przesada. 10 mcy po porodzie a mnie boli i za kazdym razem pozniej plamie i czasem az krawie bardziej przez pare dni, myslalam ze to przez ten implant ale zbiega sie to wlasnie po \'przytulaniu\' i lipa musze isc do lekarza, boje sie ze da mi paracetamol na bol :O hehe nie, zart mysle ze mnie skieruje gdzies. mam wrazenie jakby mnie rozdzieralo za kazdym razem, czasem nic nie czuje czasem boli i pozniej to krwawienie, a dodam ze przez to wszystko to nie robimy tego czesto bo jak jak mnie boli... ehhh moja mama miala tak do roku czasu po porodzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Ja tylko na chwilę, bo dzisiaj walczymy z porządkami. Tilli dobrze, że już widać poprawę. Mam nadzieję, że Olivcia będzie zdrowa na święta. Lula ja tego nie znam. Alantoina u mnie wszystko ok. Jakiś dyskomfort czułam na początku, ale po kilku razach było jak dawniej :) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina-ja dlugo czulam pieczenie. Tak przy samym wejsciu.. przy pierwszym wlozeniu :) Sorki z etak bezczelnie no ale jak mam napisac:)Potem juz bylo ok. Sadze ze bylo to spowodowane wieksza suchoscia jak karmilam. Ja przestalam karmic to problem natychmiast zniknal. Bo tyle ile karmilam tyle mnie pieklo. A Ty bylas wogole u gina po porodzie? Jak nie to maszeruj bo nie ma zartow. Moja kumpela osttanio dowiedzila sie ze ma raka na szujce macicy. Tez nic nie wiedzila. Normalnie rodzila,potem nikt jej nie zbadal bo w Irlandiii nie badaja w srodku po. No i rak. powiedzieli jeje ze prawdopodobnie miala powaznie uszkodzona szyjke podzcas porodu i nieleczona z,mienila sie w raka. Na sczescie bylo male i jej wycieli. Teraz do kontroli musi czesto chodzic czy nic sie nie odraza. Ale strachu bylo jak cholera. Bo ona ma 31 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALANTOINA-DZIEKI ZA GLOSY. KURCZE DOPIERO SIE ZORIENTOWALAM ZE NIE PODZIEKOWALAM ;)SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×