Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Oj ja też powinnam posprzatac, ale strasznie mie sie nie chce. Nie będę sie zmuszać. Jennny - ale masz fajny brzuszek! Miedzy nami jest 2 tygodnie, a róznica duża. Ja ostatno zaczynam schizować, bo brzuch nie rośnie, dzidzia sie nie odzywa od 3 dni. Tak naprawde to mój brzuch mogę całkowicie wciągnąć i nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękuje...wciagnac???? ja o ttym moge tylko pomazyc!!! a ostatnio odcuwa takie hmmm nie wiem jak to opisac...no ze mi ciasno strasznie ciasno w brzuchu...jak np po olbrzymim obiedzie albo po swietach człowiekowi robis ie caisno i rozpina spodnie...tak ja sie własnie czuje cały dzien tylko nie mam co rozpiac:D:D A co do ruchów ja nie czuje nic...i nawet jeszcze nie czułam..takze nie martw sie(choc moja mama powiedziała ze ja i moja siostra prawie wcale sie nie ruszałysmy-co ja tez niepokoiło a teraz...ruszamy sie za 4 ) A co do sprztania to moze my sie napijemy kawy a Anted nam posprzata:D bo u siebie juz skonczyła:D:D:D ehh jak ja zazdrosze laskom ktore maja w sobie energie na cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast kawy zjadłam właśnie paczke chipisów. Ale postanowiłam, że więcej nie kupuje. Muszę przestać jeść to śmieciowe jedzenie. Chetnie bym poleniuchowała, ale chyba sumienie mi nie pozwoli. A poza tym ile dni mozna udawać, że nie widac, że jest brudno? A mojego brzuszka nie wciągam, żeby go ukrywać, tylko w ramach doświadczenia. No i jeszcze sie cały mieści w środku. Ale w niektórych ciuchach juz mi ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co ja chyba wolałabym miec malutki...nie dosc ze juz mam wielki to jeszcze tyle drogi przedemna nie wiem jak bede wygladac pozniej jak orka:D Co do smieciowego jedzennia ja strasznie wcinak zupki chinskie i pije duzo pepsi(ktorej wogole nie piłam wczesniej)wiem ze to nie najlepiej ale coz....czasami moja wola słabnie i zwycieza zupka chinska heh a co do kawy to ja zaczełam pic od jakiegos tygodnia bo nie moge wytrzymac tak mnie głowa boli a pozatym bez niej nie mam sily palcem ruszyc..zreszta jak miezyli mi cisninie byli zaskoczeni ze dobrze sie czuje bo mam teraz w ciazy strasznie niskie:/ nie wiem czemu?! A udawac ze jest brudno hmmm mozna długo..dopki nie potkniesz sie o cos na własnej drodze:D:D Ja tak mialam dopoki nie zaczelam potykac sie o odkurzac przy lazience nie sprzatałam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny swietny brzuszek ja dzisiaj tez juz na pewno porobie zdjecia:) tez juz bardzo by chciala poczuc ruchy maluszka ale jeszcze nikt mi nie puka w brzuszku ja ogarnelam z grubsza w domku ale sprzatac wiecej mi sie nie chce i to strasznie mam ochote isc spac ale narazie ze znajomymi siedze. odezwe sie pozniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niskie ciśnienie. Ale kawa na mnie nie działa pobudzająco. W pierwszej ciąży pod koniec ciśnienie mi skoczyło na 100/150. Ale to podobno sie zdarza. Co do jedzenia to najgorsze, że ostatnio wcale nie jem warzyw. Zupełnie mi przeszła na nie ochota. Ale jak napisałaś o pepsi to poczułam, że musze koniecznie sie napić. Chyba pójdę sobie kupić, albo kogoś wyslę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina dzieki;) koniecznie zrobcie sobie fotki ty Sylwia tez moze wcale nie masz tak malego tylko ci sie wydaje:) Tiaaaa Pepsi jest uzależniająca hehe a teraz postanowiłam zrobic cos dla ludzkosci i poprasowac:D:D bo juz sie uzierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł jej przepraszam was za moje literówki :) sa poprostu straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobiłam zdjęcie, ale w sukience. Mąż marudzi, że mam nie zamieszczać na formu zdjęcia z gołym brzuchem. On sobie w ogóle wyobraża, że tu się nie wiadomo co dzieje i nie wiadomo kto zagląda. Mój synek miał wkleic wczoraj, ale zapomniał. Katarina - udało się otworzyć. Duzo widać. A który to był tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina duze malenstwo u mnie widziałam tylko \"glutka\" ale mialam usg w 7tc a teraz dopiero za dwa tygodnie.. Sylwia tez miałam pewne opory przed wklejeniem fotki ale co tam...wklej w sukience to prawie tak jak bez:) A i mam cos dla ciebie...jak bedziesz miała taka kuchnie.....dopiero zabierz sie za sprzatanie:D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e53fd9ad3ab9051.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezłe! Ale chyba szybciej bym sama uciekła z takiego domu. Tak własciwie to ja ciągle w domu marudze na to sprzatanie, bo licze na to, że mąż nie wytrzyma i posprząta. Dzisiaj rano zrobił porządki na balkonie. Mamy bardzo duzy balkon a na nim pełno roslin, które już żółkną i schną. A ponieważ on sprzata zrywami, to na pewnie uznał, że kilka dni mu wystarczy. Moja silna wola dzisiaj wygrała - postanowiłam, że nie bedę piła pepsi. Sukces - powstrzymałam się, chociaz mąż sie deklarował, że pójdzie do sklepu. Może od jutra przerzucę się na zdrowe odżywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny świetne fotki i brzuszek ładniutki :). chyba jednak ciut wiekszy od mojego, co do wstawiania fotek to ja mojemu mężowi pokazuje wasze i moje jednoczesnie, żeby sobie popatrzyl na ciążowe mamusie, ale to jest wszystko pod kątem zawascynowania powstawaniem nowego życia i napewno nic innego, dlatego nbez obaw. co do mojej energii, to ja mam ale nie do tego co trzeba, powinnam do poniedz.napisać plan dydakt.-wychow. na wrzesień, i nawet tego nietknęłam, jeszcze kwiatki z imionami, i cos na gazetkę starszaków, a sobota sie kończy :(. Katarina czekam aż twoje maleństwo sie wgra, operacja w toku.. Sylwia ale chyba jak robiłaś zdjęcie brzuszka nie wciągnęłaś :) czekamy na nie :) ponieważ zawsze wieczorakami łapie mnie głód już przygotowałam sobie sałatkę z ogórków, pomidorkó, czosnku i zieleniny, i zawsze coś zdrowego pod ręką, jak nie ma coś gotowego wtedy je się głupoty, jak chwyci głód co do kawki to nie piłam przez pierwsze 3 m-ce, a teraz pije 1 lub 2 słabiutkie :) teraz zacząl sie dla nas b.fajny okres, cieszymy się ładnymi brzuszkami, nasze maleństwa zaczynaja pukać do nas, i juz niedługo coraz więcej z nas będzie znało płeć :):):) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katraina sliczny bobas, fajniutki, postaram sie wkleić swojego maluszka też , ale z 13,5tc , pożniejsze mam tylko film, a nie wiem jak to zrobić pierwsze zdj. to maleństwo 13,5tc drugie to prawie to samo co wysłałam wczoraj ale z drugiej strony(też wczoraj zrobione :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d17bf8fa5eff4c9a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75714c68858f65d5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted swietne zdjatko czy ty tez plakals na swoim 1 usg bo ja wylam jak glupia az sie lekarka na mnie dziwnie patzrala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, nie plakałam, ja mam pierwsze zdj juz z 3 tc i bylam tak szczęśliwa, i zaciekawiona, która kropeczka to moje dzieciatko, że nie było miejsca na łzy, kolejne tydzien później, ponieważ moja gin. chciała się upewnić czy napewno ta moja kropeczka 3tcprzetrwa i z pecherzyka będzie coś więcej,to znowu bylam pod wrażeniem że tak urosło wielo-wielokrotnie zaledwie w ciągu jednego tyg., ale za każddym razem towarzyszyla mi bardziej fascynacja malutkim życiem , że tak sie rozwija :) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie plakalam bo dopiero wtedy do mnie dotarlo ze bija we mnie 2 serduszka a moj chlopak siedzial i zamykal oczy tak bardzo sie bal czy wszystko jest ok.ja plakalam ale przez lzy liczylam paluszki u raczek i nozek to bylo cos pieknego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm objadlam sie flaczkow i chyba pekne, małemu sie spodobalo i znowu zapukał. No chyba ze to mialo znaczyc \"Nie żryj wiecej bo mi ciasno\" :P Co tez jest mozliwe hehe Byłam na budowie w celach rekreacyjnych, Tesciowa stwierdzila ze przyjdzie mi pomyc okna bo brudne. Tlumacze, ze to niema sensu bo jeszcze elewacja, no ale dla niej brudne to wstyd. No i bede miala klopot bo ona starsza Pani po chorobie i predzej skisne niz jej pozwole te okna myc. Pewno sie skonczy na tym ze sama na nie wleze uhhh W koncu wyszlo sloneczko, humor mi sie poprawia :) Jenny - ale brzucho :) Ja swoj tez jeszcze moge wciagnac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura! Ale fajnie! Teraz ide pocwiczyć. Jak wróci mój nastolatek to wkleimy zdjęcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny dzięki za symptyczny komentarz na fotosik, właśnie odebrałam wiadomość na swojej poczcie :) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje podpowiedzi, moją takąoszukaną stopkę wpisuję od nowa za każdym razem,a wasze są inną mniejszą czcionką i podejrzewam, że nie wpisujecie ich z kżdą odpowiedzią, więc jak... dzięki z góry za pomoc 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - tam gdzie rejestrowalas nicka, w preferencjach, po zalogowaniu mozesz wpisac stopke. Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych brzuchow. Po mnie nic nie widac ciazy, w szpitalu sie lekarze smieli ze symuluje zeby L4 wyludzic :( A tak w ogole to smiesznie mi sie zrobilo, zawsze mialam na brzuchu taka niewielka oponke, na plaskim poza tym brzuchu i ja zaczela mi sie nisko na podbrzuszu ciaza uwidaczniac to oponka podeszla do gory. I w ten sposob mam dwa brzuszki. Wygladam jak brzuszna odmiana wielblada, dziwaczniie a nie jak kobieta w ciazy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek dzięki za podpowiedź zaraz spróbuje a jeśli chodzi o brzuszek to się nie martw , podobno brzuszki pojawiają się z dnia na dzień,u mnie też jeszcze w 2 pierwszych tyg. sierpnia nie było tak widać, a tu nagle jest, u ciebie napewno będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×