Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Nikita - gratuluję synka i udanej wizyty! Pewnie nareszcie poczułaś spokoj. Jennny z ta tabelką to koniecznie. Tez o tym myslałam. Płeć dopiszemy też do tej naszejj małej tabelki z ochotami smakowymi. Ziuuutek - fajny domek! My jeszcze nie jesteśmy nie jestesmy zdecydowani co do projektu. Budowę zaczniemy dopiero wiosna, więc jeszcze troche czasu jest. Anted - super zdjęcie! Ale brzuszek masz malutki. Ja sobie też zrobiłam, ale wkleje jak synek wróci, bo nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska widzę ze masz zapał do cwiczen...ale ratuluje tak efektywnego odchudzenia...ehhh mnie tez to bedzie czekac...no ale jeszze czas:)poki co zjadam frytki hehe na ktore mam non stop ochote... Anted super fotka:) az trudno uwierzyc ze jestesmy w tym samym tygodniu a taka jest róznica brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Sylwia, a ja myslałam że juz jest ogromny, i nawet mój mąż mówi, że już mam taki ładny brzuszek. no tak ale to moja pierwsza ciąża, i nie mam skali porównawczej, ale niektóre z naszych mamuś piszą , że wogóle jeszcze nic nie widać :) Ziuuutek , ładniutki ten domek :) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny , a jaki masz brzuszek mniejszy czy wiekszy,poniewazprzejrzałam twoje ostatnie wypwoeidzi i nie mogę siedoczytać, czy jest duzy czy mały :) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektóre wypowiedzi naszych lutówek to też myslę, że mam mały brzuch i chchiałabym, żeby rósł szybciej. W czwartek jak byłam na badaniach w laboratorium była straszna kolejka. Spotkałam koleżankę, która wie, że jestem w ciąży i mówie jej, że chyba skorzystam z przywileju. A ona mi na to, że chyba jak sobie napisze na czole, bo nic nie widać i nikt nie uwierzy. Tak to jest, że same inaczej sie postrzegamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam kochane.,oje m€czarnie bez neta ostatecznie maja byc zakonczone w poniedzalek wiec jesli jeszcze cos mi wymysla i nie podlacza to chyba z tasakiem zaczne z nimi rozmawiac.jak ja sie nudze ... moj maz chyba tez sie uszczesliwi bo marudze i marudze nie majac nic do roboty w domu... co tam u Was... mam nadzieje wszystko ok. moj brzuch nie rosnie,wydawalo mi sie ze czulam mala w pare dni temu ale zwatpilam bo teraz nic nie czuje co mogloby przypominac ruchy ... 10 wrzesnia mam usg mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. pozdrawiam Was goraco ... w przyszlym tyg juz powinnam tu bywac regularnie. calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Jesli chodzi o smarowanie to ja tez smaruje sie zwykla oliwka Johnson\'s baby. Cala sie smaruje wogole odstawilam balsam. Zobaczymy. Mialam ten krem Palmer\'s na rozstepy wczesniej. Jest skora elastyczna ale cholernie sie klei. Ja nie moglam tegop zniesc i dlatego sie przestawilam na oliwke. No chyba ze klejenie nie przeszkadza to polecam. Nikita- gratulacje!!Supertez bym juz chciala znac plec ale ja dopiero pod koniec pazdiernika poznam. Jesli chodzi o to usg to tez juz mialam 4 razy. No coz jak mus to mus. Anted - kurcze Ty mowisz ze mas zmalutki ale ja to wogole nic nie mam w porownaniu do Ciebie. NO fakt dopiero 15tc i 3 dzien ale i tak nie sadze zeby tak urosl prze najblizsze 3tygodnie. Jak juz cos bede miala to tez zrobie fothr bo narazie nic nie widac. Tylko ja i maz widzimy roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - fajna fotka, ale nie wiem czemu malutki, dla mnie juz fajny- spory. u mnie to nawet polowy tego nie widac a tylko tydzien nizej jestem. dziewczyny, tabelki trzeba czasem dlugo szukac. moze do stopki dodawajmy plec? np plec, tydzien ciazy, kilogramy na plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ziuuutek - z tabelką bedzie lepiej, bo tam jesteśmy wszystkie. A czasem sie zdarza, że ktos sie nie odzywa jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechaj wiec bedzie tabelka :) Ja i tak jeszcze sobie poczekam zanim tam cos dopisze :P pustawo tu dzis, ja zmykam spac. Taki ze mnie spioch ostatnio. ciesze sie ze wam sie moj domek podoba :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Aneted22 super brzusio, taki akurat na ten okres ciąży. Mnie też zaczyna wybrzuszać, najgorzej na wieczór, chyba po calodniowym objadaniu sie :-) Mam pytanko, czy któraś z was bierze nospe? Lekarz mi powiedzial ze mam twardy brzuch i powinnam brac 3 razy dziennie, ale szkoda mi truc sie dodatkowo skoro raczej nie czesto brzuch mnie pobolewa. Dajcie znać czy nospa jest faktycznie bezpieczna dla kobiet w ciąży jak coś wiecie... Dzięki, ide sie połozyc bo padam z nóg, miłych snów mamuski Acha,, i jak sie robi tą stopke na dole, bo wstyd sie przyznać ale nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted wydaje mi sie ze mam większy tylko ze moj jest rozlany na boki strasznie zaraz zrobie sobie fotke i wkleje..tzn wkleje rano bo juz dzis nie dam rady...zreszta ja przytyłam 7kg a chodze jeszcze w jeansach z przed ciazy wiec gdzies te kg musiały pojsc:D:D, pozatym Ty wygladasz na filigranowa osóbke..(mam racje?) no zrezta zobaczymy ja wkleje fote bo to róznie na zdjciach wychodzi:) A co do tygodni to miedzy nami jest tylko kilka dni róznicy:) wiec bedzie dobre porównanie:) Zycze spokojnej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jennny, że wstawisz fotkę, jestem b.ciekawa jak wyglądają brzuszki innych mamuś z tego samego okresu ciąży :), ale zgadza się raczej jestem drobna, a może bylam drobna, hihihi dziewczyny wstawiajcie, dopiero mamy 2 fotki, a tyle mamuś :) 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj brzuszek nigdy nie byl plaski wiec teraz mam wrazenie ze tylko troszke mi urusl moze u szczuplutkich dziewczyn lepiej go widac zrobie sobie zdjecie i tez wkleje fotke. Mam do was pytanko ja od jakiegos czasu miewam straszne koszmary co noc oczewiscie za kazdym razem inny dzis mi sie snily jakies duchy, trupy obudzilam sie zlana potem normalnie balam sie ruszyc usnelam po jakims czasie i z koleji snilo mi sie ze ktos zamordowal moja cala rodzine i to na moich oczach. Mam juz dosyc wogole sie nie wysypiam dlaczego mam takie sny wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! u nas słoneczko z samego rana, wczoraj po pracy leniuchowałam, ale w nocy nie moglam spać, ale i tak wstałam raniutko wyspana jak nigdy, mam mnóstwo energi więc chyba będą porządki domowe martwi mnie tylko to ,że maluszek się nie rusza, tzn. ja tego nie czuje, ale jak wiecie, juz czułam wcześniej, od kilku dni spokój... paula co do koszmarmów tonie mam takich, więc nie moge ci doradzić 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie piękne słońce, więc korzystam z okazji i lecę sie dotlenić. Paula we wtorek była pełnia księżyca, a wtedy sny są zawsze bardziej dziwne, wyraźne i kolorowe. Ja tez miałam ciekawe przezycia we śnie. Nie ma się czym martwić. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- to wizde ze nie jestem jeydna:) ja tez juz druga noc nie spie i mam koszmary az musialam w nocy swiatlo zapalic bo samaspalam bo maaz pracowal w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaSz
Hej Dziewczyny! U mnie ok, dużo leżę i dlatego nie mam mnie na topiku. Biorę tą Luteinę i wydaje się, że wszystko ok. Nie mam żadnych plamień od niedzieli. Do lekarza idę dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Też od kilku dni źle śpię i mam głupie sny. Wczoraj obudziłam się przed czwartą rano i zasnęłam znów dopiero około siódmej. Dzisiaj z kolei obudziłam się przed szóstą i przez dwie godziny zmuszałam się do spania. Z zasypianiem też mam jaja, bo się wiercę nawet godzinę lub dwie zanim usnę. Być może to wpływ pełni, bo zdarza mi się wcale nie spać, gdy księżyc jest w pełni. Jestem wtedy tak naelektryzowana i pobudzona, że mogę wcale się nie kłaść. Pogodę też mam dziś beznadziejną, pochmurno, zimno, wilgotno. Wcale nie poczułam lata. Nikito -> bardzo się cieszę, że się uspokoiłaś i powtórzyłaś badania u siebie we Wrocławiu. Ten lekarz, co nas obie przyjmował to jakiś patałach! Żeby aż tak bardzo różniły się badania jednego dziecka??? Widocznie miałam szczęście trafić na jego lepszy dzień i odruchy życzliwości dla pacjentek. Może żona mu za rzadko daje i dlatego taki nabuzowany chodzi? A twój dzidziuś rzeczywiście duży i dorodny!:) Oby tak dalej do szczęśliwego porodu!:) Ja do tego lekarza też już nie pójdę, mój gin Krzysiu skieruje mnie gdzie indziej w razie potrzeby. Niby pomiary zrobił dobrze, bo mój gin później powtarzał i były podobne, ale będę solidarna z tobą Nikito i go oleję. Moje dziecię pływa we mnie jak foka, robi fikołki i zdarza mu się co raz mocniej pukać - aż czuć przez skórę. Czasami mam wrażenie, że skacze mi po pęcherzu, bo nagle mnie tam zakłuje i muszę biec szybko do kibelka:), mimo iż przed chwilą tam byłam. Muszę zaraz ruszyć tyłek na zakupy do Reala, bo moja córa wyrosła przez wakacje i nie ma białych rajstop na rozpoczęcie roku. Ach, te nasze dzieci-skarbonki:) Na jej wydatki szkolne poszło mi już prawie tysiąc złotych. Same książki do 4 klasy kosztowały 340 zł, szok! Pozdrawiam Was Mamusie, dbajcie o siebie, może później zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiście byłam ja:) zakręciłam się i nie wpisałam poprawnie nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ziuutek: no to troche mnie uspokoilas, ze też lykasz tą nospe. Z tym twardym brzuchem to sama nie wiem czy coś jest nie tak, czy taka moja uroda, ze mialam zawsze plaski, a teraz poprostu sie napiął bo dzidzia rośnie i jest duża. Lekarz mówil ze już malutko miejsca ma tam w środku. Moze poczuje wcześniej ruchy :-) Do AnnaSzn: dzięki za solidarnośc! Mialas więcej szcześcia ode mnie do tego lekarza. Faktycznie moze żona nie domagala haha. Chcialam go obsmarowac na necie, ale nie będe taka, niech spada. Nie potrzebnie tylko sie denerwowalam, i nadszarpnął mnie na kilka dobrych setek na podróż, ale bylo warto bo jestem spokojna... Paula, twoje sny to może skutek filmów jakie oglądasz. Daruj sobie jakies horrory albo thilery, bo pózniej wlasnie takie rzeczy snią sie w nocy. Ja też czasem mam koszmary, ale mniej drastyczne. A ostatnio w ogóle śmieszne sny, śnilo mi sie ze moje dziecko z brzucha mówilo do mnie jak chce mieć na imie haha, albo ze machalo do mnie. Mój mąż już sie nawet ze mnie śmieje :-) Miłego spacerku mamuski, te które mają fajną pogode, bo u mnie paskudnie... Nie wychodze z domu brrr, a niebawem zima nas czeka... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)co do glupich snow tez je mam ale rano wstaje i jest dobrze wczoraj zrobilam urodziny dla mojego chlopaka wszyscy dobrze sie bawili procz mnie 2 dni przygotowywalam sie do tych urodzin i chyba przesadzilam bo wczoraj jak juz impreza trwala a ja usiadlam i odetchnelam z ulgo ze wszystko sie udalo zaczal mnie tak strasznie brzuch bolec ze nie moglam sie podniesc z kanapy to bylo strasznie wystraszylam sie i powiedzialam Arturowi ze ide sie polozyc ale nie doszlam do luzka chyba ze 2 godziny siedzialam w toalecie strasznie krecilo mi sie w glowie i caly czas wymiotowalam pozniej sie polozylam i nie moglam zasnac nie mialam jak sie przekrecic na bok tak wszystko bolalo no ale jakos zasnelam ...dzisiaj sie obudzilam i zabralam sie za sprzatanie ale znow kreci mi sie w glowie wiec siedze i pisze i chyba juz za nic sie dzis nie zabieram za tydzien bede w polsce to odwiedze lekarza i popytam sie o wszystko moze tez tak miewacie jak sie przejmujecie czyms bardzo albo jak za ciezko pracujecie?? pozdrawiam Was kochane mamuski🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie byle jaka pogoda, szaro i zimno brrr. Bylam dzis znowu na zastrzyku z Kaprogestu, to juz 3. Matko jak mnie po tym tylek boli okrutnie. No ale jak trzeba to trzeba. Dzis gotuje flaczki, ale sie napcham, mniam :D Juz 3 dzien nie czuje zeby sie male ruszalo heh Chyba te wszystkie rozkurczowe w koncu zaczely dzialac bo brzuch juz nie twardy a i wiekszy jakby, choc waga dalej nic. Problemy ze snem to ja tez mam, ale w druga strone. nic tylko bym spala i spala heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzieki za pocieszenie co do snow mam nadzieje ze dzis sie wyspie bez zadnych koszmarow. Katarina mnie brzuch boli to wlasciwie sa takie skurcze jak za dlugo stoje za duzo chodze i chyba powinnam lezec ale moja tesciowa mowi ze nie powinnam za duzo lezec bo za gruba bede a juz szczupla nie jestema poza tym ciaza to nie choroba wiec nie powinnam sie nad soba uzalac Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,już jestesmy po porzdkach, muszę pochwalić swojego męża, poodsuwał mi wszystkie szafeczki, odkurzył, umył podłogę, a mi posostały kurze, i poukładanie drobiazgów, czyli ze zwykłych porządków zrobiły sie takie większe. , jeszcze przed obiadem, poniewaz najedlimsy sie bobu prosto z ogrodka, mniam.:) moja dzidzia nie dje o sobie wcale znać, i zaczynam sie martwić nikita, a bierzesz nospe tylko z powodu twrdego brzucha, czy miałaś też bóle brzuch katarina, oszczędzaj się więcej, dobrze ż jedziesz już do Polski, trochę odpoczniesz ziuuutek,mój mąż robi świetne flaaki, ale chyba dopiero zimą, jakos tak mi się kojarzą że są dobre na chłodne dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) A wiec co do snów to powiem wam pewną rzecz...odkąd jestem w ciazy mam prorocze sny :) wiem,ze to brzmi głupio ale co mi sie sni to wszystko sie sprawdza...obudziłam sie rano i powiedzialam do mojego R ze sniło mi sie ze nasi znajomi zostali juz rodzicami(a termin mieli za dwa tygodnie)po południu dostalismy telefon ze maluszek jest juz na swiecie...nasi sasiedzi uslinie poszukuja domu dla siebie,nad ranem mowie ze smiło mi sie ze znalezi wkoncu wymarzone mieszaknie...jakie było moje zdziwienie gdy 2 godziny pozniej zadzwoniła kolezanka ze sie przeprowadzaja ...i wiele innych ale juz bardziej drobnych rzeczy mi sie sprawdziło...Dlatego moj R przynisł mi kupony totolotka i leza na mojej szafce nocnej ale ni du du heh liczby nie chce sie przysnic...ciekawe jest to z przed ciaza nie miałam wogole snow tzn mowi sie ze zawsze sa ale nicgdy rano nic nie pamietałam:) Tak jak obiecałam zrobiłam fotki...ale mam pytanie w jakiej rozdzielczosci je wstawiacie??ja sie kompletnie na tym nie znam:) Anted wspaniałego masz meza gratuluje ...:)ehh zazdrosze wam tego bobiku ostatni rz ajdłam go w czerwcu jak byłam w Polsce... Wczoraj zakupilismy bilety i równiez wybieramy sie do Polski ale dopiero za miesaic 1-szego trzeba wszystkiego dopilnowac osobiscie bo organizacja slubu i wesela przez tel i internet to nie taka prosta sprawa:)Wkoncu w Polsce sie najem :D nie to zebym tu głodowała ale jednak nasze polskie jedzenie mmmm nie da sie porównac jest boskie... U mnie pogoda tez okrutna wiec powinnam wziac sie za sprzatanie Anted pozycz mi troche tej Twojej siły i ochoty:) ja mam taaakiego lenia a pozatym to moge soac na okrągło ...wstac zjesc cos i dalej spac... A teraz sprawdze czy te linki działaja... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93b4c80939e49326.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a047588b9bfd0d93.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/600ea5a1aed5bea5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fotki działaja :) Także czekam na klejne odważne mamusie:) Anted wiesz co chyba jednak mam wiekszy brzuszek...porównujac zdjecia....A moze to przez moj aparat który straznie pogrubia:D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×