Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
u mnie morfologia kijowa, właśnie hemoglobina 10,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! ziuuutek ja juz miłam mofrologie, i miałam dobre wyniki, ale hemoglobine nagranicy norm, dlatego biorę żelazo dodatkowo. zaparc nie mam, ale staram sie często jeść musli, i z mlekiem i z jogurtem, duzo warzyw , dużo gotowanej fasolki szparagowej, rzodkiewka i ogorek, a to ma sporo blonnika, chleb pełnoziarnisty i wodę z cytryną. Dzisiaj w pracy spotkałam swoją położną (próbowała zapisać dziecko do przedszkola) i pytałam sięo te bóle w dole brzucha promieniujace do pleców, powiedziała, że to moga byćdelikatne skurcze i mam uważać, odpoczywać, a najlepiej zwolnienie, ale ja nie moge teraz zwolnienia i niechcę, jeszcze nie teraz, dlatego w domu teraz postaram się ograniczyć do minimum, choc to nie jest takie łatwe :( Sylwia ja znowu tak duzo jem serka almette o smaku chrzanowym, i w lodówce mam go awsze pod dostatkiem 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska - tylko ze ja musze jak najwiecej lezec, owocow to jem duzo i to łącze je przedziwnie. Np sliwki i gruszki zapijam maslanka, kiedys bym z ubikacji nie wyszla przez pol dnia, a teraz nic nie pomaga heh mam ochote na makaron slodko-kwasny. szybko sie robi to chyba sobie zjem i maz nie bedzie krzyczal ze nie leze tylko w kuchni siedze :P Sylwia - a kiedy ostatnio robilas morfologie? Mi każe robic co miesiac przed kazda wizyta. Nie dostaje skierowan bo chodze prywatnie, ale u mnie morfologia kosztuje 7 zl. No i okazalo sie ze w ciagu miesiaca hemoglobina spadla mi z 11,3 na 10,3 i lekarz wlaczyl zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mozecie mi podac adres z tym testem na olec bo jakas nieprzytomna jestem i znalezc nie moge?:) Ja dzsisiaj troszke lepiej ale nadal na zwolnieniu. Jesli chodzi ote zaparcia to tez mam od zelaza bo wczesniej nie mialam no chyba ze sie napchalam chleba zaduzo itp. alejedzeniem i plynami sobieradze. Duzo blonnika przede wszystkim i powinno pomoc.Ciekawa jestem jakie bedemiala zelazo teraz bo moze sie ureguluje i nie bedemusiala brac. Mam taka nazdieje bowykoncze sie do koncaciazy. pROSEZ PODAJCIETA STRONKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam uaktualnic stopkę :) Witaj anted22 :) To sie zgadza z tym co mi lekarz mowil, jak boli i przestaje znow boli to skurcze, a brzuch powinien byc miekki, moj przewaznie twardy, macica napieta i to moze do poronienia doprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co do smaków to ja mam ochotę ciągłą na serki hohland pakowane w plasterkach - uwielbiam.Jem dużo warzyw, owoców, suszonych śliwek, musli itd..a zaparcia i tak czasem się pojawiają i tak ;) Ja wyniki też robię co miesiąc i na razie jest wszystko w porządku. Co do tego testu moja kumpela robiła w 2 ciążach i w deóch wyszło na dziewczynkę a będzie miałą drugiego synka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek, to mnie wystarszyłas, ja mam właśnie takie bóle falami,raz sąraz nie, i brzuch jest raczej twardy :(, poprostu odpoczynek i już:) najgorzej w pracy, przygotowania do nowego roku szkolnego i kupa roboty :( 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - mnie z czyms takim do szpitala przyjeli o godz 22, dostalam luteine i kaprogest w zastrzykach na podtrzymanie ciazy i nakaz lezenia. Wez moze jednak wolne, machnij reka na wszystko bo jak cos sie stanie to sobie nie wybaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek najgorsze jest to , że w poprzednim roku byłam nauczycielem stazystą, a od tego roku kontraktowym i dopiero 1.09 powinni podpisac ze mną nową umowę o pracę,apoprzednia konczy się 31.08, więc muszę jeszcze troche wytrwać ... przez weekend poleżę, dzieki za rady, teraz napewno potraktuję to poważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - do pierwszego niedaleko, trzymaj sie i lez w kazdej wolnej chwili. Na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
ziuuutek, anted, to nie jest dobrze. Biedne jesteście, trzymam za Was kciuki. Leżcie ile się tylko da z książku lub gazetą przed sobą, żeby się nie nudzić, albo po prostu spać. Wiem, że praca jest ważna, ja też ją poważnie traktuje i dlatego z drugim dzidziusiem ruszam co rano do pracy. Chciałabym pracować jak długo tylko będę mogła, wiadomo o co chodzi. Zmykam, odezwę się wieczoram. Zdrowia Wam życzę. Nie wiem jak się posyła serduszko, ale posyłam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologie miałam dopiero raz i gin powiedział, że w normie. Ale jak sobie sprawdziłam z tabelami w necie to hemoglobine mam poniżej. Ja chodzę ze skierowaniem i on się chyba teraz pomylił i mi nie dał. Troche się boję o te wyniki, bo zawsze miałam słaba krew. Taka moja uroda. Przez całą poprzednią ciążę łykałam dodatkowo żelazo i byłam zmuszana przez rodziców do picia obrzydliwego soku z buraków. Nie lubie buraków! A nastepną wizytę mam 10. Ziuuutek - współczuje tych ograniczeń - ale dzidzia ważniejsza. Dasz radę! Anted - uważaj na siebie. Wiem, że praca z dziećmi do łatwych i oszczędzających nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Cześć Mamusie, wróciałam od lekarza, potwierdził mi płeć: będzie chłopczyk. Moje wyniku moczu są fatalne, przepisał mi furagin. Pomierzył dzidziusia, wszystko jest ok. Z usg termin porodu wyszedł na 6 lutego. Mam zrobić prawie wszystkie badania z krwi i jeszce raz mocz po furaginie. Wszystko jest w orządku, ale ja mam jakiś dziwny humor. Pytałam, czy wszystko jest na miejscu, czy ma wzystkie paluszki- standardowe obawy każdej mamy przyszłej, powiedział, że nie wie, bo piąstki są zaciśnięte.Mam stu procentową pewność do swojego lekarza. Prowadził moją pierwszą ciąże i było wszystko w porządku. Chce się jednak wybrać do innego lekarza na usg, byłam tam w pierwszej ciąży w 20 tygodniu badał " przepływy" i serduszko. Wszystko mi opowiedział, że dzidzia jest zdrowa,że ma wszystkie kosteczki, paluszki, nie ma rozszczepionej wargi itd. Ale tak naprawdę to sama nie wiem co mam robić. Taka rozbita jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) Neska - gratuluje, chyba jako pierwsza z nas poznalas plec :) Nie martw się dziewczyno na zapas, do 20 tyg jeszcze chwile masz, jesli cie to uspokoi to idz do innego lekarza na konsultacje. Z doswiadczenia wiem, ze trudniej sobie wmowic ze dwoch lekarzy cos przeoczylo niz jeden:P Ja mam kontrolna 11 wrzesnia, kurcze to juz bedzie trzecie usg w ciagu ostatniego miesiaca, to bedzie koniec 18 tyg, moze tez poznam plec bo ostatnio male sie pietami zaslonilo i tyle bylo widac. Dobrej nocki wam zycze, ja juz ide spac. Wybralam sie do swego domu przyszlego popatrzec jak postepy i ta godzinna wycieczka tak mnie zmeczyla ze ledwo siedze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie podzielić z wami moją radością - podpisalismy umowę!!! Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Super! Neska - a co takiego jest w tych wynikach? Nie wiem na co jest furagin. No i gratulacje chłopczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
ja tez sie dopisze do tabelki Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia.....21.....wlkp..........4.05.................9.02 lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 Tychy………….2.05………& #8230;………..09.02 paula1984kra......22.....kraków.............?..............23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Sylwia 72-świetnie, gratukuję podpiania umowy, pewnie skaczecie pod sufit. Mój mąż jest przeszczęśliwy z powodu chłopaka, już wiedzieliśmy wcześniej, ale to nie było jeszcze pewne. Ja też się cieszę, bo mamy już już 2 letnią Majkę. W moich badaniach z moczu jest bardzo zły wynik. Bardzo dużo bakterii w 1 ml moczu, aż 10 do potęgi 6. Wychodowano też jakeś pałeczki, muszę brać tabletki. Tak miałam też w pierwszej ciąży. Nie wiem czemu ale martfi mnie to że nie wiem, czy mój chcłopczyk ma wszystko. Może to dziecinne, ale chodzi mi o paluszki u rączek i nóżek, czy wszystkie kosteczki prawidłowo rosną. Mój lekarz jakiś tki milczący był dzisiaj, tylko odpowiadała na zadawane pytania i też mówiła, że nie widać paluszków bo są zaciśnięte. Mam schize na tym punkcie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 - gratuluje podpisanej umowy. Wiedzialam ze sie uda!!!! Neska33 - gratulacje! Jak fajnie ze juz znasz plec! Wczesnie Ci gin powiedzial. Fajnie!!! Ja wczoraj dopiero cos poczulam po raz pierwszy ale dzisiaj juz cisza. MOze sie jesczedzidzia odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska nie przejmuj się. Dlaczego miałoby mu czegoś brakować? Na pewno jest wszystko na miejscu i odpowiedniej wielkości. Fajnie, że będziecie mieli parkę. Ja cos czuje, że z dziewczynką się nie uda. A chciałabym ze względu na moich mężczyzn, bo oni chcą dziewczynkę. Ja uważam, że chłopcy są super, więc sie nie zmartwię. Co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
neska nic sie nie martw napewno wszystko jest na swoim miejscu a przekonasz sie o tym na nastepnym badaniu ja kolejna wizyte mam na 12 nie moge sie doczekac moze tez juz da sie zobaczyc co bedzie jak na razie to mam czeste i kruciutkie skurcze mam nadzieje ze to nic powaznego biore duphaston wiec wszystko powinno byc w porzatu uciekam do luzka moze poleze to mi przejdzie pozdrawiam was serdecznie i wasze dzidzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Bardzo sie cieszę, że nam sie tak pieknie topik rozwinął. Ostatnio zawsze ktoś jest i mozna sobie pogadac. Trzymajmy ten poziom dziewczyny! Dzięki za gratulacje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska 33- nie przejmuj sie napewno wszystko jest ok. Ja na ostatnim usg tez trafilam na taka babke(robilam w szpitalu) ze mi nic nie [powiedziala.Tyle co sama widzialam i koniec. Powiedziala ze za wczesnie jescze na plec i ze reszta wszystko ok ityle :( POd koniec pazdzierbnika diopiero bedemiala konkretne usg u swojego gina w POlscedopiero wtedy pewnie poznam plec. NIe martw sie napewno wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ,gratuluje, wow, 1100 m/kw kawał ziemi, teraz mozna snuć marzenia, ja lubie takie klimaty i już widzę twoja ziemie oczami własnej wyobraźni :) neska, nie martw się, dostałas tabletki i sprawę mmoczu to powinno załatwić, a co do dzidziusia, napewno okaz zdrowia, gdyby lekarz cos podejrzewał skierowałby cie na potwórne badania. A ja dostaje schizy co do moich pobolewań , co jakis czas czuje pobolewanie i zaraz kłade sie, niestety niby jestem na łóżku ale w pozycji siedziącej, praca, praca, praca :( 🌻18tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Dziękuję Wam za pocieszenie. Pewnie wszystko jest w porządku, tylko ja sobie coś w tej mojej głowie ubzuram, a prawie już odchodzę od zmysłów. Gdyby coś było nie tak, pewnie pierwsza bym o tym wiedziała. to już nie czasy, kiedy zainteresowany dowiadywał się na końcu, że jest źle. Sylwia, Strasznie zazdroszczę że będziecie mieli domek. To cudownie: gromadkę dzieci wypuścić na ogródek, posiedzieć w swoim ogródku. My mamy mieszkanko: dwa pokoje a teraz rodzić się będzie drugie dziecko. Ale tak naprawdę to kocham to ciasne mieszkanko, co prawda myślimy o większym mieszkaniu, ale już pytałam męża czy będziemy się tego pozbywać. Też powiedział, że chciałby większe, ale bardzo mu żal tego w którym mieszkamy i nie chciałby go sprzedawać. Ważne żeby mieć własny kącik, nie ważne ile ma metrów i jak daleko jest. Jest tam, gdzie my i nasze dzieci. O rany, ale melancholijna się zrobiłam. Trzymajcie się mamusie, dużo lepiej mi, bardziej pozytywnie myślę. Sama następnym razem policzę paluszki. Idę się nacierać. Dobranoc, już zmykam. Dbajcie o brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dopiero godzine temu wrocilam do domu zrobilam szybko obiad i udaje ze siedzialam caly dzien w domu przed arturem a tak naprawde to nie dosc ze musialam zwolnic sie z pracy zeby sie wyrobic do sklepu samochodowego bo kupilam Arturowi nawigacje do samochodu na jutrzejsze urodziny to jezdzilam po miescie robilam zakupy i szykowalam przyjecie niespodzinke na jutro na 22 haha fajnie ze on nic o tym nie wie ale bedzie mial mine dobrze dzisiaj sie czulam pelno energii we mnie....maluszek tez pewnie sie cieszyl razem ze mna.jutro Wam napisze jak wyszlo przyjecie a teraz uciekam spac bo jutro do pracy a pozniej bede tort piekla i dokanczala przekaski uff ale bedzie roboty pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
czesc dziewczyny jak tam samopoczucie z rana ja nie najlepiej . Obudzilam sie z katarem i mam kaszel i nie mam pojecia gdzie sie przeziebilam wlasnie pije sobie cherbatke z miodem i cytrynka moze pomoze.Dzwonil do mnie wczoraj szef pytal czy to zwolnienie to juz do konca ciazy a ja ze ie wiem i prosil zebym dzis przyszla i pokazala nowej dziewczynie program jak do niego wpisywac i prosil zebym wpisala zaleglosci bo musi wyslac raport zgodzilam sie mysle ze 2 h przed kompem nie zaszkodza dzidzi. pozdrawiam was wszystkie i wasze brzuszki i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×