Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Nikita nie martw sie na zapas ,miejmynadzieje ze wszystko bedzie ok:) Sylwia zamorduje Cie......:Godzina 22 a u mnie bigos pyrka na gazie:) takiego mi smaka narobiłas ze nie mogłam sie opanowac:) Anted super ze sie wybawiłas,malenstwo pewnie tez szczesliwe bo jak mam szczesliwa to ono jeszcze bardziej:) Powiedzcie mi laseczki jak wy to robicie ze tak mało przytyłyscie? dzis byłam u lekarza i kazali mi stanac na wadze.....tia mogli tego nie robic w/g tamtejszej wagi przytyłam od poczatku 11kg!!!!!!!!!! co prawda bylam po obiadku ,w ciuchach,kurtce i butach ale mimo wszystko!!! jestem w szoku!!bardziej negatywnym niz pozytywnym,przed ciaza wazyłam 58-59kg(co i tak kwalifikowało sie do odchudzania i nawet byłam w trakcie diety jak sie dowiedziałm o ciazy ale teraz to juz przesada to 5 miesaic a ja waze 70kg a co najdziwniejsze nie widac gdzie to by moglo byc...no piersi mam oromne...brzuszek tez jest....no i uda jakos mi sie powiekszyły... Powiedzcie co wy jecie...ja wsumie normalnie jem no oprocz tego ze codziennie ziemniaczki na obiadek albo frytki(ktorych nie jadłam przed ciaza) Normalnie gdyby nie fakt ze z utesknieniem czekam na malenstwo poszłabym sie pochlastac:) Anted juz pokolacji??? co dobrego jadłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennny, z ta wagą to sprawdź, poniewaz ja cały czas myślałam że przytyłm 5 kg a okazało się 3 kg, ponieważ na domowej wadze miałam 44, a u gin. pokazywała odrazu 2 kg więcej, czyli podejrzewam , że moja stara waga coś szwankowała,teraz u gin. mam 49 a w domu 47 kg, może jest tak i u ciebie tak na codzień nakolacje staam się jeśc albo mussli albo gotowane warzywa, lub jakieś sałatki,tak lubię, ale dzisiaj po tej radzie pedagoicznej, potrzebowałam konkretów i wogóle czułam się strasznie głodna i zjadłam aż 3 kanapki z chrzanowym serkiem plus z serem żółtym, szynka i pomidorem (wiem że to brzmi dziwnie ale takiego miałam smaka, ostatnio ten serek chrzanowy jem do wszystkiego zamiast masła), 2 jajka na półtwardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio pobolewa mnie coraz częściej brzuch, tzn. tak promieniuje w dole brzuch bardziej z jednej lub z drugiej strony, ale to nie jest to rwanie co wcześniej, i nie wiem czy przeczekać czy raczej panikować i dzwonić jutro do lekarza :(, i juz pisałam żemam mdłości od 3 dni,czy ktos tak miał, że przez pierwsze 4m-ce brakobjawów,żadnych mdłości, a potem się pojawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted hmm w/g mnie powinnas zadzwonic dla swietego spokoju! jestem pewna ze to nic powaznego,byc moze dzidzia naciska na zoładek,mi ostatnio lekarka powiedziała ze mam miete pic jak jej pokazałam ze mnie cos boli (a pobolewa mnie po prawej stronie własnie u dołu)powiedziała ze dziecko zajmuje coraz wiecej miejsca i ze bedzie mnie pobolewało...ale radze bys skosultowała to z lekarzem,lepiej dmuchac na zimne... A co do wagi po tym co dzis zobaczyłam nie mam odwagi stanac na mojej domowej ...choc jutro pewnie przed sniadaniem sprawdze bo to mi sie wydaje za duzo jak na 18 tydzien! A teraz zycze miłej nocki i dobranoc...jutro niestety do pracy... Ps Sylwia bigos wyszedł super...tak sie objadłąm (i to na noc i to wszystko Twoja wina:P) no ale mam nauczke bo mnie teraz zgaga pali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ja dopiero z pracy wrocilam bo szef kazal zostac po godzinach bo jakies pilne zamowienie jest na rano:/ no ale juz jestem w domku. Jenny z moim paleniem tak sobie dzisiaj malo palilam bo caly dzien w pracy najbardziej boje sie weekendow bo za duzo wolnego czasu i czesciej siegam po te smierdzace pety!!:( a mieszkam w Anglii kolo Ceambridge a dokladnie w miasteczku ST.IVES(spokojna miescinka i dosc duzo polakow)troszke juz dzis zmeczona jestem wiec zaraz klade sie spac bo jutro na 9 znow do pracy:( zycze wszystkim spokojnej nocy buzka(a tak wogole to ja tez zrobie zdjecie brzuszka niedlugo ale narazie to moj zalegajacy tluszczyk tylko tam widac:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to jak jako jedna z nielicznych jestem na forum z rana :( ale pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przeprowadzenia testu na płeć dziecka z podanej przez Was strony hihihi to wyszło mi 35% Chłopiec, 65% Dziewczynka hihihi a u mnei wszyscy stawiają na chłopca hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś ostatni dzień przed urlopem. Aż mnie krzesełko swędzi a tu trzeba siedzieć do 17:00. Ale to już bliżej urlopu niż dalej. Mam pytanie do Nikity. Do którego lekarza we Wrocławiu tak gnasz? Mogłabyś zdradzić jak się nazywa?I gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Gosiaczek - brzuszek super, ja mam ciutkę mniejszy :) Wyślę Wam ksiązki i piosenki ale dopiero jutro bo dziś jest mama u mnie i wieczorem wyjeżdza na 2 miesiace więc dziś mnie nie będzie.Jutro nadrobię zaległości w czytaniu :) Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę wam wysłać rymowanki-zabawianki i książkę - uśnij wreszcie Lula wysłałam emaila, to wyślesz mi pioseneczki i babycook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę że wszystkie w pracy i zajęte. Ja też siedze ale mam luz bo jestem tutaj sama i szefa też nie ma więc mam czas żeby poczytać to i owo. Mnie też ostatnio pobolewa brzuch tak dziwnie i jak mam np. zmienić pozycję na kanapie to też mnie tak zarwie że muszę uważać ale myslę że to właśnie dzidzia sie tak \"rozciąga\" i macica się rozszerza i to nic takiego.Już nie mogę się doczekać następnej wizyty(4.09) kiedy zobaczę tego szkraba..... Co do brzucha to ostrzegałam Was że jest duży...Poza tym jak taka szczuplutka to też nie jestem i troszkę tłuszczyku też tam jest ale brzuch faktycznie mam spiczasty. Moja mam też miała raz rozlany raz spiczasty. Zresztą jak sobie przypominam z moją córką miałam podobny. Pewnie niedługo i Wy pochwalicie się swoimi. Czekam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
witam ja wlasnie wrocilam od lekarza nie robila mi usg niestety ale za dwa tygodnie mi zrobi i moze juz sie dowiem co bedzie dostalam dalsze zwolnienie na kolejne dwa tygodnie jak mozecie to podajcie mi ta stronke z ta plucia dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim nowym i starym bywalczyniom:-) trochę mnie tu nie było i w dodatku nie mam czasu na przeczytanie tego wszystkiego co pisałyście :-( wypoczynek udany i w sumie nadal się lenię na L4, więc nie jest źle tylko jakoś tak dużo dodatkowych zajęć się zrobiło i na komputer mało czasu, może to i lepiej?? dzisiaj wizyta u lekarza może jakieś krótkie usg to zobaczyłabym dzidzię :-) poza tym od jakiś dwóch tygodni pobolewa mnie lewy pośladek jakby nerw kulszowy i promieniuje na dół, czasem tak że nie umiem się schylić i wstać:-( słyszałyście może o takiej przypadłości w ciąży?? brzuch nadal słabo widać za to staniki musiałam kupić słusznych rozmiarów bo w te sprzed ciąży już się nie mieszczę ;-) a co do testu na płeć to 64% dziewczynka :-) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
dzieki za stronke zrobilam sobie ten test i na 74 % dziewczynka chcialabym zeby sie to sprawdzilo kupilyscie juz jakies ciuszki dla waszych maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
gdzie Wy suzkacie tego kalkulatora ja chyba jestem ślepa. weszłam na tą stronę i tam jest jakieś kolejne formu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem, wróciłam, tydzien w szpitalu mnie trzymali. Okazalo sie ze moja macica sie stawia i nie chce sie naciagac, stad te skurcze, bolesnosci i twardy brzuch. Jestem na lekach, na zastrzykach, mam lezec i jeszcze raz lezec. Ale dziecko jest zdrowe i rozwija sie prawidlowo. Wazy juz 125g :D Ja nie przytylam nic kompletnie od poczatku ciazy, ale lekarz mowi ze to dobrze bo dziecko w sumie wazy tyle co nic wiec nie ma powodu do tycia. Brzuch dalej mam ledwo widoczny, ale malenstwo buszuje juz w nim na dobre. To niesamowite uczucie te jego ruchy :) pozdrawiam i ide nadrabiac zaleglosci w czytaniu, teraz sie bede czesciej odzywac skoro musze lezec i odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no i po wizycie..wszystko w porządku, dzidzia rośnie, wyniki dobre:-) ziuuutek też jeszcze ani kilograma nie przytyłam..ale wg usg to dopiero 14 tydzień więc zbliżę się raczej ku końcu lutego niż jego połowie.. ciuszków nie kupuję bo mam ich masę po córze siostry, no może ewentualnie takie które chwycą mnie za serce ;-) paula1984kra: Ty z Krakowa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczytalam was :) Sylwia- gratuluje wlasnego kawalka swiata :D Gosiaczek - wow jakie fajne brzucho! Moj dalej wyglada jak po wiekszym obiedzie :P panna Klara :), ja jutro zaczynam 17 Dziewczyny, tez was tak mecza zaparcia? Ja juz prawie sobie z nimi poradzilam, ale ostatnia hemoglobina wyszla mi 10,3, wiec lekarz dal mi zelazo a to zatkalo mnie na amen dzis pierwszy dzien wzielam przepisany Duphalac, na razie bez efektu heh. Ale jestem slaba po tym szpitalu. jak maly kociak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 25 luty 2008... pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszłe lutowe mamy i Wasze maleństwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gratulacje udanych wizyt! Wczoraj miałam zchrzanione popołudnie, bo mnie mąż wkurzył i bolał mnie brzuch, który urósł gigantycznie (po bigosie:) ). No i przez to nic mie się nie chciało. Dzisiaj cały dzień w pracy i dopiero przeczytałam co napisałyście. Jennny - co do wagi to tyjemy indywidualnie. Mnie prawie wcale nie urosły piersi, więc nie nabijaja wagi. Brzuch tez nie jest duży (mam zamiar dziasiaj zrobic fotkę). Ale i tak po ciuchach czuję różnicę i najgorsze, że w udach! Przytyłam niecałe 2 kg i to powinno być to co w brzuchu, a tymczasem uda prawie 2x takie jak wcześniej. Panna Klara - mnie od około 1,5 tygodnia boli nerw kulszowy (prawy). Na razie znośnie, ale boje się, że jak chwyci solidnie, to będę musiała leżeć. Nie wiem czy mozna brać jakieś leki. Danis - kalkulatory sa po lewej stronie - jako jedna z pozoiomych zakładek. Ziuuutek - trzymaj sie dzielnie podczas tego leżenia. Nie wiem jakie masz usposobienie, ale mnie by ten brak możliwości swobodnego ruchu przygnebił. Neira - miło nam, że zajrzałaś. Dołacz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie !! jestem dzisiaj pierwszy dzień po pracy, i było nawet fajnie :) czuję się świetnie, moja dzidzia jeszcze się dzisiaj nie ruszała, ale za to ruszała sie w nocy, akurat sie przebudzilam (łazienka :)), zawsze myślałam że nasze maleństwa śpią w nocy tak jak my. ziuuutek dbaj o siebie :) neira 1 witamy na naszym topiku:) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronce co podawalyscie obliczylo mi ile powinnam przytyc. Wyszlo ze w 2 tyg ciazy powinnam miec 0,5 kg wiecej a jak do tej pory to prawie 4 kg, bzdury niesamowite moim zdaniem. Kto to wymysla? Sylwia- jestem bardzo energiczna osoba, mam na glowie wykanczanie domu, w ktorym w tej chwili nie moge brac udzialu. to mnie dobija. Ale widzialam w szpitalu dziewczyny w 26 tc z rozwarciem i skurczami, ktore nawet do ubikacji nie mogly wstac i tak az do porodu. To mnie hamuje i pozwala pogodzic sie z tym co mam. Zwlaszcza ze u nich zaczelo sie jak u mnie i tez mialy przykazanie -lezec- a tego nie robily i tak sie skonczylo. Jak mowi moja babcia. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni. A moze z czasem wszystko wroci do normy i bede mogla normalnie dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted- moje spi, buszuje w porze obiadowej i wieczorami, taka mala rybka z funkcja kopania :D Ciesze sie ze je czuje juz. Nie umialam sobie do tej pory wyobrazic ze naprawde mam w brzuchu malego czlowieka, teraz w koncu mam z nim kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
panna klara tak jestem z Krakowa ty tez? Jak wczesniej pisalam dostalam zwolnienie na kolejne 2 tygodnie to juz drugie ale czuje sie nie fer w stosunku do pracodawcy. Co prawda biore 2 razy dziennie duphaston i jeszczze czopki przeciw wymiotne ale czuje sie na siach zeby pracowac. To zwolnienie to raczej za namowa meza juz raz poronilam i chyba on boi sie bardziej ode mnie ze to moze sie powturzyc. A wy jak myslicie powinnam brac zwolnienie w takim wypadku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia miała 2 dni przerwy w odzywaniu się. Dzisaj znowu dała znac o sobie. Jutro rano idę na badania do laboratorium (krew i mocz) i zajdę jeszcze dogabinetu mojego lekarza, żeby sparwdzic kiedy dokładnie mam wizytę, bo zapomniałam i zgubiłam kartke. Oj Ziuuutek nie zazdroszczę, ale na pewno dasz rade. Lepiej teraz trochę oszczędniej pożyć i później być sprawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paula - bierz zwolnienie z czystym sumieniem. Ja teraz jestem taka madra bo tez sie \"czulam na silach\" zeby robic wiele rzeczy, az wyladowalam w szpitalu z zagrozeniem poronienia. Dobrze ze nic sie nie stalo. Dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja jestem z Katowic ale raz że to rzut beretem a dwa dość często tam bywam :-)więc jak będę się wybierać to dam znać.. ja tam nie mam wyrzutów że jestem na L4 no ale mi szef otwarcie powiedział że mam sobie L4 załatwić mimo że nic mi się nie dzieje.. Sylwia mnie na razie też boli znośnie i nic nie muszę brać..oby tylko się nie pogorszyło..bądźmy dobrej myśli :-) u mnie na ruchy jeszcze za wcześnie, ale już nie moge się doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, jesli sa tylko takie wskazanie to się oszczędzaj i dabaj teraz aż za dwojga, u mnie na radzie pedgogicznej padło tez pytanie jak planuje długo pracować, ja na to że dopóki będę się czuła na siłach, a ona na to żebym sie nie martwila, jej jakaś tam bratanica i kuzynka, tylko pracowały do 3 m-ca a potem zwolnienie, i ona im sie nie dziwi pamietajcie wy jestescie najwaźniejsi :) 🌻17tc 🌻 , ... jutro juz 18tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×