Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość neska33
cześć, czytam topik prawie od samego początku jak powstał, ja też mam termin lutowy, (9 luty). Bardzo dużo dowiedziałam się czytając go, przede wszystkim uspokoiłam się, gdy okazało się, że mam takie same objawy w tym samym czasie co Wy (zaparcia, mdłości, zawroty głowy) i zawsze porównywałam wyniki badań. Niestety nie jestem pierwszej młodości i robiłam test podwójny i badania prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamunie! w sumie to ja dopiero wstalam:Pmusialam dzis zwolnic sie z pracy bo myslalam ze zasne przy stole to chyba przez to ze wczoraj zostalam dluzej i nogi mi juz wysiadaja bo caly czas stoje bola mnie przerazliwie i male krwiaczki mi sie porobily musze zaczac je czyms smarowac jutro tez bede sie zwalniac troche wczesniej bo Artur ma w piatek urodziny i chce mu jakas niespodzianke zrobic:))dzisiaj strasznie bolal mnie prawy jajnik ale teraz jak wstalam nic nie czuje.jak czytam ze dzidzie wam sie ruszaja to zazdroszcze troszke tez juz bym chciala poczuc:Pjak bylam na 1usg lekarka mowila mi ze dzidzia caly czas sie rusza,ale jeszcze nic nie czuje....jejku musze cos w domu zrobic a nie tak leniuchowac uciekam do kuchni pozdrawiam wszystkie kobitki i dbajmy o siebie bo juz nie jestesmy same:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nikita 27 - trzymam kciuki z amaluszka. Daj znac jak wrocis zod lekarza. NI eprzejmuj sie napewno wszystko bedzie dobrze!!! Jenny- widze zemialas podobna wage przed ciaza do mojej. Ja na pierwszej wizycie u gina wazylam 58,7 kg. J anajpiew przytylam do 62, potem spadlo do 61 a teraz waze 60?? To chyba kazdy inaczej tyje? A moze cos nie tak z jedzeniem??Albo Ci tak metabolizm spowolnil?? A brzuszek masz duzy? Bo moj jets jescze maly i jak ktos mnie nie zna to by nie powiedzial ze jestem w ciazy. Dziewczyny!! Ja chyba dzsiaj poczulam pierwszy ruch. Nie wiem czyto mozliwe bo ja jestem 15tc i 1 dzien?? Ale czulam dzisaj 2 razytakie dziwne jakby tzrepanie skrzydelek tak nisko w brzuchu?? NIe wiem nawet jak to opisac ale jak poczytalam o ruchachto to chyba to. Superackie uczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wy juz napewno spicie, a ja znowu wpadłam po dlugim wakacyjnym urlope w nurt pracy, trzeba podpisać dzieciakom szafki, półeczki,krzesełka, przygotować wizytówki, gazetka,dekoracja na okna i plan pracy itp..., ciekawa jestem jak to znosi moje maleństwo :), studiuje jeszcze zaocznie filologie angielską i zastanawiam się nad dziekanką, chyba wszystko naraz będzie zbyd duzym obciążeniem dla dzidziusia ..., nocne rozmyślania, tak to się chyba nazywa.. 🌻18tc🌻, a moja dzidzia znowu siedzi w brzuszku cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspalam sie w dzien i teraz spac nie moge:(a z rana do pracy jejku jak mi sie nie chce normalie sie tak rozleniwilam ze nie wiem:P zrobilam sobie tescik i na 55% dziewczynka na 45% chlopiec ale na duzo pytan nie odpowiedzialam bo nie wiedzialam:P Juz w nastepna niedziele bede w Polsce i zaraz lece na usg zobacze mojego maluszka kochanego moze mi plec powiedza moze bedzie cos widac:):):)oj jak bym chciala poczuc moje kochanie malutkie:) dobra ide sie klasc moze zasne pozdrawiam was serdecznie kochane mamunki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
cześć lutowe mamy. Ja też nie mogłam dzisiaj spać w nocy, jestem trochę przeziębiona, gardło bardzo mnie boli i budziłam się w nocy. Jestem w 17 tygodniu i z ut esknieniem czekam na ruchy maluszka mojego. To już moje drugire dzieciątko, więc lada dzień powinien ktoś do mnie zapukać. Wszystkim mamuśkom dobrego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
zrobiłam ten zabawny test i w 83% wyszło, że dziewczynka. Dobrze sie przy nim ubawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też mam nadzieje , że wkrotce poczuję ruchy dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
katarina 3*3 widzę, że jesteś pracusiem, w dzień w pracy, potem do późna na kompie. Ja też mam cały dzień zajęty i bardzo mało czasu dla siebie. Po pracy w domu czeka na mnie córeczka 2,5 letnia Majka i musimy się wyprzytulać i pójść do piasku zrobić babki, a wieczorem wiadomo, obiadek, sprzątanie i czas koło 21.00 dla siebie. Czasami to nawet nie mam siły wykąpać się i nasmarować tymi mazidełkami dla kobiet w ciąży, ufff. To chyba nie ma znaczenia, czy pracujemy, czy jesteśmy w domu. Ciężarówki muszą o sibie dbać podwójnie, bo mają dwa serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Nadrobiłam zaległości i wysałam Wam książki. Mi w tym teście też wyszła dziewczynka, jak większości z Was :) a ja jest mi obojętne zupełnie czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Nikita daj znać jak wrócisz,napewno wszystko będzie dobrze. ziuuutek witaj, ciesze się że wróciłaś, ja też jestem na L4 i oprócz spacerów i drobnych rzeczy nie mogę w domu nic robić, ale dla dziecka wszystko się zniesie i człowiek nawet nie narzeka ;) Jennny ja przytyłam już 5 kg, w tym miesiącu 2 :) nieźle.. Witaj Neira w naszym gornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochaniutkie ja zaraz wychodze do pracy i zwalniam sie dzisiaj wczesniej (a co tam!)musze miec czas zeby wymyslec cos na urodziny mojego chlopaka nie wiem co ale cos wymysle:p do pracy to mi sie nie chce dzisiaj tak isc jak jasna ch......no ale trzeba niebylo by tam zle tylko ja caly czas stoje i nozki mnie juz bola strasznie....ale juz w nastepna niedziele jade do Polski do Szczecina na 2 tygodniowy urlop tam to sobie wypoczne cala rodzinka przy mnie to bede miala jak ksiezniczka:p dobra zmykam milego dnia zycze nam WSZYSTKIM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
czesc dziewczyny dzieki za odpowiedzi podtrzymalyscie mnie na duchu pewnie ze dzidzia jest najwazniejsza a do pracy po macierzynskim to pewnie i tak nie mam co wracac ale sie nie martwie znajde lepsza prace a jak finansowo bedzie dobrze to moze posiedze z dzidzia w domciu przez jakis czas w przeciwnym razie ratuje mnie tylko zlobek. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i zycze milutkiego dnia Panna klara daj znac jak bedziesz w krakowie to moze sie spotkamy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Hej, zazdroszczę tym mamusiom, które są jeszcze przed urlopami, ja urlop już miałam i niestety nigdzie nie pojechałam. Miałam remont łazienki. Teściku nie robię, bo już wiem kogo mam w brzuszku. lekarz powiedział mi jak byłam ostatno na wizycie. Będżiemy mieli syna, mąż jest bardzo dumny, nawet się boję co się stanie, jak dzisiaj (bo dzisiaj idę na kolejną wizytę) powie mi, że jest inaczej. Jak byliśmy ostatnio, to była w 13-tym tygodniu ciąży, czyli bardzo wcześnie. Zaznaczył, że nie może powiedzieć w 100% ale wygląda na chłopczyka. Potwierdzi przy następnej wizycie. Dzisiaj idę sama do lekarza, mąż jest w pracy. Chciałam przesunąć ten termin, żeby pójść razem z mężem, ale trochę źle się czuję i wolę dzisiaj wypytać się, co mogę a co nie mogę brać w przypadku przeziębienia (bół gardła, gorączka). Pozdrawiam mamusie, powodzenia, trzymajcie się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Paula 1984kra, nie przejmuj się teraz pracodawca. Teraz jest czas, żeby pomyśleć o dzidziusiu, on jest najważniejszy i jego oraz Twoje zdrowie. Pewnie chciałabyś być w porządku wobec pracodawcy, ale nie możesz wszystkim dogodzić, a pomyśl. Jak się coś stanie, czy dogodzenie pracodawcy i praca ponad siły jest warta zdrowia i życia Twojego dziecka. Z pewnością jeszcze będziesz miała nie raz okazje wykazać się w pracy. Głowa do góry, myśl o skarbie, który nosisz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula1984kra nie patrz na nic, najważniejsze jest dziecko.Ja ostatni rok to praktycznie non stop na zwolnieniu, ale sie nie martwie, bo dziecko jest najważniejsze i tylko jego zdrowie się liczy.Więc jestem na zwolnieniu i skoro lekarz nie widzi mnie w pracy to ja siebie też nie :) więc spokojnie nie mart się pracodawcą, on toba napewno by sie tak nie martwił gdyby coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
fajnie macie zobaczymy może ja też z koncem września. Buzia zrobiła mi się okropna.I mam takie oczęta zasinione.Uważam że wygladam nie najlepiej chociaż moj mąż uważa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mi się spaghetti zachciało więc siedzę i robię :) wogóle glowa mnie coś dziś boli i wróciły zaparcia ;/ macie jakąś skuteczną na nie metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
na zaprcia, duuuuużo wody, mi pomaga herbata z cytryną w ilości 3-4 szklanki, a na ból głowy nie wiem, mnie bardzo często boli głowa i bardzo cierpię wtedy. Parę razy już skusiłam się na tabletkę przeciwbólową - apap. Nie wiem, czy dobrze zrobiłąm, ale sytuacja już była tragiczna. Słyszałam, że pomaga spokój i odpoczynek Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nie jem slodyczy za to b. duzo owoców a biorę żelazo w związku z kiepskimi wynikami krwi więc też mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
apap można brać w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Neska - fajnie, że sie pojawiłaś na naszym topiku. Pisz co u Ciebie. Ja tez nie jestem już \"pierwszej młodości\", ale wcale mnie to nie martwi. Poza tym czuję się młodo. A teraz ten zastrzyk hormonów to najlepsza kuracja odmładzająca. Neska zrób sobie ten teścik dla porównania, będziemy wiedziały czy jest jakieś przyblizone prawdopodobieństwo. Mnie też dzisiaj boli głowa. Ostatnio czesto to się zdarza. Ale tabletek jeszcze nie łykam. Lula czytam sobie książkę, która mi przysłałaś. Fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Sylwia 72, faktycznie, to dobry pomysł :) Postaram się zrobić dzisiaj wieczorem, jak moja mała uśnie, będę świeżo po wizycie u lekarza, więć pewnie będę miała aktualne dane z badania- tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zrobiłam sobie przed chwilą ten test i wyszło: 35% dziewczynka 65% chłopiec. Ciekawe czy się sprawdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
Już się dopisuję: Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia.....21.....wlkp..........4.05.................9.02 lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 Tychy………….2.05…………………..09.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do testu musimy też namówić - 9 luty tak mówią - bo tez już zna płeć. Zobaczymy co jej wyjdzie. Ale to dopiero jak bedzie miała kontakt ze światem. Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio jem ogromne ilości pieczywa. Przed ciążą jadłam pieczywo może 2 razy w tygodniu, a teraz codziennie. Wlaściwie to w zakresie śniadań jestem od kilku dni nieskomplikowana - jem chrupiąca skórke od chleba (środków nie lubię, bo są za miekkie) z serkiem topionym. Mam taki ulubiony Hochlanda. Cały rytułał polega na wybieraniu serka z pojemniczka kawałkiem skórki. I tak az zobaczę dno. Mam w lodówce zapas kilku serków, w razie czego. I jeszcze na każdych zakupach dokupuję. Ale schodzą mi błyskawicznie. Zauważyłam u siebie okresową ochote na jakieś produkty, trwającą około 2 tygodni, a potem mi przechodzi i już do tego nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mnie intryguja zielone warzywka, owoce i frytki, odrzuca mnie od mięsa fu. Wiem , że powinnam je wcinać żeby poprawic morfologię.Cóż mogłoby nie istnieć dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Umieram dzis z nudow, siedze sama w domu i juz kombinuje co by tu zrobic, wymyslilam co nalmniej 5 dan do ugotowania, ale mam lezec to na wymyslaniu sie konczy heh Na bol glowy polecam babciny sposob. Trzeba wziac ze dwa liscie kapusty, troche je stluc zeby puscily sok i na jakiejs przepasce polozyc na czolei skroniach. I oczywiscie polezec z tym chwile. Mnie z regoly po max 10 min przechodzi nawet najwiekszy bol. Moze to dziwnie brzmi ale sprobujcie :) Krolestwo bym oddala za skuteczny sposob na zaparcia. Lekarz mi przepisal Duphalac, biore drugi dzien i nic. Nie dosc ze mialam problemy wczesniej to jeszcze teraz przez zelazo mam juz dosc. Marze doslownie o normalnym wyproznieniu heh Robilyscie juz wyniki? Jak tam morfologia, hemoglobina w szczegolnosci? Neska - witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mięsa nie jem wcale. Białko dostarczam sobie głównie w jajkach i czasem w soczewicy lub fasoli, bo w twarożkach i jogurtach jest tak mało, że tego nie liczę. A dzisiaj nie robiłam morfologii tylko mocz i wr. Okazało się, że nie zapisał mi morfologii. Nie wiem czy zapomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska33
ziuuutek, na zaparcia mi pomogło: dużo ruchu, dużo owoców, a ostatnio herbata z dużą ilością cytryny. Może to zbieg okoliczności, ale po wypiciu 4 herbat z cytrynką co rano w ubigacji mam uśmiech na twarzy. Może Ci pomoże. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×