Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dziewczyny co z wami? Cos sie dzieje, czy zamykamy topik? Angelika - super, że sie odezwałaś :) Dużo zdrówka dla Ciebie! Oby te nudności przeszły jak najszybciej. Gratulacje przespanych nocek. Moja córcia ostatnio ma kiepski apetyt wieczorami, ale właśnie przed chwilą zjadła 2 kromki chleba z mięskiem. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilli nie chce
z wami gadac bo krytykowalyscie kolczyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tilli nie chce gadac tylko tilli nie ma czasu gadac jutro mam rozmowe z posredniaku kupe do roboty i duzo na glowie odezwe sie po rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika-witaj! Kiedy bedziesz na komunii? Sylwia-na kakao tez mialam chec:) ale tylko w pierwszym trymestrze potem odrzucalo mnie od jakichkolwike slodyczy. Wtedy tez jadlam duzo cebuli,na ktorej widok kilka tygodni pozniej niedobrez sie robilo:) Na cebule tez juz mialam chec:) Takze narazie powtorka z rozrywki hehe. Zobaczymy dalej. Tyle ze odpukac mdlosci zdecydowanie mniejsze. Obym nie zapeszla brrr Dziewczyny co sie dzieje??? Tilli-powoodzenia w posredniaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zaniedbanie naszego topiku, ale juz zaraz opowiadam i nadrabiam zaleglosci. Mamba ladne te mebelki ktore ci sie marza , mi tez sie wiele podoba, choc takie inne bardziej pod chlopca ale ceny za to mi sie nie podobaja. Lidka tez fajne mebelki sobie wybralas. Anna zycze milego wypoczynku u tesciow i pieknej pogody. A spaghetti tez bym zjadla , ale moj maz nie lubi i dlatego tez niemamy nic takiego w karcie, chociaz w wakacje jest taka jedna specjalnosc na makaronie, ale to tylko w sezonie, kiedy jest wiekszy ruch. Lidka a co do zakazow, to na mojego Matiego dziala jak plachta na byka, wie ze nie wolno, ale jak ma okazje to wszytko zrobi aby to zrobic, hehe, ale zamotalam, poprostu nie wolno, to znaczy ze napaweno jest fajne i nienudne. Mamba widze ze lubisz takie kolorki jak ja, tzn, w mojej garderobie dominuje ziemolny, zero rozwego, ale podejrzewam ze moja coreczka wlasnie miala by zielone i rozwe, ale tez lubie Matiego ubiertac kolorowo, i wystrzegam sie ciemnych ubranek, a znowu Mati ma duzo wlosow, obiety na grzybka i sporo osob myli go z dziewczynka. Fruskawka gratuluje nowej pracy, uchyl rabka tajemnicy , co bedziesz robic. Sylwia , mamba ja tez zamierzam kupic ten bidon, ale mysle ze z nauka bedzie szlo tak jak z niekapkiem, teraz Mati b. ladnie pije z niekapka twardego, ale dlugo trenowalismy na miekkim, i na poczatku Mati poprostu bawil sie kubkiem. Przydadza mu sie umiejetnosci picia i w bidonie. Mamba i angelika ( sorki ze tak naraz) zycze wam aby nie bylo mdlosci, dobre apetyty i zeby dzidziusie szybko kopaly :):):) Sylwia i Mamba dzieki za troske o Matiego, czuje sie w miare dobrze, w dalszym ciagu ma katar i kaszel, ale nie goraczkuje wiec normalnie funkcjonujemy, wczoraj miala zwariowany dzien, zaczelam od pielenia truskawek, jak Mati spal, a potem musialm odebrac samochod z naprawy, zapomnialm wziasc karty platniczej, a bylam z Matim, czekalismy jak ktos po nas przyjedzie , spowrotem do domu, po karte , potem po kase i znowu po samochod, potem przyjechal moj tato i tak nam zeszlo, a wieczorkiem bylam padnieta. a dzisiaj od rana na nogach w firmie, musialm zstapic meza, potem na zakupy, takie wielkie, poniewaz my sami zaopatrujemy sie w spozywcze artyluky poza warzywami, choc takie nowalijki tez sama kupuje. Probowalismy przez hurtownie, ale wcale nie taniej i jakosciowo to roznie bywa. a w sobte i wtorek mamy przyjecia , t i zakupy duze, a Mati jest bardzo dzielny siedzi w wozku grzecznie, i pomaga mamie :), Dzisiaj weszlam z nim do sklepu zoologicznego tylko tak pokazac zwierzaki, ale smial sie w glos, wszysyc byli nim zachwyceni, chomiki, swinki, kroliczki , ale najbardziej podobaly mu sie biale myszki, z czerwonymi oczami, i wystawialy pyszczki za kratki, i jedna na druga wchodzila, no radoche mial jak nigdy, i oczywiscie byl placz przy wychodzeniu, prezyl sie , stawial opor, nie moglam z nim wyjsc. Kupilam mu bajeczke z odglosami ptakow, swietna, i matiemu tez sie podoba. Zsmiewa sie i do gesi i do kaczek. oki, pa, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i musze napisac ze wstyd mi, kurcze, mama jestem dobra ale coz obserwacje zle poczynilam, Mati fakt na gorze ma juz trojki,(chodzi o zeby), ale na dole jeszcze ich nie ma, i to wlasnie te nowe zabki wychodza na dole , wiec jednak Sylwia mialas racje to sa czworki, a jest przerwa na trojki ktore jeszcze nie wyszly. wiec trojki na gorze wychodzily bez problemowo, a te czworki na dole, to meczy sie z nimi biedactwo juz dlugo, no ale juz mamy pierwsza czworke na dole, a teraz powoli przebija sie druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cha, i jeszcze jedno, jak ja nie lubie tych pomaranczy :( tilli jak kazda z nas jest zajeta , ledwo co wrocila i musi sie rozpakowac itp, a ja mysle ze my juz mamy na tyle dobre relacje miedzy soba, ze smialo mowimy co myslimy i zadna opinia na temat czegos tam, nas nie zrazi, czy pozytywna czy negatywna, a zreszta o Samej Olivci trzeba powiedziec ze wyglada cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, nadrabiam moja nieobecnosc, ale widze ze gadam sama z soba, wiec ide pogadac z mezusiem :), moze bedzie siostrzyczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki podczytuje Was ale mam metlik straszny tez. mamba nie pomoge w sprawie samochodu, kurcze nawet nie mam nikogo kasiastego ze tak powiem zeby tyle dac za samochod, :( i to w Irlandii.... a ogloszenie dalas na autotraderze? czy gdziekolwiek juz? szkoda zeby stal i sie marnowal.... tilli powodzenia!!! jestem w trakcie otwierania a raczej zalatwiania wszystkeio w sprawie sklepu internetowego, nie wiedzialam ze tyle jest biegania i zalatwiania, mianowicie, strona konto bankowe w pl, jest troche to pokrecone, ale kombinuje i cos na pewno wykombinuje. powoli kupuje ciuszki bo wiem ze jak nie to, to na allegro bede sprxzedawac ale wierze ze mi sie uda, wiem, ja to wiem :D tilli powodzenia! jeszcze raz, lece bo zaraz podopieczny przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted- no jak dla mnie tezcena przesadzona tych mebelków. Ale pdaobaja mi sie :) Narazie moge pomarzyc :) Tymbatrzdiej z enawet nie byloby gdfzeo je wstawic :) Alantoina-dzieki za zainteresowanie smaochodem. Jest wstawiony na Carzone.ie ale narzie cisza. A z tymjedzeniem to uważam ze Alantoina ma racje. Bo jak Viki byla po tych wymiotach itp, kiedy malo jadla to jak zaczela dochodzic do siebie i jesc to jadla za 2:) I tak jestdo dzisija. Ale widac ze juz nabiera. No w kazdym razie jednej nocy zjadla butle jak zawsze ok 19 a o 23 sie obudzila z placzem strasznym. Pytam sie co sie dzieje, co bys chciala ?A Vii palcem na butle :D No i zrobilam i cale mkleko wypila!!! A nie zdarzalo sie to juz od czsau kiedy od piersi odstawilam zeby w nocy jadla. Takz ekolejneo dnia dalam jeje wiecej jesc w dzien ijuz problem sie nie pojawil. Takze Sylwia sprobuj moze dac Ulci wiecej jesc popoludniem i moze przestanie sie budzic.Warto sprobowac. A moja Viki to nprawde je tera ztyle ze szok.Wszystko co jeje dam i ode mnei ejscze :) jedynie dobre to z ejem juz to smao takz especjalnie niczego nie przygotowuje tylko gotuje razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:):) Ja od rana za pichcenie sie wzięłam i robię domową pizzę:)mniam mniam dziewczyny dzięki za zaineteresowanie naszym zdrowiem:)U nas jako tako moje starsze dziecko wczoraj w domu siedziało bo gardło ja bolało chyba położył nas ten sam wirus bo gardłowy i nosowy ale juz lepiej starszą czosnkiem leczyła i rutonoscorbinem a dla młodego od lekarkji dostałam syrop na alergie bardzo dobry i jakby co antybiotyk ale nie dałam bo nie ma potrzeby owszem był straszny kaszel ale osłuchowo nie było tak źle więc super!!!!Kropelki mu aplikuję i s=]daję odksztuśnie flegaminę. Nie wiem co si.e z tym moim dzieckiem porobiło ale wszeslkie syropy na siłe mu daję bo nie chce wypluwa a wcześniej tak ładnie wszystko łykał. Aniu ja też myślałam że Ty z mężem takie bara bara a tu komp padł:):):0 Mój też kiepsko ostatnio spi za to wieczorem o 18 juz jest nie do życia i kładę go bardzo wczesie za to nie widuje się z tatusiem który wraca wieczorem... Ja ostatnio zaczęłam gotować małemu do mleka kaszę mannnę tylko kombinowałam jak to zrobić żeby za bardzo w tym nie ugrząść czy wy dajecie kaszę mannę?Jak to robicie? Jak mu czegos zabraniam to teraz juz jako tako reaguje ale generalnie głupiutkie to jeszcze, echhh Nam wychodzą juz 3 właśnie juz dziąsełka są spucjhnięte a 4 juz poza jedną wyszły:) A co do kolvzyków ja pamietam jak ja się uparłam na kolczyki u mojej rocznej Pauliny to też wszyscy mnie krytykowali ale w sumie to do tej pory ma dziurki i jest wsio ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na moment, bo musze siedzieć przy małej. Wstała rano, wszystko było ok i nagle po śniadaniu zaczeła wymiotować. Powtórzyło sie to już 2 razy, po każdej próbie jedzenia. Idę do lekarza na 13. Nie wiem co to, czy jakiś wirus, czy infekcja, a może zęby. Chociaż jak na żeby to chyba przebieg za ostry. Na pewno nic jej nei zaszkodziło, bo jadła same bezpieczne rzeczy. Humor tez ma dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted dzięki :) Lekarka powiedziała, że albo wirus, albo zęby. Mąż sie urwał z pracy i teraz jest z córcią na spacerze w lesie. Zasnęła drugi raz dzisiaj. Czekam na dalszy rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoo, widac ze rozpoczal sie weekend, a moj maz w barze, a jutro mamy impreze i ja bede na barze , a moj kochany z naszym synkiem, i taki u nas weekend. dzisiaj przed barem wystawilam juz skrzynki z petuniami, a w domku posadzilam sobie w kuchni takie drobniutkie brateczki w ladnych kolorowych doniczkach z aplikacjami, i bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - buziaczki dla Ulenki, niech bedzie dzielna i zdrowa juz melduje jak pisalam wszystko zalatwione i wyszlo lepiej niz myslalam posredniak angielski swietna sprawa hehe melduje sie raz na 2 tyg, daja mi wydrukowane kartki z pracami i rekomendacja od posredniaka i sama mam sobie wysylac cv dzisiaj dostalam dwie prace na ktore mam wyslac cv ;) oprocz tego dostaje zasilek dla bezrobotnych a fuksem znalalam sobie dzisiaj prace co prawda na czarno ale w restauracji na przeciwko mojego bloku :) bede sobie stala za lada i zbierala zamowienia - wsio :) praca na pol etatu sroda, czwartek, piatek i sobota od 15 do 22 bosko :) szukam niani na 3 godziny dziennie caly dzien z Olivcia kasa do reki a w miedzy czasie bede sobie szukac lepszej roboty przez posredniaka i jeszcze dostawac zasilek :) wyszlo lepiej niz myslalam:) zaczynam w przyszla srode chyba ze znajde wczesniej nianie to juz w poniedzialek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeeeeeeeeeee Tilli jak ja Ci zazdroszczę:)Miłej pracki:):):) Sylwuś mam nadzieję że juz lepiej?????????Ucałuj małą\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli super, gratuluje, najwazniejsze ze ty sie cieszysz. Zycze ci zebys byla zadowolona i powodzenia, fajnie bedziesz miala kontakt z ludzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli-gratuluje! Obu tak dalej :) Sylwia- mam nadzieje ze lepiej u Ulenki! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia! Anted-NIe pamietam czy juz przypadkiem nie pisalas o tym ale ja Viki daje od kilku dni mleko kozie i rewelka jest! Mala pije z checia, wrecz wiecej niz mieszanki i nie ma uczulenia! Takz ekoneic z mieszankami! Tak w skrocie bo ne wiem czy apmietasz ze viki ma lekka skaze. proddukty mleczne je, nalesniki, dodatki itp wszytsko moze na zwyklym krowim mleku ale jak podalam jej przez 2 tygodnie mleko krowie beposrednio do butli to znow pijawila sie skaza. Czekalam a zto wszytsko zejdzie i sprobowalam z kozim. rewelacja! Moze sprobujesz u Matiego bo jednka sojowe to roslinne i troche inne wartosci. A kozie jednak dobre dla dzieci. No w kazdym razie ja jestem niesamowicie zadowlonoa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwa, duuużo zdrówka dla Uleńki Tilli gratulacje, rozwiązanie świetne, bo nadal dużo czasu będziesz spędzać z Oliwką, a dodatkowo kontak z ludzmi i zawsze jakas kasa, powodzenia :) Gosiaczek, a jak z twoją pracą ? bo też pisałaś że zaczynasz coś nowego A co do kaszy mannej, czasem daje Emilce, gotuje na wodzie, taką w miarę gestą, po przesudzeniu wsypuję odpowiednie porcje mleka modyfikowanego, no i czasem trochę soczku- daje jako kaszę na kolację łyżeczką, ale Emilce średnio smakuje Anted a ty jak widzę, nieźle zaganiana, jednak przy własnje firmie zawsze jest sporo pracy, i przy małym dziecku też. Oj chyba rośnie Ci mały miłośnik zwierząt :) Mamba - świetny pomysł z tym koizm mlekiem, Emilka nadl męczy się ze skaża a dodatkowo ma chyba uczulenie na białko z jajka (czyli pewnie na dróp też) Włąsnie mija 4 miesiące od odtaniej próby z mlekiem więc będe mogła sprobowac jej podać trochę nabiału - i chyba zaczne od koziego (ciekawe tyl zaczne czy gdzieś u nas je znajde ) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba wielkie dzieki za info o melku kozim, napewno wykorzystam, tylko znajc zycie bede musial je kupowac w miescie obok , poniewaz Ustka choc piekna to niestety takich frykasow nie uzyczysz, tylko w jednym sklepie jest mleko sojowe, i to az za 10 zl litr. Sylwia daj znac jak sie czuje Ulenka Gosiaczek jak tam Olek A ja juz mam ten kojec na zewnatrz i polecam wszytkim kto ma swoj ogrodek, no boba, jest b. duzo przestrzeni, miesci sie piaskownica i mnostwo jeszcze miejsca na zabawe, dalam matiemu surowy ryz, kasze, duze kamienie, i teraz moze sobie rozsypywac, przesypywac, co spadnie to na ziemie a ja nie mam sprzatania. Nie mamy jeszce piasku do piaskownicy. a kojec ten w skladaniu jest b. prosty, zrobilam to sama. ale jak kiedys sie pokaze na alegro w dobrej cenie , moze na jesien, bedzie wyprzedaz to kupie jeszcze jeden, poniewaz wtedy mozna zrobic z tego jeden ogromny i wsadzic do srodka np. slizgawke, basenik, hustawke. no wlasnie nasza hustawka wrocila do lask, i znowu Mati robi buju buju. zycze milego weekendu, sloneczka i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, Anted-to mleko fakt jest drozsze bo kosztuje ok 4-5 zl za pol litra czyli jak dla mnie to na jeden dzien, bo na ok 2 butle rano i wieczorem. Ale proponuje sczegolnie Tobie Anted zebys kupila w hurtownmi jak jedzisz zaopatrzyc sie w produkty do baru. Sadze ze cena duzo nizsza bedzie. Ja sam wybierma sie do Macro jutro. NIe wiem czy macie taki sklep. To taki duzy z hurtowymi ilosciami dla firm. Ale w tym wypadku mozna kupic kilka palet takiego mleko bo przeciez data jest dluzsza i np raz w mieisacu tylko pojechac. Jak pojade jutro to dam znac jaka cena. Bo w sklepach sa duze roznice. W carrefour kosztowalo niecale 4 zl a moja mam ostatnio kupowala w mniejszym sklepie i zaplacila prawie 6! takze roznice sa ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ula ma prawdopodobnie rotawirusa. Wczoraj sporo wymiotowała i wieczorem pojawiła się biegunka. W nocy doszła gorączka. Ale sporo ją poiliśmy i nie miała oznak odwodnienia. Dzisiaj od rana ma niestety kiepski nastrój, no i gorączke nadal. Wymioty 2 razy, biegunka raz. Wezwaliśmy lekarza i dostaliśmy skierowanie do szpitala. Ale na razie mamy zostać w domu i próbowac poić. Nie jest to łatwe, bo ona dziś nie chce ani jeść, ani pić. Przespała pół dnia. Lekarka mówiła, że oddziały dziecięce w obu szpitalach w Gdyni są pełne i dała nam skierowanie do Gdańska, bo tam jest miejsce. Uciekam, budzi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - boze.... utul Ulenke i ucaluj od Nas trzymam kciuki by sie szybko to skonczylo... biedactwo malutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejka Sylwia:( jedyne co moge powiedziec to ze Vikitez nie chciala ani jesc ani pic. Jesc nie musi ale pic powinna. Ale Vikitez odwracala glowe nie chciala i zasypiala non stop. Ale to dobrze bo sie regeneruje. Ja w nocy duzo poilam Viki woda z glukoza. Mozesz kupic gotowy roztwor albo w proszku i dodawac do wody. zawsze to cukier i stawia troche na mogi. Nie wiem czy Viki miala wirusa.Goraczki nie miala ani innychobjawow tylko wymioty i biegunka ale smecta i woda z glokoza pomogla.No oby Ulence tez pomoglo!!!Viki bardzo schudla boaz 700gram przez te kilka dni ale szybko teraz nadrabnia :) takzenapewno Ulenka tez szybko dojdzie do seibie czego z calego serca zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo tilli trzymam kciukasy i gratulacje!!!!! ja dalej walcze co z tym sklepikiem, nie chcialabym na allegro sprzedawac tylko miec swoj sklep ale nie wiem czy wypali, kurcze duzo latania jest, w sensie wiadomo towar, strona tez swoje pochlonie, i oczywiscie strach ze nie wyjdzie. ale cos musze robic no przeciez zwariowac idzie. dziewczyny czy to ma przyszlosc w ogole? taki sklepik, czy kupujecie cos w sklepikach takich? anted zazdroszcze ze Twoj maly sie bawi sie tak zamkniety, moja nigdy w zyciu, ale fajnie by bylo bo masz oko na dziecko i nie martwisz sie ze wlasnie je ziemie albo jakiegos pajaczka... Sylwia wspolczucia... moja jak miala rotawirus to ona naprawde bardzo duze rozwolnienie miala, caly czas robila w pieluszke i to po dniu juz z krwia, ja w nocyz pewnej nd na pon sie przebudzilam ze mala rozpalona, dalam jej czopka i do rana jeszce spalysmy i ok 18 juz jechalam do szpitala, myslalam ze to trzydniowka bedzie bo tez tak miala moja ze zwymiotowala po syropie na goraczke i nie chciala ani jesc ani pic no i rozwolnienie ale to rotawirus byl, jedyne co moge powiedziec to to ze w szpitalu juz po jednym dniu dostawania antybiotyku pomoglo i to super pomoglo, goraczka minela juz w sr wieczorem a w czw juz nie miala zadnych oznak chorego dziecka. trzymam kciukasy zeby to nie bylo mimo wszystko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina :) no ja jak pamietasz chcialam tez.... ale szybko sie poddalam za duzo jezdzenia po ciuszki, nie mialabym miejsca zeby to gromadzic i takie tam zostala tylko strona internetowa ;) ale mam nadzieje ze Tobie Kochana wypali :D chyba masz wiecej zapalu do tego niz ja :) chyba znalazlam nianie :) ide jutro na 15 do niej do domku starsza babeczka (45-55 lat tak wywnioskowalam ;) ), ktora juz sie zajmuje 20 miesiecznym Kubusiem mieszka w domku z ogrodem, dzielnice dalej ode mnie przyjezdzalaby po Olivcie do mnie a moj maz po pracy by odbieral Mala babeczka przez telefon super:) taka gadula a to mi sie podoba bo bedzie duzo mowic do maluszkow no i jak dwojka dziecioczkow to i razem sie pobawia a i doswiadczenie i rekomendacje ma:) zobaczymy na zywo jutro:) tak sie ciesze dziewczyny ze u mnie cos ruszylo.... bo juz serio rece mi opadaly:) 2 lata bez roboty juz jestem... za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×